TELE-FONIKA KABLE po raz kolejny na High Voltage Cable Seminar

fot. Telefonika-Kable Copyrights

Druga edycja warsztatów szkoleniowych The High Seminarium HVCS odbędzie się w Warszawie, w dniach 24-26 kwietnia 2017 r. Poruszana tematyka, podobnie jak w roku ubiegłym, będzie dotyczyć istotnych zagadnień technicznych, które zostaną poddane szerszej dyskusji na forum. Warsztaty  prowadzone będą przez czołowych naukowców branży, którzy w tym roku szczególnie pochylą się nad zagadnieniami związanymi z napięciami indukowanymi w żyłach powrotnych kabli WN, układami pracy długich linii kablowych (l>20km), skutkami niedociążenia kabli WN podczas pracy w warunkach znamionowych systemu elektroenergetycznego oraz optymalizacją obciążalności prądowej linii kablowych.    

– „Wart podkreślenia jest fakt, że inicjatywa organizacji warsztatów zrodziła się w kręgu naukowym, zaś sam zamysł wymiany wiedzy wraz ze zwróceniem szczególnej uwagi na aspekt praktyczny, dedykowany jest praktykom branży. Co ciekawe, poruszana tematyka, zwłaszcza ta dotycząca przyjmowania odpowiednich standardów w procesie projektowania konstrukcji kablowych, czy odnosząca się do efektywnego zastosowania innowacyjnych rozwiązań w przemyśle kablowym, cieszy się coraz szerszym zainteresowaniem. W mojej ocenie, to kolejny etap do budowy trwałych relacji z partnerami, które polegają na wypracowaniu dobrych praktyk w branży.” podkreśla Piotr Mirek, I Wiceprezes Zarządu TELE-FONIKA Kable SA. 

fot. Telefonika-Kable Copyrights

Organizatorzy zadbali o udział wybitnych osobistości w charakterze prelegentów obecny będzie specjalista z Power Delivery Consultants Inc. – John H. Cooper oraz Rachel I. Mosier, który aktywnie uczestniczy w pracach komitetów  naukowych CIGRE oraz IEEE. Natomiast zagadnienia obciążalności kablowej omawiane będą przez prof. George’a J. Andersa. Z ramienia TF Kable, aktywne uczestnictwo będzie prezentowane przez Łukasza Tomaszewskiego, Ireneusza Słupickiego, Andrzeja Cichego oraz Marcina Kocika.

Więcej informacji na stronie seminarium http://hvcseminar.com/pl/

***

Grupa TELE-FONIKA Kable (TF Kable) od ponad 25 lat jest obecna na krajowym i międzynarodowym rynku przemysłu kablowego. Znaczący potencjał rozwojowy stanową przede wszystkim Zakłady Produkcyjne (4 w Polsce, 1 w Serbii, 1 na Ukrainie), Zakład Recyklingu Odpadów Kablowych oraz spółki handlowe (z siedzibami w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, w Niemczech oraz na Litwie) odpowiadające za georegionalną dystrybucję wyrobów. Świadczone usługi przez TF Kable znajdują liczne zastosowania w sektorach każdego przemysłu – obejmują ponad 25 tysięcy sprawdzonych, standardowych konstrukcji kablowych, jak również asortyment specjalistyczny realizowany na indywidualne zapotrzebowanie partnerów biznesowych. TF Kable to znaczący producent kabli i przewodów, podtrzymujący dobre tradycje przemysłu kablowego oraz podejmujący realizację w zakresie innowacyjnych rozwiązań technicznych.

fot. Telefonika-Kable Copyrights

Grupa TELE-FONIKA KABLE „…..łączymy globalnie….”

***

Informacja redakcji:

Wszelkie prawa do tekstu i zdjęć zastrzeżone na rzecz podmiotu: Tele-Fonika Kable. Wyłączenie licencji CC.3.0

3 thoughts on “TELE-FONIKA KABLE po raz kolejny na High Voltage Cable Seminar

 • 27 kwietnia 2017 o 04:49
  Permalink

  TeleFonika to jedna z najważniejszych firm w naszym kraju, o znaczeniu strategicznym. Dobrze, że się rozwija.

  Odpowiedz
 • 27 kwietnia 2017 o 05:36
  Permalink

  Jeden z niewielu normalnie traktujących ludzi pracodawców.

  Odpowiedz
 • 27 kwietnia 2017 o 15:49
  Permalink

  Z ciekawości – ile u was kosztuje taka reklama?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.