Problem rasowy Zachodu to ostateczny dowód na klęskę multikulturalizmu (cz.1)

graf.red

Problem rasowy Zachodu, to ostateczny dowód na klęskę idei i praktyki wdrażania multikulturalizmu. Inżynieria społeczna nie udaje się, nawet jak jest oparta na przemocy – to może co najwyżej trwać, tak długo, jak długo – element dominujący i mający przewagę, jest w stanie ją sobie zapewnić. Łączenie kultur, łączenie ras, do tego wpływ religii i filozofii, nakazującej ludziom inaczej postrzegać te same okoliczności jest ryzykowne i prowadzi do konfliktu, ponieważ konflikt jest sposobem na panowanie nad terytorium, które jest podstawą wszystkiego. W tym do uznawania przez większość, co jest zachowaniem ksenofobicznym, w tym rasistowskim, a co nie jest – na danym terytorium. Dzisiaj w dobie pandemii, przekonaliśmy się, że rasizm nie ma tylko białej twarzy. W Stanach Zjednoczonych w dramatycznych okolicznościach podczas policyjnej interwencji zginął człowiek. Należy ten fakt traktować z szacunkiem należnym przy takiej tragedii. Interpretacja wydarzeń może być tylko jedna, bezwzględnie mieliśmy tam nadużycie siły i władzy przez Policję, która doprowadziła do śmierci człowieka – co bez względu na jego winę lub jej brak, nie ma znaczenia dla zaobserwowanych okoliczności. Państwo panując nad jednostką, nie powinno jej zabijać, top samo w sobie jest tragedią. Wykażmy wielkie współczucie i zrozumienie dla krewnych ofiary.

Uwaga rasizm to zło – NIE MOŻNA MIEĆ WOBEC TEGO ŻADNYCH WĄTPLIWOŚCI, ANI ŻADNYCH NIEDOROZUMIEŃ, ma wiele przejawów, bo – trzeba być jednoznacznym – nie ma większej głupoty, niż rasizm, który jest totalnym błędem, osób które wyrażają takie postawy wobec innych ludzi. Niestety, pomimo hańby, którą okrywa się rasista – trzeba to sobie powiedzieć zupełnie uczciwie, że rzeczywistość dostarcza nam szeregu dowodów na to, że rasizm jest powszechny. Zwłaszcza na Zachodzie, gdzie jest elementem kultury i codzienności. Niestety i u nas bywa nie lepiej.

Jeżeli ktoś z tym się nie zgadza, to proszę powiedzieć, czy chcielibyście państwo, żeby w mieszkaniu lub domu obok gmina osadziła – w lokalu przekształconym w lokal komunalny wieloosobową rodzinę romską? Może chcielibyście, żeby blok obok przekształcono dla innokulturowych uchodźców z Federacji Rosyjskiej z jednej ze znanych narodowości kaukaskich? Może chcielibyście państwo, żeby wasza małżonka miała w pracy szefa innokulturowego, oczekującego, że będzie zakrywać twarz i włosy?

Tutaj dochodzimy do problemu rasizmu, który jest warunkowany całą gamą czynników, poczynając od cech fizycznych, poprzez środowiskowe a na kulturowo-religijnych kończąc. O ile można zrozumieć w jakiejś mierze obawy kulturowe, to naprawdę nie da się – żadnymi kategoriami – pojąć rasizmu z powodu na cechy fizyczne innych ludzi. Najczystszą i najbardziej prymitywną, a zarazem szkodliwą formą rasizmu jest właśnie ten oparty na cechach fizycznych człowieka jako wyróżniku uzasadniającym niechęć, nienawiść.

Problematyka środowiskowa zaś, skupia w sobie wszystko i o ile, w naszym kraju widać to głównie na przykładzie niektórych rodzin romskich, żyjących na socjalu w lokalach komunalnych, to na Zachodzie to są całe dzielnice miast, gdzie ludzie inno-kulturowi i inno-rasowi, żyją kolejne pokolenie na socjalu. To są fakty, które widać i to są źródła problemów społecznych, nakładające się na problemy ekonomiczne – jeszcze silniej w epoce koronawirusa.

