Zachodnia hipokryzja wobec problemu tzw. uchodźców jest porażająca

Niestety znowu wyszło źle, okazuje się bowiem że intencje elit i społeczeństw zachodnich wobec problemu tzw. imigrantów są nie tylko przejściowe, ale wręcz się radykalizują. Słyszymy o znakowaniu ludzi przy pomocy bransoletek, zakazach wstępu na kąpieliska publiczne, konfiskowaniu prywatnych majątków, zakazie łączenia rodzin, czy też szczególnie hańbiących zakazach noszenia przez kobiety inspirowanych kulturowo-religijnym zwyczajem nakryć głowy! Co więcej – są sygnały, że w niektórych krajach służby państwowe celowo dopuszczały się przekłamań na temat informowania o realnym poziomie stwierdzonego poziomu przestępczości wśród tzw. imigrantów, ponieważ wyrażały w ten sposób politykę unikania problemów. Tymczasem unijni politycy przyznają, że około 60% tzw. imigrantów to osoby o zdecydowanie zarobkowych motywach imigracji.

Tzw. imigranci są już źródłem szeregu problemów, coraz częściej słyszymy o pobiciach w miejscach zakwaterowania tzw. uchodźców, o podziałach religijno-narodowościowo-klanowych oraz o agresji wobec opiekujących się nimi pracowników socjalnych i Policji. W ostatnich dniach tylko zabito jedną młodą Szwedkę, która zajmowała się tzw. uchodźcami, w ten sposób nieletni tzw. uchodźca pokazał swoje rozumienie przekazu religijno-kulturowego, który już ma wpojony w świadomość. Oczywiście media szwedzkie i europejskie maksymalnie wyciszyły sprawę. Równie znacznym skandalem jest sytuacja z Niemiec, gdzie miało dojść rzekomo do gwałtu i pobicia przez tzw. uchodźców na nieletniej Niemce pochodzenia rosyjskiego. Co wywołało olbrzymi sprzeciw lokalnej społeczności Niemców pochodzenia rosyjskiego, który spotkał się z aberracyjną reakcją władz Niemiec. Gdyby nie media rosyjskie, sprawa prawdopodobnie zostałaby „schowana” i udawano by, że nie ma problemu.

W Niemczech narastają protesty ludności autochtonicznej bojącej się o swoją przyszłość w kraju, w którym Policja nie powstrzymuje obcokrajowców przed gwałceniem niemieckich kobiet, jak również stara się ukrywać sam fakt, tego typu zdarzeń – po ich wystąpieniu! Partia polityczna AfD (Alternative für Deutschland/Alternatywa dla Niemiec) i ruch społeczny przeciwników islamizacji – znacząco rośnie w sondażach, które w Niemczech prawdopodobnie nie są obiektywne. Nie można mieć już zaufania, ani do niemieckich czynników oficjalnych, ani niemieckich elit, ani do niemieckiej prasy – ich kłamstwa, konfabulacje i przemilczenia są hańbą dla Niemiec. Nie da się zrozumieć Kanclerz Merkel, która przez bojących się powiedzieć to głośno Niemców, jest podejrzewana o chorobę psychiczną. Normalni ludzie, nie potrafią sobie inaczej wytłumaczyć jej postępowania i determinacji w prowadzeniu polityki destrukcji niemieckiego porządku społecznego oraz rozkładu Unii Europejskiej. Uwaga – to już się stało i jest nieodwracalne, jeżeli sytuacja się pogorszy, to będą za to odpowiadali politycy w Berlinie, ktokolwiek nastąpi po pani Merkel, która zawiodła nie tylko swój Naród, ale i Europę. Co najmniej 1000 lat historii współczesnej na nią patrzy i przeklina! Oto kolejny niemiecki polityk, przez którego Europie grozi upadek. Tak uważa wielu Niemców i ludzie w wielu innych krajach Unii Europejskiej.

