WSPARCIE DLA PORTALU

Szanowni Państwo!

Bardzo dziękujemy wszystkim z Państwa, którzy udzielili nam wsparcia. Z przyczyn oczywistych (ochrona danych osobowych) nie możemy imiennie podziękować za te dary serca, dlatego bardzo prosimy każdą osobę, która zdecyduje się na wsparcie – również o kontakt za pomocą poczty elektronicznej na adres redakcji:

osberwatorpolityczny@obserwatorpolityczny.pl

– tylko wówczas możemy podziękować Państwu indywidualnie, tak jak byśmy chcieli bez naruszania obowiązku ochrony danych osobowych.

Bardzo prosimy przede wszystkim o drobne kwoty! Jest je o wiele łatwiej dla Państwa wydzielić, niż kwoty duże. Dla nas liczy się każda Złotówka.

Nasze przedsięwzięcie zostało pomyślane jako bezfinansowe, low-cost i pełny non-profit. Nikt nigdy w naszej organizacji nie otrzymał z jakiegokolwiek tytułu, jakiegokolwiek wynagrodzenia. Cała działalność Fundacji (portal i czasopismo to tylko jeden z kilku programów Fundacji) jest działalnością społeczną, dla pożytku publicznego – realizowaną przez grono entuzjastów i przez nich, co do zasady finansowana.

Państwa wsparcie udzielone po ukazaniu się tego apelu, zostanie przeznaczone na wydatki administracyjne, które pilnie musimy sfinansować jeszcze w obecnym miesiącu. Jest to bardzo ważne, dlatego bardzo prosimy o nawet najdrobniejsze kwoty.

Portal jest dla Państwa i będzie zawsze za darmo, dlatego wszelkie darowizny są dobrowolne i nie mają związku z dostępnością do portalu. To znaczy, że każdy – bez względu na to, czy nas wspiera, czy nas nienawidzi – może dobrowolnie i bez ograniczeń korzystać z portalu.

Jedynym sposobem na udzielenie wsparcia Fundacji jest bezpośrednia wpłata na podane poniżej konto bankowe lub pośrednia wpłata za pomocą serwisów pośredniczących w dokonywaniu przelewów finansowych jak Dotpay lub Paypal – do których stosowne odnośniki znajdują się w panelu po prawej stronie na naszym portalu.

UWAGA – Fundacja nie prowadziła, nie prowadzi i nie zamierza prowadzić żadnych innych form zbierania pieniędzy. Nie prowadzimy żadnych puszek, skarbonek itp., nie upoważnialiśmy nikogo do gromadzenia w ten sposób dla nas pieniędzy. Każdy kto chce nas wesprzeć – może to zrobić tylko poprzez świadomy akt bezzwrotnej, dobrowolnej i niezwiązanej z jakimkolwiek zwrotnym świadczeniem darowizny, przelewem na wskazane konto. Prosimy pamiętać o zwrocie „DAROWIZNA” W TYTULE PRZELEWU, jest niezbędny ze względu na obowiązujące w Polsce przepisy podatkowe. PROSZĘ O TYM PAMIĘTAĆ TO JEST FUNDAMENTALNA SPRAWA!

Ponownie bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za dotychczasowe wsparcie i listy, zawsze staramy się odpowiadać na bieżąco. Serdecznie zachęcamy do kontaktu – to jest portal dla Państwa, każdy z czytelników może stać się jego aktywnym współtwórcą.

Magdalena Szczepańska
Prezes Zarządu Fundacji Pisanie Książek

Tomasz Klasa
Redaktor Naczelny połączonych redakcji czasopisma Obserwator Polityczny oraz portalu obserwatorpolityczny.pl

***

Wszystkie osoby zamierzające udzielić bezpośredniego wsparcia finansowego fundacji proszone są o wpłacanie pieniędzy na poniższe konto bankowe:

Fundacja Pisanie Książek

ul. Złota 61

00-819 Warszawa

63 1020 1097 0000 7102 0229 0724

z dopiskiem – „DAROWIZNA”

Konto fundacji jest prowadzone przez bank:
PKOBP Oddział 9 w Warszawie ul.Nowogrodzka 35/41, 00-950 Warszawa
Symbol SWIFT banku to: BPKOPLPW

Uwaga: Szczegółowe informacje na temat możliwości wsparcia finansowego Fundacji [tutaj].

