Nikt nie ma odpowiedzi na pytania fundamentalne – nikt ich również nie zadaje!

graf. red.Nikt nie ma odpowiedzi na pytania fundamentalne – nikt ich również nie zadaje! Świat emocjonuje się spotkaniem pana Donalda Trumpa z panem Władimirem Putinem – nasi politycy milczą. Jeden pan Kornel Morawiecki miał odwagę powiedzieć prawdę o błędach naszej polityki zagranicznej i postrzegania racji stanu w ogóle!

Ameryka redefiniuje globalizację, zmienia zasady światowego handlu – już wiadomo, że to nie jest gra, w której wszyscy wygrywają. U nas co? Milczenie. W najlepszym wypadku jakieś przebąkiwania, jednakże w ogóle nie potrafimy się odnieść do kwestii zasadniczej, a w europejskiej dyskusji na ten temat w ogóle nie istniejemy. Nasza dyplomacja jest ignorowana i przez 30 lat nie dorobiliśmy się autorytetów, które byłyby w stanie przekazać nasz punkt widzenia zachodniej opinii publicznej.

Oczywiście nie ma z tego powodu żadnych problemów wewnętrznych, po prostu nie mówimy o tym, co się dzieje poza grajdołkiem, ponieważ nie bierzemy w tym udziału. To jednak nie znaczy, że poza grajdołkiem nic się nie dzieje. Przykładowo Pan Prezydent Ukrainy poniża polskie ofiary ludobójstwa dokonanego przez gloryfikowanych w jego kraju ludzi, wykazywaniem rzekomej symetrii pomiędzy historycznymi wydarzeniami generowanymi przez Polaków i Ukraińców. Żadnej reakcji, nawet ze strony pana Prezydenta Dudy, który nie był w stanie się porozumieć co do wspólnego złożenia kwiatów. Oczywiście również nie ma żadnego problemu.

Wreszcie najciekawsze, otóż widać już że w wyniku wielkich procesów zainicjowanych przez USA zmienią się globalne realia gospodarcze. Zanim będziemy w stanie się dostosować minie trochę czasu i trzeba będzie jakoś przez okres turbulencji przetrwać. Nie będzie łatwo, ponieważ jesteśmy potwornie zadłużeni, a dochody budżetu zależą głównie od podatków pośrednich i akcyzy. W momencie jak gospodarka tąpnie, a Złoty się dostosuje do nowego optymalnego kursu z punktu widzenia posiadaczy kapitału – nasz dług będzie wymagał więcej do swojej obsługi. DUŻO WIĘCEJ! Równolegle jak zmniejszy się ilość pracy i wynagrodzeń, to spadną wpływy budżetu z VAT i akcyzy. W konsekwencji z mniejszego budżetu, trzeba będzie wydawać więcej na koszty utrzymania państwa. Co to oznacza, chyba każdy rozumie?

Patrząc dalej, a nie trzeba być wróżbitą, to w momencie tąpnięcia gospodarczego natychmiast rozpocznie się poważny problem społeczny z kontekstem narodowościowym, albowiem mamy w kraju olbrzymią grupę pracowników z poza Unii Europejskiej, którzy zajmują miejsca pracy. W momencie jak zacznie pracy brakować dla zwalnianych Polaków, oczywiście dalej zastępowanych przez tańszych pracowników ze Wschodu – zaczną się dramaty, których lepiej sobie w ogóle nie wyobrażać. Oczywiście o tym nadal się nie mówi, tylko różni ludzie wyrażają bardzo często m.in. idiotyczne opinie o tym, jak to nasz rynek korzysta na rzekomym dobrodziejstwie migracji. Jest to po prostu głupie dlatego, ponieważ pomija się koszty społeczne, traktuje przyjeżdżających jako zasób a nie jako ludzi oraz po prostu gospodarka, która sama nie jest w stanie dojść do równowagi zawsze źle działa. Korzyści mieli nieliczni przedsiębiorcy, koszty poniesiemy wszyscy. Już nie tylko w postaci zaniżonych pensji w wyniku obecności konkurentów z poza Unii, ale ze względu na możliwe wydarzenia, których lepiej sobie nie wyobrażać.

