Polityka

Ręka podniesiona na Izrael niech uschnie i będzie odcięta!

Nie może być zgody na ŻADEN bojkot Izraela, nie możemy na to pozwolić ani w Unii Europejskiej, ani w ONZ. Polska jest krajem zaprzyjaźnionym z Izraelem, a prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, to znaczy w czasach kiedy nawet amerykańscy i unijni dyplomaci grożą sankcjami, zmuszając rząd Izraela do uwalniania morderców i terrorystów, odsiadujących za swoje zbrodnie (przeważnie morderstwa) długoletnie wyroki w izraelskich więzieniach.

Nacisk polityczny na Izrael z jakim mamy do czynienia od kilku ostatnich lat, to zupełnie nowy standard, to mniej więcej tak jakby zachód już zupełnie zbaraniał i utracił możliwość rozpoznawania nie tylko co jest dobrem a co złem, ale nie mógł rozpoznać wilka z naciągniętą owczą skórą, z której jeszcze kapie krew a resztki wnętrzności wystają spomiędzy nieudolnie zacerowanego runa. Jeżeli USA chce rzeczywiście odwrócić sojusze na Bliskim Wschodzie i podać dłoń „demokratycznym” Ajatollahom to najpierw niech Prezydent USA rozkaże swoim homoseksualnym żołnierzom (bo tacy są) pojechać i poopalać się – jak tylko potrafią – gdziekolwiek w Iranie. Pojadą, nie wrócą, tłum rozszarpie ich z tysiąca wymyślonych powodów, może ludzie za wielką wodą zmądrzeją i zastanowią się co robią. Dzisiejsza sytuacja z Iranem wygląda mniej więcej tak, jakby w Niemczech w 1938 roku Hitler ustąpił władzę jakiemuś mądralińskiemu profesorowi. Nic więcej się tam nie dzieje, to że władze mają nową twarz, wcale nie oznacza że model państwa i samo przesłanie jego istnienia – uznające USA za wielkiego szatana, a Izrael za mniejszego i w ogóle cały zachód za siedzibę zła – ulegnie nagle zmianie.

To USA swoją głupią polityką narobiły bałaganu na Bliskim Wschodzie. Równoległe pompowanie dolarów do islamskich dyktatur Zatoki, wojna pustosząca Irak, kolejne rewolucje oraz dramat Syrii, to nic innego jak wynik naiwności USA, które albo zbytnio ingerowały, albo w ogóle nie poczuwały się do czegokolwiek. Dzisiaj USA, chciałyby żeby to Izrael zapłacił za ich skarlałą pseudopolitykę i właśnie na to nie może być zgody – nie może być zgody na popieranie terroryzmu, płacenie terrorystom pensji i utrzymywanie ich rodzin, między innymi z naszych europejskich pieniędzy przekazywanych Autonomii Palestyńskiej jako dotacje, bez których ta zasłona Hamasu nie mogłaby egzystować.

Najgorsze jest jednak to, że jad antyizraelskiej nienawiści przedostał się do mediów na zachodzie i nie tylko krytykuje się władze Izraela za np. politykę osadnictwa, czy też mur, których to kwestii w ogóle się nie tłumaczy z izraelskiego punktu widzenia a jedynie uznaje jako symbole pełni zła, ale także wzywa się do bojkotu izraelskich produktów, czego już w ogóle nie można zrozumieć.

Niedawna afera ze znaną amerykańską aktorką, reklamującą doskonały izraelski produkt – przełom w zakresie innowacyjności napojów zdrowszych niż syf słodzony w wielkich plastikowych butelkach wiadomo czyich koncernów, to przykład najbardziej napastliwej antyizraelskiej kampanii o jakiej w ogóle można myśleć. Swego czasu niszczono w zachodnich sklepach pomarańcze i grejpfruty wspaniałej marki Jaffa, oskarżając producenta o zarażenie tych bezsprzecznie najsmaczniejszych owoców dostępnych w naszych sklepach jakimiś pestycydami itp., bzdury!

