Poprawność polityczna w sprawie uchodźców dodaje głosów prawicy

Mamy obecnie wybory w Polsce, to kwestia ważniejsza nawet od fali uchodźców, z którymi nasi Włoscy przyjaciele nie mogą sobie poradzić i nie wiadomo, dlaczego nie wysadzają ich na brzegu afrykańskim, tylko wożą do siebie na kontynent. Wybory są najważniejszym wydarzeniem w demokracji, nie ma dyskusji, nie ma żadnej taryfy ulgowej, toczy się śmiertelna gra, w której uczestnicy zmagają się o polityczne uśmiercenie przeciwników i samodzielne przejęcie władzy. Z tego względu każda kwestia, jaka tylko chociaż ociera się o politykę, jest kwestią potencjalnie istotną wyborczo, ponieważ opowiadając się za nią lub przeciwko niej – konkretne ugrupowania polityczne mogą mieć mniejsze lub większe poparcie wyborców.

Nie da się zrozumieć powodów, dla których rząd w Polsce – Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego zobowiązał się do przyjmowania kogokolwiek z wielkiej fali uchodźców z południa, zamiast powiedzieć, wprost że ze względu na zagrożenie terrorystyczne godzimy się tylko, na – co oczywiste – pomoc humanitarną oraz udzielenie statusu uchodźcom, którym grozi śmierć w ich krajach tj. np. Chrześcijanom z Syrii. Natomiast nie mamy najmniejszego zamiaru przyjmować do Polski ludzi, którzy chcieliby żyć za europejski socjal na nasz koszt, chociaż mają kraj kulturowo i cywilizacyjnie bliższy po drugiej stronie Morza Czerwonego, do którego z niezrozumiałych powodów nie migrują, wybierając dekadencką Europę, gdzie kobiety chodzą „nagie” i je się mięso świń.

Rząd najwidoczniej chcąc być poprawny politycznie i robić to, co reszta niesuwerennych już mentalnie rządów w Europie, zdecyduje się na przyjęcie uchodźców, czym definitywnie zrazi do siebie elektorat w kraju, którego poparcie przesunie się w stronę prawicy. Prawica co prawda jeszcze jednoznacznie się nie wypowiedziała w sprawie migracji, ale z cząstkowych wypowiedzi jej najważniejszych przedstawicieli, możemy być pewni, że za jej rządów nie będzie mowy o ŻADNEJ poprawności politycznej w imię głupoty i naiwności, tylko brutalne przeważanie interesów.

Jeżeli drugą korzyścią z rządów prawicy będzie to, że unikniemy przekształcenia Polski w kraj dla wygody tzw. uchodźców (uwaga proszę pamiętać że pomoc dla uchodźców jest jak najbardziej potrzebna i celowa), to będzie to już bardzo dużo. Ponieważ po pierwsze prawica uratuje kraj od dalszych rządów tej nieudolnej koalicji, a po drugie powstrzyma presję na niechciane przemiany cywilizacyjne.

Nie da się zrozumieć motywacji rządzących, wśród których jest przecież licząca się partia interesu klasowego o poglądach istotnie konserwatywnych, że ci ludzie godzą się na potencjalne sprowadzanie do Polski ryzyka związanego z poronioną ideologią wielokulturowości.

Nie można się, zatem dziwić, że rzeczywistość nie znosi fikcji i nastroje społeczne będą konsekwentnie przesuwać się w prawo. Po złych rządach PO i PSL jedynym sposobem na zmianę negatywnego trendu jest wyrażenie poparcia dla partii prawicowych, które przedstawiają rzeczywistość w taki sposób, jaka ona jest, a nie tak jak chcieliby, ewentualnie jak rozpatrują na ujęciu modelowym. Rzeczywistość nie wybacza błędów, a rządzący lansując niechcianą i niepotrzebną wizję przyjmowania zobowiązania w sprawie obcych nam ludzi, których motywacje przeważnie są czysto ekonomiczne lub jeszcze inne – denerwuje społeczeństwo. Niestety bowiem Polacy dzisiaj boją się zagrożenia jakie niesie inna kultura i nie chcą problemów z brakiem możliwości jej integracji u siebie w kraju. Nie da się zrozumieć powodów, dla których rządzący nie chcą w tym zakresie zrozumieć i uznać obaw społeczeństwa.

Ta sprawa jest ważna i istotna społecznie i państwowo, nie można tutaj kierować się żadnymi idiotyzmami, wyzwania związane z wielokulturowością są tak istotne, że to nie jest sprawa do której można podejść „ot tak po prostu”. Polska i tak już przyjęła bardzo dużo uchodźców z krajów b. ZSRR i jakoś nikt nam za to ani nie podziękował, ani nie pomógł, a z tego powodu mamy tylko koszty i kłopoty – żadnych korzyści. Jeżeli nawet z tego rządzący nie potrafią wyciągać wniosków, to naprawdę nie powinni rządzić. Jeżeli prawica jednoznacznie opowie się przeciwko przyjmowaniu tzw. uchodźców do Polski, to będzie ważny argument, żeby rozważyć możliwość oddania na nią głosów. Rządzący nie sprzeciwiając się tej chorej i niewłaściwej idei – tracą szansę, na duże poparcie społeczne. Jednak to ich wybór, – jeżeli wybierają tzw. uchodźców zamiast własnego społeczeństwa, to się w końcu także nimi staną w znaczeniu politycznym.

