To zło rozpoczęło się w 1968 roku

fot. MS 2015

To zło rozpoczęło się w 1968 roku. Proces gnicia, który może powstrzymać tylko siła. Siła jest podstawą stabilizacji – Francja otworzyła jedno oko i już nie zakłamuje rzeczywistości. Jeżeli nie ma się za sobą możliwości skutecznego użycia siły, to nie ma się możliwości na ustanowienie swojego prawa i utrzymanie porządku w ogóle. Bez siły, jako gwarancji stabilizacji, nie ma mowy o stworzeniu niczego, w żadnej formie. Zawsze w ostateczności liczy się tylko możliwość projekcji siły. Brak siły to chaos, a takiej okazji nie przepuścić nikt inny, kto potrafi ją wykorzystać.

Powyższa reguła jest uniwersalna i dotyczy tak samo zwykłych ludzi, wspólnot jak i państw. W zasadzie siła przekłada się na wszystko i jest ostatecznym mianownikiem wszystkiego. Można mówić o humanizmie, wolności, liberalizmie, miłości bliźniego, jednak gdzie byłaby ta cała nadbudowa, gdyby pod spodem nie było realnej siły gwarantującej stabilność?

Dowiedzieliśmy się z mediów, że we Francji właśnie zrozumiała to pewna część elit mundurowych, wystosowując list otwarty (pan Jean-Pierre Fabre Bernadac i inni sygnatariusze), w którym domagają się obrony Republiki i jej wartości przed rozkładem, wynikającym z dyktatury lewacko-liberalnych wartości i zagrożeń związanych z inno-kulturową imigracją. Uczyniono to w rocznie próby zamachu stanu, który miał uratować francuską Algierię i Francję w ogóle. Co czyni ten moment wyjątkowo symbolicznym w pamięci Francji. U nas to są fakty nieznane, albowiem powojenna Europa Zachodnia jest nieznana i mitologizowana, jak i cały Zachód.

Najpierw francuskie media próbowały udawać, że nic się nie stało, że nie ma listu. To się jednak nie udało, ponieważ podchwycili to najważniejsi politycy opozycyjni, w tym pani Marine le Pen. Zrobiło się głośno na cały świat, bo nagle się okazało, że pewnych zasadniczych spraw nie da się ani zamiatać pod dywan, ani falsyfikować, ani już dłużej – udawać, że ich nie ma. Francja ma poważny problem inno-kulturowy, który rozsadza to społeczeństwo i je paraliżuje. To, co obserwujemy w tej chwili i czego wstępem to jest – to coś zupełnie nowego, to przygotowanie się do zmiany biegu, może nie na wsteczny, ale na pewno dwa lub trzy biegi niżej. To poważna zmiana, ponieważ dotychczasowy model tolerowania inności i odrębności, doprowadził do ich afirmacji i pozwolenia na dowolność i bezkarność, a to wszystko jeszcze za pieniądze z socjalu finansowanego przez francuskie państwo.

Uświadomienie sobie przez społeczeństwo faktu, że Ci którzy je krytykują, żyją za jego pieniądze, nie dając w zamian w zasadzie nic, poza kłopotami jakie przeważnie sprawiają – jeszcze domagają się specjalnego traktowania – to już bardzo dużo. To naprawdę poważna zmiana w systemie, bo co prawda społeczeństwo francuskie wychowało sobie na gardle żmiję, jednak na refleksję nie jest jeszcze za późno.

Francję trawi szereg problemów i kłopotów. Do tych kulturowo-cywilizacyjnych i religijnych, dochodzą jeszcze problemy u nas nie znane. Przedmieścia wielkich francuskich miast, mają zupełnie inny charakter, niż 20 czy 30 lat temu. Strefy „NO GO” są powszechne i w niektóre miejsca obok francuskiej stolicy naprawdę strach jest się zapuścić, nie tylko jeżeli ma się jasny kolor skóry, ale jeżeli się nie jest osobą tam zamieszkałą i nie zna się otoczenia. Na profilu społecznościowym pani Le Pen można zobaczyć kolejne nagrania z ostrzeliwujących się na ulicach francuskich miast – w biały dzień – inno-kulturowych gangów. To jasne dowody na upadek społeczeństwa i bezsilność państwa.

