• 17 marca 2023
  • Soft Power

  Odpowiedzią na sankcje może być tylko WIĘCEJ PUTINA!

  • By krakauer
  • |
  • 21 grudnia 2014
  • |
  • 2 minuty czytania

  W trudnych chwilach, kiedy Naród i państwo rosyjskie są atakowane u podstaw, wróg zewnętrzny z pełną wściekłością atakuje na fundamenty dobrobytu, wrogowie wewnętrzni upominają się o swoje kłamstwa, a do garnka trzeba codziennie coś włożyć – każdy, zwłaszcza pod naciskiem tak przerażającej propagandy nienawiści, jaka została rozpętana przeciwko Rosji – naprawdę każdy ma prawo, chociaż na ułamek sekundy zwątpić, zastanowić się czy warto walczyć stawiając opór, czy lepiej posłuchać zdrajców i pospolitych bandytów udających dysydentów i stchórzyć?

  Cała finezja zachodniego ataku na Rosję polega jednak właśnie na tym, że zachowanie rosyjskiego Narodu – z punktu widzenia ich strategii nie ma znaczenia – bez względu na wszystko ataki będą następowały do dokładnie wyliczonego momentu, do kiedy wystarczy przewidzianych sił. Nawet, jeżeli Rosjanie uklękliby przed Zachodem i wydali swojego Prezydenta międzynarodowemu trybunałowi pod osąd, to i tak w niczym nie poprawiliby swojej pozycji, ponieważ to, co było już się nie wróci, albowiem dla nich przeznaczone jest wyniszczenie – bieda, śmierć i głód.

  Rosjanie poddając się, jedynie przyśpieszyliby wyrok na siebie, czyniąc go nieuniknionym. Natomiast trwając – mogą mieć pewność, że razem dadzą radę tak jak zawsze dawali sobie radę oni, ich ojcowie, dziadkowie i pradziadkowie – ponosząc przy tym jak nie było innego wyjścia ofiary na ołtarzu Ojczyzny.

  Głównym celem obecnie trwających ataków jest pan Władimir Putin, to w Prezydenta Federacji Rosyjskiej wymierzony jest każdy atak, jaki w tych smutnych dniach spada na Rosję. Celem strategicznym ataków jest odebranie Rosji jej Prezydenta, a celem subsydiarnym podstawienie w jego miejsce jakiejś mizernej podróbki podejrzanego pochodzenia i o kryminalnej przeszłości.

  Jaka wobec tego może być odpowiedź Narodu, który jako jedyny ma prawo decydować, kto jest i pozostanie Jego Prezydentem?

  WIĘCEJ PUTINA!

  Tylko w ten sposób wolny Naród może skutecznie przeciwstawić się tym, którzy chcą go zniewolić, a takiej odpowiedzi Zachód się boi, takiej odpowiedzi od Rosjan, Zachód się nie spodziewa i takiej odpowiedzi Rosjan Zachód chciałby uniknąć. Przecież wszystkie podkolorowane rewolucje przebiegały zawsze wedle jednego i tego samego schematu (poza Azerbejdżanem, bo tam zachodnie koncerny dogadały się z władzą). Jednakże to nie na salonach sytych elit Zachodu będzie się wybierało przywódcę państwa rosyjskiego! Przynajmniej póki żyje 140 mln dumnych i godnych pamięci swoich wielkich przodków Rosjan.

  Wszyscy wrogowie Rosji zdają sobie doskonale sprawę, że nie są w stanie przeciwstawić się panu Władimirowi Putinowi, albowiem on mając za sobą Naród Rosji – jedynie mówi prawdę, która jest atrakcyjna także jak się okazuje dla ciemiężonych społeczeństw zachodu, których to elity uparły się właśnie, żeby Władimira Putina uciszyć. Tymczasem im więcej szlamu, kłamstw i podłości jest wylewanych na nazwisko Jego Ekscelencji, tym więcej osób na Zachodzie się zastanawia, – co takiego złego zrobił „ten Putin”, że „nasze” elity tak bardzo go nienawidzą? Okazuje się, że uporządkował Rosję? Przywrócił godność narodowi? Spowodował, że Rosja wstała z kolan? Przeprowadził tak olbrzymie przedsięwzięcia modernizacyjne jak Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Sochi? Wydał rozkaz o ustabilizowaniu Autonomicznej Republiki Krymu bojącej się pozostać w ukraińskiej przestrzeni post państwowej w trakcie trwającej w Kijowie rewolucji? Pomimo oskarżeń nie przedstawiono żadnego wiarygodnego dowodu na obecność rosyjskiej armii na terenie ukraińskiej przestrzeni post państwowej w Donbasie. Podstępnie oskarżono Rosję nawet o strącenie samolotu cywilnego malezyjskich linii lotniczych! Naprawdę nie ma podłości, do której nie posunęłaby się zachodnia propaganda w łgarstwach pod adresem Rosji i jej Prezydenta. Dzisiaj już widać, jak podłe były te wszystkie kłamstwa a pan Władimir Putin jest klasą sam dla siebie, nie ma równego wśród światowych przywódców, przynajmniej na zachodzie. Jeżeli jest inaczej proszę pokazać społeczeństwo, które na apel swoich polityków zrezygnuje z “ruskiej” ropy i gazu? Nawet Ukraińcy nie zdecydowali się na odcięcie od wymiany handlowej z Rosją!

  Jaka na to wszystko może być odpowiedź? Tylko prawda, spokojnie, nie przerwanie i konsekwentnie powtarzana – w końcu przebije się nawet do świadomości zachodniej opinii publicznej, czego najlepszym dowodem są takie fakty jak chęć pozwania rządu w Kijowie przez niemieckie ofiary katastrofy samolotu malezyjskich linii lotniczych, albowiem wykazano, że władze w Kijowie nie zamknęły przestrzeni powietrznej nad strefą działań wojennych, mając pełną świadomość, co do ewentualności zdarzeń i faktów.

  Rosjanie mają świeże doświadczenia końcówki Zimnej Wojny, kiedy to ich kraj został pokonany w ich własnej percepcji, a było to możliwe tylko i wyłącznie dlatego, ponieważ upadła władza centralna. Dzisiaj, gdy Zachód próbuje ponowić swoją strategię – nie ma co liczyć na naiwność Narodu, którzy musiał w wyniku chwili słabości przeżyć prawdziwy horror lat 90 tych i rozkładu państwowości. Nie ma niczego ważniejszego dla Rosjan niż państwo rosyjskie, a dla państwa rosyjskiego nikogo ważniejszego niż Rosjanie. Zachód powinien przestać się dziwić, że Władimir Putin będąc Prezydentem Federacji Rosyjskiej dba o interesy Federacji Rosyjskiej i jej mieszkańców nazywających siebie Rosjanami. Akceptacja tego prostego faktu oszczędzi Zachodowi kłopotów a Rosji niepotrzebnych rozczarowań i sporo czasu.

  Uwaga! 18 декабря 2014 года Москва На пресс-конференции Владимира Путина. Фото пресс-службы Президента России. Copyrights [tutaj]