Rząd musi uświadomić kolegom z Unii Europejskiej, że sytuacja jej obywateli w niektórych krajach wcale nie jest tak „różowa”, żeby mogli efektywnie wspierać tzw. uchodźców. Jeżeli kraje bogatych krajów Unii na siłę chcą kogoś wspierać, mogą rozdawać darmowe mieszkania i pomoc socjalną ludziom w Europie Środkowej, wówczas zniknie problem demograficzny. Dlaczego nikt nie powie głośno o tej oczywistości? Może kraje Zachodu wolą utrzymywać system, w którym biedne państwa Europy Środkowej służą do kolonizacji dla ich przedsiębiorstw, żeby te płaciły wysokie podatki na socjal dla nielegalnych emigrantów na Zachód? Jakaś logika w tym wszystkim być musi.

6 myśli na temat “Poprawność polityczna w sprawie uchodźców dodaje głosów prawicy

 • 20 lipca 2015 o 05:14
  Permalink

  Żadnych obcych kulturowo w Polsce – Platformo pierdolnij się w łeb zanim sprowadzisz chociaż jednego obcego kulturowo

  Odpowiedz
 • 20 lipca 2015 o 09:19
  Permalink

  Po owocach ich poznacie. A te są zupełnie inne niż oficjalne łgarstwa polityków. Nasze rządy, włącznie z PiS-owskimi, na ochotnika podpaliły Irak. Bez skrupułów posłały najemników aby palili wioski i mordowali mieszkańców Afganistanu. Wsparły wszystkimi siłami podpalenie Jugosławii, Libii i Syrii. Przyczyniły się jak mało kto do wybuchu wojny domowej na Ukrainie.
  Więc te tysiące nieszczęsnych uchodźców są nieuniknionym kosztem naszych (wątpliwych) wojennych zdobyczy.

  Odpowiedz
 • 20 lipca 2015 o 10:01
  Permalink

  Po w pierwsze – nikt nie wspomina że tzw “uchodźcy” co mają trafić do krajów Środkowej Europy – NIE BĘDĄ utrzymywani przez “Jewrosojuz” a spada to na barki społeczeństw krajów które się deklarują!

  Po drugie – proszę zauważyć że Anglia czy USA (a także Francja czy Niemcy) które wywołały problem “uchodźców” – bombardując ich kraje, miasta i wsie. Tworząc, szkoląc, wyposażając bandy zbrojne o nazwie “ISIS”, “IGIL” czy “państwo islamskie” – niech rozwiążą same problem jaki stworzyły! Nie widać ani nie słychac by USA przyjmowały dziesiątki czy setki tysięcy mieszkańców krajów które USA zrujnowały “budując tam demokrację”!

  A najważniejsze w tym wszystkim – zaraz po wojnie przyjęto do Polski uchodźców z Grecji! Jest precedens! Ale oni sie idealnie wpasowali w nasze społeczeństwo!
  A dlaczego Polacy – podkreślam – POLACY, z Kazachstanu, z terenu u’Krainy także nie mogą od lat doprosić się pomocy od “polskich” rządów?

  Proponuję jako zadanie domowe poczytać dodatkowo:
  https://pracownia4.wordpress.com/2015/06/21/james-i-joanne-moriarty-o-sobie-i-libii/

  https://pracownia4.wordpress.com/2015/07/14/przyczyna-kryzysu-imigracyjnego-w-europie-jest-nato/

  https://pracownia4.wordpress.com/2015/06/25/irlandzki-film-dokumentalny-zmowa-ujawnia-ze-grupami-terrorystycznymi-w-irlandii-polnocnej-kierowala-brytyjska-elita/

  Odpowiedz
 • 20 lipca 2015 o 16:42
  Permalink

  Kraje starej unii chcą umieszczać w krajach nowej unii uchodźców ze swoich byłych kolonii. Należy więc zwrócić uwagę, że Wielka Brytania i Francja od dziesięcioleci notorycznie sprzedają broń wszelkim afrykańskim dyktaturom, Syriom i Libanom. W konsekwencji należy wskazać, że skoro ww. kraje ciągną zyski z handlu bronią, to również one powinny ponosić wszelkie koszty tego handlu. Już raz byliśmy w Unii, w której na walkę z Moskwą i Tatarami płaciło polskie ziemiaństwo, mieszczaństwo i chłopstwo, a nieopodatkowane zyski z latyfundiów położonych na terenach zagrożonych przez Moskę i bisurmanów ciągnęło litewsko-ruskie możnowładztwo. Nie opłaciło się wtedy, nie opłaca się i teraz.

  Odpowiedz
 • 23 września 2015 o 00:30
  Permalink

  Przecież to proste. Najpierw Tusk dał noge czytaj sprzedał UE Polske po kawałku i dostał za to ciepłą posadkę, teraz to samo robi pseudo rząd. Wiedzą, że przegrają wybory więc wchodzą niemcom w tyłek bez wazeliny za “swoją lepszą przyszłość”.

  Odpowiedz
 • 23 września 2015 o 08:04
  Permalink

  Przede wszystkim jesteśmy Polakami ,o lewicowych lub prawicowych poglądach. W 1938r goszcząc Goeringa marszałkaIII Rzeszy,zdradziliśmy Czechów,zajmując Zaolzie,teraz zdradziliśmy Trójkąt Wyszehradzki.Polska bez Honoru,milczenie Wołyńskie,sojusz z banderowcami,zapłata Niemcom za Donaldinio to dowody na to ,że klasa polityczna kolejny raz Zdradziła Naród!!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.