Niestety nikt nie ma odpowiedzi na te i inne pytania fundamentalne, ale również naprawdę nikt ich nie zadaje. Pan Kornel Morawiecki banalnie wykazał polskie błędy w stosunku do Rosji-Niemiec i dywersyfikacji dostaw gazu. Za co go opluto i potraktowano jak zdrajcę. Chociaż powiedział po prostu prawdę, bez owijania w bawełnę. Gdybyśmy nie zniechęcili Rosjan do budowy gazociągu, to powstałby przez Polskę. Argument, że byśmy się na trwale uzależnili jest szczytem bezczelności intelektualnej, albowiem nie ma obowiązku kupować gazu – natomiast, mając tranzyt, można mieć z niego korzyści w tym głównie wielką korzyść strategiczną. Pamiętamy dyskusje o braku zgody Polski na transgraniczny światłowód i inne idiotyzmy, które wówczas niestety nasi nieudolni politycy wygadywali. Szkoda, że nie powstanie komisja śledcza mająca na celu wykazać w jaki sposób Polska sama wpędziła się w sytuację, gdy nie ma korzyści z tranzytu, a zarazem równolegle jest strategicznie zagrożona  – nie będąc łącznikiem pomiędzy Niemcami a Rosją, a klinem prowokującym do konfliktu. Ponieważ nie chcemy popełnić spontanicznego samobójstwa nie podamy nazwisk ludzi, który wówczas o tym zdecydowali, ale nie tylko że nie zostali rozliczeni, ale jeszcze się ich uważa za autorytety. Prawdopodobnie to była najskuteczniejsza operacja specjalna służb specjalnych kraju zewnętrznego. Warto również dotrzeć do tego, co wówczas pisała prasa i mówiły media. To prawdziwy festiwal głupoty i sączenia jadu opartego na rusofobii i najbardziej parszywych kłamstw, jakie można sobie wymyślić. 

Potem te mechanizmy stosowano wielokrotnie – jak z poparciem dla odradzającego się ukraińskiego nazizmu oraz kultu ludobójców, pod pozorem łączenia a nie dzielenia i „korków od szampana strzelających na Kremlu”. Próbowano również tych samych chwytów we wmówieniu Polakom, że powinni przyjąć tysiące nielegalnych inno-kulturowych imigrantów, to już nie przeszło – zadziałał zdrowy rozsądek.

Jak to jednak było możliwe, to po prostu fenomen. Niestety w kraju z tak abstrakcyjnie zdominowanymi przez zagraniczny kapitał mediami jak nasz, tego typu scenariusze sypią się jak z rękawów. Jest tylko kwestią jak je wdrażać, po pewnym czasie osiągają masę krytyczną i napędzają się same. Proszę sobie tylko przypomnieć szczyt medialnego zeszmacenia, jak wmawiano Polakom, że to Rosja jest odpowiedzialna za tragedię malezyjskiego samolotu cywilnego, który Ukraina wpuściła sama w strefę wojny i nastąpił dramat, którego kuluarów nadal obiektywnie nie zbadano. Równolegle zaś milczano na temat ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów, którzy 2 maja 2014 roku w Odessie spalili ludzi żywcem w budynku, a nad próbującymi się ratować – bezwzględnie się znęcali. Co więcej, nawet kneblowano usta polskim parlamentarzystom, którzy próbowali te sprawy zbadać. Dotrzeć do rodzin zamordowanych ofiar! Chociaż wówczas rządcą w tym regionie był rzekomo przyjazny Polsce i Polakom ukraiński polityk gruzińskiego pochodzenia.

Jednym z najsmutniejszych aspektów spraw publicznych, które powoli przebijają się do publicznej świadomości jest stan naszej armii, a właściwie skutki wieloletnich zaniedbań. Niestety Wojskowi, którzy odważą się powiedzieć prawdę w sensie wypowiedzenia opinii, są karani – łamie się im życiorysy. Nikt z polityków nie chce przyznać się do winy, że w wyniku ich głupich decyzji lub ich braku – stan naszej obronności się pogarsza, armia jest w rozsypce kadrowej, okręty podwodne są wycofywane, samoloty spadają z nieba, Wojska Obrony Terytorialnej się nie udały. Niestety obecna władza po prostu źle wdrożyła tę wspaniałą i obiecującą ideę. Szkoda słów, nie da się o tym pisać bez emocji.

