Soft Power

Z poprawnością polityczną ograniczającą prawo do wolności wypowiedzi trzeba skończyć!

 Poprawność polityczna zabiła ludzi w Londynie, Paryżu, Berlinie i tych wszystkich innych miejscach, gdzie inno-kulturowy terror pokazał swoje oblicze. Poprawność polityczna zagraża tym wszystkim spokojnym ludziom, którzym codziennie grozi widmo zła i przemocy ze strony inno-kulturowych imigrantów. Poprawność polityczna zakazuje karania dzieci inno-kulturowych imigrantów, którzy biją dzieci autochtonów, jeżeli mają w kanapkach szynkę. Poprawność polityczna zakazywała niemieckim mediom napisać prawdę o zorganizowanym polowaniu na białe Kobiety w niemieckich miasta. Poprawność polityczna nakazuje niemieckim organom ścigania prześladować człowieka, który z własnego balkonu zwyzywał zamachowca grożącego mu bronią z sąsiedniego centrum handlowego. Poprawność polityczna nakazuje blokować ulice w miastach Europy jak inno-kulturowi modlący się oddają się swoim rytuałom na ulicach zajmując przestrzeń publiczną bez pozwolenia i prawa. Poprawność polityczna nakazuje krytykować Węgry, jeżeli te chcą po prostu chronić swojej granicy i granicy z Schengen przed napływem obcych. 

Poprawność polityczna blokuje swobodę wypowiedzi we wszystkich sprawach związanych z wrogością i retoryką mordu, jaką lansują inno-kulturowi kaznodzieje jak kontynent długi i szeroki. To zło wkroczyło nawet do Polski niszcząc tradycyjną i wielowiekową, pokojową kulturę współistnienia pomiędzy inno-kulturową mniejszością a monokulturową większością. Jak można to tolerować? Jak można tolerować, żeby codziennie miliony ludzi słuchały, że mają zabijać niewiernych – w każdy sposób, a zabijanie np. Kobiet jest szczególnie chwalebne, ponieważ nie urodzą więcej Giaurów! To retoryka, którą można znaleźć w Internecie! Z hasłami swojej poronionej ideologii ci ludzie nie jeden raz wychodzili na ulice europejskich miast, nawet w Polsce – w Krakowie zdarzały się demonstracje z poparciem dla terrorystów i idei świętej wojny w wydaniu inno-kulturowym. 

Wszelkie próby integracji inno-kulturowej mniejszości, rozbijają się o monolityczność jej wykluczającego kodu kulturowego. To się nie sprawdza i nie udaje, nie ma szans – nie da się pogodzić europejskich wartości wynikających ze świata antyku i judeo-chrześcijańskiego dziedzictwa z dogmatami na których opiera się inno-kulturowy przekaz. Ponieważ ten przekaz został stworzony jako negacja Chrześcijaństwa. Negują wszystkie nasze wartości, nawet żyjąc wśród nas – za nasze pieniądze. Sami skazują się na bycie obcymi i jako obcy powinni być traktowani, to nie jest nasz wybór tylko wybór tych ludzi. U siebie mogą twierdzić, że to radykalizujące mniejszości zmuszają ich do określonego zachowania. W Europie żyją w wolnym społeczeństwie, a raczej mogliby żyć, gdyby zechcieli, ale nie chcą, wolą swoje towarzystwo, swoje wartości i swoje realia. Nie ma i nie może być zgody na przenoszenie ich wartości i ich sposobu rozumienia rzeczywistości do Europy. NIGDY.

Zachód właściwie się zatracił w poprawności politycznej. Źródłem zła są mniejszości obyczajowe, których nadreprezentacja w mediach stała się przyczyną masowego lansowania idei poprawności, już na poziomie stygmatyzowania braku afirmacji. O krytyce pewnych środowisk w ogóle nie może być dzisiaj na Zachodzie mowy, ponieważ oznacza to natychmiastową łatkę homofoba i w ogóle derogację z życia publicznego. Wytworzyły się nawet mechanizmy szantażu prawnego i bojkotu publicznego, ludzi którzy po prostu zwracają uwagę na pewne fakty, które mają prawo podnosić, tylko dlatego ponieważ mają prawo do wyrażania swojego zdania. 