Ze względu na idiotyczne prawo, każdy kto przekroczy granicę Unii Europejskiej ma prawo ubiegać się o azyl, podczas okresu rozpatrywania wniosku – należy mu zapewnić możliwość pobytu. Grecja najbardziej winna w tej całej sprawie, nie tylko nie potrafi upilnować własnej granicy morskiej z Turcją, ale nie jest w stanie ani przeciwdziałać przemytnikom, ani najwyraźniej nie chce powstrzymać uchodźców na swoim terytorium – CHOCIAŻ WEDLE TRAKTATÓW JAKIE PODPISAŁĄ MA TAKI OBOWIĄZEK. Jest oczywistym, że pogrążona w kryzysie Grecja nie ma pieniędzy na utrzymanie tylu ludzi, jednak w tym zakresie można jej pomóc. Natomiast jeżeli popatrzymy na potęgę greckiej armii i innych służb mundurowych – w tym w szczególności Marynarki Wojennej dosłownie uzbrojonej po zęby w najnowsze zachodnie okręty – nie da się zrozumieć, dlaczego Grecy nie są w stanie zmobilizować tej siły do działań przeciwko przemytnikom, którzy są źródłem największych zagrożeń dla osób podejmujących próbę przeprawienia się przez morze.

W konsekwencji mamy taką sytuację, że kolejne kraje, leżące na tzw. szlaku bałkańskim – zamykają granice, budują płoty i zapory nie do przebrnięcia. Na to już Bruksela, ani Berlin nic nie poradzą, jeżeli Niemcy bardzo chcą, mogą sobie przysłać samoloty lub statki do Grecji i odbierać uchodźców, których Grecy nie są w stanie utrzymać. Całość jest po prostu chora, albowiem ci nieszczęśliwi ludzie – nie mają tak naprawdę żadnych szans na integrację w Europie, czy też znalezienie pracy, której nie ma dla Europejczyków i nie wiadomo po co, ta cała sytuacja jest w sposób sztuczny podtrzymywana. Zwłaszcza, że ci ludzie w różnych odsłonach stają się źródłem problemów, a nawet już można mówić o kryzysie bezpieczeństwa, jeżeli np. popatrzymy na Francję, czy Belgię – to widok żołnierzy potężnej armii francuskiej, czy belgijskich komandosów uzbrojonych w broń długą – na skrzyżowaniach ich miast, nie jest czymś normalnym. To tak nie może trwać dłużej, ponieważ wyzwoli w społeczeństwach Zachodu dążenie do samoobrony – wybrani zostaną politycy o poglądach skrajnych, którzy rozwiążą problem niechcianej i niebezpiecznej mniejszości (każdej) w sposób nazwijmy to radykalny.

Reasumując zachodnia hipokryzja wobec problemu tzw. uchodźców jest porażająca – ktoś musi wreszcie powiedzieć STOP, ponieważ nie da się przyjąć wszystkich – to, co już się stało będzie miało swoje konsekwencje dla Unii Europejskiej i wewnątrz poszczególnych państw narodowych. Polityka rządu w Warszawie w tej sprawie jawi się jako jedna z ostatnich ostoi rozsądku, Polska nie ma obowiązku przyjmować żadnych emigrantów ekonomicznych, ani inno-kulturowego zagrożenia dla własnego bezpieczeństwa. Na to społeczeństwo się nie zgodzi, to jest nie do wyobrażenia w Polsce. Nie możemy w tym zakresie popełnić zachodnich idiotycznych błędów. Być może jedynym poważnym plusem posiadania przy władzy prawicy, będzie to, że w Polsce nie zostanie narzucona agresywna inno-kulturowa mniejszość. Polska postawa jest o wiele bardziej uczciwa od postawy rządów Zachodu. Lepiej jest powiedzieć „NIE”, niż potem – przymusem odbierać ludziom ich własność! Co przecież tylko wzbudzi rozgoryczenie i być może przyczyni się do radykalizacji tych przeważnie pogrążonych w rozpaczy ludzi. Nie mamy sobie nic do zarzucenia, każdy kto stanie na polskiej granicy, ma prawo do złożenia wniosku o azyl. Te przepisy są stosowane i nie podlegają żadnej negacji! W tym kontekście wzorowo wypełniamy przyjęte zobowiązania w zakresie polityki migracyjnej Unii Europejskiej.