Ostatnia sprawa o której się nie mówi, to problem wolności słowa w tym kraju. Widać go na przykładzie pana Mateusza Piskorskiego. No, ale o tym lepiej ani nie pisać, ani nie mówić... Na szczęście pisze o tym pewien rosyjski portal, o którym również nie można pisać, jak się nie chce popełnić spontanicznego samobójstwa… Takie czasy nastały. Będzie jeszcze ciekawiej. Zwłaszcza, że oto w Sejmie zaistniało nowe stadium jeszcze lepszej zmiany. Władza “zreformowała” sądownictwo, nie należy się spodziewać, że to będzie bez konsekwencji dla systemu.

Rosyjskie tłumaczenie tekstu [tutaj].

21 myśli na temat “Nikt nie ma odpowiedzi na pytania fundamentalne – nikt ich również nie zadaje!

 • 21 lipca 2018 o 05:40
  Permalink

  Należy dodać do IV akapitu: dodatkowo Polskę zrujnuje wyegzekwowanie ustawy 447. To następne setki miliardów złotych (dolarów). Kraj zacznie się wyludniać w jeszcze szybszym tempie. Straty soowodowane polityką pani S. zbliżą się do poziomu z czasów hitlerowskiej okupacji.
  do ak. V: nacisk pobratymców ze wschodu jeszcze bardziej się zwiększy na skutek upadłości Ukrainy. Wiadomym jest o bliskim referendum na Donbasie. Ukraina jest w jeszcze gorszej sytuacji, ale to dla nas żadne pocieszenie, bo będzie po prostu grozić czwarty rozbiór (ale ekonomiczny) naszego kraju.

  Odpowiedz
 • 21 lipca 2018 o 06:39
  Permalink

  Ciężko znaleźć najnowszy artykuł na stronie. Znalazłem, szukając “21 lipca”

  SZANOWNY PANIE NIC PROSTSZEGO WYSTARCZY ŻE PRZEKAŻE PAN DLA NASZEJ FUNDACJI DAROWIZNĘ W WYSOKOŚCI OKOŁO 30 TYŚ ZŁ (PLUS 23% vat) I BĘDZIE NOWA STRONA INTERNETOWA, GDZIE ZROBIMY SPECJALNIE DLA PANA OKIENKO Z NOWYMI ARTYKUŁAMI – JAKIE TYLKO BĘDZIE PAN CHCIAŁ… POZDRAWIAM WEB. JÓZ.

  Odpowiedz
 • 21 lipca 2018 o 07:29
  Permalink

  Autor słusznie ostrzega, że spirala czarnych scenariuszy dla Polski – zacieśnia się i wiruje coraz szybciej.

  Nawet animatorzy niektórych z tych scenariuszy – już nad nimi nie panują – one zaczynają żyć własnym życiem.

  Po prostu mamy niepowtarzalny moment przeżywać i obserwować erupcję skutków panowania TRZECH DEKAD GŁUPOTY w Naszym Nadwiślańskim Macondo (NNM).

  Nasi przeciwnicy świetnie nas rozegrali i robią to nadal.

  W zasadzie nie muszą nic robić, żeby u nas było coraz gorzej.

  Sami się wpędzamy w realizację najgorszych z możliwych scenariuszy.

  Na początku był brak zgody na tranzyt gazu przez Polskę, wraz ze światłowodem …

  Autor to wyjaśnił, czego się przy okazji pozbyliśmy – możliwości KONTROLI nad tym, czego nie będziemy mieli w przypadku Nord Stream 1 i 2.

  Nasze ostatnie dwa okręty podwodne już się nie mogą zanurzać.

  Reszta Naszej Armii – dogorywa, ale to jest podobno nasz wkład w światowe rozbrojenie.

  Ale trudno się temu dziwić, skoro przez wiele lat na czele MON stał lekarz psychiatra, z przekonania PACYFISTA (założyciel WiP) …

  Idą gorsze czasy, ale rządzący mają się nieźle.

  Wciąż rozwijają wspaniałe scenariusze budowy kanałów śródlądowych w okolicach Kocka, mających połączyć Wisłę z Dnieprem – bo chodzi o MIĘDZYMORZE!

  I tak dalej, a ceny nadal rosną, w tym benzyny.

  To wszystko wkrótce mocno “pier *** nie”.

  Pytanie jak szybko i kiedy oraz czym się zakończy.

  Scenariusz wkroczenia zewnętrznych sił pokojowych uspakajających przeróżne rebelie w NNM – już nas nie dotyczy, bo te siły zewnętrzne już w Polsce są …

  Amen.