Milczenie pana Macrona, udawanie że nie ma problemów – we francuskich mediach głównego nurtu, tylko pokazuje, że mamy do czynienia z fikcją, mega wielką fikcją. Możliwą dlatego, ponieważ większość Francuzów chce żyć normalnie i spokojnie, bez konfliktów. Jednak to generałowie mają rację, jeżeli dzisiaj nie zastosuje się siły i nie przywróci porządku – nawet kosztem istotnego ograniczenia praw obywatelskich, niektórych grup obywateli i osób inno-kulturowych bez obywatelstwa, to jutro czeka Francję prawdziwa wojna domowa. Taka w której ruchy inno-kulturowe, dzisiaj domagające się zakazu krytyki dla praw swojej religii, po prostu ogłoszą niepodległość na terenach, gdzie mają większość, a zabójstwa z użyciem noży, odcinanie głów i inne akty terroru, będą standardem w tej części Francji, która będzie biała, ale już za stara, żeby się bronić. To kwestia kolejnych 20 lat i ten scenariusz się ziści.

Rola francuskich polityków, w tym pani Marine Le Pen, jest takie kształtowanie przekazu, żeby dzisiaj te miliony chcących spokojnie jeść na śniadanie bagietki Francuzów, zagłosowały na nich i ich propozycję polityczną. Niedawno podobną rewolucję polityczną zrobił pan Prezydent Macron, tworząc z poparciem mediów i elit – nowy obóz polityczny, powodując że zmienił się szyld, ale wszystko pozostało po staremu.

Najciekawszym wątkiem jest jednak to, czy Francji grozi wojskowy bunt? Jeżeli władze nadal będą tolerować strzelaniny na ulicach, zabijanie Francuzów i terror, to się może skończyć w taki sposób, w jaki zawsze kończyły się rządy władzy nieudolnej, sprowadzającej na ludzi nieszczęścia. W tym stanie w jakim jest dzisiaj Francja i w jakim będzie za kilka lat, żadna cena nie jest zbyt wysoka, żeby uratować społeczeństwo i państwo. A wszystko, to całe zło zaczęło się panoszyć w 1968 roku. Jeżeli wszystko dobrze pójdzie i Francja będzie miała Prezydenta w osobie pani Marine Le Pen, to uda się powstrzymać ten proces gnicia. To będzie oznaczało poważne zmiany, także dla nas. Jednak koszty alternatywy są nie do przyjęcia.

17 komentarzy do “To zło rozpoczęło się w 1968 roku

 • 5 maja 2021 o 05:27
  Permalink

  Jak nie wiadomo o co chodzi, to zawsze problemem kluczowym są PIENIĄDZE.

  Chodzi o traktowanie innych kulturowo i religijnie emigrantów we Francji, mieszkających tam już w trzecim pokoleniu w zwartych skupiskach.

  Powtórzę za Autorem: “dotychczasowy model tolerowania inności i odrębności, doprowadził do ich afirmacji i pozwolenia na dowolność i bezkarność, a to wszystko jeszcze za pieniądze z socjalu finansowanego przez francuskie państwo.”

  Dopóki siedzieli cicho, wychodząc co rano (przenośnia) do zamiatania ulic i strzyżenia trawników, tak że byli NIEZAUWAŻALNI – to było w porządku.

  Po latach wiele się zmieniło, już nie muszą “zamiatać”, bo mają dodatki i przywileje socjalne.

  Siedzą w swoich blokowiskach i się nudzą się, a mają pełnię praw obywateli Republiki.

  Stwierdzają, że dzieje im się krzywda, jak mieszkańcom prowincji wkurzonym podwyżkami cen na paliwo – co zaczęli demonstrować w żółtych kamizelkach.

  Wniosek: dotychczasowego modelu ŁADU i SPOKOJU w bogatym kraju, jakim jest Francja – nie da się już utrzymać.

  Kilkaset najbogatszych rodzin – ma się bardzo dobrze.

