• 16 marca 2023
  • Ogólna

  Przerwa techniczna

  • By Redakcja
  • |
  • 09 sierpnia 2021
  • |
  • 2 minuty czytania

  Szanowni Państwo!

  Ze względów technicznych musimy wstrzymać publikowanie nowych treści na portalu Obserwatorpolityczny.pl do odwołania. Jak tylko uda się nam przywrócić pełną sprawność i bezpieczeństwo działania głównych elementów portalu, wrócimy do zwykłego toku publikacji.

  Niestety sprawa jest tak poważna, że dzisiaj nie jesteśmy w stanie określić, kiedy zostanie przywrócona pełna funkcjonalność portalu. Liczymy na to, że problemy techniczne uda się rozwiązać do końca okresu wakacyjnego, jednakże to będzie zależeć od finansowania jakie uda się nam zgromadzić.

  Portal będzie przez cały czas dostępny dla Państwa, komentarze będą moderowane przynajmniej raz dziennie około godziny 21:00. Może się jednak zdarzyć, że ze względu na prowadzone prace nie będzie możliwości publikowania nowych komentarzy, jak również portal może zostać zawieszony. Proszę mieć na uwadze, że nowo umieszczone komentarze – po 10 sierpnia 2021 r., g. 04:05 mogą zostać utracone. To znaczy, po wejściu na adres portalu nie zobaczycie Państwo logo i treści tylko komunikat błędu lub inny komunikat techniczny.

  Prosimy tych z Państwa, którzy są w dobrej sytuacji finansowej o wsparcie dla naszej fundacji. Liczy się każda kwota i jest mile widziana.

  Liczymy na Państwa wsparcie. Bez Państwa wsparcia, nie ma przyszłości dla portalu, który w środę 15 września 2021 roku o godzinie 21:43 będzie miał już 10 lat od pierwszej publikacji pod tym tytułem. Żeby dalsze trwanie było możliwe musimy przeprowadzić zaawansowane prace informatyczne i dokonać zakupów niezbędnego oprogramowania i sprzętu, które są jeszcze bardziej kosztowne, niż przed pandemią.

  Proszę pamiętać – jedyną formą wsparcia dla naszej fundacji jest przelew na jedno z poniższych kont bankowych, fundacja nie prowadziła i nie prowadzi żadnych zbiórek, puszek, ani innego rodzaju form wsparcia bezpośredniego. Zgodnie z obowiązującym prawem, nie ma możliwości odliczenia dokonanej dla nas darowizny w polskim systemie podatkowym i prosimy tego nie robić.

  Wszystkie osoby zamierzające udzielić bezpośredniego wsparcia finansowego fundacji proszone są o wpłacanie pieniędzy na poniższe konta bankowe – proszę pamiętać – każda kwota jest dobra:

  Fundacja Pisanie Książek

  ul. Złota 61

  00-819 Warszawa

  Nr konta bankowego:

  Dla przelewów w PLN 63 1020 1097 0000 7102 0229 0724

  Dla przelewów w Euro PL 02 1020 1097 0000 7902 0307 3541

  Konto fundacji jest prowadzone przez bank:
  PKOBP Oddział 1 w Krakowie ul. Lubicz 17a, 31-503 Kraków
  Symbol SWIFT banku to: BPKOPLPW

  z dopiskiem – „DAROWIZNA” – to obligatoryjny zapis, bez którego pieniądze będą odesłane po odliczeniu kosztów przelewu.

  Serdecznie pozdrawiamy

  Zespół Obserwatora Politycznego