Przyjmijmy miliard!

graf. red.Mają rację wszyscy ci, którzy mówią o tym, że mamy przyjmować nielegalnych imigrantów, w ogóle to żaden człowiek nie jest nielegalny – wszyscy ludzie są pożądani, chciani i mają prawo do azylu. Uwaga – ONI – mają prawo, do azylu u nas, ponieważ sami im to prawo przyznaliśmy. Dlatego przyjmijmy wszystkich, dosłownie – otwórzmy granice, pozwólmy ludziom, którzy chcą po prostu przyjść do Unii Europejskiej. Bo dlaczego nie? Przecież jest tyle krzywdy, tyle biedy i tyle niesprawiedliwości na świecie, a my chcemy być solidarni, chcemy pomagać, przecież żyjemy po to i harujemy w naszych słabo płatnych pracach właśnie po to, żeby świadczyć pomoc w razie potrzeby. Dla każdego, – bo każdy człowiek ma prawo do azylu, nie zgadzamy się na rozróżnianie tzw. nielegalnych imigrantów od imigrantów ekonomicznych, a tych od uchodźców – wszyscy są ludźmi, wszyscy mają takie same prawa.

Żeby nie było tak, że wszyscy chcą do Niemiec, Szwecji i Norwegii, każdy kraj unijny powinien być zobowiązany do zapewnienia dokładnie takiego samego standardu socjalnego dla gości, przyjmowanych zgodnie z „Kulturą powitania” (szybko trzeba otworzyć takie studia, żeby np. adepci studiów gender mogli się doktoryzować). Każdy gość ma otrzymywać, co miesiąc równowartość, co najmniej 143 Euro w lokalnej walucie, do tego dach nad głową, opiekę medyczną, ubranie i żywność zgodną z wymogami jego diety, która może być motywowana np. religijnie). Nie ma tutaj prawa do żadnych podwójnych standardów – goście mają pełne prawo do wolnego czasu, w trakcie, którego mogą dochodzić do siebie po trudach migracji. Żeby im się nie nudziło, należy wybudować im jak najszybciej centra kulturalno-pobytowe, w których mogą np. grać w swoje ulubione gry komputerowe, gry na wolnym powietrzu, ping-ponga, ewentualnie oddawać się praktykom religijnym.

Nikogo nie wolno w żaden sposób dyskryminować, to znaczy, że gości nie może obowiązywać np. wyjątkowo ksenofobiczne unormowanie dotyczące poszukiwania pracy. Każdy gość ma prawo odmówić obowiązku pracy, jeżeli uzna, że jest ona jego nie godna. Jeżeli uzna, że propozycja była rasistowska, ma prawo pozwać państwo do sądu i uzyskać odszkodowanie, ponieważ mu się należy, jeżeli tak zdecyduje sąd. O przestrzeganie tych praw postarają się organizacje pozarządowe, pełne młodych aktywistów, utrzymywane z funduszy bardzo mądrych ludzi, żyjących w pewnym kraju będącym pewną byłą brytyjską kolonią położoną pomiędzy dwoma ocenami. Oni znają się na prawach człowieka, wiedzą jak wygląda ich naruszanie i potrafią to nie tylko zidentyfikować, ale przede wszystkim – potrafią skutecznie sprawę każdego poszkodowanego odpowiednio nagłośnić na cały świat, tak żeby lokalne władze przypadkiem nie pozwoliły sobie na jakąkolwiek formę ksenofobii.

Ponieważ możemy śmiało przyjąć miliard, to mniej więcej każde państwo Unii Europejskiej powinno przyjąć dwa razy więcej gości – nowych współobywateli niż miało do tej pory. Unia ma około 500 mln mieszkańców, więc odpowiednio np. Polska mogłaby przyjąć około 75 mln ludzi. Przyjmowanie oczywiście powinno być obowiązkowe, jeżeli jakiś kraj Unii się na to nie zgadza, powinien być natychmiast wykluczony z Unii Europejskiej, a granice dookoła niego obstawione wysokim betonowym murem. Jeżeli ktoś nie chce być po tej lepszej stronie świata, po tej otwartej, równościowej i nowoczesnej – to nie musi. My w ramach solidarności, przestaniemy być solidarni z takim kimś, niech sobie siedzą w swoich skansenach, my jesteśmy otwarci.