  Kilkadziesiąt tysięcy francuskich elit, w tym emerytowani wojskowi i żandarmi – mają się dobrze.

  Kilka milionów żyje znośnie.

  Reszta musi dbać o zachowanie pracy i przestrzegać reguł, spłacając kredyty.

  A tu mamy kilka milionów innych kulturowo Obywateli Republiki Francuskiej, którzy stwierdzili, że NIE MUSZĄ już kręcić się w kieracie, bo Państwo zadbało o ich elementarne potrzeby, w tym dając MIESZKANIA.

  Z tej nudy i poczucia wykluczenia – rodzi się frustracja i ekstremizm.

  Dotyczy to oczywiście parunastu tysięcy inno-kulturowo aktywistów, ale żyjących w środowisku ich wspierającym.

  Nie ma dobrego rozwiązania, bo liczenie na samoistne rozwiązanie nabrzmiewającego problemu – potrzeba jeszcze kilku pokoleń.

  A “lewacka” z istoty poprawność polityczna we Francji i Europie Zachodniej ma się dobrze, nie pozwalając nazwać rzeczy WPROST.

  Afirmacja INNOŚCI doprowadziła do domagania się przez tych INNYCH – specjalnego traktowania, pełnego roszczeń i pretensji, co nie jest dobrze widziane przez ciężko pracującą i zbieganą klasę średnią.

  Stąd to całe zamieszanie.

  A co do użycia siły, to Autor przesadza.

  Poza tym we Francji w 1968 roku zaczęła się Nowa Epoka, która utorowała drogę lewackości na całym Zachodzie.

  Perturbacje z Algierią, OAS – to trochę inna bajka, chociaż związana trochę z rewolucją maja 1968.

  Jak to dobrze że nie mieliśmy kolonii …

  Odpowiedz
 • 5 maja 2021 o 08:18
  Permalink

  Sz. Krakauer też uległ złudzeniu 1968 roku, magii roku, która w dziejach niewiele znaczy? To gnicie jest stałym procesem monarchii pod władzą katolicyzmu oraz potem państw feudalno-kapitalistycznych, gdzie burżuazja robi interesy na wszystkim niszcząc kulturę i wartości. Proces gnicia świata zaczął się w momencie gdy przegrało prawdziwe chrześcijaństwo a zwyciężył katolicyzm, zaś u nas gdy przegrała słowiańska kultura na skutek krwawej ewangelizacji. Źródła wprost wskazują, że proces rozkładu słowiańskich Zadrug i ich egalitarnej bezpiecznej kultury rozpoczął się od wprowadzenia katolicyzmu.

  Natomiast dla zachodu takie są obecnie skutki ich wcześniejszego kolonializmu, karma wraca i nic na to nie poradzą. Na to nałożył się globalizm kapitalistyczny niszczący własne społeczeństwa i takie efekty będą dotyczyły także innych krajów żyjących z neokolonializmu. W momencie gdy innokulturowi nie mają nic do stracenia kraje neokolonialne są na drodze do upadku. Ukryty rasizm może zainicjować procesy wojny domowej, której skutki są nie do przewidzenia.

  Ogólnie my na wschodzie nie mamy się czym przejmować, bo gdy zachód będzie zajęty własnymi problemami, wschód zostawią w spokoju.
  Ważne, aby nasza klasa polityczna i biznesowa nie szła drogą zachodniej burżuazji, dbała o własny naród i nie kolonizowała innych państw, nie wpuszczała innokulturowych jako taniej siły roboczej, bo czeka nas los zachodu za jakieś czas. A potem będzie płacz i zgrzytanie zębami, albo przenoszenie winy na lewicę itd.