Gdyby tego było mało, dochodzi jeszcze do przypadków nie mających miejsca w żadnej logicznej retoryce. Po prostu w tym roku stało się coś, czego nie można tłumaczyć zapomnieniem, niepamięcią, no chyba że mamy do czynienia z i…..ą, skrzyżowaną z d…..ą którą wyhodowała skarłowaciała brytyjska arystokracja. Otóż pani Baronessa Catherine Ashton – szefowa unijnej dyplomacji zrobiła z siebie idiotkę, w dzień upamiętnienia Holokaustu (czyli wyzwolenia obozu w Auschwitz-Birkenau) – wspominając jego ofiary, bez nazwania ich przeważającej części ŻYDAMI. Słowo „Żyd” nie znalazło się w jej wypowiedzi, co samo w sobie jest skandalem i dowodem na to, że unijni urzędnicy nie mogą być idiotami, którzy nigdy nie pracowali i nie znają życia. Kto zrobił tą emanację głupoty unijnym komisarzem? Europo obudź się! Proszę sobie przeczytać [tutaj] – po angielsku „Żydzi” to „Jews”, takiego słowa tam nie znajdziemy. Jak ciężkim trzeba być idiotą, nieczułym na dramat 6 milionów zamordowanych ofiar, w tym także naszych współobywateli, żeby tak bezkrytycznie s…..ć się intelektualnie? Po takim dyshonorze należy domagać się natychmiastowego usunięcia tej pani z funkcji, albowiem nie tylko kompromituje siebie, ale także i nas – unijnych podatników, którzy się wstydzą nawet nie przed naszymi izraelskimi przyjaciółmi – oni są przyzwyczajeni do obelg, ale przed samym sobą – bo to idiotyzm nad idiotyzmem. Dzień upamiętnienia Holokaustu bez wspominania ofiar – Żydów, to nic innego jak poparcie dla tego Holokaustu i dzisiejszej nienawiści do Żydów, dzisiejszego antysemityzmu – innych pożytecznych głupców i idiotów, którym przeszkadza woda z Izraela, pomarańcze lub najlepsze na świecie grejpfruty!

Ręka podniesiona na Izrael niech uschnie i będzie odcięta! My będziemy kupować izraelskie produkty, będziemy jeździć do Izraela, przyjaźnić się z Żydami i domagać się nawet czegoś tak niepopularnego jak zwrotu majątków po ofiarach Holokaustu – dlatego i tylko dlatego, ponieważ jesteśmy uczciwymi ludźmi, odróżniającymi zło od dobra.

Dobro to Izrael.

14 komentarzy

 1. krakauer ty się dobrze czujesz? Izrael idzie na pasku USA.
  Powstał na terenach rdzennej Palestyny. Cały ich przemysł to zbrojeniówka ,zasilana technologiami z USA.
  Ja tam na pewno nie pojadę

  • Zapewniam w imieniu kolegi, że ma się doskonale, wręcz kwitnąco! Webmaster Józef

  • Pewien cytat z pewnego wystąpienia p.Tzipora Menacha,
   rzecznik izraelski 2009r
   “Bardzo dobrze wiecie,i wiedzą to równie dobrze głupi Amerykanie,że my kontrolujemy ich naród,bez wzgledu na to kto siedzi w Białym Domu
   Sprawa jest taka, ja to wiem i wy to wiecie, że żaden amerykański prezydent nie może sprowokować,nawet jeśli zrobimy coś nie do pomyślenia.
   Co oni(Amerykanie)mogą nam zrobić?
   To my kontrolujemy Kongres,media,rozrywkę i wszystko w Ameryce.
   W Ameryce możecie krytykowac Boga – ALE NIE MOZECIE KRYTYKOWAC IZRAELA.
   Prosze Państwa to nie kot kręci ogonem – jest na odwrót, to ogon kręci kotem…

   • Celne sformułowanie Krzyk-u . Pozdrawiam.