To właśnie powoduje, że wszystko jest niesamowicie złożone, delikatne i trudne, jednakże – uwaga – proszę to sobie wziąć do serca – nie każda postawa ksenofobiczna będzie rasistowska. Ponieważ może mieć podłoże niechęci ekonomicznej, a jeżeli na to nakłada się kolor skóry lub inna – kultura, to mamy węzeł nie do rozwiązania. Jednakże, nie można wszystkiego nazywać rasizmem, co może być po prostu niechęcią. Wręcz przeciwnie, w USA i RPA, odpowiednio akcja afirmacyjna i promowanie osób o innym, niż biały kolor skóry – doprowadziło do rasizmu i wykluczenia ludności białej, w oparciu o jej kolor skóry. Ludzie, którzy nie byli rasistami – stracili pracę lub nie dostali się na studia, ponieważ określone przedsiębiorstwa lub uczelnie musiały wypełnić wskaźnik promocji osób o innym kolorze skóry.

Zachód Europy jest jednak sam sobie winien, ponieważ sam sprowadził sobie ten rasowy problem na głowę i pielęgnuje go, nie jest w stanie go rozwiązać. Ponieważ wykorzystuje grupy inno-kulturowe i narodowościowe do inżynierii społecznej, wpływu na własną populację – w celu sprawowania kontroli przez elity. Tymczasem segregacja rasowa na Zachodzie jest faktem, dotyczy zarówno krajów Europy zachodniej jak i USA, jedynym zachodnim kulturowo krajem, który poradził sobie z problemem rasizmu wobec ludności autochtonicznej (skolonizowanej) jest Nowa Zelandia.

Szczytem wszystkiego i ostatecznym dowodem na to, jak głupia jest zachodnia polityka migracyjna – jest sprowadzanie obecnie w czasie pandemii do Niemiec tysięcy robotników rolnych z krajów Europy Środkowej i Wschodniej, podczas gdy w tym kraju są miliony bezrobotnych migrantów! To jest więcej niż fenomenalne, to jest dowód na to, jak Zachód powiela swoje błędy i nie jest w stanie z nich wyjść, karmiąc się fikcją własnej głupoty – buduje dla siebie grób, ponieważ to wszystko będzie miało wzmocnione konsekwencje w kolejnych pokoleniach. Dzisiaj jednak jest dowodem na totalną głupotę zachodnich elit i to na poziomie systemowym, pokazującym że sam pomysł na politykę społeczną oparta na mieszaniu kultur i narodów NIE MA ŻADNEGO SENSU I NIE TWORZY WARTOŚCI DODANEJ, WIĘKSZEJ NIŻ PROBLEMY I KOSZTY JAKIE STWARZA. Co więcej rodzi sprzeciw i bunt, który jest naturalną reakcją obronną – dla ludzi, którzy nie rozumieją, dlaczego mają płacić na socjal ludzi, których potomkowie atakują ich na ich ulicach!

Zapraszamy w najbliższych dniach na część 2-gą

19 myśli na temat “Problem rasowy Zachodu to ostateczny dowód na klęskę multikulturalizmu (cz.1)

 • 16 czerwca 2020 o 09:01
  Permalink

  Dodam jedynie, że gggg obywatele są dużo większymi rasistami niż gggg. Kto był w USA to wie, że są tam dzielnice, w których ggggg nie ma prawa się pokazać, bo w najlepszym przypadku zostanie “tylko” pobity i obrabowany. A nawet gdy przejeżdża samochodem przez taką dzielnicę, to musi zamknąć szyby w aucie, bo jak stanie na światłach to zostanie opluty. Podobnie zaczyna się robić w większych miastach w Europie, gdzie nawet policja unika niektórych dzielnic. Ale o tym nie wolno mówić, bo zaraz gggg robią raban, że to rasizm, a gggg pożyteczni idioci jeszcze ich wspierają. Swoją drogą, ciekawe jak to się skończy?

  Odpowiedz
  • 16 czerwca 2020 o 18:26
   Permalink

   Poproszę Administratora o wyjaśnienie z jakiego powodu określenie “czar____ny” i “biał____y” jest niepoprawne politycznie na tym forum, abym w przyszłości nie popełniał już gafy.

   ODPOWIADAM: PONIEWAŻ W TYCH DNIACH ROBOTY BADAJĄCE INTERNET KONTEKSTOWO SĄ PRZECZULONE NA TE OKREŚLENIA, A NIE CHCEMY MIEĆ DZIWNYCH WYPADKÓW – ONE NIE ROZUMIEJĄ DOBRZE KONTEKSTU, TYLKO KWALIFIKUJĄ STRONĘ JAKO NP. TAKĄ LUB OWAKĄ. Powyżej zmieniłem jak bezpiecznie pisać, ewentualnie – pomidor, WEB. JÓZ.