Ponieważ pojawienie się w Europie w jednym czasie około miliarda ludzi spowodowałoby pewne problemy akomodacyjne, ten problem należałoby rozwiązać w sposób solidarny, po prostu okazując pełną gościnność. Każdy z mieszkańców Europy powinien przyjąć dwóch gości – nowych współobywateli. Czyli jeżeli macie państwo rodzinę trzy osobową, to powinniście do swojego M3 przyjąć jeszcze sześć osób. Jeżeli odmówicie, a oczywiście macie do tego prawo – to zostanie poinformowany wasz pracodawca, wasi sąsiedzi pomalują wam drzwi świeżymi odchodami okolicznych psów (w ramach walki z psimi odchodami), a dodatkowo będziecie obłożeni specjalnym podatkiem – po 500 Euro miesięcznie na każdą osobę w takiej rodzinie. Będzie się to nazywało tzw. podatek solidarnościowy. Chodzi o solidarność, z tymi którzy się poświęcają dla prawa azylu tych wszystkich, którzy tego azylu szukają, przy okazji tak bardzo Europę ubogacając kulturowo.

Proszę nie mówić, że się nie da, bo się da. Pomieścimy się w naszych mieszkaniach, a jak ktoś ma duży dom, może przyjąć i integrować się z nowymi współobywatelami w szerszej skali. Jeżeli ktoś odmawia, to wiadomo, że jest, co najmniej nietolerancyjnym rasistą i ksenofobem. Ewentualnie jest samolubny i myśli tylko o własnym interesie.

No nie, my nie możemy myśleć o naszym interesie – przecież to są ludzie, tacy jak my, trzeba im dać mieszkania, bo przecież nie mają. Trzeba przyjąć ich dzieci (dużo dzieci) do szkół. Trzeba im dawać pieniądze, bo przecież nie mogą pracować za takie grosze jak tubylcy, poza tym kobiety nie pracują w niektórych kulturach. Nie mamy prawa im narzucać naszego modelu kulturowego – to byłoby nietolerancyjne. Oni mają prawo do mieszkań. Oczywiście nie na kredyt, bo nikt im kredytu nie da, te przywileje mają przecież i tak nieliczni z tubylców, póki co.

Już w pierwszym roku należy nowym obywatelom przyznać prawa wyborcze – bierne i czynne w wyborach lokalnych i wyborach unijnych. Na wybory krajowe czekamy pięć lat, tak żeby każdy dostał obywatelstwo. Oczywiście będzie to oznaczać pewne zmiany i w obyczajowości codziennej i w prawie, jak również i w zwyczajach życia codziennego. Wszystko zależy od tego, z jakiego kręgu kulturowego będzie większość nowych obywateli na danym terenie. Oczywiście każdy ma prawa człowieka, nie można nikogo dyskryminować, wszyscy mają prawo do udziału w demokracji, do wybierania i bycia wybieranym. To się nazywa otwartość, to się nazywa prawdziwe społeczeństwo multikulturowe, to się nazywa równość i wolność. W miarę, jak nowi obywatele zyskiwaliby większość, mogliby nawet w naszych państwach i w Unii zmienić prawo tak, żeby je dostosować do swoich obyczajów, a nie do jakichś rachitycznych i bluźnierczych zaszłości mniejszości kulturowej starzejącej się ludności tubylczej, którą bezwzględnie byśmy się stali. Wszystko zgodnie z logiką otwartości, – bo przecież oni mają prawa i są takimi samymi ludźmi – wszystko, zgodnie z zasadami demokracji, którą prawdopodobnie by zlikwidowano docelowo, jako sprzeczną z nakazami religijnymi dominującej większości. Jednak czy nie mieliby prawa zlikwidować naszej nieudolnej demokracji? Przecież byliby w większości! Nie za jakieś 100 lat, tylko od razu, – bo przecież oni wszyscy są ludźmi i mają takie same prawa jak każdy, nie można im odmawiać prawa do lepszego życia, którego nie mają w swoich biednych i często zniszczonych krajach. Musimy to szanować, ponieważ musimy, a wszelkie przeciwstawianie się to, co najmniej brak tolerancji i prawie na pewno rasizm i ksenofobia. Proszę pamiętać, musimy być otwarci na każdego bez względu na to, jaki ma kolor skóry, jaką wyznaje religie, jaki ma światopogląd, co więcej – nawet czy ma dokumenty, mógł je przecież zgubić!

