Odbudowa porządku moralnego w Ojczyźnie!

fot. red.Bezwzględnie zgadzamy się z liderem dobrej zmiany! Prawda o katastrofie smoleńskiej powinna być częścią, a w zasadzie jednym z filarów, odbudowy moralnego porządku w Ojczyźnie! Nie podlega również dyskusji, że formą tej „odbudowy” powinno być stawianie pomników. Jeżeli będą to pomniki w intencji ofiar tej dramatycznej katastrofy, to jak najbardziej, należy to popierać, tak żebyśmy wyciągnęli wnioski i nigdy więcej nie doprowadzili do analogicznej sytuacji. Jeżeli jednak miałyby to być pomniki ku czci poszczególnych ofiar, to należy się zapytać, czy dana osoba się dla Ojczyzny przysłużyła? Jeżeli tylko tragiczną śmiercią, to chyba to nie jest wystarczający powód, żeby komuś budować pomnik w przestrzeni publicznej?

Nie ulega wątpliwości, że drugim filarem odbudowy porządku moralnego w Ojczyźnie musi być troska o moralność powszechną. Oznacza to, że nie ma miejsca dla „zwyrodnialców”, „zboczeńców” i wszelkiej maści „odmieńców”. Ponieważ nasza Ojczyzna jest krajem o zdefiniowanym rdzeniu kulturowym i fundamentem naszej codziennej moralności są prawa i przykazania religijne. Jeżeli ktoś ich, co najmniej nie przestrzega, nie może być w pełni synem lub córką naszej Ojczyzny. To chyba oczywiste dla każdego i nie budzi żadnych wątpliwości? Przy czym nie każdy kapłan nawet dominującej religii jest wart tyle samo, jak wiadomo są kapłani przewodnicy, bez których wkładu, to wielkie dzieło, jakim jest umożliwienie rządów dobrej zmiany by się nie udało, w tym w szczególności jest jeden kapłan.

Tutaj nie może być błędów, nie może być udawania rzeczywistości, nie można pozwolić wrogom Ojczyzny na jakikolwiek margines możliwości negatywnego działania. Właśnie w tym celu dobra zmiana ogarnęła media publiczne, które w wyniku jej interwencji, jak należy się domyślać stają się jeszcze lepsze, w zasadzie z każdym dniem i z każdą chwilą. Już są blisko do przejścia do kolejnego etapu dobrego zmienia się i staną się mediami narodowymi!

Powszechnie wiadomo, że za wszelkie zepsucie kobiet winny jest gender, czyli szatan! Wiedzą o tym, nawet stojący przy budkach z ciepłym piwem na najgłębszej prowincji, z której wszyscy, którym się coś więcej chciało już dawno wyjechali do wielkich miast lub na Zachód. Właśnie to jest źródłem zła i z tego powodu – dobra zmiana na tyle uratuje nas przed genderem, na ile w trosce o moralność naszych kobiet, odseparuje nas od możliwości swobodnej pracy i mieszkania na Zachodzie. W wyniku zgody dobrej zmiany na poniżające Polaków, traktowanie ich przez inne kraje unijne – wbrew przyjętym zobowiązaniom, co do swobody przepływu osób, pracy kapitału i towarów, nasi obywatele nie będą mieli równych praw z obywatelami Zachodu, pod pewnymi względami będą gorzej traktowani tam, nawet jak nielegalni imigranci. Widocznie to ma spowodować, żeby rodacy się tak chętnie nie garnęli na zachodnie zmywaki? Oczywiście narodowe media o tym milczą, chociaż to nie jest żadna tajemnica, jednak właśnie tak wygląda dbanie o standardy moralności w praktyce. Jeżeli mielibyśmy o czymś kontrowersyjnym powiedzieć, to lepiej skorzystać z szansy na milczenie, które jak wiadomo jest złotem!

Jak nie wystarczy mediów, to wiadomo że jest jeszcze możliwość wyłączenia prądu! Zawsze będzie można zwalić po raz kolejny na poprzedników, że nie zrobiono niczego, żeby zapewnić Polakom prąd elektryczny – w odpowiednim czasie. Dlatego jak jakimś niepokornym obszarom kraju odetnie się prąd po 17: 00 to na pewno jeszcze i dzietność wzrośnie.

W ostateczności, jakby ktoś za bardzo oponował np. pomnikowi, już mniejsza z tym czyjemu, to jak wiadomo pozostają doborowe oddziały obrony lokalnej, dzięki którym będzie można na długie lata utrwalić przewagę polskiej narodowej prawicy na prowincji i w małych miastach. Ponieważ lokalne struktury, do tej pory skupiające się w około straży, sołectw i parafii, będą istotnie wzmocnione przez nową i to do tego siłową!

Wiele się może zdarzyć w naszym kraju. Zwłaszcza jak władze stworzą nową służbę, na wzór innych państw teokratycznych, zajmującą się pilnowaniem moralności. Wszystko jest przed nami!

5 myśli na temat “Odbudowa porządku moralnego w Ojczyźnie!

 • 13 czerwca 2016 o 05:59
  Permalink

  Zacznie się od zakazu noszenia stringów i koronkowych majtek jak w Rosji 🙂 Tylko u nas będzie, że stringi przypominają pewien symbol znanej religii, a koronkowe barchany strój narzutowy jej kapłanów

  Odpowiedz
  • 13 czerwca 2016 o 07:46
   Permalink

   Czy @Gniewna Zjadaczka Ogórków nie znalazła do
   porównania bardziej zasługującego punktu odniesienia?
   Rosjanie w sieci zastanawiają się, jak zachowa się
   niejaka “Madonna” która “как-то сказала, что больше не приедет в Россию – тут геев обижают
   Придётся ей тогда отказаться от гражданства США – там геев убивают. Woot! 🙂

   Odpowiedz
 • 13 czerwca 2016 o 16:01
  Permalink

  Krakauer pisze ‘Jeżeli tylko tragiczną śmiercią, to chyba to nie jest wystarczający powód, żeby komuś budować pomnik w przestrzeni publicznej?
  To chyba oczywiste.NO BO – jeśli już, to postawmy również pomnik
  ofiarom tragicznej katastrofy w ruchu lądowym kiedy to na prostej drodze,
  w drodze do roboty, na plantację jabłek, w wyniku zderzenia czołowego w busie zginęło około siedemnastu(17)
  osób w centralnej Polsce. Oni tłoczyli się niczym śledzie w beczce by zarobić na kromkę chleba dla głodnych dzieci!! Natomiast ci co ‘po/jechali’ do Katynia
  za cel postawili sobie dobrze wypaść w zbliżającej się(wówczas) kampanii wyborczej,wykonać kilka ruchów pięścią
  w kierunku wschodnim, a przy okazji może “zrobić’
  jakiś rytuał religijny,ot choćby kadisz…
  Ps. Autor i tym razem pozwolił(sobie)nieco zakpić,
  czyli napisać w tonacji ironiczno – satyrycznej,jak jest/będzie . 🙂
  Pod czym,(tekstem), jak(prawie) zawsze w skupieniu i powagą
  podpisuję się.

  🙂

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/06/13/nuland-domaga-sie-wiecej-srodkow-na-walke-z-rosyjska-propaganda/

  Odpowiedz
 • 13 czerwca 2016 o 21:41
  Permalink

  Autorze, akurat każdy z dzisiejszych artykułów/felietonów jest napisany ze swadą czyli styl jaki lubię. Chcę tylko przypomnieć, że dobrą zmianę mamy od 27-lat i o tym nie należy zapominać.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.