Odpowiedzią na sankcje może być tylko WIĘCEJ PUTINA!

18 декабря 2014 года Москва Фото пресс-службы Президента России На пресс-конференции Владимира Путина. Źródło: kremlin.ruW trudnych chwilach, kiedy Naród i państwo rosyjskie są atakowane u podstaw, wróg zewnętrzny z pełną wściekłością atakuje na fundamenty dobrobytu, wrogowie wewnętrzni upominają się o swoje kłamstwa, a do garnka trzeba codziennie coś włożyć – każdy, zwłaszcza pod naciskiem tak przerażającej propagandy nienawiści, jaka została rozpętana przeciwko Rosji – naprawdę każdy ma prawo, chociaż na ułamek sekundy zwątpić, zastanowić się czy warto walczyć stawiając opór, czy lepiej posłuchać zdrajców i pospolitych bandytów udających dysydentów i stchórzyć?

Cała finezja zachodniego ataku na Rosję polega jednak właśnie na tym, że zachowanie rosyjskiego Narodu – z punktu widzenia ich strategii nie ma znaczenia – bez względu na wszystko ataki będą następowały do dokładnie wyliczonego momentu, do kiedy wystarczy przewidzianych sił. Nawet, jeżeli Rosjanie uklękliby przed Zachodem i wydali swojego Prezydenta międzynarodowemu trybunałowi pod osąd, to i tak w niczym nie poprawiliby swojej pozycji, ponieważ to, co było już się nie wróci, albowiem dla nich przeznaczone jest wyniszczenie – bieda, śmierć i głód.

Rosjanie poddając się, jedynie przyśpieszyliby wyrok na siebie, czyniąc go nieuniknionym. Natomiast trwając – mogą mieć pewność, że razem dadzą radę tak jak zawsze dawali sobie radę oni, ich ojcowie, dziadkowie i pradziadkowie – ponosząc przy tym jak nie było innego wyjścia ofiary na ołtarzu Ojczyzny.

Głównym celem obecnie trwających ataków jest pan Władimir Putin, to w Prezydenta Federacji Rosyjskiej wymierzony jest każdy atak, jaki w tych smutnych dniach spada na Rosję. Celem strategicznym ataków jest odebranie Rosji jej Prezydenta, a celem subsydiarnym podstawienie w jego miejsce jakiejś mizernej podróbki podejrzanego pochodzenia i o kryminalnej przeszłości.

Jaka wobec tego może być odpowiedź Narodu, który jako jedyny ma prawo decydować, kto jest i pozostanie Jego Prezydentem?

WIĘCEJ PUTINA!

Tylko w ten sposób wolny Naród może skutecznie przeciwstawić się tym, którzy chcą go zniewolić, a takiej odpowiedzi Zachód się boi, takiej odpowiedzi od Rosjan, Zachód się nie spodziewa i takiej odpowiedzi Rosjan Zachód chciałby uniknąć. Przecież wszystkie podkolorowane rewolucje przebiegały zawsze wedle jednego i tego samego schematu (poza Azerbejdżanem, bo tam zachodnie koncerny dogadały się z władzą). Jednakże to nie na salonach sytych elit Zachodu będzie się wybierało przywódcę państwa rosyjskiego! Przynajmniej póki żyje 140 mln dumnych i godnych pamięci swoich wielkich przodków Rosjan.

Wszyscy wrogowie Rosji zdają sobie doskonale sprawę, że nie są w stanie przeciwstawić się panu Władimirowi Putinowi, albowiem on mając za sobą Naród Rosji – jedynie mówi prawdę, która jest atrakcyjna także jak się okazuje dla ciemiężonych społeczeństw zachodu, których to elity uparły się właśnie, żeby Władimira Putina uciszyć. Tymczasem im więcej szlamu, kłamstw i podłości jest wylewanych na nazwisko Jego Ekscelencji, tym więcej osób na Zachodzie się zastanawia, – co takiego złego zrobił „ten Putin”, że „nasze” elity tak bardzo go nienawidzą? Okazuje się, że uporządkował Rosję? Przywrócił godność narodowi? Spowodował, że Rosja wstała z kolan? Przeprowadził tak olbrzymie przedsięwzięcia modernizacyjne jak Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Sochi? Wydał rozkaz o ustabilizowaniu Autonomicznej Republiki Krymu bojącej się pozostać w ukraińskiej przestrzeni post państwowej w trakcie trwającej w Kijowie rewolucji? Pomimo oskarżeń nie przedstawiono żadnego wiarygodnego dowodu na obecność rosyjskiej armii na terenie ukraińskiej przestrzeni post państwowej w Donbasie. Podstępnie oskarżono Rosję nawet o strącenie samolotu cywilnego malezyjskich linii lotniczych! Naprawdę nie ma podłości, do której nie posunęłaby się zachodnia propaganda w łgarstwach pod adresem Rosji i jej Prezydenta. Dzisiaj już widać, jak podłe były te wszystkie kłamstwa a pan Władimir Putin jest klasą sam dla siebie, nie ma równego wśród światowych przywódców, przynajmniej na zachodzie. Jeżeli jest inaczej proszę pokazać społeczeństwo, które na apel swoich polityków zrezygnuje z “ruskiej” ropy i gazu? Nawet Ukraińcy nie zdecydowali się na odcięcie od wymiany handlowej z Rosją!

