Rosja, Rosja, Rosja krzyczą żałosne media gdy cokolwiek się dzieje

„(,,,) Rosja, Rosja, Rosja krzyczą żałosne media gdy cokolwiek się dzieje (…).” To zdanie to tłumaczenie własne, będące cytatem jednego z komunikatów pana Donalda Trumpa Prezydenta Stanów Zjednoczonych. Zarzuca mu się, że nie troszczy się o rzekomy rosyjski cyberatak, a pan Prezydent bardzo rzeczowo bagatelizuję „fejki” z „lamentujących mediów”. Pokazując na Chiny, jako rzeczywiste źródło zagrożeń. Co z kolei nie podoba się właścicielom wielkich amerykańskich mediów i pan Prezydent jest cenzurowany przez umieszczenie stosownego ostrzeżenia, tak jak na paczce papierosów. Widać, to wyraźnie na screenach. Proszę to zapamiętać, tak wygląda wolność słowa w najwspanialszej i najlepszej demokracji, jej czystym neoliberalnym obliczu. Jest to tym bardziej ciekawe, ponieważ to spojrzenie na wolność słowa dotyczy najważniejszej osoby w tym państwie. Odrzuconej przez dominującą część własnych elit, które dzięki wsparciu mediów były w stanie do tego stopnia zohydzić pana Trumpa Amerykanom, że – jak wszystko na to wskazuje, przegrał on wybory. To się rzadko zdarza, żeby amerykański Prezydent nie był w stanie wejść na drugą kadencję. Jednak to już się stało, „deep state” i wszyscy jego mocodawcy i naprawdę głębokie zaplecze – wygrali.

Proszę przeczytać całość, składa się z dwóch wiadomości:

“The Cyber Hack is far greater in the Fake News Media than in actuality. I have been fully briefed and everything is well under control. Russia, Russia, Russia is the priority chant when anything happens because Lamestream is, for mostly financial reasons, petrified of….”

Źródło @realDonaldTrump 19.12.2020 g. 22:47:

[https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1340333618691002368]

Screen_Twitter_Copyrights

“….discussing the possibility that it may be China (it may!). There could also have been a hit on our ridiculous voting machines during the election, which is now obvious that I won big, making it an even more corrupted embarrassment for the USA. @DNI_Ratcliffe @SecPompeo”

Źródło @realDonaldTrump 19.12.2020 g. 22:47:

[https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1340333619299147781]

Screen_Twitter_Copyrights_2

Sugestia pana Prezydenta, wskazująca na Chiny – nie jest przypadkiem, co więcej na pewno nie jest bezprzedmiotowa. Nie jesteśmy w stanie, nawet sobie wyobrazić – jaką wiedzę na temat świata ma ten człowiek! Jeżeli pan Prezydent Stanów Zjednoczonych mówi, że winne mogą być Chiny, to nie jest przypadek!

W ogóle coś takiego jak udowodnienie ataku hakerskiego z innego kraju i oskarżenie służb specjalnych innego kraju, jest najdelikatniej mówiąc – bardzo trudne. Ponieważ w ogóle udowodnienie czegokolwiek w Internecie – jest prawie niemożliwe, jeżeli za czymkolwiek stoi polityka. Ponieważ wszystko można emulować, można udawać, można zaprogramować działania oparte o programy posadowione w zupełnie przypadkowych punkach sieciowych. Co więcej, można samemu spowodować, że sami się „hakujemy” w ramach testów własnej sieci. To nawet dość częste, bo trzeba sprawdzać bezpieczeństwo systemów informatycznych w każdym możliwym momencie.

Jeżeli jednak jest prawdą, że poprzez zaszyty program w systemach komputerowych, hakerzy mogli monitorować i przechwytywać najtajniejszą korespondencję pomiędzy najważniejszymi amerykańskimi instytucjami, to oznacza że USA nie są wiarygodnym państwem. Po pierwsze dlatego, ponieważ na to pozwolono i o tym nie wiedziano (rzekomo od marca 2020), a po drugie, ponieważ ujawniono fakt poniesienia rzekomych strat, co samo w sobie jest skończoną głupotą. Ponieważ służby specjalne wiedząc, że przeciwnik „coś” obserwuje, są w stanie tak przekierować jego zasoby i zainteresowanie, żeby za pomocą podstawionych, nawet prawdziwych informacji – uzyskać własne cele.