  Odpowiedz
  • 5 maja 2021 o 20:55
   Permalink

   @Miecław.
   Lewak, jak Boga kocham, nastojaszij lewy, w dodatku – niereformowalny! 🙂

   Odpowiedz
   • 6 maja 2021 o 09:02
    Permalink

    @krzyk58

    Nie trzeba być lewakiem, żeby dojść do takich wniosków jak przedstawiłem, wystarczy odrobina inteligencji, brak ukrzyżowanego umysłu, trochę empatii i chrześcijańskiej miłości bliźniego oraz człowieczeństwa. 🙂 Wtedy byś zrozumiał zło płynące z katolicyzmu bez prawdziwego chrześcijaństwa na usługach psychopatycznych systemów feudalno-kapitalistycznych. Teraz są tego skutki, bo ludzie w niewoli nie chcą żyć wiecznie, także poniewierani i wykorzystywani przez nowoczesne systemy demokracji burżuazyjnej, którym prawa człowieka służą tylko za parawan do robienia interesów oraz tworzenia kolejnych neokolonialnych wpływów. Putin zwracała na to uwagę, podobnie jak Ławrow i Zacharowa, żeby zachód zaczął sam przestrzegać praw człowieka. Czas ich punktować, a nie im współczuć. Oni takich sentymentów nie mieli zamieniając Polaków w tanią siłę roboczą.
    Prawdziwe prawa człowieka i pracownika mieliśmy już w PRL. Tamten system dbał o człowieka, ale lud wyjęty żywcem z feudalizmu kościelnego nie zrozumiał tego postępu i mamy dziś to co mamy.
    Prawda jest bolesna, ale ktoś musi ją wyłożyć.
    Paka

    Odpowiedz
    • 6 maja 2021 o 11:18
     Permalink

     @Miecław. Na Boga, nie mieszaj Rosjan w zachodnie lewicowo-neokomunistyczne szaleństwa .
     Posłuchajcie (sobie) Miecławie, “Nestora” dosłownie sekundy (mniemam ze tyle czasu wygospodarujesz, a i @Niechodzącemu … gorąco rekomenduję) СССР 2.0 – путь раба (BYŁO!)
     https://www.youtube.com/watch?v=87-AznnE144&t=1553s od 7:20 min. do 8:50 z naciskiem
     na “ostatnie sekundy” zalinkowanego zam. monologu od – do. Co by lepiej zrozumieć zawiłości “świata tego” nie zaszkodzi zapoznać się z treścią tegoż “Nestora” w roliku pt. “Кто такой «ГЛОБАЛЬНЫЙ ПРЕДИКТОР»?
     Paka.
     Ps. Nie mam czasu na pierdoły, zabieram się za rozmontowywanie i przygotowanie do renowacji PRL-wskich “lisków” z epoki “starego Gomułki i młodego Gierka” które wyciągnąłem z graciarni totalnie zaniedbane, wyrzucone jakieś dekady temu, a na punkcie których ‘oszalała” córka z zięciem … 🙂 Podobnież obecnie kultowe! 🙂 Taki sznyt ! Przyznam ze użyte drewno konstrukcyjne
     tych foteli – pierwyj sort, dziś robią z byle czego!

     Odpowiedz
 • 5 maja 2021 o 09:08
  Permalink

  1968 – 2021 … jak by nie patrzeć 53 lata. Mają refleks te francuskie “elity mundurowe”.
  Już literat Houellebecq był szybszy. A Francji żal…

  Odpowiedz
 • 5 maja 2021 o 09:17
  Permalink

  Jest tylko kwestią czasu aż nastąpi europejskie przebudzenie, czekamy na biały i chrześcijański świt. On nastąpi, a wówczas będzie nowa Europa, chrześcijańska i biała. Rozumiem że ten tekst w 200 tną rocznicę Napoleona to wyraz woli politycznej redakcji. Vive la France Blanche!

  Odpowiedz
 • 5 maja 2021 o 19:52
  Permalink

  Francja potrzebuje przywódcy na miarę Charlesa de Gaulle (mało!) by spacyfikować hołotę wyhodowaną na lewackiej poprawności, czy Marine Le Pen stworzy odpowiednie zaplecze i struktury by wycięły chorobę trawiący Córę Europy…..raczej nie, obraz Francji dąży coraz bardziej do formy dekadenckiej ze strukturą kalifatu jako formą podmiotu państwowego. tak naprawdę francuskie zło sięga czasów kiedy to zachłystywano się hasłami w stylu “wolność, równość, braterstwo …albo ŚMIERĆ!