11 myśli na temat “Zachodnia hipokryzja wobec problemu tzw. uchodźców jest porażająca

 • 28 stycznia 2016 o 07:41
  Permalink

  Nihil novi,hipokryzja dotyczy zdecydowanie większości problemów przed którymi stanęła Europa,podwójna moralność,przemilczanie niewygodnych faktów,agresja i kłamstwa to oblicze chrześcijańskiej Europy.

  Odpowiedz
  • 28 stycznia 2016 o 09:46
   Permalink

   @wlodek
   to co obecnie dzieje sie w Niemczech to to nie tylko hipokryzja , to cos niebywalego, nawet trudno to okreslic…jakby zbiorowe narkotyzowanie sie ….moze to juz jestemy tu zaatakowani nowym rodzajem broni masowego razenia …ta bron zmienila juz sposob myslenia ludzi …inni beda tym “zarazeni “…to niebywale co ma tu miejsce …
   Komentator pytal mnie pare miesiecy temu, co na te decyzje Merkel niemiecki parlament / BundesTag /…experci prof. prawa, byli sedziowie TK prof. di Fabio i prof.Papier mowia , ze Merkel zlamala konstytucje, gdyz nie pyta o. zgode parlamentu: otwiera granice w cakej UE, daje miliardy € Grecji z podatkow, zamyka elektrownie atomowe z dnis ns dzien i podnosi cene za prad o ok.400 -500 % samowolnie …,.i nic tej kobity nie moze zatrzymac, jej “swita”/ “dwor” kroczy za nia jak za kwoka ….tak oto caly swiat byl swiadkiem ukonstytuowania sie III dyktatury w Niemczech….i to wcale nie jest zart…sondaze i prasa, TV …” kto w to wierzy, bedzie zbawiony ” …lub cos w tym guscie …..

   Odpowiedz
 • 28 stycznia 2016 o 07:41
  Permalink

  Obecna fala uchodźstwa jest oczywistym następstwem NATO-wskiej polityki wzniecania wojen i przewrotów. Z zapałem i rachubami na wielkie łupy napadaliśmy Irak, Afganistan, Libię. Wznieciliśmy wojny domowe w Syrii i na Ukrainie. Dzisiaj zaś ze zdziwieniem i niepokojem obserwujemy uchodźców z tych podpalonych przez nas miejsc. Poszukujemy bardziej i mniej winnych wśród państw i polityków, dystansujemy się od dramatycznych skutków własnych poczynań. Poczekajmy jeszcze trochę a będziemy w Europie obserwowali wzrost napięć i podziałów, rozpad Unii oraz pojawienie się nowej fali rewizjonizmu i roszczeń terytorialnych. Już to znamy z europejskiej historii, już zaczynamy zdawać sobie sprawę że wichry historii sprowadzą i do naszych krajów pożary które sami wznieciliśmy. Jakoś nie wydaje mi się prawdopodobne aby przywódcy europejscy kierowali się w swojej polityce tylko bezinteresowną głupotą. Jeżeli nawet tacy byli to większość stanowili ci którzy ulegali przekupstwu czy szantażowi z ośrodka zainteresowanego destabilizacją Europy.

  Odpowiedz
  • 28 stycznia 2016 o 09:30
   Permalink

   A to komentator @Pozorovatel w swojej analizie “ujal” ….jakie to turbulencje przed nami …