  Odpowiedz
 • 21 lipca 2018 o 07:57
  Permalink

  I za ten komentarz( scenariusz ) wydarzeń szanuje autora i redakcję. Obudź się Polsko!Najgorsze jest to że żadna siła polityczna (i nie jest to tylko brak wyobraźni, ani rachunek ekonomiczny)idąc jak pies na łańcuchu wydarzeń milczy udając że nic się nie dzieje!

  Odpowiedz
 • 21 lipca 2018 o 08:31
  Permalink

  ………………………….neofici, przechty doprowadziły z premedytacją Najjaśniejszą na skraj przepaści, nie pierwszy raz zresztą,
  poczynając od inspirowania ruchawek kościuszkowskich.
  Co robić!?? Aleksander Jabłonowski, CAŁA WŁADZA W RĘCE CHŁOPÓW https://www.youtube.com/watch?v=lbjlehePPNE&t=7s

  Odpowiedz
 • 21 lipca 2018 o 08:41
  Permalink

  Przeczytałem. Nie skrytykuje. Dziękuję GRU!

  Odpowiedz
 • 21 lipca 2018 o 08:43
  Permalink

  Nie można oczekiwać od postyropianowych polityków myślenia i realizacji polskich interesów.
  Wystarczy wysłuchać Kosseckiego, aby to zrozumieć:
  “Józef Kossecki o sponsorowaniu Solidarnosci,o JKM,PO,PiS”
  https://www.youtube.com/watch?v=FV3n2Ravdgw

  Odpowiedz
 • 21 lipca 2018 o 08:59
  Permalink

  “GDZIE ZROBIMY SPECJALNIE DLA PANA OKIENKO Z NOWYMI ARTYKUŁAMI”

  Proszę się nie gniewać. Ja żadnego specjalnego okienka nie potrzebuję. Daję sobie radę.

  Tylko obawiam się, że niektórzy mniej obeznani z komputerami (nie koniecznie idioci) się pogubią.

  Ja bym umieszał najnowszy tekst u góry. Z początku myślałem, że skorzystaliście z wakacji ale byłem wytrwały i znalazłem.

  SZANOWNY PANIE WSZYSTKO ZROBIMY TYLKO MUSIMY MIEĆ NA TO ŚRODKI, SAMO SIĘ NIE ZROBI… POZDRAWIAM WEB. JÓZ.

  Odpowiedz
 • 21 lipca 2018 o 09:12
  Permalink

  Wielka Polska Katolicka: dlaczego reklamuje Pan GRU w Polsce?

  Jest Pan na ich żołdzie?

  A może wystarczy czytać ze zrozumieniem.

  No i po prostu włączyć ROZUM, jak ostatnio Ojciec Pana Premiera.

  Mimo DOBREJ ZMIANY – myślenie nie jest jeszcze w NNM (Naszym Nadwiślańskim Macondo) – zablokowane.

  Amen!

  Odpowiedz
 • 21 lipca 2018 o 10:44
  Permalink

  Mignęła wczoraj w mediach i zaraz zniknęła wypowiedź Angeli Merkel kwestionująca pozycję USA jako mocarstwa decydującego o polityce światowej, a szczególnie polityce wobec Niemiec i Europy. Czyli koniec pewnej epoki kolonizowania i podboju świata przez zbrodnicze imperium. Odważna wypowiedź Merkel może być zaliczana do jednej z ważniejszych w dzisiejszej polityce światowej. Szczególnie po ostatnim spotkaniu Trump- Putin, w którym ten ostatni wysunął się na pozycję czołowego polityka na globie.

  Odpowiedz
 • 21 lipca 2018 o 12:24
  Permalink

  @Inicjator “myślenie nie jest jeszcze w NNM (Naszym Nadwiślańskim Macondo) – zablokowane.”

  Myślenie o sprawch oddalonych od czubka własnego nosa, bardzo boli, dlatego mało ludzi myśli poważnie, nie tylko u nas.

  Jak to objaśnił lata temu Jose Ortega y Gasset, zwykli ludzie biorą gotowe opinie od autorytetów, którym ufają. Mało kto sam sobie szyje buty poza dziwakami.

  Odpowiedz
 • 21 lipca 2018 o 17:00
  Permalink

  Ad Bible Freak
  Niestety jest zablokowane, przynajmniej dla dwustu paru facetów z Wiejskiej. Oni mają głosować a nie myśleć.