Rosja jest bardzo wygodnym wrogiem dla Stanów Zjednoczonych, ponieważ Waszyngton doskonale wie, że ostatnią rzeczą, jakiej chcą w Moskwie – jest konfrontacja. Rosjanie przez ostatnie 30 lat sąsiedztwa i współpracy z Zachodem – udowodnili – że chcą sprzedawać swojego bogactwa, a w zamian za te pieniądze modernizować swój gigantyczny kraj i poprawiać warunki życia społeczeństwa. Dlatego atakowanie Rosji, jako doskonałego wroga jest wyjątkowo wygodne, bo z amerykańskiej perspektywy bezpieczne.

Prawdziwa konfrontacja szykuje się na kierunku chińskim, gdzie Chiny są wzrastającą potęgą, wchodzącą na podwórko do tej pory zajmowane przez Amerykanów. Doskonale o tym wie pan Donald Trump, co więcej – doskonale o tym wiadomo powszechnie, wystarczy poczytać dostępne analizy liczących się ośrodków. Kierunek relacji amerykańsko-chińskich ma przeciwstawne wektory i zmierza ku konfrontacji.

Blokowanie pana Donalda Trumpa i to na poziomie wolności słowa – przez jego własne elity, jest dowodem na to, że ci ludzie boją się Chin, nie chcą prawdy, co więcej – wszystko, co potrafią, to tkwienie w żenujących już dzisiaj schematach post-zimnowojennych, w których marzy im się bezpieczny bipolarny świat. Tymczasem, rzeczywistość jest jak zawsze ciekawsza od fikcji.

Natomiast ten cytat wejdzie do historii, zwłaszcza jak będzie skasowany i wymazany z publicznej świadomości:

„Rosja, Rosja, Rosja krzyczą żałosne media gdy cokolwiek się dzieje (…)”.

„Russia, Russia, Russia is the priority chant when anything happens (…)”.

Pan Donald Trump, Prezydent Stanów Zjednoczonych 19 grudnia 2020 17:30.

21 komentarzy do “Rosja, Rosja, Rosja krzyczą żałosne media gdy cokolwiek się dzieje

 • 20 grudnia 2020 o 09:00
  Permalink

  Ano żałosne, ale i celowe, jak za czasów zimnej wojny i m. in. RWE. Pokonanie Rosji przy pomocy jakiejś kolorowej rewolucji i przejęcie jej zasobów dawałoby im szansę na zamknięcie Chin w kleszczach, do których nie są w stanie wystartować. Jednakże to dowodzi końca ich inteligencji. Obnażają się przed całym światem ze swoją polityką destrukcji, zaś rosnąca świadomość oraz bieda amerykanów zmienia zupełnie nawet wewnętrzne układy sił, bowiem ta “deep state” będzie miała prawdopodobnie trudności z werbowaniem najemników na większą skalę, więc do Chin nie wystartują tylko będą kąsać na odległość. Świat się zmienia, a te tetryki pozostali na poziomie zimnowojennej mentalności. Wygrali jedną bitwę, ale nie wygrali wojny! Pokonali ZSRR rozwalając socjalistyczny blok wschodni, a może nie pokonali? A może to było tylko takie cofnięcie się, jak ZSRR za Ural podczas II wojny światowej, tylko poprzez oddanie demoludów, aby zachodni imperializm się udławił?

  W każdym razie widzę, że w demoludach rośnie świadomość młodych pokoleń, a to może oznaczać dla zbrodniarzy brak możliwości faktycznego działania na flance wschodniej, bo Polacy nie zechcą być mięsem armatnim, zaś najemników też nie zwerbują zbyt wielu, o ile się nie mylę i znam trochę postrzeganie rzeczywistości przez naszą młodzież. Polacy raczej nie popełnią błędu Ukraińców.

  A co do Trumpa, ja bym się tak nie zachwycał jego słowami. To tylko kłótnia w rodzinie o polityczne priorytety w ramach tego samego “deep state”. Frakcja Bidena okazała się czasowo lepsza i tyle.

