• 17 marca 2023
  • Ogólna

  Przerwa techniczna – dobra wiadomość

  • By Redakcja
  • |
  • 06 września 2021
  • |
  • 2 minuty czytania

  Szanowni Państwo!

  Bardzo serdecznie dziękujemy za wszelkie wyrazy wsparcia, każe dobre słowo i wszelkie darowizny, dosłownie każdą chęć pomocy, a także niezwykle cenne porady. Każdy Państwa email, każdy komentarz – wszystko zostało przeczytane. Tym, którzy nam pomogli – BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

  Sytuacja powoli się stabilizuje, ale to jeszcze jest zbyt daleko do ogłoszenia końca problemów. W najbliższych dniach opublikujemy tekst próbny, żeby sprawdzić działanie systemu. Bardzo prosimy – wówczas o jego komentowanie. Niestety nadal ze względów technicznych musimy wstrzymywać publikowanie nowych treści na portalu Obserwatorpolityczny.pl do odwołania. Jak tylko uda się nam przywrócić pełną sprawność i bezpieczeństwo działania głównych elementów portalu, wrócimy do zwykłego toku publikacji. To jest dobra wiadomość, że to nastąpi, jeszcze tylko nie wiemy kiedy.

  Sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana i o wiele ciekawsza, niż się spodziewaliśmy. Na szczęście okazała się tak poważna i tak skomplikowana, że była w stanie zainteresować poważnych specjalistów, którzy za punkt honoru własnego uznali zapoznanie się z jej wewnętrzną złożonością. W skrócie – prace trwają, wiele się dzieje. Przepraszamy za problemy, prosimy o dalsze oczekiwanie.

  Portal będzie nadal dostępny dla Państwa, komentarze będą moderowane przynajmniej raz dziennie lub raz na dwa dni (tutaj tymczasowa zmiana) około godziny 21:00. Może się jednak zdarzyć, że ze względu na prowadzone prace nie będzie możliwości publikowania nowych komentarzy, jak również portal może zostać zawieszony. Proszę mieć na uwadze, że nowo umieszczone komentarze – po 10 sierpnia 2021 r., g. 04:05 mogą zostać utracone. To znaczy, po wejściu na adres portalu nie zobaczycie Państwo logo i treści tylko komunikat błędu lub inny komunikat techniczny. To się może zdarzyć w każdej chwili, proszę na to nie zwracać uwagi.

  Prosimy tych z Państwa, którzy są w dobrej sytuacji finansowej o wsparcie dla naszej fundacji. Liczy się każda kwota i jest mile widziana.

  Liczymy na Państwa wsparcie. Bez Państwa wsparcia, nie ma przyszłości dla portalu. Proszę pamiętać każda kwota, to znaczy – kilka Złotych jest MILE WIDZIANE. otrzymaliśmy informację, że część z Państwa chciałaby nas wspierać stale drobną kwotą np. 10 PLN miesięcznie, ale się wstydzi. Tymczasem preferujemy właśnie takie kwoty, które nie obciążają Państwa budżetu osobistego – i w ogólnych wydatkach, nawet osób o niskich dochodach – nie są kwotą, która wymagałaby wyrzeczeń. Bez względu na wszystko portal jest za darmo dla każdego i taki pozostanie, a o wsparcie prosimy tylko te osoby, które mogą sobie na to pozwolić. Gdyby każdy z naszych kilku tysięcy czytelników, wpłacał co miesiąc chociaż 5 PLN – ta przerwa techniczna nie byłaby konieczna, mielibyśmy zapewnione stałe wsparcie informatyczne, które naprawdę jest bardzo drogie – zwłaszcza już na zasadzie “ratowania po pożarze”. Z powyższych względów prosimy o wsparcie każdą kwotą, która jest dla Państwa dogodna, bardzo ważne jest żeby to było wsparcie względnie regularne.

  Proszę pamiętać – jedyną formą wsparcia dla naszej fundacji jest przelew na jedno z poniższych kont bankowych, fundacja nie prowadziła i nie prowadzi żadnych zbiórek, puszek, ani innego rodzaju form wsparcia bezpośredniego. Zgodnie z obowiązującym prawem, nie ma możliwości odliczenia dokonanej dla nas darowizny w polskim systemie podatkowym i prosimy tego nie robić.

  Wszystkie osoby zamierzające udzielić bezpośredniego wsparcia finansowego fundacji proszone są o wpłacanie pieniędzy na poniższe konta bankowe – proszę pamiętać – każda kwota jest dobra:

  Fundacja Pisanie Książek

  ul. Złota 61

  00-819 Warszawa

  Nr konta bankowego:

  Dla przelewów w PLN 63 1020 1097 0000 7102 0229 0724

  Dla przelewów w Euro PL 02 1020 1097 0000 7902 0307 3541

  Konto fundacji jest prowadzone przez bank:
  PKOBP Oddział 1 w Krakowie ul. Lubicz 17a, 31-503 Kraków
  Symbol SWIFT banku to: BPKOPLPW

  z dopiskiem – „DAROWIZNA” – to obligatoryjny zapis, bez którego pieniądze będą odesłane po odliczeniu kosztów przelewu.

  Serdecznie pozdrawiamy

  Zespół Obserwatora Politycznego