  Odpowiedz
 • 21 lipca 2018 o 20:10
  Permalink

  Wyborca ma problem kogo wesprzeć w tym kraju,kogo wybrać z tego targu “patriotów” ? bo przecież nikt nie jest wszechwiedzącym Duchem Świętym i musi po prostu komuś zaufać. Głosując na PiS widziało się oczywiście pewne niepokojące sygnały, ale przecież nikt nie jest ideałem.Bo normalnie to można założyć że ci co trochę są zafiksowani na własnych koncepcjach w starciu z otaczającą rzeczywistością rozsądnie potrafią się do niej przystosować.Ale stało się coś niesamowitego ci co mieli się przystosować do rzeczywistości,ignorują ją kompletnie butnie uważając że rzeczywistością jest ten matriks który tworzą.Do czasu aż, jak to opisano w artykule, ta rzeczywistość zaskrzeczy i powieje wiatr historii….. niech się dzieje.Smutna konstatacja, po prostu nie ma się na nic wpływu w tym jeszcze polskim matriksie wypełnionym syrenimi głosami polityków i sprzedajnych mediów.

  Odpowiedz
 • 22 lipca 2018 o 10:54
  Permalink

  @leming – z ludźmi z PiS jest jeszcze gorzej, niż piszesz: nawet jeśli wskutek ich błędnych decyzji jakiś Tupolev (albo cała Polska) grzmotnie o glebę, to oni, zgodnie z logiką swojego matrixa, będą się upierać, że przyczyny katastrofy były zewnętrzne i będą tworzyć najbardziej magiczne scenariusze żeby siebie uniewinnić. Da się to streścić w dwóch frazach: “wishful thinking’ i “we mnie jest czyste dobro”. Obie są nierozerwalnie ze sobą splecione. Zresztą nie to jest najgorsze. Najgorsze to to, że miliony naszych współobywateli myśli tak samo i łyka narrację PiS-u bez mrugnięcia okiem. Dlatego Polska już ścięła skrzydłem brzozę i my wraz z nią lecimy mu nieuchronnemu przeznaczeniu.

  Odpowiedz
 • 22 lipca 2018 o 15:39
  Permalink

  Rozdziobią nas……,to nie przeznaczenie. To świadome działania, zapomnieli że Zaleszczyki należą do Upadliny, i przyjaciele ze znanych oddziałów czekają na powtórkę z przeszłości!

  Odpowiedz
 • 22 lipca 2018 o 16:30
  Permalink

  Gdybyśmy zgodzili się na gazociąg przez Polskę to dziś zamiast konfliktu Rosja-Ukraina mielibyśmy wspólne ćwiczenia rosyjsko-ukraińskie w okolicach Lwowa. Ukraina byłaby po prostu rosyjskim protektoratem jak Białoruś. Tak więc w sumie świetnie wyszło. Niech Rosjanie i Ukraińcy zżerają się nawzajem. Zgoda co do stanu armii. O ile poprzednikom można było wybaczyć zaniedbania w tej dziedzinie bo jeszcze wojna w Gruzji wskazywała, że Rosja jest ciągle słaba a Polska na tle regionu czy sąsiadów nawet takich jak Niemcy utrzymała nieco wyższy poziom siły militarnej to jednak od 2014 widać wyraźnie, że Rosjanom udało się wyeliminować wiele słabości swojej armii. Te cztery lata zostały zmarnowane i choć Platforma zaczęła może zbyt optymistycznie coś tam robić to PiS kompletnie wstrzymał prawie wszystko w dziedzinie modernizacji polskiej armii. I to w warunkach gdzie nie tylko Rosjanie ale także Niemcy zaczęli przykładać większą uwagę do swoich sił zbrojnych. To jest najpilniejsza sprawa na kolejne lata.

  Odpowiedz
 • 22 lipca 2018 o 16:46
  Permalink

  Pan Sienkiewicz jako fantastyczny znawca polskiej psychologii, stworzył na kartach “Trylogii” archetypy zachowań Polaków, aktualne do dziś.

  W odniesieniu do Sejmu i Senatu, nie wyłączając ministrów, wybijają się dwa dominujące:
  Rzędziany i Kiemlicze, rozmnożone do półtysięcznej rzeszy.
  Zapobiegliwi o własną kiesę i posłuszni komendzie.