  Odpowiedz
 • 20 grudnia 2020 o 10:26
  Permalink

  No właśnie taka jest prawda o łże mendiach i ich ideologii. Jestem przeciwnikiem Trumpa, ale doskonale pamiętam jak Ś,p. pan Andrzej Lepper Wicepremier Rządu Rzeczypospolitej (zanim rzekomo się sam powiesił wcześniej starannie zacierając nawet własne ślady!!! – co nikogo nie dziwi zwłaszcza doświadczonych śledczych!!!) też mówił o talibach w Klewkach – i co? Miał rację. Tak samo jest z Trumpem jego prawda nie pasuje do rzeczywistości bo zakłamane elity wolą okłamywać swój naród. Was także zakneblują bo piszecie prawdę.

  Odpowiedz
 • 20 grudnia 2020 o 11:03
  Permalink

  Są tylko rosyjscy i chińscy hakerzy……
  Nie ma na przyklad amerykańskich, czy dddddd?

  Logicznie rzecz biorąc, ludzie zdolni do włamania się do baz danych poziomu rządowego, czy wojskowego, są w stanie pomieszać tropy, zamaskować swoje działania, pracować w miejscach odległych od swego kraju.

  To co serwują nam media, to teksty dobre dla ćwoków, ćwierćinteligentów.
  Ale, działa, budując odpowiednią dla zimnej wojny narrację.
  W tle oczywiście, gigantyczne pieniądze na likwidację wyimaginowanego zagrożenia.

  Najprostszą metodą zabezpieczenia wrażliwych danych, jest odcięcie ich od sieci zewnętrznej.
  Czyży było to zbyt skomplikowane dla półgłówków?

  PANIE NO MIEJ PAN LITOŚĆ, WIE PAN ŻE AKURAT TAKIE FRAZY SĄ JAK CZERWONE ŚWIATEŁKA. PROSZĘ PISAĆ POMIDOR! WEB JÓZ.

  Odpowiedz
 • 20 grudnia 2020 o 11:13
  Permalink

  A tak kolejna prowokacja militarnej zmowy US/NATO wygląda w oczach niektórych, niezależnych mediów amerykańskich
  https://consortiumnews.com/2020/12/19/washington-post-russians-are-hacking-our-minds/
  http://www.informationclearinghouse.info/56049.htm
  https://www.strategic-culture.org/news/2020/12/18/us-deep-state-preempts-reset-in-relations-with-russia/
  https://consortiumnews.com/2020/12/19/a-pandemic-of-russian-hacking/
  Po cyrkowym Trumpie na czele kompleksu militarno przemysłowego staje dddddd, o niepełnej ddddd, wojowniczy Biden. I źle to się dla nich skończy, tym bardziej, że mają przeciwko sobie także potężne Chiny. Ponadto znajdują się w fazie rozpadu społeczno ekonomicznego, wewnętrznej agresji i gnicia wszelkich form demokracji. Wystarczy niewielka prowokacja lub pomyłka, aby ta cała wojująca ferajna w ciągu godziny zniknęła z powierzchni ziemi. Ziemię zasnują warstwy pyłu, temperatura spadnie do minus 50 stopni i nastąpi wielka cisza. Tylko gdzieniegdzie na Tytanicu będą dalej tańczyć

  Odpowiedz
 • 20 grudnia 2020 o 12:04
  Permalink

  Najważniejsze w tym wszystkim jest to, żebyśmy mieli właściwy dystans do globalnych problemów i koncentrowali się na zarabianiu kasy, bo kasa jest najważniejsza.

  Odpowiedz
  • 20 grudnia 2020 o 17:21
   Permalink

   Ważna. Lecz nie najważniejsza i TO zowie się typowo ‘pomidorowa’ (tfu, na obejścia) logika (hagada). 🙂
   Odwieczny dylemat: mieć czy być ?!
   Nie da rady zjeść ciasto i mieć ciastko.
   Nie można być w ciąży do połowy.
   Trzeba wybierać.

   Odpowiedz
 • 20 grudnia 2020 o 12:27
  Permalink

  Trump odchodzi i są trzy scenariusze: 1) Biden da mu parol i nikt nie będzie mógł nic mu zrobić, a pan Trump będzie w zamian za to milczał i pisał wspomnienia (kasę ma) 2) Będzie szarpany przez aparat sprawiedliwości i państwa w efekcie będzie pośmiewisko z USA, a on będzie ujawniał kolejne tajemnice, które będą dementowane jako “fake newsy” (poszukajcie co powiedział o UFo w jednym z wywiadów i jak to powiedział), 3) Skończy jak śp. Andrzej Lepper (przywołany w jednym z komentarzy powyżej).