Jaka na to wszystko może być odpowiedź? Tylko prawda, spokojnie, nie przerwanie i konsekwentnie powtarzana – w końcu przebije się nawet do świadomości zachodniej opinii publicznej, czego najlepszym dowodem są takie fakty jak chęć pozwania rządu w Kijowie przez niemieckie ofiary katastrofy samolotu malezyjskich linii lotniczych, albowiem wykazano, że władze w Kijowie nie zamknęły przestrzeni powietrznej nad strefą działań wojennych, mając pełną świadomość, co do ewentualności zdarzeń i faktów.

Rosjanie mają świeże doświadczenia końcówki Zimnej Wojny, kiedy to ich kraj został pokonany w ich własnej percepcji, a było to możliwe tylko i wyłącznie dlatego, ponieważ upadła władza centralna. Dzisiaj, gdy Zachód próbuje ponowić swoją strategię – nie ma co liczyć na naiwność Narodu, którzy musiał w wyniku chwili słabości przeżyć prawdziwy horror lat 90 tych i rozkładu państwowości. Nie ma niczego ważniejszego dla Rosjan niż państwo rosyjskie, a dla państwa rosyjskiego nikogo ważniejszego niż Rosjanie. Zachód powinien przestać się dziwić, że Władimir Putin będąc Prezydentem Federacji Rosyjskiej dba o interesy Federacji Rosyjskiej i jej mieszkańców nazywających siebie Rosjanami. Akceptacja tego prostego faktu oszczędzi Zachodowi kłopotów a Rosji niepotrzebnych rozczarowań i sporo czasu.

Uwaga! 18 декабря 2014 года Москва На пресс-конференции Владимира Путина. Фото пресс-службы Президента России. Copyrights [tutaj]

16 myśli na temat “Odpowiedzią na sankcje może być tylko WIĘCEJ PUTINA!

 • 22 grudnia 2014 o 05:33
  Permalink

  Przyłączam się i wyrażam słowa mego głębokiego szacunku dla Autora artykułu za odwagę w przedstawieniu swego punktu widzenia oraz za wyjątkową zdolność logicznego prowadzenia wywodów i cennych konstatacji.

  Odpowiedz
 • 22 grudnia 2014 o 05:41
  Permalink

  Autorze! За Россию! За Путина!

  Odpowiedz
 • 22 grudnia 2014 o 07:39
  Permalink

  Za to hasło autorze powinniście dostać nową Wołgę i wczasy na Krymie ! Więcej Putina! Poprostu genialne jeżeli chodzi od strony marketingu politycznego 🙂

  Odpowiedz
 • 22 grudnia 2014 o 07:51
  Permalink

  Bardzo wiele wskazuje na to, że strategia nakreślona przez Zbigniew Brzezińskiego w “Wielkiej Szachownicy” stała się długofalową doktryną Stanów Zjednoczonych. Otóż wygląda na to że USA dobiega końca swojego cyklu imperialnego, po którym następuje nieuchronny schyłek. Jedynym środkiem który może powstrzymać ten proces to dalsza militarna i ekonomiczna ekspansja na całą Eurazję, Kluczem do podboju resztek (wolnego od Ameryki) świata jest podbój Rosji. Zdobycie jej zasobów, złamanie potęgi militarnej i kulturalnej jest warunkiem skutecznego podboju Chin i Iranu. A później ludzkość będzie mogła spokojnie wrócić do roli amerykańskich Murzynów sprzed wojny secesyjnej. Przeszkoda jest tylko jedna: jest nią Naród Rosyjski ze swoim prezydentem.

