• 16 marca 2023
  • Ogólna

  Wznowienie działania portalu po przerwie technicznej /rozruch testowy/

  • By Redakcja
  • |
  • 11 listopada 2021
  • |
  • 2 minuty czytania

  Szanowni Państwo!

  Od jutra 13 listopada 2021r., wznowimy działanie portalu po przerwie technicznej. Zapraszamy serdecznie do lektury naszych felietonów od 4:00 każdego dnia. Na początek opublikujemy w kolejnych dniach kilka tekstów – planujemy do 7. Jeżeli w tym czasie wszystko będzie działać zgodnie z naszymi oczekiwaniami, będziemy mogli działać jak zwykle. Musimy być bardzo ostrożni technologicznie, niestety niektórzy partnerzy bardzo nas zawiedli i dlatego to będzie tylko rozruch testowy. Koniecznie prosimy o wszelkie informacje o zauważonych niedogodnościach lub błędach w działaniu.

  Ponieważ do portalu są podpięte liczne nowe zabezpieczenia i narzędzia diagnostyczne – może on działać wolniej, strony mogą się ładować wyraźnie dłużej.

  BARDZO WAŻNE! Do końca trwania okresu rozruchu testowego – tj. kolejne 7 dni – jeżeli ktoś z Państwa pisze komentarz dłuższy, niż 320 znaków ze spacjami, proszę go napisać sobie w edytorze i wkleić do nas na forum. Tak będzie bezpieczniej – nie będzie ryzyka stracenia tego co Państwo piszecie.

  Zawsze liczymy na Państwa dobrowolne wsparcie w formie darowizn. Bez Państwa wsparcia, nie ma przyszłości dla portalu.

  Jedyną formą wsparcia dla naszej fundacji jest przelew na jedno z poniższych kont bankowych (to znaczy udzielenie darowizny dla fundacji), fundacja nie prowadziła i nie prowadzi żadnych zbiórek, puszek, ani innego rodzaju form wsparcia bezpośredniego.

  Zgodnie z obowiązującym prawem, nie ma możliwości odliczenia dokonanej dla nas darowizny w polskim systemie podatkowym i prosimy tego nie robić.

  Proszę pamiętać – liczymy na drobne kwoty, które nie stanowią obciążenia dla Państwa prywatnych budżetów. To bardzo ważne. Większe kwoty warto wpłacać dla osób potrzebujących wsparcia np. ze względów zdrowotnych lub złej sytuacji życiowej. Do czego również serdecznie zachęcamy.

  BARDZO LICZYMY NA WPŁATY ZAGRANICZNE!

  Wszystkie osoby zamierzające udzielić bezpośredniego wsparcia finansowego fundacji proszone są o wpłacanie pieniędzy na poniższe konta bankowe (z dopiskiem DAROWIZNA):

  Fundacja Pisanie Książek

  Złota 61

  00-819 Warszawa

  Nr konta bankowego:

  Dla przelewów w PLN 63 1020 1097 0000 7102 0229 0724

  Dla przelewów w Euro PL 02 1020 1097 0000 7902 0307 3541

  Konto fundacji jest prowadzone przez bank:

  PKOBP Oddział 1 w Krakowie ul. Lubicz 17a, 31-503 Kraków

  Symbol SWIFT banku to: BPKOPLPW

  z dopiskiem – „DAROWIZNA” – to obligatoryjny zapis, bez którego pieniądze będą odesłane po odliczeniu kosztów przelewu.

  Serdecznie pozdrawiamy

  Zespół Obserwatora Politycznego

  z poważaniem

  Redakcja portalu