  Odpowiedz
 • 20 grudnia 2020 o 14:04
  Permalink

  Распад СССР произошёл здесь. Беловежская пуща / Где охотились генсеки. Документальный фильм https://www.youtube.com/watch?v=KZHq0ZMh_dY&t=1982s

  Pamiętny miesiąc (снежань) w Białowieskiej puszczy… tuż “obok” w gorodie Bres’tie, stojała” https://ru.wikipedia.org/wiki/38-%D1%8F_%D0%BE%D1%82%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D0%B3%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B5%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%B4%D0%B5%D1%81%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%BD%D0%BE-%D1%88%D1%82%D1%83%D1%80%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%8F_%D0%B1%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D0%B4%D0%B0 wedle słów p. S. Trzeciaka (narrator w roliku)………..
  od 2:37 do 3:35 min.
  Skutkiem “zaniedbania” worużonnych sił” B. Jelcyn raportował w Kongresie USA………………..
  Ельцин в Конгрессе США в 1992 году https://www.youtube.com/watch?v=zIgVUFhLpPU Woot!

  A “to wszystko skutkowało” – https://ria.ru/20191231/1562768489.htm Tiaaaaaaaaaaaa…

  Игорь Панарин: Мировая политика. Ретро #8. Кто развалил Советский Союз

  https://www.youtube.com/watch?v=Fw-TKsynRho&t=41s

  ————————————————————————————

  Stało się to na co się od kilku lat zanosiło.Nie bez powodu od pewnego czasu mawiało się że :KTO NIE CHCE ROZMAWIAĆ Z MINISTREM ŁAWROWEM BĘDZIE ROZMAWIAŁ Z MINISTREM SZOJGU (Сергей Кужугетович Шойгу).

  https://s16.stc.all.kpcdn.net/share/i/4/1337698/inx960x640.jpg … – doprawdy, nie wiem którą ‘ikonkę z emotki” miałbym postawić…

  Stosunki dyplomatyczne Rosja-Zachód zeszły poniżej zera.Zachód notorycznie nie dotrzymuje zobowiązań,jednostronnie zrywa jedną umowę za drugą,choć bez akompaniamentu armat ale de facto już prowadzi wojnę przeciw Rosji.W takiej sytuacji rola ministra spraw zagranicznych jest drugorzędna a główny nurt mobilizacji aparatu państwa zostaje skierowany na inny resort.Resort w pewnym sensie również służący do regulowania relacji międzypaństwowych choć w specyficzny sposób.

  “Jeżeli pan Prezydent Stanów Zjednoczonych mówi, że winne mogą być Chiny, to nie jest przypadek!”

  Chiny mają “różne oblicza”. Kwestią niedługiego czasu zapewne będzie fakt kiedy Xi, WWP i Trump
  zdiagnozują ‘wspólnego wroga”.
  Amen

  Деревенька моя – Ольга Воронец https://www.youtube.com/watch?v=5dQpmaG4wVI
  A’props nazwiska “piewicy”, mam pod nosem dwie miejscowości o nazwie Woroniec. 🙂

  ГЕНАДИЙ ЗАВОЛОКИН Я ДЕРЕВНЯ Я СЕЛО https://www.youtube.com/watch?v=3hvj7Qt604k

  Cykliczny program TV Zawołokinów prowadzony od 1986 r. https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B9,_%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D1%8C_%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D1%8F!

  A, swoją drogą szkoda że nie pojawia się na forum @Kamczatka którego subtelne i inteligentne posty
  ceniłem sobie niezwykle wysoko…. że zamilkła @wieczorynka… że czegoś i kogoś brakuje…Edmund Fetting – A jednak mi żal https://www.youtube.com/watch?v=yL9FnYo7jlc ech …

  @Miecław. jak zwykle pobożne życzenia pomieszane bredniami… TA diagnoza jest zero-jedynkowa. 🙂
  … bo Polacy nie zechcą być mięsem armatnim, zaś najemników też nie zwerbują zbyt wielu, o ile się nie mylę i znam trochę postrzeganie rzeczywistości przez naszą młodzież. TU nie idzie o zwycięstwo,
  BO to nierealne, ale o to by z/robić ruchawkę jako zawsze bywało w naszej wspólnej historii, ktoś “inny” wyciągnie kasztany z ogniska naszymi rekami… poniał?

