Miesięcznik

 

Poniżej udostępniamy kolejne numery miesięcznika ogólnoinformacyjnego “Obserwator Polityczny”

  • Poszczególne numery są udostępnione w plikach PDF do pobrania na państwa komputer, przeciętna wielkość pliku wynosi od około 8 do około 20 MB, pliki zawierają zróżnicowaną ilość artykułów.
  • Najnowszy numer znajduje się zawsze na samym dole listy.
  • Każdy numer miesięcznika “Obserwator Polityczny” możecie państwo w sposób dowolny kopiować, powielać, przesyłać, dzielić się nim bez ograniczeń z innymi osobami.
  • Miesięcznik “Obserwator Polityczny” jako element programu Fundacji “Pisanie Książek” – jest i będzie zawsze udostępniany państwu za darmo.
  • Osoby zainteresowane funkcjonowaniem naszego miesięcznika prosimy o wsparcie finansowe lub rzeczowe naszej fundacji za pośrednictwem modułu pośredniczącego w bezpiecznych przelewach Dotpay lub poprzez przelew bezpośrednio na konto fundacji dostępne [tutaj].
  • Każdorazowe pobranie pliku PDF zawierającego miesięcznik: “Obserwator Polityczny” oznacza akceptację regulaminu portalu Obserwatorpolityczny.pl dostępnego [tutaj], a w szczególności zapisu zgodnie z którym pobierający plik jako użytkownik akceptuje fakt, że miesięcznik i portal zawierają treści wymagające od czytelników inteligencji, krytycyzmu i poczucia humoru. Mogą się zdarzyć treści wymagające tolerancji dla kontekstowego użycia bogactwa języka polskiego w pełnej kwiecistości jego semantycznego bukietu. Użytkownicy godzą się na konieczne uproszczenia i skróty myślowe oraz stosowanie innych form języka polskiego (w tym takich, które przez niektóre osoby mogą być uważane za wulgarne bądź obraźliwe), w każdym przypadku gdy celowe jest to dla zilustrowania rangi problemu w treści.
  • W celu przejścia do archiwum plików PDF prosimy kliknąć na link poniżej, zalogowanie możliwe tylko dla zweryfikowanych użytkowników portalu Obserwatorpolityczny.pl w ramach programu lojalnościowego promocji czytelnictwa. Do korzystania z programu lojalnościowego potrzebne jest hasło udostępniane – bezpłatnie przez redakcję portalu.

 Archiwum plików PDF

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.