Szykanowanie Rosjan na Zachodzie to hańba i powód do wstydu!

Zachód hańbi się swoim zaprzeczeniem humanitaryzmu i uznania dla człowieczeństwa. Sankcje wobec Federacji Rosyjskiej dotykają zarówno zwykłych obywateli, państwo, a także przedstawicieli jego elit, w tym także tych najbogatszych, dla których problem ilości pieniądza nie występuje, chyba że tylko w kategoriach nadmiaru. Obserwowane obecnie początki szykanowania Rosjan na Zachodzie i krajach z Zachodem sprzymierzonych to hańba i powód do wstydu.

To w jaki sposób zachodnie (głównie amerykańskie) firmy leasingowe potraktowały rosyjskich użytkowników samolotów pasażerskich, którzy wykorzystywali nowoczesne zachodnie maszyny do rejsów – przekracza granice zdrowego rozsądku. Tysiące klientów rosyjskich biur podróży utknęło w miejscach wakacyjnego pobytu, ponieważ nie mają czym powrócić do ojczyzny. Trzeba ze wstydem i w pełni oburzenia dodać, że ci goście są bardzo często szykanowani i zastraszani przez swoich miejscowych opiekunów i gospodarzy. To żałosne i żenujące, że ktoś komu do wczoraj dobrze pachniały rosyjskie Ruble dzisiaj wyrzuca rosyjskie kobiety z dziećmi z pokoju hotelowego i każe im wegetować w strasznych warunkach w terminalach lotnisk. To przerażające a zarazem porażające, albowiem bez względu na narodowość – liczy się KLIENT – a KLIENT MA BYĆ ZADOWOLONY – ZAWSZE! Nie ma znaczenia czy to arabska kobieta odziana w swój tradycyjny strój, Niemcy wypijający olbrzymie ilości piwa, czy ktokolwiek. Klient to gość, a gość to osoba święta. Jeżeli ktoś tego nie rozumie, to znaczy że jest dzikusem. Jak niesłychanie krótkowzroczna jest polityka turystyczna w niektórych krajach lepiej nawet tego nie rozważać. Rosjanie długo będą pamiętać te upokorzenia, jak również we wdzięcznej pamięci będą mieli sprawców tych nieporozumień i dyskomfortu.

Jednakże to nie wszystkie sposoby na szykanowanie Rosjan. Najbogatszym z nich odmawia się obsługi technicznej ich prywatnych samolotów produkcji zachodniej, blokuje się konta, a nawet – jak zeznali niektórzy z najważniejszych rosyjskich biznesmenów – czują na plecach oddech „dziwnych opiekunów”, którzy starają się utrudnić im życie na ile tylko się da.

Szczególnie niezrozumiałe i po prostu bandyckie są wszelkie działania mające na celu utrudnienie leczenia w zachodnich klinikach obywatelom Federacji Rosyjskiej, chociaż ci za to leczenie płacą olbrzymie pieniądze – ewentualnie jest to płacone przez specjalne fundacje pomocowe. Jak można odmówić leczenia dziecku choremu na białaczkę? Można, bo rodzice nie mają jak zapłacić przelewem! Nie masz jak zapłacić – nie wyleczymy cię! A wiadomo że w przypadku chorób najrzadszych dosłownie każdy dzień jest bezcenny. Każdy taki przypadek to będzie dehumanizacja i zbydlęcenie.

Efekty tych wszystkich haniebnych działań będą odwrotne od zamierzonych. Cierpienie tylko uszlachetnia, najbardziej bolesne straty – tylko wzmocnią antyzachodni sceptycyzm w rosyjskim społeczeństwie. Wszystko co się właśnie dzieje to wydarzenia jak najbardziej przez rosyjskich strategów przewidziane i o których Rosjanie mogli już nie raz czytać w tamtejszej prasie. Model okrążania Rosji i podejmowania prób jej wykrwawienia to jest właśnie to, w jaki sposób Zachód chce szturmować mury Kremla, żeby tylko złamać jedność rosyjskiego narodu – niezachwianie popierającego swoich przywódców.

Właśnie widać, widać jak na dłoni – jaki ma charakter współpraca z Zachodem, jak bardzo mu zależy na osłabieniu Rosji i jakie miał zawsze prawdziwe intencje. Bardzo dobrze się stało, że Zachód wreszcie zdejmuje z twarzy tą słodką maskę, którą zasłaniał się przez lata – uśmiechając się do rosyjskiego gazu, ropy, wolframu, diamentów, tytanu i innych surowców. Dzisiaj jest już wiadome, że globalizacja nie jest dla wszystkich, rolą Rosjan jest życie w drewnianych chatach gdzieś daleko za Uralem przy świecach robionych z tłuszczu reniferów! Prawie nikt na zachodzie nie chce uznać w Rosji i Rosjanach równorzędnych partnerów i przyjaciół. Coś niesamowitego się stało, że „wajcha” została przestawiona i prawie wszyscy są antyrosyjscy i rusofobia staje się powszechnie akceptowana – jak widać nie tylko w rządach i bankach, ale także wśród zwykłych ludzi. To jest naprawdę przerażające, ponieważ jest to szowinizm śmierdzący faszystowską zgnilizną na kilometr!

Możemy być jednak pewni, że już za niedługo wszyscy będą tych postaw żałować, a rozsądek zwycięży – trzeba jednak przeciąć tą przerażającą pępowinę zła, która od 70 lat zalewa Europę swoją jadowitą propagandą.

Jedna myśl na temat “Szykanowanie Rosjan na Zachodzie to hańba i powód do wstydu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.