  Odpowiedz
  • 20 grudnia 2020 o 15:50
   Permalink

   @krzyk58

   Tak poniał i z tego wynika, że na prawicy masz ciemną masę oszołomów, którzy być może są gotowi umierać za zachodnie interesy. Lokai “jaśnie państwa” faktycznie jest pod dostatkiem, wojskowych ministrantów także, co może w imię Chrystusa na polecenie kapelanów pójdą na wschód wspólnie z Niemcem i światowymi szatanami. Więc kto wie, może i moje nadzieje są płonne a obserwacje wartości i świadomości młodych ludzi nikłe. W końcu badań nie robiłem a z perspektywy małomiasteczkowej młodzieży na zadupiu może to być fikcja, bo mogą wybrać życie w kajdanach, byle ze smartfonem. Problem może być szczególny, gdy otumanieni religijnie pseudo-narodowcy opanują umysły młodzieży, a wtedy już tylko przyjdzie czekać na koniec świata.

   A prawica przygotowuje swoje bojówki i łatwo władzy nie odda. Wyguglaj sobie i obejrzyj:
   “Czarno na białym, Narodowe interesy Roberta Bąkiewicza 18.12.2020”.
   Jestem gotów się założyć, że te prawicowe bojówki teraz są w “zamrożeniu”, ale jak tylko PiS straci władzę to zostaną uruchomione i będziemy mieli być może prawicowy terroryzm. Obym się mylił.
   Coraz mniej też jestem pewny na polskie służby bezpieczeństwa i Policję, czy opowiedzą się po stronie prawdziwego ludu i narodu w chwili próby?

   Odpowiedz
   • 20 grudnia 2020 o 18:03
    Permalink

    Ty Miecławie lansujesz z uporem swoje przestarzałe widzenie geopolityki. Można i tak, nikt tobie
    nie zabroni. Ale czy warto? Czy nie pora (nieco) zreflektować się? 🙂

    Odsłuchaj uważnie gdyż na odsiecz (z przed 2 godz.) przychodzi mi sam prof. Panarin … 🙂

    Кто такие глобалисты и соросята https://www.youtube.com/watch?v=qN9sUx203hY

    Ps. Nie na prawicy a na lewicy …pośród komunistów i złodziei… 🙂 z przedrostkiem “frankfurt” bądź “euro”. Zresztą ony nie kryją fascynacji lewicowym postępem zachodnim, co przytaczałem wiele już razy. 🙂

    Proszę na Boga, nie mieszaj goowna a perłami …JA -tobie rzucam perły …. 🙂 a ty nichu*ja nie łapiesz. Ale to twój problem, mnie nic do tego.

    Odpowiedz
    • 21 grudnia 2020 o 00:05
     Permalink

     @krzyk58

     Nie uda ci się odwracanie uwagi od prawdziwych problemów i prawicowego upadku Polski.
     A co do Panarina można dyskutować z jego tezami, aczkolwiek po prostu nie mam na to czasu..

     “Europa jest przeciw socjalizmowi i wolnemu myśleniu [wywiad]”
     (…)
     “EKPC, bastion praw człowieka, stał się organizmem, który wydaje się ulegać niewytłumaczalnej logice. Mieliśmy idealistyczne dążenia do wspólnej Europy narodów i praw, a teraz jesteśmy świadkami upadku Europy, wyzysku i naruszenia wszelkich praw obywatelskich. Europy, która finansuje obozy koncentracyjne w Turcji i Libii za pośrednictwem parlamentów poszczególnych państw. Odrodzenie Europy, może nastąpić wyłącznie poprzez całkowite przeredagowanie traktatów, od traktatu z Maastricht do traktatu lizbońskiego, poprzez uchylenie EMS i traktatu z Velsen o represyjnej żandarmerii. Jesteśmy wolnościowymi socjalistami, a ta Europa jest przeciw socjalizmowi i wolnemu myśleniu. Nie możemy tego zaakceptować.”
     https://strajk.eu/europa-jest-przeciw-socjalizmowi-i-wolnemu-mysleniu-wywiad/

