Ogólna

Pozostały 3 dni do rozpoczęcia wygaszania portalu Obserwatorpolityczny.pl

 Szanowni Państwo!

Pozostały 3 dni do planowanego rozpoczęcia wygaszania portalu Obserwatorpolityczny.pl!

30.06.2017 decyzja o rozpoczęciu wygaszania portalu lub dalszym funkcjonowaniu zostanie podana do publicznej wiadomości. Planowane rozpoczęcie wygaszania to 1 lipca 2017r., kiedy to ukażą się zgodnie z rytmem wydawniczym ostatnie artykuły. Po tym terminie zostanie zablokowana możliwość publikowania komentarzy. Wedle aktualnych zamiarów wydawcy portalu serwer będzie utrzymany do końca 2017 roku.

Bardzo dziękujemy za dotychczasowe wsparcie, od początku akcji udało się zebrać około 1150 PLN. W tym jedna osoba wpłaciła 600 PLN. Żeby móc wykonać wszystkie potrzebne prace i zapewnić funkcjonowanie portalu potrzebujemy 5000 PLN miesięcznie. Od roku mieliśmy profesjonalną opiekę, ale niestety już nie mamy na to pieniędzy i musimy zwolnić pracownika, co bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo portalu. 

Jeżeli zależy państwu na dalszym istnieniu naszego portalu, bardzo prosimy o wsparcie dla Fundacji dzisiaj i jutro, każda kwota jest ważna. W zależności od tego ile uda się zebrać, będzie podjęta decyzja o dalszym utrzymywaniu portalu przez Fundację. Przelewy ze środy i czwartku zostaną zaksięgowane na koncie fundacji w piątek 30.06.2017r.

Bardzo prosimy o kontakt w sprawie wsparcia – obserwatorpolityczny@obserwatorpolityczny.pl, odpowiemy na każde pytanie. 

Wszystkie osoby zamierzające udzielić bezpośredniego wsparcia finansowego fundacji proszone są o wpłacanie pieniędzy na poniższe konto bankowe:

Fundacja Pisanie Książek

ul. Złota 61

00-819 Warszawa

63 1020 1097 0000 7102 0229 0724

z dopiskiem – „DAROWIZNA”

Słownie cyfry z numeru konta: [sześć, trzy – jeden, zero, dwa, zero – jeden, zero, dziewięć, siedem – zero, zero, zero, zero – siedem, jeden, zero, dwa – zero, dwa, dwa, dziewięć – zero, siedem, dwa, cztery]

Konto fundacji jest prowadzone przez bank:
PKOBP Oddział 9 w Warszawie ul.Nowogrodzka 35/41, 00-950 Warszawa
Symbol SWIFT banku to: BPKOPLPW

Serdecznie pozdrawiamy, Redakcja.

Kolejny komunikat 30.06.2017r.

20 komentarzy

 1. Obserwatorze trwaj! Nie wyobrażam sobie, że w niedzielę miałoby nie być kolejnej publikacji! No ludzie, co wy!

 2. Straszne….

 3. Już się nie mogę doczekać aż wejdę na wasz parszywy ruski portal i zobaczę “Not Found”!!!

  • Nie doczekasz się parszywcu!

   PROBLEM W TYM ŻE MOŻE… POZDRAWIAM WEB. JÓZ.

   • P.Józefie ja jako osoba nie wierząca,wierzę że NIE.30 po powrocie z Irlandii swoją dolę opłacę aby O.P dalej dawał do myślenia.!Pozdro z portu Mol ville !

 4. Czyli w sobotę już miałoby nie być tekstów?

 5. oltarz niewazny… nie bedzie ten, to bedzie inny…. !
  pan krakauer, zbyt dobrze pisze, zeby nie pisal…!
  cos sie konczy, cos sie zacznie…!

  DECYZJE BĘDĄ PODJĘTE W NAJBLIŻSZY PIĄTEK, CIĄGLE LICZYMY NA PAŃSTWA POMOC. WEB. JÓZ.

 6. ja swoje dałem, teraz kolej na innych

 7. SUPER !!!

 8. No i jak akcja? Putinek pomógł? Troszczy się o swoich? Może ma was w dupie jak tych w Donbasie i przechandluje was >?

  • Piszu Wam, synok..w pierwoje… правописание ( орфография )
   Poniał?!!

  • Gdyby nie W.W.Putin to neobanderowskie bandy,były by już dawno na Donbasie,a USArmy na Krymie.Zobaczymy jak OT,ochroni cię od potomków zbrodniarzy z Wołynia!Oni już tu są!