   Odpowiedz
 • 28 stycznia 2016 o 09:24
  Permalink

  Przerazajacy tekst, najgorsze, ze opowiada on realiom …..nawet jest uleganciony, bo w zyciu ludziom towarzyszy niepokoj i obecnie dezorientacja…np. niby szef instytutu badan opinii publicznej w I Programie TV niemieckiej ARD w. srode w programie MAISCHBERGER / TALKSHOW. mowi , ze 60 % popiera polityke Merkel i sa z niej b.zadowoleni …w obecnej sytuacji, oprocz oplaconych gazami np. z TV ludzi, ktorzy recytuja obce teksty nikt nie jest zadowolony z Merkel, nikt ! Nawet jej najwieksi entuzjasci …gdzie pidziac tych ludzi, ktorzy wala tu dzwiami i oknami, dla ktorych nie ma tu nic do roboty …kto ma im w takich iloscuach placic ubezpieczenie zdrowotne ….jakas psychoza wybuchla , gdyz prawne expertyzy prof.prawa, bylych sedziow niemieckiego Trybunalu Konstytucyjnego sa ignorowane, ludnisc domaga sie przywrocenia porzadku konstytucyjnego ….pytal mnie juz pare miesiecy temu @wlodek , co na dzialanie Merkel niemiecki parlament / Bundestag/ ? Ci experci prof. prawa mowia , ze Merkel przekroczyla swoje konstytucyjne prawa, gdyz bez zgody parlamentu otwiera granice panstwowe na niekontroliwane ruchy ludnosci i ewetualnych terrirystow, chicby 1 czy 2 …, wczesniej bez parlanentu rozdaje miliardy € z podatkow na “kola ratunkowe” dla Grecji, bez parlanentu oswiadcza raptownie zamknuecie elektrowni atomowych z dnia na dzien i podrozenie swuatla o ok.400 -500% …Ci experci sa zdruzgotani …ludzie tez ….dyktatura Merkel ……Tacy silni politycy jak np. Wolfgang Schaeuble milczy….inni opowiadaja takie dyrdymaly, ze sie nawrt nie chce sluchac …szerzy sie strach i groza, bo najwysze wladze i parlament i prezydent i kanclerz sa obecni ale nieprzytomni ..,przecie te kobite trzeba dekretem prezydenckim odsubac od wladzy ….bardzo wazna pani minister niby obrony narodowej Ursula von der Leyen milczy , jak deska grobowa , nie ma jej od miesiecy w zadnym TV programie, mimo, ze miali sie wrazenie, ze pi to zostala ministrem, by wystepiwac codziennie w TV i robic sobie portrety fitograficzne za pieniadze publiczne …ona nie ma wojska do obrony granic i nie ma sprzetu, zakupiony za miliardy sprzet nie dziala : samoloty nie lataja, bron nie strzela a ona ‘bada” komisjami, jak do tego doszlo, nie chce sie afiszowac, bo musiala by natychmiast opuscic stsnowisko a tak spi i mueszka za darmiche w ministetstwie, je tam za darmo w kantynie it’d .no i puekna emeryturke z odprawa dostanie, z zawodu jest lekarzem ginekologiem ..,w Usa nigdy nie studiowala, choc tak tym sie afiszowala ….
  Prasie i TV oraz Policji to chyba nikt juz nie wierzy …..podano ,ze te 14-letnia obywatelke niemiecka pochodzenia rosyjskiego po zgwalceniu w Berlinie zamordowano, policja zdementowala to morderstwo , znowu media donosza o morderstwie, policja znowu dementuje …moze i 5 razy albo wiecej …..nikt nie wierzy w to co sie tu mowi i pisze , wszystko jest “kaputt” ….te “panocki ” w TV swoimi glupimi tekstami sa tak niewiarygoddni, smiedzni po prostu …prawie szkoda czasu, by ich sluchac …taki jeden i drugi gada od rzeczy …mysle sobie po co oni to robia …( ¿ )
  Wlasciwie mozna wysunac teze, ze Niemcy zostaly opanowane przez nowy virus z innej plsnety np. z Marsa i ten virus zmienia DNA i geny ….do tej pory bylo o tym tylko w ksiazkach i filmach science-fiktion, ale generalnie jest to mozliwe…czy to juz jest ten moment…?

  Odpowiedz
  • 29 stycznia 2016 o 15:09
   Permalink

   Witam Szanowną Bonę,
   – tak, to obrazuje tylko w CZYICH RęKACH Są NAWET “PAńSTWOWE” MEDIA i KTO WŁAśCIWIE TUTAJ “ROZDAJE KARTY”.
   Ale chyba Szanowna Pani wie o tym, że niemieccy politycy w istotnych sprawach dotyczących Niemiec mają praktycznie związane ręce już od 1945 roku i bez dopuszczenia “sojuszników” nawet porządnego pierda nie mogą zrobić?
   Jeśli wpuszczenie milionów uchodźców jest celowe, a osobiście jestem o tym przekonany, to mamy tutaj odpowiedź na to, “dlaczego to Niemcy tak postępują”.
   Jedną myślą się tylko łudzę. Zresztą kiedyś o tym już wspominałem. Mam nadzieję, że wkrótce dojdzie do takiego chaosu, że trzeba będzie “poprosić” kogoś o militarne wsparcie, a NATO to już chyba tylko nazwa.
   Pozostał “Wschód”…
   Pozdrawiam