Jednak miliard to dopiero początek. Niby dlaczego, mielibyśmy się ograniczyć tylko do miliarda? Jest więcej ludzi na świecie, którzy przecież mają prawo, co więcej – my mamy nasze konwencje, nasze prawo i naszych polityków, którzy poprawności politycznej i kulturowej boją się bardziej niż zdrowego rozsądku i nie będziemy przeszkodami. Przyjmijmy wszystkich. To znaczy, uwaga, moglibyśmy mówić o kolejnym miliardzie, ale nie wiadomo, czy będziemy mogli, albowiem nie wiemy, jakie zdanie będą mieli nasi nowi współobywatele. Może oni się nie zgodzą na to, żeby przyjmować kolejny miliard ludzi, którzy przecież mają prawo? Może oni będą po prostu te prawa inaczej postrzegać? Przykładowo poprzez priorytet własnego interesu? ZAPOMNIANY W EUROPIE!

Ps. Zapis: الاتحاد الأوروبي – to Unia Europejska po arabsku.

15 myśli na temat “Przyjmijmy miliard!

 • 18 września 2015 o 06:04
  Permalink

  PERFECT BIS ZU PERVERS ! / “PERFECYJNE AZ DO PERWERSJI”

  DER REINE WAHNSINN /’ CZYSTE ZWARIOWANIE’
  Prawdziwy raport z pozycji przewroconego na glowie !!!
  Prosze powiedziec , kto te koncepcje upadku Europy i swiata spreparowal ???
  Wujostwa zza oceanem id dawna spozywa genetycznie manipulowana zywnisc i teraz zaczyna dochodzic do “skokow chromosomow “, tak to rozumiem , to

  Odpowiedz
 • 18 września 2015 o 06:11
  Permalink

  c.d.
  Trzeba tez brac pod uwage, ze tych uchodzcow tez bestialsko oszukano , tak naprawde bestialsko wprowadzajac taka maszynerie w ruch i robiac / wywolujac takie hybrydowe wojny chaosu , uchodzcy to “pionki ” w tej grze i tak to swiat sie sam ze soba porozni, ze nie wiadomo bedzie od czego to zaczac , by powrocil do normy ….

  Odpowiedz
 • 18 września 2015 o 07:18
  Permalink

  organizacja logistyki tych uchodzcow jest w Azji i Afryce jest wyzwaniem szczegolnie jesli mowimy o uchodzcach z Afganistanu -przez Iran ?, przeciez tam te “amerykanskie organizacje” , ktore oplacaja im przewoznikow nie sa chyba mile widziani poza tym jest granica z Iranu Turcja ,ktora jest bardziej szczelna niz te z syria czy irakiem Te same watpliwosci o transport z Erytreii, ida tysiace kilometrow przez pustynie Sudanu i Egiptu a potem jeszcze Libii . zeby to zorganizowac trzeba byc profesjonalista

  Odpowiedz
  • 18 września 2015 o 13:08
   Permalink

   ja także się nad tym od początku zastanawiam. Tygodzie pieszo bez wody, schronienia przed słońcem To badzo wytzymali ludzie – takich nam potrzeba tu w Europie – u nas mężczyźni to takie synki mamine – a atk prawdziwi budowniczy nowej Europy – …

   Odpowiedz
 • 18 września 2015 o 09:13
  Permalink

  Od razu przejdźmy na cccccccc, wtedy w przyszłości nie utną nam głów. Z pozdrowieniami dla pożytecznych idiotów.

  Odpowiedz
 • 18 września 2015 o 09:28
  Permalink

  Boski felieton!
  Gratuluję!

  Ale… ktoś miał już ten sam pomysł! 🙂

  ffffffffffffffffffffffffft; jeżeli Św. Józef wytnie link to po tytule można znaleźć
  Fundacja Georga Sorosa wydaje przewodnik dla imigrantów? Muzułmanie dostają za darmo instrukcję podróżowania po Europie…

  A tak wygląda przewodnik do europejskiej krainy szczęścia… ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

  W bonusie proszę się zapoznać kto jeszcze za tym wielkim i trudnym logistycznie oraz niezwykle kosztownym przedsięwzięciem stoi:

  http://politikus.ru/events/58156-massovyy-naplyv-bezhencev-v-evropu-organizovan-stalo-izvestno-kem.html

  Массовый наплыв беженцев в Европу организован. Стало известно кем

  Odpowiedz
 • 18 września 2015 o 13:05
  Permalink

  Super teks. Ja dorzuciłabym jeszcze przeszkolić tych “przychodźców” wojskowo – oczywiście dla chętnych, przeszkolić ich ja zwalczamy terroryzm – no niech utożsamiają się z miejscem w którym są, niech go w razie potrzeby bonią.

  Byłoby dobrze zatem, aby wszyscy Euopejczycy przenieśli się na tereny skąd przyszli uczodźcy, przecież to raj dla nas – to tam za grube miliardy miliony z nas wyjeżdżają na wymarzone wakacje – a tu za darmochę cała resza życia w raju. Wtedy ci uchodżcy powócili by znów za nami? A może oni nas tak kochają?
  Co Państwo na to?