     UE to dyktat kapitału pod przewodem niemieckim, takie są fakty.
     Wyguglaj:
     “Równi, równiejsi i… Niemcy”
     “Czy instytucje unijne stały się ambasadorem interesów niemieckich koncernów? Nie do końca. Czy dzisiejsza Europa ukształtowana jest na potrzeby niemieckiej gospodarki? W znacznej części tak, ale nie w całości. O niemieckiej dominacji w europejskiej gospodarce jest coraz głośniej.”
     https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-rowni-rowniejsi-i-niemcy,nId,4900939

     To są prawdziwe problemy, a nie jakaś tam szkoła frankfurcka itp. bzdety chorych z nienawiści do komunizmu prawiczków.

     Odpowiedz
 • 20 grudnia 2020 o 15:30
  Permalink

  Też jestem zdania że ta wypowiedź pana Trumpa przejdzie do historii świata, a to jak własnego prezydenta potraktowała amerykańska elita powinno dać do myślenia wszystkim na świecie, a zwłaszcza nad Wisłą – co to są za ludzie i jakimi metodami się posługują i do czego są w stanie się posunąć.

  Odpowiedz
  • 20 grudnia 2020 o 19:41
   Permalink

   …….a to jak własnego prezydenta potraktowała amerykańska elita…….. szeroki termin.
   Podpowiem:
   W ekipie “bidena” sposobiącej się do ‘okupacji” Białego Domu.
   Jeden z “porzadnymi korzeniamy” – białostockimi,
   drugi z takimiż, suwalskimi,
   trzeci z “rumuńskimi”.. itd.
   “Wszędzie”, po obu stronach – “sami swoi”.

   Odpowiedz
 • 20 grudnia 2020 o 21:01
  Permalink

  jeszcze wszyscy będziecie żałowali Trumpa, bo Biden nie do końca będzie kontrolował sytuację – za dużo wilków i wilczyca – wokoło starszego, mądrego i uczciwego człowieka, to nie wróży niczego dobrego dla świata.

  Odpowiedz
  • 20 grudnia 2020 o 21:27
   Permalink

   Ależ drogi Panie… Trump JESZCZE nie przegrał, a pisząc te słowa “wokoło starszego, mądrego i uczciwego człowieka” kogo miał pan na myśli, BO doprawdy nie “chwytam”,… BO stary wiekiem jest “biden” ale czy posiada “te zalety” o których pan szanowny uprzejmie wspomina TO myślę że wątpię! 🙂

   Odpowiedz
 • 21 grudnia 2020 o 01:19
  Permalink

  Wysoce tendencyjne…z Rosji uczyniono chlopca do bicia i to przy kazdej okazji…

  Raczej a moze nawet glownie dla tego, by odciagnac i rozproszyc uwage publiczna i wogole obarczyc Rosje za wlasne niepowodzenia, degrengolade i ciagle podwyzszajace sie napiecia spoleczne z uwagi na przeludnienie, bezrobocie, zatrucie srodowiska, brak konjuktury, konkurencje z Chin i Indii, ktorych sie zadna zimna wojna ani nie zastraszy ani tym bardziej nie pokona…

  Prosze zwrocic uwage, co caly swiat wyczynia co chwile, gdy bandy oligarchow prowadza rozrachunki truja przeciwnikow czy konkurentow jakas strychnina ( nux vomica ) czy czyms w tym guscie albo jakims pomidorem …Wtedy wszyscy bez wyjatku domagaja sie, by ni stad ni z owad ukarac sankcjami Rosje, mimo, ze ona nie podala tego pomidora, no bo i po co miala by dawac zepsute pomidory i sie w ten sposob demaskowac i kierowac na siebie cala uwage ….takie Demagogie i podrzucanie pomyji innym….