  “33. Puste kościoły
  Najbardziej nieustępliwie broniły tradycyjnych wartości kościoły chrześcijańskie. Zapłaciły za to wysoką cenę. Pokolenie ’68 w większości odwróciło się od zinstytucjonalizowanych religii i świątynie zaczęły pustoszeć. Dziś w krajach Europy Zachodniej odsetek osób uczestniczących w niedzielnych mszach spadł poniżej 10 procent.

  7. Zabrania się zabraniać
  Hasło wypisywane na murach przez studentów Paryża. Zrodziło się z żądań większej otwartości profesury na nowe idee, dopuszczenia młodzieży do decydowania o problemach uczelni, swobody dyskutowania. Anarchiści i lewacy doprowadzili je do absurdu, domagając się zniesienia wszelkich praw i norm. Jego polski odpowiednik „róbta co chceta” odżywa dziś w polemikach konserwatystów, przypisujących swym przeciwnikom plany zniszczenia narodu i państwa.

  https://www.focus.pl/artykul/co-nam-zostawil-rok-1968

  Lewactwo od 68′ niszczyło wszystko – tak ‘żeby nie było niczego”. Zachód i USA stoją dziś z gołą doopą.

  Do przemyślenia:
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Organizacja_Tajnej_Armii

  ttps://pl.wikipedia.org/wiki/Dzień_Szakala_(powieść)

  Niestety coraz mniej ludzi z wyraźnym obliczem jak: https://pl.wikipedia.org/wiki/Jean-Marie_Le_Pen

  Kiedy niesprawiedliwość staje się prawem, opór staje się obowiązkiem. T. Jefferson

  @NSZ 2.0 Goowno rozumiesz. Raczej pamiętnego maja …

  …a wówczas będzie nowa Europa, chrześcijańska i biała. Zjedz “snikersa”, albo budyń jeśli ci smutno.

  https://www.wykop.pl/link/2963811/barbara-lerner-spectre-wzywa-do-zniszczenia-europejskiego-spoleczenstwa/

  https://dzienniknarodowy.pl/prof-wolniewicz-zydzi-stoja-europie-masowa-imigracja-moga-byc-nich-o-pretensje-wideo/

  Odpowiedz
 • 5 maja 2021 o 21:42
  Permalink

  Nic się nie stanie Autorze. Generałów nieczynnych pouczono, czynni oficerowie spotkali się z surowymi sankcjami ! Sprawy NIE MOŻNA rozwiązać z uwagi na przytoczone przez @Inicjatora imponderabilia. Gdyby ICH było mniej, gdyby nie mieli socjalu (choćby skromnego) to …może. Ale wspomagaliby się handlem narkotykami – co jest wszędzie(!) codziennością. Broni też mają od groma. Większość ma też obywatelstwo. No i jeszcze elektronika – socjal media i smartfony pozwalają się zwoływać , przemieszczać i organizować w dowolny sposób.

  Wyjścia nie widzę. Proszę wskazać mi WYBIERALNEGO polityka, który cofnie socjal i zacznie patrolować ulice w “no go” zonach przy pomocy transporterów opancerzonych z wojskiem z bronią maszynową . Może jeszcze zagna ich do robót publicznych jak w KRLD, żeby się nie nudzili ? ŻARTY !!!

  W Niemczech największe szanse na zwycięstwo wyborcze mają Zieloni – partia antysystemowa, proimigrancka , prowiatrakowa, prolgbtowska !

  tu link https://myslpolska.info/2021/05/04/globalizm-na-sterydach/

  Czarno widzę . To są JEDNAK demokracje!

  Odpowiedz
  • 6 maja 2021 o 07:48
   Permalink

   @fly.
   Zieloni.
   Czyli tak naprawdę zachodni Czerwoni! Pogrobowcy maja68′.
   Takie są fakty – bez retuszowania!

   Odpowiedz
 • 5 maja 2021 o 22:36
  Permalink

  https://myslpolska.info/2021/05/04/globalizm-na-sterydach/

  http://stopwiatrakom.eu/wiadomości-zagraniczne/2972-francja-rośnie-fala-sprzeciwu-ludności-wobec-niszczenia-kraju-przez-wiatrak

  Szanowni Panowie, nie pocieszajcie się, że Polska nie miała kolonii ! To jest już KONIEC wszystkiego co znamy . W przeciwieństwie do niejakiego Jackowskiego, mogę przewidzieć z wysoką pewnością rychły koniec naszej cywilizacji. Przeczytajcie uważnie oba teksty .