   Odpowiedz
 • 16 czerwca 2020 o 10:14
  Permalink

  No takie są efekty i skutki ich dawnej i obecnej polityki kolonialnej. Płakał po zachodzie nie będę. Zwłaszcza, że w wielu miejscach traktują po rasistowsku robotników z Europy środkowo-wschodniej w tym Polaków. Natomiast musimy bronić interesu Polski przed skolonizowaniem przez zachodniego białego kolonistę, bo gdy już tam będzie gorąco, to oni będą szukać przestrzeni dla siebie, a jedyną bezpieczną jest wschód. Niech piją piwo sami, które naważyli. Rasizm też nie musi mieć oparcia na kolorze skóry, bo my Słowianie jesteśmy podobnie traktowani na zachodzie jak “czarni”, a bywa że gorzej, jak słychać utyskiwania polskich robotników.
  Przykład wyguglać:
  “Francuski rząd protestuje przeciw sprowadzaniu polskich pracowników”.
  Kolejny przykład:
  „Polskie opiekunki jak “nowoczesne niewolnice”
  „W Niemczech pracuje około 250 tys. polskich opiekunek osób starszych
  – Polskie opiekunki w Niemczech często mówią o sobie, że są “nowoczesnymi niewolnicami”. Wymaga się od nich, by wykonywały u podopiecznego wszystko, najlepiej przez 24 godziny na dobę, za jak najmniejsze pieniądze. Dłużej tak być nie może – apelują Agnieszka Misiuk i Justyna Oblacewicz, które w ramach projektu “Faire Mobilität” (“Uczciwa mobilność”) udzielają w Niemczech pomocy i porad prawnych opiekunkom z Europy Środkowo-Wschodniej, w tym z Polski.”
  Podobny artykuł:
  https://biznes.interia.pl/praca/news-los-opiekunek-domowych-ten-temat-w-polsce-nie-istnieje,nId,4531574

  Inne problemy:
  https://wolnemedia.net/powielamy-imigracyjne-bledy-zachodu/
  https://wolnemedia.net/w-polsce-lepiej-zyje-sie-obcokrajowcom-niz-polakom/
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,36474,title,27-proc-Francuzow-nie-chce-mieszkac-obok-ludzi-o-odmiennym-kolorze-skory,wid,15669564,wiadomosc.html

  Odpowiedz
 • 16 czerwca 2020 o 12:45
  Permalink

  Panie redaktorze

  Z całym szacunkiem ale pisząc taką myśl:

  “Może chcielibyście państwo, żeby wasza małżonka miała w pracy szefa innokulturowego, oczekującego, że będzie zakrywać twarz i włosy?”

  …to spłycanie tematu i podciąganie go do własnych lęków. W Polsce jest wielu szefów muzułmanów i żadna Polka nie nosi chust. Takie uprzedzenia pogłębiają stereotypy, których na świecie mamy naprawdę nadmiar. A silna tożsamość kulturowa naprawdę nie ma się czego obawiać w konfrontacji.

  cyt:

  “Szczytem wszystkiego i ostatecznym dowodem na to, jak głupia jest zachodnia polityka migracyjna – jest sprowadzanie obecnie w czasie pandemii do Niemiec tysięcy robotników rolnych z krajów Europy Środkowej i Wschodniej, podczas gdy w tym kraju są miliony bezrobotnych migrantów!”

  Niekoniecznie. Słyszałem opinię, że ściąganie muzułmanów do Niemiec ma konkretny cel, a mianowicie poprawę niemieckich genów, które niestety zwyrodniały w trakcie dobrobytu. Mówiąc bardziej dobitnie, Niemcy nie należą do najpiękniejszych. Świeża krew im się przyda, a obawy przed zdziczeniem w kraju rozwiniętym nie będą możliwe, Niemcy to potęga. Opinia jak opinia. Faktycznie jednak gdybym był na wysokim stanowisku takiego kraju, to po cichu byłbym w stanie zrealizować taki pomysł, skądinąd szalony ale tylko przed analizą. Tu nawet ekonomia ma znaczenie.