  Odpowiedz
 • 18 września 2015 o 16:10
  Permalink

  🙂

  Poszedłbym dalej, jeśli już pełna koedukacja , należy udostępnić “naszym(drogim) gościom” nasze żony i córki,
  może pozostawią Nas z łaski swojej, w charakterze
  eunuchów.Przecież i bez pozwolenia “wzięli by sami”…
  Proszę zauważyć kto kopie w “bramę” – młode,zdrowe byki.

  Odpowiedz
  • 18 września 2015 o 19:51
   Permalink

   Wie Pan, to, ze z tych uchodzcow bestialsko zakpiono nie ulaga watpliwosci, bo do “bramy” kopia nie tylko “mlode,zdrowe. byki”, lecz bardzo ale to bardzo duzo mlidych kobiet w cuazy, z batfzo malymi dziecmi /niemowleta/ i dziecmi mslymi do cos 4-5 lat, sa tez damotnie podrozujace dzieci, rodzicow zabili…. to takie kiny z calego swiata z irganizacja takich “wojen”, mowie, ze wiekszosc tych uchodzcow zwabiono obietnicami i pieniedzmi, choc wogole nie chodzilo.to o pomoc dla nich …tylko o rozmaite cele polityczne, to , ze z tych ludzi tskie sobie “zarty ” zrobiono rzucajac ich na pastwe losu obraza moje uczucia i jako czlowieka i jako obywatela , po prostu bestialstwo burzace porzadek swiata , siejace niechcacy sie uspokoic chaos ….
   Takie projekty”poprawy”swiata to dowod na degeneracje rasy ludzkiej ….
   Komentstorze @krzyk58 niech Pan pomysli przez 10 sekund, Pana ktos tak ” wrobil ” w taka ucueczke, sytuacje podobne choc w porownaniu z tych exodusem obecnie w malym zasiegu, jak werbowano z Polski glownie mlode kobiety niby do pracy w gastronomii w Niemczech lub w W.Brytani, a poltem zabierano I’m paszport i zmuszano do “prostytucji” bez zaplaty naturalnie, pod przymusem mysialy pidarowac np.jedna nerke do transplantacji, lub kawakek watraby lub musialy “wynosic” “cudza” ciaza jako tzw.”leithMother” = “wynajeta matka” z przymusowo wszczepionym czyims ploden …. mowie Panu, to nue ci uchodzcy wpadli na takie pomysly, ich w to sytuacje “wrobiono” no.i Europe i inne czesci swiata ….cos okropnego, jak sie to przeanalizuje …..

   Odpowiedz
 • 18 września 2015 o 18:35
  Permalink

  Ponieważ autor pisze swobodnym językiem o imigrantach to ja też sobie pozwolę. Polska jest znana z gościnności, zatem powitajmy imigrantów naszym dobrem narodowym czyli wódka żytnia i wieprzowina, problem rozwiąże się sam.

  Odpowiedz
  • 18 września 2015 o 20:06
   Permalink

   Oj, oj, oj – “nie smiej sie dziadku z cudzego wypadku, dziadek sie smial.i tak samo mial ” ….

   Odpowiedz
   • 19 września 2015 o 19:52
    Permalink

    @krolowa bona, jestem dzieckiem “komuny” czyli PRL, która na swoje nieszczęście kształciła ludzi i dlatego upadła. W tych rzekomo niesłusznych czasach wykształcono co najmniej 2 pokolenia a poziom nauki był wówczas zdecydowanie wyższy. Moje pokolenie słuchając/oglądając programy w radiu/telewizji nauczyło się kpić z otaczającej rzeczywistości, kpina jest obroną organizmu przed głupotą.

    Odpowiedz
 • 18 września 2015 o 21:21
  Permalink

  Krakauerze gratuluje. Ostatni raz takie fikuśne felietony czytywałem w “Szpilkach”, lub łódzkiej “Karuzeli”. Ale to czasy komuny byli! Ludziska wówczas mieli poczucie humoru i nie traktowali takich “wypracowań” ze śmiertelną powagą, jak niektórzy komentatorzy. Setnie się ubawiłem z doprowadzenia sprawy do absurdu, łącznie z ponurym uśmiechem ironii, gdy sytuacja się odwróci.

  Odpowiedz
 • 19 września 2015 o 10:03
  Permalink

  MODERATOR JEST JAK TĘPY NÓŻ…NIBY KRZYWDY NIE ZROBI,ALE ZA TO JAK W*a…

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.