  Odpowiedz
 • 22 grudnia 2014 o 09:13
  Permalink

  Gdzie jest Polska?ŁAŃCUCH USA JEST KRÓTKI,A GŁUPOTA NIE BOLI

  Odpowiedz
 • 22 grudnia 2014 o 09:38
  Permalink

  Putin wygląda dostojnie, nie jest cykorem, nie jest spasiony, to normalny człowiek – szkoda, że nie mamy takiego Prezydenta!

  Odpowiedz
  • 22 grudnia 2014 o 11:26
   Permalink

   nam prezydentów dobiera CIA, później my głosujemy,,, pewnie nie biorą Putina pod rozwagę.

   Odpowiedz
 • 22 grudnia 2014 o 11:33
  Permalink

  Jeśt Władimir Władimirowicz Putin…następnie długo,długo
  NIC w zdecydowanej masie światowe – kosmopolityczne
  miernoty. MY Polacy uważnie obserwujemy zmagania..
  sercem i duszą jesteśmy z Prezydentem i Narodami
  Federacji Rosyjskiej.Myślę że zwycięży PRAWDA
  i Sprawiedliwość,a w niedługim czasie Zachód
  przyjdzie do Canossy,tzn.do Moskwy,we wspomnianej
  pozycji z głową posypaną popiołem…jeśli
  nie zostały już spalone wszystkie mosty!
  Partnerstwo w rozumieniu dotychczasowym to
  przeszłość,do której prawdopodobnie nigdy
  nie będzie powrotu w rozumieniu (już) nie
  obowiązującym.W nowym rozdaniu Zachód widzę
  jako skromnego petenta,zabiegającego o ŁASKAWOSC
  Moskwy.Solennie na takie traktownie zapracowali!!

  Odpowiedz
  • 26 grudnia 2014 o 11:54
   Permalink

   Mam wrarzenie że artykuły są pisane przez k.g.b

   Odpowiedz
 • 22 grudnia 2014 o 13:43
  Permalink

  podoba mi się że jest w kraju taki portal, który pisze jak jest w sposób niezależny i wyważony – daleko od propagandy głównego nurtu, która zrobiła z ukraińskich najconalistów przyjcaiół POlski a z POlaków wielkibieli panów Bandery i ski. nie mam nic przeciwko Ukraińcom, nie mam nic przeciwko Ukrainie, powiem nawet że niepotrzebnie im rosjanie zabierali ten krym – bo po co on Rosji – takiej olbrzymiej, ale jak widziałem co oni z robili w Odessie, Donbasie – to się nie daje opoisaćć – mordowali ludzi tylko dlatego bo mówiąpo rosyjsku. to nie jest normalne, jeżeli się nie uspokoją będą z nimi problemy

  Odpowiedz
 • 22 grudnia 2014 o 15:56
  Permalink

  “to nie jest normalne”, – zgadza się,prócz “zabierania”.
  To była suwerenna decyzja mieszkańców Krymu (i Sewastopola)
  ” Głosowanie i liczenie głosów podczas referendum w republice Krymu i w Sewastopolu odbyło się w zgodzie z międzynarodowymi standardami wyborczymi.” Stwierdził w komunikacie, Szef Misji Obserwatorów Międzynarodowych – Mateusz Piskorski”
  A może będziemy podważać oświadczenia szefa misji OBWE?
  Podwójne europejskie standardy usankcjonują “taki wybryk”…w interesie “naszej,ukrainofilskiej’ Europy.
  🙂

  Odpowiedz
 • 22 grudnia 2014 o 16:03
  Permalink

  Świetny artykuł już coraz więcej ludzi rozumnych na zachodzie dostrzegają blędy jaki popełnili i to się będzie nasilać. Oczywiście bez Polski to co słyszałem dzisiaj w radiu co opowiadał Schetyna to by się dziecko nawet nie uśmiało. Putin siętrzyma dobrze i wielu ludzi nawet w Polsce życzy mu jak najlepiej.