  Dzisiaj bardzo ciekawego wywiadu udzielił pan Mateusz Piskorski. Nie dosłownie go cytuję ale zauważył, że protesty w USA rozpoczęły się spontanicznie i na nagraniach wyraźnie widać jak amerykanie idą łeb w łeb biali z czarnymi. Po drodze palą i grabią wszystko, spalili nawet oddział/siedzibę CNN. Był to więc ruch oddolny i antysystemowy, antyneoliberalny. Spalenie siedziby CNN doskonale wpisuje się się w ten protest. I nagle po kilku tygodniach obiegły świat filmiki jak to czarni leją za nic brutalnie białe kobiety na ulicach miast lub jak białe kobiety całują buty czarnoskórych. Wg pana Mateusza wkroczyli tu już syjoniści chcący podzielić protestujących i wywołać problem rasizmu w obawie przed utratą swoich wpływów.

  Pana przypuszczenia, panie redaktorze, mogą więc być zupełnie mylne i najpewniej są.

  pozdrawiam

  SZANOWNY PANIE
  NIKT W TEKŚCIE NIE ZDEFINIOWAŁ PODMIOTU INNO-KULTUROWOŚCI, ALE SZANUJEMY PANA PRAWO DO PANA INTERPRETACJI. WEB. JÓZ.

  Odpowiedz
  • 16 czerwca 2020 o 14:19
   Permalink

   … jak amerykanie idą łeb w łeb …
   Jacy Amerykanie? Poslednij sort, lewica, komuniści i złodzieje… linkowałem nawet z “ruskiego malczika”, a Wy
   Grzegorzu nie kumaty?

   …a mianowicie poprawę niemieckich genów,…

   Wy lewicowiec. Na pewno macie żonę lub córkę… co wam szkodzi gdy poprawią (wasze) zlewaczałe już politpoprawnością geny? Czy coś (wam) sugeruję? Broń Boże!! 😁
   W nawiasie – “nie życz drugiemu, co Tobie niemiłe”. A może “sie myle’?

   Ps. Wyguglujcie: (se)… Barbra Spectre.. i takie tam…. 🙂

   “Wg pana Mateusza wkroczyli tu już syjoniści…’

   A wg Was? 🙂

   Pocieszę was – jest świat gdzie jest inaczej, NORMALNIE – https://russkiy-malchik.livejournal.com/982869.html

   Odpowiedz
 • 16 czerwca 2020 o 16:41
  Permalink

  Jako podsumowania, albo wstęp, zacytuję celną i zwięzłą obserwację Iwo Cypriana Pogonowskiego (3 września 1921 – 21 lipca 2016) poczynioną przez niego kilkanaście lat temu:

  „Ideologia neokonserwatyzmu została stworzona przez trockistów, Żydów nowojorskich, którzy nawrócili się na radykalny syjonizm w czasie upadku komunizmu, i przystosowali koncept Trockiego „permanentnej wojny o komunizm” do budowy globalnego imperium USA i hegemonii Izraela od „Nilu do Eufratu,” tym razem w formie permanentnej wojny o neokonserwatywną wersję demokracji, również znanej jako „demokracja fasadowa,” czyli manipulowana zakulisowo”

  https://marucha.wordpress.com/2020/06/13/neokonserwatyzm-amerykanski-jego-geneza-rozwoj-i-wplyw-na-polityke-usa/

  Nie podał autor bardzo istotnego szczegółu: neocons zwano na początku neo-trockistami. Wykopał Stalin Trockiego z Rosji, więc zaczęto tworzyć inną wersję internacjonału w Ameryce – potem dostosowano do aktualnych zadań

  Odpowiedz
 • 16 czerwca 2020 o 17:16
  Permalink

  Rasizm to wynalazek nie tylko europejski.
  Istnieje prawie wszędzie, choc o tym się głośno nie mówi.
  Ten azjatycki może jest nawet bardziej ostry.
  Choć nie dotyczy kobiet……
  Kobieta spełnia swoją funkcję, bez względu na rasę.

  Najbardziej “ekumeniczni” są chyba Arabowie.
  Liczą się geny ojca, matka jest bez znaczenia.

  Współczesny rasizm jest wynalazkiem Anglosasów.
  Segregacji rasowej nie stosowali Hiszpanie, Portugalczycy, Francuzi.
  Sprawia więc im najwiekszy problem.