  W tym wypadku to wstyd i zazenowanie dotykajace Trumpa za zachowanie wszystich dookola, nawet swojej bratanicy,ktora tylko kombinuje, by afiszujac sie pokrewienstwem z Trumpem zarobic forse jakas watpliwa chwilowka ksiazkowa i ktorzy niby w marazmie i sytuacji ucieczka od siebie “wybrali ” takiego dzadka do orzechow, z pedofilska “kariera”, ktory mentalnie niestety nie bedzie mogl sprawowac obiecanej mu funkcji, bo cierpi na uwiad starczy i wejdzie na fotel ta facetka, przydomek “krwawy kat” , gdyz byla takim prokuratorem i to niezwykle segregujacym rasy…co i jak ma ta dwojca jednoczyc, jak ma zazegnac konflikty ???

  Dalej bedzie taka przebieranka i mordobicie a moze, podtrzymujac mysl demokratow i billowej clintonowej to i wojenka sie szykuje, tak tradycyjnie juz, jak od zawsze….Chiny sie ciesza, gdyz beda swiadkiem, jak zmija zagryza swoj wlasny ogon, wolajac Rosje o pomoc….maskarada…

  Tam gdzie sie dwoch kloci, to trzeci korzysta, Chiny beda tym trzecim i nie ma w tym ani odrobiny watpliwosci…

  Odpowiedz
  • 21 grudnia 2020 o 11:25
   Permalink

   @krolowa bona

   Im więcej słyszymy tej nikczemnej propagandy, tym bardziej obnażają się ze swoją bezsilnością. Rosja była chwalona za Jelcyna, gdy mogli dowolnie ją grabić, a w momencie, gdy Putin zaczął dbać o interesy Rosji zaczęła się nagonka, szkalowanie i sankcje.

   Gdyby teraz rząd w Polsce chciał postawić na odzyskanie suwerenności będą to samo stosowali wobec Polski i niszczyli każde polskie rządy, które prowadziłyby politykę suwerenności.

   Ostatnio biedni z szokowani donoszą – wyguglaj na interia.pl:
   “Władimir Putin: Gdyby Rosja chciała zabić Nawalnego, to doprowadziłaby tę sprawę do końca”
   “Prezydent Rosji Władimir Putin stwierdził, że opozycyjny polityk Aleksiej Nawalny “cieszy się poparciem amerykańskich służb specjalnych”. Dodał, że gdyby rosyjskie służby specjalne chciały go zabić, to doprowadziłyby tę sprawę do końca.”
   “Putin powiedział, że Nawalny – którego nazywał “tym pacjentem w berlińskiej klinice” – jest wspierany przez amerykańskie służby wywiadowcze. Dodał, że jeśli to prawda, “rosyjskie służby specjalne powinny mieć go na oku”.
   – Ale to nie znaczy, że trzeba go otruć, komu to potrzebne? Gdyby służby chciały to zrobić, to doprowadziłyby tę sprawę do końca – dodał Putin.
   Przypomniał, że na prośbę żony opozycjonisty wydał rozkaz, by wypuścić Nawalnego z Rosji na leczenie w Niemczech.”

   Na prawdę zwykle nie ma argumentów, więc zachodowi pozostaje tylko wycie, knucie i szczucie.

   Odpowiedz
   • 21 grudnia 2020 o 18:41
    Permalink

    Takim samym wrogiem wedle narracji “demokracji prawoczłowieczej” jak Rosja jest też USA (Trumpa) i Chiny(Xi).
    A.
    …Rosjanie poczekają aż Zachód (sam z siebie) wyzdycha. A, wyzdychać zacznie bo lada chwila na wszystkie już istniejące utrapienia nałoży się ekonomiczny kryzys ( o demograficznym i na rozmyciu tożsamości nawet nie wspominam) na tle którego kryzys 1929 roku wyda się tylko lekkim zawirowaniem.
    Wprawdzie istnieje ryzyko że w agonalnych paroksyzmach Zachód może uruchomić mechanizm wojenny (bakterie mają to do siebie że ginąc wydzielają najsilniejsze toksyny),ale Rosja już jest na wojnę przygotowana.O czym z lekkością informuje prezydent Rosyjskiej Federacji Władimir Władimirowicz Putin.
    Przecież nie tak dawno spokojnie przyznał się Zachodowi :
    “W TEJ CHWILI NIEPOKOI NAS TYLKO JEDNO: ŻEBY NIE PRZEZIĘBIĆ SIĘ NA WASZYM POGRZEBIE”

    https://www.youtube.com/watch?v=ej39XMNNqQ4

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.