W Polsce jest lepiej pod tym względem, a dojście do władzy prawicy spowodowało, że pewne normy zostały przywrócone. Niestety jednak dalej są obecne w naszym życiu publicznym pewne medialne instytucje oraz innego rodzaju ośrodki publicznego wpływu, które sieją jad i sączą kłamstwo. Przeważnie to media pochodzenia zagranicznego obecne w Polsce. Wytworzyły one wokół siebie wianuszek osób będących ekspertami od ‚mowy nienawiści” i innego rodzaju podobnych przykładów nowomowy, które stale lansują. Oddziaływanie społeczne tych ludzi powinno być zobiektywizowane. Niestety media prawicowe, w wielu kwestiach robią to w sposób przejaskrawiony, a tutaj potrzeba delikatności i subtelności. Niestety nastąpiło przeniesienie tych wzorców na inno-kulturowe mniejszości, które wykorzystały to perfekcyjnie.

Największą nadzieją dla Zachodu jest tutaj pan Donald Trump, który nazywa sprawy po imieniu i nie owija w bawełnę jeżeli chodzi o pryncypia. Nie można się dziwić, że jest przez to nienawidzony  w kręgach neoliberalnego establishmentu. Być może uda się odwrócić ten trend i pokonać zło, którego źródłem jest słabość wmawiana mieszkańcom Zachodu. Tolerancja nie może oznaczać afirmacji czegokolwiek, co prowadzi do zabijania. NIeudany multikulturalny eksperyment trzeba zakończyć. Im szybciej to nastąpi tym lepiej, ale do tego potrzeba zjednoczenia wszystkich sił politycznych i twardej postawy elektoratu. Inaczej neoliberalne kłamstwo zniszczy na trwałe podstawy naszej rzeczywistości. 

Prosta sprawa – mamy prawo nie godzić się na imigrację, mamy prawo nie godzić się na inno-kulturowe obyczaje w naszej przestrzeni publicznej, mamy prawo domagać się od tych, którzy tutaj przybywają, żeby przyjęli nasze wartości. Mamy prawo nie przyznawać przyjezdnym praw politycznych, ani socjalnych! Nie ma w tym niczego złego, żadnego rasizmu, ani żadnego przymusu. Naprawdę nie trzeba przyjeżdżać do Europy, ani tym bardziej do Polski. Jeżeli obecny stan rzeczy się nie zmieni, za 10-15 lat, pewne kwestie będą nie do odwrócenia. 

15 komentarzy

 1. Jak się zachód zbudzi to będzie okrutny bo tylko to mu pozostanie.

 2. Im wcześniej Zachód się ocknie – tym lepiej.

  Pod tę innokulturowość podpinają się inne “inności”.

  Ciekawa jest tu antyrosyjskość Czeczenów, którzy przed laty dostawali potężne wsparcie kilkudziesięciu krakowskich sfrustrowanych “historyków”, którzy nie zostali doproszeni do “IPN-owakiego stołu z fruktami”.

  Dali się na tę antyrosyjskość nabrać, faktycznie wspierając czeczeńskich mafiosów, stosujących okrutne metody oparte na fundamentalnym islamie.

  Pozbyto ich się z rosyjskiej przestrzeni państwowej, oczyszczono targowiska w dużych rosyjskich z okrutnej mafii czeczeńskiej oraz pacyfikując pozostałych na Kaukazie.

  To był pokaz siły Rosji wobec fundamentalizmu muzułmańskiego, przy pełnym poszanowaniu praw umiarkowanych muzułmanów.

  Ale w Rosji jest silne i jednolite przywództwo, nie zwracające sobie głowy jakimiś tam poprawnościami politycznymi.

  Dobrze byłoby sprawdzić, kogo aktualnie wsperają dawni przyjaciele Czeczenów w Krakowie?

  Czeczeni szybko opuścili Polskę, tworząc swoje nowe enklawy na Zachodzie.

  Ale ich przyjaciele z Krakowa pozostali i czy to jako Anarchiści, czy popierający LGBT – nadal są gotowi mieszać i burzyć nasz spokój.

  Tylko że ta ich głośna i burzliwa działalność nie byłaby możliwa, gdyby nie “opieka” naszych służb, pilnujących, żeby im się nie stała krzywda.