 9. Ps.żona też was czyta i wysłała wczoraj! Tak p.Józefie mnie by do Irlandii nie wysłała, a zacnemu towarzystwu jakże. A ja wrócę 1 bo są dobre wiatry na żeglowanie! Pozdro.

 10. krzyku ,dzięki, żeby tylko OP pozostał forum dla mądrych! Jest nas 4 to z falami sobie poradzimy jak i O.P.Urlop się kończy ale życia trwa!

  JAK NA RAZIE TO NIE WIADOMO CZY W OGÓLE BĘDZIE. POZDRAWIAM WEB. JÓZ.

 11. …ale życie trwa… To prawda,lecz by zbytnio nie cukrować podrzucam
  parę zdań p.Michalkiewicza nt. niejakiego p.Walczaka w kontekście “oświęcimskim”….(dlaczego Walczak?) 🙂
  “Zapewne to właśnie mogła mieć na myśli pani premier Beata Szydło, wypowiadając w przemówieniu, jakie wygłosiła niedawno w chwilowo nieczynnym obozie w Oświęcimiu zdanie treści następującej: „Auschwitz to w dzisiejszych niespokojnych czasach, wielka lekcja tego, że trzeba uczynić wszystko, aby uchronić bezpieczeństwo i życie swoich obywateli”. Na takie dictum w środowisku folksdojczów i pożytecznych idiotów wybuchł straszliwy klangor, w ramach którego dawali oni wyraz swemu „szokowi i oburzeniu” tymi słowami. Najwyraźniej uważają, że celem każdego rządu nie jest ochrona bezpieczeństwa i życia swoich obywateli, tylko przeciwnie – ściąganie na nich wszelkich możliwych niebezpieczeństw. W tym właśnie duchu wypowiedział się przewielebny ksiądz Stanisław Walczak, po powrocie z misji w Afryce mieszkający w Niemczech. Zamiast zastanowić się nad tym, że chrześcijaństwo jest religią wprawdzie wymagającą, ale przecież nie naiwną, zapłonął świętym oburzeniem na panią Szydło. Mamy zatem dwie możliwości: albo przewielebny ksiądz Stanisław Walczak jest durniem, który nie zna nawet zasad swojej religii i plecie, co mu ślina przyniesie na język, albo nie jest durniem i zasady swojej religii dobrze zna – ale w takim razie, dlaczego plecie takie bzdury? “Papierek lakmusowy na folksdojczów”.
  http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3962

  Ps. Nurtuje również i mnie szczera troska o stan ‘ducha” p.Walczaka, podobnież – “duchownego” KK? 🙂
  Troska nr. 2 Jestci durniem czy nie? Dureń to mimo wszystko poważny uszczerbek na psyche, jeśli jednak “mówi co wie”, sam siebie stawia pod pręgierzem oceny moralnej…. NIESTETY!
  Można by strawestować powyższy “ustęp” p. Michalkiewicza jacy pasterze – taki Kościół….pomimo że że to wierni stanowią Kościół, natomiast duchowni to tylko urzędnicy – pośrednicy, w handlu odpustami. 🙂 Pozdr…..

 12. Bardzo dobrze, tyle, że głowę daję, że to ruskie badziewie odrodzi się albo raczej natychmiast przepoczwarzy w coś innego. Pier…cie, że kasy wam nagle zabrakło, a co było do tej pory, kto wam dawał?

  BRAVO – obserwator polityczny szerzący miłość do największych wrogów Polski, czyli kacyków z Kremla, Łubianki, Akwarium – KAPUTT

  Bravo – obserwatorpolityczny.pl – won z Polski

  • Zastanawiam się (głośno) gdzie i czy w ogóle ‘ma skończoność”
   prymitywizm wypowiedzi niektórych komentatorów.
   Namnożyło się nnnnnn

 13. Bravo – obserwatorpolityczny.pl – welcome to Poland
  pan krakauer, zbyt dobrze pisze, zeby nie pisal…!
  cos sie konczy, cos sie zacznie…!

 14. Ci ktorzy czytaja powinni wspierac. Jak lubisz to wspieraj. Lubie Was Obserwatorze wiec wplace darowizne.
  Zrobcie apel o comiesieczne wsparcie – nawet niewielkie ale stale przelewy.
  Ja deklaruje 20 PLN miesiecznie.
  Zrywy i pospolite ruszenie mozna zachowac na jakies wyjatkowe akcje. Pozdrowionka.

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.