  Odpowiedz
 • 22 grudnia 2014 o 19:30
  Permalink

  Świetny i słuszny tekst.
  No i ma rację @Dctr-Q+.
  Coś się za to niezłe hasło autorowi należy.
  Wańkowicz za CUKIER KRZEPI dostał niezłą kasę przed wojną, a po wojnie podobnie za LOTEM BLIŻEJ, ale to już tak nie było potrzebne – bo zwykły Polak nie miał zbyt wiele okazji by sobie polatać do 1989 roku.
  Agnieszka Osiecka za “Coca Cola to jest to” – też jakąś kasę dostała.
  Zatem fraza: WIĘCEJ PUTINA jest kapitalna.
  Oddaje istotę rzeczy i niesie nadzieję, że będzie lepiej.
  Piszę to jako Polak, który chciałby za 15-20 lat przejechać się dwupasmową autostradą z Brześcia nad Bugiem – na Czukotkę, żeby poznać zwykłego Czukczę – na przykład.
  Oczywiście taką drogę powinni zbudować europejscy partnerzy Rosji, w wyniku korzystnej obopólnie wymiany handlowej.
  Europejscy czyli również Polacy.
  Budowaliśmy niezłe drogi w Iraku, to i na Syberii powinniśmy potrafić.
  Przy tym chciałbym być traktowany na tej wycieczce tak, jak obecnie są (byli?) traktowani turyści Rosyjscy w Zakopanem.
  Nic więcej – tylko bogatej i stabilnej Rosji sobie życzę oraz Polski bez zaczadziałych w nienawiści rusofobów, tylko pragmatycznych biznesmenów.
  Nie ma już przeszkadzającej ideologii, więc o co chodzi?
  Niemcy rozumieją co to jest ich interes – my już nie.
  Interes byłej Kolonii Brytyjskiej pomiędzy dwoma Oceanami – nie jest tożsamy z interesem Polski.
  Zachęcam wszystkich do obejrzenia filmu w TV6 pt.sobota, 27 grudnia, godz.15:30
  “Tajny dostęp: Supermocarstwo” (Secret Access: Superpower) FILM DOKUMENTALNY USA 2011, który przedstawia arsenał militarny USA, w tym wynalazki, które do niedawna były klauzulą niejawne.”

  Ciekaw jestem, co by się działo, gdyby podobny film zrobili Rosjanie?

  Zachęcam do oglądania.

  Odpowiedz
 • 22 grudnia 2014 o 22:38
  Permalink

  Szanowny @Krzyku!
  Dziękuję za drugi link, zwłaszcza jego ostatnie zdania.
  Ten Jeznach ma niezłe wywody.
  Zacytuję:”Fizycznymi ofiarami braku porozumienia polsko-rosyjskiego zawsze byli Polacy i Rosjanie, polskie i rosyjskie miasta. Dlatego i Polska i Rosja skazane są na albo współpracę albo współumieranie.
  Współpraca ta, wbrew prognostykom apokalipsy, ma teraz najlepszą od lat perspektywę. Polska jest suwerennym państwem, członkiem NATO i Unii Europejskiej oraz jednym z najbliższych sojuszników Stanów Zjednoczonych. Daje to Polsce wiele możliwości by tym razem walczyć o SWÓJ WŁASNY interes w Europie. W Polskim interesie nie leży taka czy inna konfiguracja polityczna “Ruskiego miru” za pośrednictwem zachodnich interwencji.W Polskim interesie leży święty spokój w Ruskim mirze.”
  I to są tzw. ŚWIĘTE SŁOWA.
  Czyli nie jesteśmy sami w Polsce.
  Jest nas więcej myślących o DOBRYCH INTERESACH dla Polski.
  A są one na Wschodzie.
  Przed II wojną polskie zagłębia tkackie: Łódź i okręg białostocki obumierały, bo nie było eksportu do Rosji.
  Z kolei w Rosji brakowało wszystkiego.
  Z czasem zastąpili Polaków Niemcy i inni, ale fochy i dąsy sanacyjne nie ożywiły naturalnej wymiany handlowej z Rosją (no bo BOLSZEWIKI!).
  Przecież te zagłębia włókniarskie były w Królestwie Polskim zbudowane na obsługę Rosji!
  I tak przykłady można mnożyć.
  Przykłady głupoty polskich polityków.
  Niechęć do Rosji (delikatnie mówiąc) nie przeszkadzała elitom Republiki Weimarskiej – współpracować z Rosją Sowiecką.
  Doszło nawet do udostępniania poligonów Reichswerze, dla testowania broni pancernej, której Niemcy nie mogli posiadać …
  Tak się działo w krajach, które umiały wyartykułować swój interes NARODOWY i go realizować.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.