  Tylko że oni doskonale potrafią zerwać się z kagańca …

  I niekiedy mamy Macondo, rodem z ulicy Szlak w Krakowie …

  • @Inicjator.”Dobrze byłoby sprawdzić, kogo aktualnie wsperają dawni przyjaciele Czeczenów w Krakowie?’Podpowiadam imiennie. ‘Swego czasu” lansowany był
   “niemiłosiernie” “znawca problemów Kaukazu” -, z godnością
   na literę K. Dosłownie. ‘Ambasador” kaukaskich(czeczeńskich )
   terrorystów(bandytów)…być może walczy w tzw.PI 🙂
   @ Szyszka. Niektórzy z nich to już Brytyjczycy, a nie jacyś imigranci.
   @wlodek. Kto sponsorował rozpierduche na Kaukazie? Ci sami
   co tworzyli organizacje terrorystyczne wahabitów ,także w latach 80’ w Afganistanie…niedawno zmarł OJCIEC muslimskiego
   terroryzmu – ‘polak’ z pochodzenia,urodzony bodaj’że w Przemyślu….
   @Fasci di Combatimento. DOKŁADNIE!

   • Scenki rodzajowe zanotowane w naszych ośrodkach dla nachodźców… Musisz to wiedzieć(223)”Tu państwo islamskie”! Czeczenii terroryzują Ukraińców w Polskim ośrodku!
    https://www.youtube.com/watch?v=WB7FVOWRvfc

    Intieresno, co na to – “ten łysy koleś?’ :)”autorytet’, inaczej,”wor w zakonie” – w temacie bandytów czeczeńskich…..z całą sympatią
    do prorosyjskich mieszkańców dzielnej Republiki Czeczenii popierających
    rządy Ramzana Kadyrowa,i p.Prezydenta FR, W.W.PUTINA.

 3. Gdzie dzisiaj jest Basajew i inni przywódcy islamskiego kalifatu w Czeczeni? Gdyby nie postawa Rosji która nie patyczkowała się z bandytami wbrew “demokratycznemu” Zachodowi ,Kaukaz byłby siedliskiem islamskiego terroryzmu! Rosjanie walczyli i walczą a Zachód organizuje marsze protestu!Przy okazji kiedy wystawimy rachunek USA za Irak,Libię, Syrię,”arabską wiosnę”?

 4. Ci parszywi mordercy którzy zabili ludzi w Londonistanie pochodzili z Pakistanu, Maroka-Libii. jeden był nawet gwiazdą telewizyjną. Słabe brytyjskie państwo nie potrafiło sobie z nimi poradzić jak demonstrowali i darli mordy o swoje prawa – prawo do Dżihadu, a dzisiaj zarzynają ludzi, szlachtują nożami i rozjeżdżają półciężarówką. K. co za pojebany kraj.

 5. Fasci di Combatimento

  Lewackie łgarstwa muszą się skończyć.

 6. Dużo o Niemcach. Nic dziwnego. Obarcza się ich wszystkich (trochę niesprawiedliwie, “Niemcy” to duże uogólnienie) za Dwie Światowe Wojny. Podobne uogólnienia stosuje się wobec innych Państw czy Narodów. No taką to grupę “biedniejszą” umysłem dopuściliśmy do “zarządów” i to ona odpowiada za narrację. Podobnie na forum UE mówi się “Polska to, Polska tamto” czy też w Polsce że “Rosja, Rosjanie to, Rosjanie tamto”.
  Wszystkie te narracje to jedna wielka bzdura kontrolowana przez “bogatych”. Taka sama brednia jak “kultury” Narodów i cała masa innych bzdur bazujących na uogólnieniach i udowadnianych JEDNOSTKOWYMI przykładami.
  Poprawność polityczna to właśnie takie bezzasadne uogólnienie wszystkiego u którego podstaw leży mająca polepszyć samopoczucie brednia że niby to jesteśmy wszyscy tacy sami. BZDURA. CO najwyżej jesteśmy podobni, czasami bardzie a czasami mniej ale różnimy się i to nie tylko umysłem ale i fizycznie i nie chodzi tu o kolor skóry bo to akurat nie ma żadnego znaczenia, nie ma nawet emocjonalnego zabarwienia. Te (znaczy emocjonalne) możemy jedynie nadać sami dla siebie.
  Poprawność polityczna nawet nie jest taka sama bo dla każdego jest ona nieco inna choć wszystkie są do siebie podobne. Cechą szczególną jest używanie we wszystkich pojęć niezgodnie z ich semantyką, brak logiki w rozumowaniu czy wymyślanie racjonalnych (mających pozory racjonalności) usprawiedliwień.
  Mówi się o terrorze i terrorystach w wymiarze ZBRODNI. Tym są bowiem zamachy (incydenty?) – ZBRODNIĄ. A jakoś umyka to że “poprawność polityczna” i karanie za bycie niepoprawnym to również TERROR. Czy TERROR fiskalny, czy też TERROR prawny to coś innego? Czy nie odbierają wolności i WOLNOŚCI ogólnie?
  Wokół kultur stworzonych przez społeczności UMÓWILIŚMY się na pewne zasady. Dość uniwersalne na przestrzeni tysiącleci: nie kradnij, nie zabijaj. Podobne zasady skupiły społeczności w Narody czy Państwa ale to nie oznacza że są one jednolite. Składają się się z podobnych zasadami ludzi, podobnych w obrządkach (co może być kontrowersyjne – podobnych niezależnie od religii), czy w rytmie życia na określonej ziemi. Skoro umówiliśmy się na pewne zasady to one determinują naszą przestrzeń a wszystko inne co tych zasad nie respektuje jest ZBRODNIĄ. Bo tak się umówiliśmy.
  MY
  A “zarządy” mają słuchać nas.
  Jeśli nas nie słuchają to to się nazwa TYRANIA. Sam “chleb” i “igrzyska” to trochę za mało. Ba to są rzeczy które potrafimy zorganizować sobie sami. Nie potrzebujemy “zarządów” do tego.
  Tak jak nie potrzebujemy “poprawności politycznej” czy “państwa prawa”.
  TYRANIA to zwykle też “państwo prawa” tyle że tworzonego przez TYRANA.(ów)
  prawa (terroru) “poprawności”, prawa (terroru) fiskalnego, po prostu Prawa (Terroru).