   • And the propaganda games continue…until next time…stay tuned!

    “How can people be so dumb as to believe into a hoax like that? Just google for Tzipora Menache and all you find is this idiotic clearly Arab written hoax on various stupid blogs. Not a single other quote by the “another Israeli spokeswoman” – what can such a title even mean?”

    Ale kretynów również w Polsce nie sieją…

    PsyOp

  • To chyba z Tobą coś nie tak. Jeśli nie dostrzegasz, że krakauer jest syjonistą i kpi sobie z nas to chyba tylko dlatego, że nie chcesz. Warto tu zaglądać ale nie po to, żeby poznać prawdę. Wręcz przeciwnie.

   Zbigniew

 2. inicjator_wzrostu

  Artykuł prowokacyjny.
  Inaczej gotów jestem sądzić, że klęska Izraela – to upadek całej śródziemnomorskiej cywilizacji.
  Ale na to się nie zanosi. Około 200 głowic na to nie pozwoli.

 3. Artykuł bardzo dobry przyznam, że się uśmiałam. Uważam, że powinien służyć jako podręcznik w szkołach pod tytułem “Co autor miał na myśli”.

 4. Czyżby krakauer ostatnio cierpiał na zaburzenia afektywne dwubiegunowe, czyli cyklofrenię (ChAD(?

 5. Dane dotyczące rzeczywistej liczby ofiar Oświęcimia-Brzezinki. Są to liczby szacunkowe oparte o dane z niemieckich archiwów przejętych prze Związek Sowiecki i opublikowanych po 1992 r. przez rząd Jelcyna.

  “Franciszek Piper mówi o 1,3 mln osób, które trafiły do KL Auschwitz, w tym:

  – 1,1 mln Żydów
  – do 150 tysięcy Polaków
  – 23 tysiące Romów
  i ponad 30 tysięcy osób innych narodowości.

  FP twierdzi, że liczba ofiar sięga 1,1 mln, w tym:

  – 960 tysięcy Żydów, czyli prawie 90 % – w tym:
  – 438 tysięcy z Węgier
  – około 300 tysięcy z Polski
  – prawie 70 tysięcy z Francji
  – 60 tysięcy z Holandii
  – 55 tysięcy z Grecji
  – do 75 tysięcy Polaków
  – 21 tysięcy Romów
  – 15 tysięcy jeńców radzieckich różnych narodowości
  oraz do 15 tysięcy ludzi innych narodowości.”

  Na terenie Polski było więcej obozów zagłady Żydów, głównie we wschodniej jej części jak np. Majdanek.

 6. Troszkę nieśmieszne to jest, choć pewnie miało być 🙁

  Antysemityzm się wylewa… i szkodzi nie tylko autorowi.

  Izrael to taki naród jak inne z podobnymi problemami, ale diabeł wylewa wszystkie pomyje akurat na niego bo z niego wychodziło wiele razy błogosławieństwo dla narodów(Biblia, Jezus, ponad 20% noblistów), zgodnie zresztą z tym co Bóg wczesniej obiecał patriarchom Izraela.

  Bóg ma wciąż dla świata plan by z Izraela wyszło błogosławieństwo dla narodów. Dlatego tak żalośnie i ostro atakowany jest ten naród przez diabła i tym, którzy pozwalają mu się wodzić za nos, strzelając gole do własnej bramki… tak jak autor tego artykułu.

  • Wierny_czytelnik

   Tekst jest bardzo odpowiedni i adekwatny do tego co jest jego istotą, autor zwraca uwagę na antysemityzm wylewający się z oficjalnych komunikatów najwyższych przedstawicieli Unii Europejskiej. Serdecznie gratuluję! A że jest to śmiech ściskający za gardło to druga sprawa, ale to ogólna tendencja tego autora.

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.