   Odpowiedz
   • 30 stycznia 2016 o 07:17
    Permalink

    @50-parolatek
    wiem, wiem , ze niby Niemcy maja “zwiazane” rece, pisze niby, bo tak na “glupiego franta” doszlo do zjednoczenia Niemiec i to Gobaczow jeszcze do tego “przyklaskiwal” ( ¡¡¡ ), z wrazenia i Francja i W.Brytania zaniemowily …, choc zjednoczenia Niemiec wcale nie chcialy… mowiono tam, ze oni tak niby Niemcy kochaja, ze sie ciesza, ze sa Niemcy 2 razy / RFN, NRD / !!! Mysle , co moze w takich okolicznosciach wujek zza wody ? Moze wujek szykanuje “Mutti”/ “mamusie” = Merkel , ze jakas mala, sliczna bombke atomowa “zapali”, a bombki wujka prawie wszystkie zmagazynowane w Niemczech, ludzie z regionow Manheim /Badenia-Wirtenbergia , to mowia , ze sa naszpikowani tymi bomkami,jak swiateczna ges farszem ….
    Wczoraj w TV francuskiej ( nie z niemieckiej, tu nic mowic nie mozna…, nawet myslenie jest zakazane) w codziennym TALKSHOW “28Minut” mowili, ze Niemcy wkrotce maja na 2 lata zamknac swoje granice …i, ze zamiast opowiadac banieluki codziennie i dawac Turcji 3 mld €, trzeba , jak to czyni Australia uchodzcom na tych “gumowych tratwach” towarzyszyc marynarka wojenna z UE i nie pozwolic I’m przyplywac do wod przyziemnych UE /tj. Grecji ….ci francuscy dziennikarze, poslowie i fachowcy powiedzieli, ze jak w tym roku przybedzie do UE 1 -2 mln uchodzcow, to bedzie zwyczajnie wojna w Europie ( mowili takze dlaczego …) taki jest napor na Niemcy i wszystkie panstwa dookola podjely juz decyzje, Niemcy sa odosobnione …w tym ukladzie rzeczy miga przeglosowac UE Niemcy i wujek bedzie mogl tupac nogami i nic nie bedzie mogl zrobic …Niemcy maja od wiekow, od wiekow “untentanen geist” = dusze poddabego” i tak wypelniaja straszliwe rozkazy az do perwersji, tak zawsze bylo i jest teraz, UE musi Niemcy ucywilizowac …bo innaczej dojdzie tu do wojny, niestety …to zaproszenie Merkel do Niemuec jest wysoko krytykowane…czego ta kobita jeszcze piastuje ten urzad ?

    Odpowiedz
 • 28 stycznia 2016 o 09:54
  Permalink

  Kryzys zdrowego rozsądku i instynktu samozachowawczego. Nic więcej.

  Odpowiedz
 • 28 stycznia 2016 o 11:47
  Permalink

  Królowo,w czasach podobno komunizmu,mówiono że chociaż też POLSKA komunistyczny obóz to najbardziej wesoły.A na RFN że tak stateczny że z nudów można umrzeć Kużwa,jak się czasy pozmieniały U nas nie jest ludziom wesoło,a ty w Niemczech możesz umrzeć nie z dobrobytu,a głupoty rządzących.Trzymaj się ,pozdrawiam.

  Odpowiedz
  • 28 stycznia 2016 o 12:09
   Permalink

   @wlodek
   tez pozdrawiam, “bin ich noch am leben, aber nicht mehr viel” /” jeszcze zyje, ale nie tak duzo…” !

   Odpowiedz
 • 28 stycznia 2016 o 15:39
  Permalink

  Bo ma być multi-kulti i to w skali MEGA, a potem PRZYPADKOWE SPOŁECZEŃSTWO …

  Bo o to w tym wszystkim chodzi.

  Poza tym europejscy mężczyźni tracą potencję.

  Spytajcie kobiety – one znają prawdę …

  A prawda Nas wyzwoli.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.