 7. Panie autorze, jeśli odwołujemy się do wspólnych wartości , judeo – chrześcijańskich, niczym niegdyś Marek Jurek,musimy brać też pod
  uwagę bratnią gałąź czyli islam – ‘religię pokoju”…no i kręcimy
  “sie niczym goowno w przerębli”… ::)))
  Ps. A może ktoś odważny przytoczy “jakieś”cytaty z Talmudu dotyczące nakazów i zakazów względem “goja”- chrześcijanina – byłoby INIERESNO!????????????????????????

  • Dla przypomnienia. Gore VIdal napisał kiedyś, że Judaizm, chrześcijaństwo i islam to trzy największe plagi ludzkości.

 8. Sztuczny termin “poprawności politycznej” został wprowadzany jako propagandowa forma cenzury do tłumienia opinii publicznej. Która praktycznie zanikła, tworząc w zamian szydercze pojęcie tzw “wolnych mediów” będącymi niczym inny niż organem korporacji do prania mózgów i zapędzania ludzi do marketów.

  • Panie Wojciechu…”Sztuczny termin “poprawności politycznej” .To była/jest długa droga,uwieńczona NIESTETY sukcesem ONYCH – lewaków europejskich. Z całym szacunkiem do lewicy, ot choćby – np.Komunistyczna Partia Czech i Moraw…

   • Co to ci lewacy europejscy.? Czy mógłby pan coś bliżej? To może Corbyn także? Nie mówiąc już o Marksie i Engelsie.

   • Pan Wojciech tkwi w okopach,niby dogmatu ,niczym kom. “krolowa” w temacie gender.Pojecie sprawiedliwości społecznej ma szerokie i różne oblicza 🙂 Odpowiem możliwie krotko: …spadkobiercy ideowi
    IV Międzynarodówki,”szkoła frankfurcka” – kulturowi marksiści…
    Chwati’t? Można po/googlować.

    Ps.Wygooglowałem, ” co to jest Corbyn” – i cóż widzę,” -poprawność
    polityczną’…

    Ps2. Wygooglowałem ‘co to (kto to)jest Gore Vladl’ – i cóż widzę………
    Nigdy i nigdzie na (moje )szczęście nie spotkałem się z
    owymi zjawiskami.

 9. “Ciemne strony współczesnej demokracji” (dr Jan Przybył)…Warto.
  Właśnie dotarłem na metę – a swoją drogą czy ktoś jeszcze kuma
  – gdzie dotarłem? Oczywiście miałem na myśli powiedzonko w przenośni z przed kilkudziesięciu lat. Dla WPK (wielkiej polski katolickiej – niech wybaczy że…) rekomenduję od 01:13:09..
  dlatego, ponieważ całego wykładu nie strawi – zbyt “długie i nudne’,
  pomimo że dr Przybył prawi, prawie w klimacie – WPK …Amen! 🙂
  Do rzeczy… https://www.youtube.com/watch?v=A9xtKTQuxLo

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.