  Dwustuletnia segregacja wytworzyła dwa wzorce zachowąń, systemy wartości współistniejące na jednym terytorium. Taki eksperyment, brzemienny w długofalowe skutki.
  Posiano wiatr, zbiera się na burzę.
  Skazanie dużej części populacji na poślednie zarobki, stanowiska pracy, mniejsze szanse na awans społeczny, edukację, właśnie się zaczyna odbijać czkawką.
  Osławiony melting pot, okazuje się jedynie teorią.

  Dzielnice etniczne to chyba najgorszy z pomysłów.
  Narodowościowe getta nie sprzyjają asymilacji z krajem pobytu.
  Alienują.
  I ten błąd zaczynaja powielać kraje europejskie.

  Ps.
  Azylanci nie mają prawa do pracy – tej legalnej.
  Nie wolno im się zatrudnić do zbiorów, na przykład.
  Czas zmienić przepisy, za przykładem Włoch.
  Ale, praca tymczasowa, sezonowa, nie załatwi problemu.
  “Dzieci gorszego Boga” nie mogą być skazane na wegetację.

  Odpowiedz
 • 16 czerwca 2020 o 21:02
  Permalink

  Lekcja poprawności politycznej
  od „Brat-2”.
  ***
  -Nie powinieneś był nazywać go NEGRem
  -A kim on jest?
  -Afroamerykaninem.
  -Co za różnica?
  -NEGR to dla nich obraźliwe przekleństwo.
  -Ależ tak mnie w szkole uczono –
  w Chinach żyją Chińczycy, w Niemczech Niemcy, w Izraelu Żydzi, a w Afryce NEGRY…
  ***

  https://yandex.ru/video/touch/preview?filmId=13335979454790469772&text=%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%B2%20%D0%BD%D0%B5%20%D0%B4%D0%B0%D0%BB%D0%B8%20%D0%BF%D0%BE%D0%B5%D1%81%D1%82%D1%8C&clid=2160746&path=wizard&parent-reqid=1592243260370286-1213035392876803767500207-production-app-host-man-web-yp-198&redircnt=1592243302.1
  ***

  Pewnego dnia afroRuski, afroPolak, afroNiemiec i afroChińczyk postanowili…🙂

  Odpowiedz
 • 16 czerwca 2020 o 21:30
  Permalink

  Tekst wali pisem ! Jednocześnie nie pokazuje wyjścia z sytuacji . Najbogatsze kraje UE miały kolonie , stąd są najbogatsze i mają OD DAWNA napływ ( zgodny z prawem ) ludzi z dawnych ICH kolonii . Większość z nich CIĘŻKO pracuje , na stanowiskach NIE INTERESUJĄCYCH mieszkańców metropolii . Proste jak budowa cepa !

  Natomiast NOWY napływ musi się zasymilować . Też proste . W dodatku jak dowiedziałem się od @wmw , azylanci NIE MOGĄ pracować oficjalnie !
  Nie wiedziałem ( umiem się przyznać ) . Stąd sugestie artu , że siedzą na 4 literach a tu panie Polaków potrzeba do szparagów są nieco chybione .

  Co do ubolewania nad losem Polek jadących wyciągać pampersy starym dojczom , to “tyż” nie kaman , bo są ich dziesiątki tysięcy i zarabiają tyle , ile NIGDY w Polsce za to samo , a nawet to samo x 3 ! Gdyby to był jakiś KL to by NIE JEŹDZIŁY !
  A fakt , że zakładają związki zawodowe można tylko pochwalić , bo o swoje trzeba walczyć ZAWSZE I WSZĘDZIE !!!

  Do wszystkich , znalazłem przypadkiem na YT wybitnego gościa z wykładami . Nie jest polityczny tylko ekonomiczny w sposób GENIALNY . Ma nawet zbyt mało polityki np. przy wyjaśnianiu spraw Rosji czy tzw. arabskiej wiosny . Ale jego jasność ekonomiczna każe otwierać gębę ! Wiele rzeczy , które niby (!) znałem wręcz szokuje !

  np. https://www.youtube.com/watch?v=Mz59ZvXKLbE

  Odpowiedz
  • 17 czerwca 2020 o 08:11
   Permalink

   “Tekst wali pisem !” Znaczi’t PiS = NORMALNOŚĆ ?? !!! (Na bezrybiu i rak – ryba).
   I tak mów! Nie wiem czy opatrznie, być może bezwiednie notowania PiSu pójdą w górę…gdybyż
   “partia sprawiedliwości i prawa ” choćby w 1/10 stosowała konserwatywne standardy które
   nieodmiennie deklaruje , a tak doopa blada PiS postrzegam NIESTETY jako przedłużone ramię
   nowych lewic. 🙂

   “Większość z nich CIĘŻKO pracuje” – TO jakieś jaja?

