4 thoughts on “Strofy dla żony VIII

 • 11 grudnia 2017 o 06:01
  Permalink

  Coraz bardziej dojrzałe graficznie te produkcje.

  Odpowiedz
  • 11 grudnia 2017 o 16:54
   Permalink

   @tuk tuk & @ Trzaskowski Sebastian……..
   alez Panowie ( i Panie ) a ta piekna liryka w tak znakomitej recytacji to pies ?
   Owszem forma prezentacji jest takze bardzo wazna ale to musi byc symbioza emocjonalna i artystyczna ,ktora wlasnie maluje sie przed oczami i drga w sercu….
   Moja skromna ocena to:??????

   Odpowiedz
 • 12 grudnia 2017 o 03:49
  Permalink

  Wciąż się uczę 🙂 Jestem raczej laikiem jeśli chodzi o design, niełatwo wymyślić poszczególne elementy i potem jeszcze złożyć to w spójną całość. To już któreś tam z kolei podejście do formy graficznej. Po części jako reakcja na zgłaszane uwagi co do odbioru.
  Chwilowo z powodu choroby mam przerwę od ponad tygodnia, na szczęście już powoli zdrowiejemy. Dzieciaczki już są ok, a i ja czuję się znacznie lepiej i lada dzień zabiorę się za nowe produkcje. Każda uwaga, pomysł, propozycja, sugestia jest na wagę złota – tym bardziej, ze poezja to nisza deficytowa, dociera do bardzo wąskiego grona odbiorców, w związku z czym wszelkich uwag krytycznych i wszelaki wysyp pomysłów i wsparcia są mikroskopijne. W każdym razie póki starczy sił i chęci – będę kontynuował. Moze z czasem społecznosć jednak sierozrośnie i zaangażje nieco bardziej we wsparcie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.