  Imigrantów mogą nam po prostu NARZUCIĆ ! YES ! YES ! YES ! W ramach Funduszu Odbudowy ODDALIŚMY JEDNAK (!) część swojej suwerenności i PŁATNICY z UE mogą na nas WYMÓC przyjmowanie imigrantów w narzuconych nam ilościach. Podobnie jak wszystko inne – poczynając od nieszczęsnych limitów na CO2 na małżeństwach homo kończąc !!! Mogą wymóc DOWOLNĄ rzecz !!!

  Zwróćcie uwagę co pisze ten Niemiec w Myśli Polskiej ( o energii również ) .
  Jak mogą sobie Francuzi poradzić z dzikimi przedmieściami – a tam chodzi o LUDZI – więc sprawa robi się NIEROZWIĄZYWALNA , kiedy Francja ZASRYWA się wiatrakami – mając o ok. 50% mniej emisji durnego CO2 niż średnia UE , bo mają atomówki .
  Ponad 1500 stowarzyszeń PRAWDZIWYCH Francuzów protestuje i WUJ !

  Rozumiecie to ?

  Niemcy szaleją , ale chociaż budują NS2 , mają, niestety, Zielonych lewaków i 82% CO2 WIĘCEJ niż średnia UE . Jest więc CIEŃ logiki !

  Także Panowie to POCZĄTEK KOŃCA ! W zimnie , po ciemku z imigrantami i lesbami biegającymi po ulicach i mordującymi normalnych ludzi !

  Odpowiedz
  • 6 maja 2021 o 08:12
   Permalink

   @fly.
   “Tosz” ciągle wałkuję! ONY mogą – wszystko, a my nie możemy nic! Nooo, możemy okazywać radość
   z tego powodu że
   jedni komuniści ułożyli się z drugimi komunistami ‘toważystwo” z przydomkiem “euro”… z rosyjska – brzmi jakby pełniej! Że,brukselscy realizatorzy polityki komunisty Spinellego sypną geldami… czy TO na pewno jest dobra przesłanka do okazywania radości??!!!

   SPISEK KOMANDOSÓW W NIEMIECKIEJ ARMII UJAWNIONO (PL) (BaldTV) https://www.youtube.com/watch?v=UIvB7VzOxE4&t=42s Fejk? BRAWO! Jeżeli to prawda! (Kiedyś już linkowałem).

   Więcej. https://www.youtube.com/c/BaldTV/videos

   Odpowiedz
 • 6 maja 2021 o 13:39
  Permalink

  Oj wałkujesz, wałkujesz, ale z wybitnym przechyłem na komunę (wszechobecną) i jewro
  Nawet przyjmując prawdziwy i nadmierny wpływ “jewrejów” to wytłumacz może , jaki interes mają ci w/w w rozpie…niu Europy i zalaniu jej uchodźcami z krajów islamskich głownie ? Ja nie kumam CUI BONO! Absurd jak z truciem Skripali czy Nawalnego przez Rosję. MI 6 – gdzie wiodą tropy – rozumiem. Dla Rosji to oczywisty cios w image.

  Ergo – zislamizowana Europa jest tak potrzebna Izraelowi jak zającowi dzwonek na ogonie ! Masz jakieś LOGICZNE pomysły na ICH zyski ???

  Odpowiedz
  • 6 maja 2021 o 18:05
   Permalink

   @fly.
   “jaki interes mają ci w/w w rozpie…niu Europy .” Barbra Spectre, “kożenna” Szwedka tłumaczy, JA kiwam
   głowa z politowaniem, a ty lenisz się miast odsłuchać, w wyniku czego zadajesz infantylne pytania.
   W którym fragmencie odniosłem się do Izraela? Reagujesz nerwowo na pewne bodźce, czy kojarzysz tylko wedle schematu Pawłowa?

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.