   Ps. Zajrzałem… spoko gościu… a swoją drogą p. Dylewskiego już kilka lat temu linkowałem na forum OP.
   Ba, linkowałem też nawet portal- http://dylewski.com.pl/ Ot co… 🙂

   BO, “Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie wyszło na jaw, ani nic tajemnego, co by się nie stało wiadome. ”
   Amen

   Odpowiedz
   • 17 czerwca 2020 o 12:57
    Permalink

    No skoro linkowałeś Dylewskiego, to nie jest z tobą jeszcze tak źle. 🙂

    Odpowiedz
  • 17 czerwca 2020 o 08:34
   Permalink

   Cd. Co do wyciągania “pampersów starym dojczom” – sukces, prestiż, awans zawodowy? W dzielnicach czerwonych latarni byłoby X 5 albo i więcej, moim zdaniem nie wszystko złoto co się świeci….

   Odpowiedz
 • 16 czerwca 2020 o 21:59
  Permalink

  jakieś f się tylko wbiło zamiast fly

  CZASAMI TAK SIĘ DZIEJE. WEB. J.

  Odpowiedz
 • 16 czerwca 2020 o 22:04
  Permalink

  Okazało się, że pastor King nie był gggggg
  Ani ggggg- on był Afroamerykaninem……….Śpiewał kiedyś proroczo (?) młody/stary Kazik. “12 groszy”

  https://marucha.wordpress.com/2020/06/09/swiat-nie-moze-oddychac/

  Komentarz nr 1 w formie filmiku YT-wego. Imtieresno, ‘co na to” różne takie lewicowe “kobiety”? 😃
  Też TE … co to leżały pokotem we Warszawiwie i Poznaniu?
  Jeszcze jedno pytanie, czy to już jest dno, a jeśli nie, to ile jeszcze do …? 🙂

  Odpowiedz
 • 17 czerwca 2020 o 09:05
  Permalink

  Problem z uchodźcami z różnych egzotycznych krajów, zaczyna się od….alfabetu.
  Łaciński jest mało znany.
  Poziom wykształcenia, czy stopień ogólnej alfabetyzacji, jest raczej niewielki.
  Zawody wcześniej wykonywane- pasterze, handlarze, rolnicy, skazują tych ludzi na zajęcia mało skomplikowane i niskopłatne.

  Jak obliczono, wejście na rynek pracy na Zachodzie, zajmuje przybyszowi z Azji czy Afryki, co najmniej 6 lat.
  Przez ten okres musi być dotowany.
  Co w miedzyczasie robią ci głównie młodzi ludzie?
  Zakładają grupy nieformalne, wspierające swych członków.
  I oddają się walce z nuda……

  Taniej byłoby chyba w imię humanitaryzmu, nie bombardować ich krajów, nie wymieniać rządów na prozachodnie, nie eksploatować ich surowców naturalnych za ułamek ich rzeczywistej wartości, nie korumpować ich elit.
  Tyle że taki humanitaryzm nawet władcom Zachodu przez myśl nie przejdzie.
  Nie mają w tym INTERESU.

  Odpowiedz
  • 17 czerwca 2020 o 12:35
   Permalink

   @wmw
   Ano prawda. A do tego wniosku – “Tyle że taki humanitaryzm nawet władcom Zachodu przez myśl nie przejdzie. Nie mają w tym INTERESU”. – dorzucam swój zasadniczy wniosek.
   Im po prostu brakuje inteligencji społecznej, aby te prawdy humanitarne zrozumieć. Najpierw te zachodnie prymitywy imperialne zniszczyły już wiele kultur i niszczą następne, aż sami padną ofiarą tej piekielnej antyhumanitarnej polityki i nad grobem własnego społeczeństwa jeszcze nie zrozumieją – co poszło nie tak. Niestety ich społeczeństwa nie mają perspektyw. Dlatego Słowianie powinni się bronić przed zachodnimi wpływami kulturowymi i genetycznymi.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.