10 thoughts on “WSPARCIE DLA PORTALU

 • 5 marca 2016 o 06:50
  Permalink

  Dobrą działalność trzeba wspierać, przelew macie ustawiony co miesiąc po pensji. Nie wiem jak wam to przewalutuje, ale to już wasza kwestia. Pozdrowienia z Hamburga

  Odpowiedz
  • 5 marca 2016 o 15:26
   Permalink

   Ma Pan racje to jest chyba jedyna w Polsce gazeta w ktorej pisze sie obiektywna prawde.Pozdrawiam St.ze Szczecina.

   BARDZO DZIĘKUJEMY ZA OPINIĘ,WEB. JÓZ.

   Odpowiedz
 • 5 marca 2016 o 08:44
  Permalink

  W Poniedziałek pójdzie przelew

  Odpowiedz
 • 5 marca 2016 o 17:37
  Permalink

  trafiłem do was z portalu mundurowego, bardzo ciekawy Think Tank, czytałem w Gównie że jesteście rosyjską agenturą. Jeżeli to prawda to też gratuluje poziomu.

  Odpowiedz
 • 5 marca 2016 o 17:40
  Permalink

  Co rubel p$erdolnął na ryj i się nie możecie doliczyć pieniążków? Zdrajcy p$erdoleni s$urwysyny j$bał was pies – idźcie żebrać do swojego tak wychwalanego ccccccc, co cccccc (celowo z małej litery) wam nie pomoże? KGB nie sypnie walutą? To wiecie co to znaczy? Że generalnie gówno znaczycie w hierarchii której służycie… Parchy p@erdolone w@pierdalać z Polski

  *****

  MY TAKŻE PANA POZDRAWIAMY SERDECZNIE… pozwoliłem sobie zastąpić drugie litery w słowach uważanych za obelżywe znakami innego typu, jednakże wszystko zostawiłem bo wiemy że z Panem nie ma żartów i publikujemy pana komentarz w zasadzie w pełni. Będzie nam miło bez ataku na serwer. Możemy opublikować nawet pana tekst. Zapraszamy do współpracy. WEB. JÓZ.

  Odpowiedz
  • 5 marca 2016 o 17:54
   Permalink

   Czy Pan może się wypowiedzieć na temat tego tekstu i tekstów w nim wskazanych?

   https://obserwatorpolityczny.pl/?p=11331

   – rozumiem, że podtrzymuje pan stanowisko że to napisali “zdrajcy”? Bo jeżeli tak, to ja bym życzył nam wszystkim więcej właśnie takich “zdrajców”.

   Odpowiedz
 • 5 marca 2016 o 18:00
  Permalink

  Józefie, a kto go oprócz sekty Ojca Dyrektora bedzie czytał?

  Odpowiedz
 • 5 marca 2016 o 18:37
  Permalink

  Przeleję wam 30 zł za każdy miesiąc czytania 1 zł za jeden dzień. Gratuluje sukcesu to najlepszy think tank w Polsce i jeden z mocniejszych w Europie

  Odpowiedz
 • 6 marca 2016 o 18:05
  Permalink

  🙂 przelew zrobiony, niewielki ale grosz do grosza 😉

  DZIĘKUJEMY ZALEŻY NAM WŁAŚNIE NA DROBNYCH NIEOBCIĄŻAJĄCYCH CZYTELNIKÓW KWOTACH. !!! BARDZO DZIĘKUJEMY. WEB. JÓZ.

  Odpowiedz
 • 6 marca 2016 o 23:36
  Permalink

  30 zł miesięcznie tj. 1 zł dziennie to bardzo dobra cena za 4-5 tekstów. Macie moje wsparcie

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.