  Nie da się z takimi dyskutować, za to łatwo przekupić bądź skłonić poprzez dowództwo do każdych samobójczych nawet zachowań.
  Kraj z milionami emigrujących za chlebem, jest bez perspektyw.
  Niestety……

  Odpowiedz
 • 22 lipca 2018 o 18:31
  Permalink

  @ Włodek, obecnie przechowalnia różnych takich jest w Brukseli. Oczywiście brukselka póki co, to Zaleszczyki bis, nie wiadomo tylko jak długo. Za oceanem też jest dużo miejsca i klimat jest różnorodny,
  tylko też nie wiadomo czy zaproszą. Pozdro

  Odpowiedz
 • 22 lipca 2018 o 21:26
  Permalink

  @wmw. Gdybyż to byli nasze swojskie naturszczyki z cyklu “ojciec prać”!? Ale – gdzie tam!
  – “Tam’ widzę obcych – ludzi innej cywilizacji i mentalności, wyznających inną,obcą nam Polakom Sławianom hierarchię wartości,
  co rzuca się w oczy szczególnie w okolicach przedbożonarodzeniowych. 🙂
  Ewentualnie ludzie z naszego kręgu kulturowego którzy nisko upadli…
  “Kraj z milionami emigrujących za chlebem, jest bez perspektyw.”
  ‘Perspektywy” są inne – wszystko układa się paka zgodnie z
  napisanym scenariuszem. W okolicach roku 2050 z tego miejsca
  rozdawane będą karty i zarazem sprawdzane…..tylko ze już nie przez tubylców!
  —————————–
  Wielka Gra o Wyspę Świata – część I. Pan Nikt – Tomasz Gryguć

  https://www.youtube.com/watch?v=00LPKVoDM2Y&t=150s

  Odpowiedz
 • 24 lipca 2018 o 19:10
  Permalink

  krzyk58
  22 lipca 2018 at 21:26

  Jedna z teorii sprawdzonych zresztą praktycznie mówi, że mozna przejąć każdy kraj, dokonując przeszczepu “głowy”.

  Czyli ośrodków decyzyjnych.

  Wystarczyło Czyngiz Chanowi 30 000 wojowników, by przejąć 300 000 000 Chiny.
  Kilkadziesiąt tysięcy Mongołów przejęło Indie.

  Członkowie tych hord obsadzili kluczowe stanowiska, chłopów nie obchodziło kto wydaje decyzje, byle podatki były znośne.

  W tym kontekście, zastanawiam się jaka horda najechała nasz raj?
  Kto wydaje szkodliwe dla naszego kraju decyzje polityczne, tworzy niesprzyjające polskiemu przedsiębiorcy otoczenie prawne, wymusza za pomocą wielu instrumentów masową emigrację?

  Ciąg decyzji po 1989 roku był nazwijmy to POLAKOBÓJCZY.
  Przy pełnej akceptacji wszystkich polskich polityków i kręgów opiniotwórczych.

  Może obudzimy się w momencie, gdy ostatni młody Polak zgasi swiatło?
  Wyjeżdżając na Antypody/

  Odpowiedz
 • 24 lipca 2018 o 21:47
  Permalink

  @wmw. “W tym kontekście, zastanawiam się jaka horda najechała nasz raj?” No właśnie, w cziom dieło? Dlaczego tak daleko w sensie geograficznym szukać
  teorii przeszczepu głowy/ośrodka decyzyjnego – skoro TO miało
  miejsce w Polsce po 44′? ‘Głowa nałożona na tułów” + mutacja.
  I mamy to co mamy. Poczciwe na swój sposób “Rzędziany i Kiemlicze” naprawdę niewiele mają do powiedzenia, zwłaszcza TU i TERAZ.
  “Może obudzimy się w momencie, gdy ostatni młody Polak zgasi swiatło?
  Wyjeżdżając na Antypody/ WSZAK, TO JEST CELEM do którego dążą – z powodzeniem zresztą, zarówno Polska jak i kraina na “U”
  planowo wyludnia się…
  Ukryty Holocaust – Eustace Mullins Eustace Mullins – amerykański lotnik weteran, 38 mcy służby w 2 wojnie światowej. Pochodził z Wirginii, wykształcenie: Washington / Lee / New York / Ohio / North Dakota Uniwersytety, the Esculaes des Bella Artes, San Migiel de Allenie (Meksyk), Institute of Contemporary Arts, Washington DC. Zmarł 2.02.2010. http://www.bibula.com/?p=26550

  Uzupełnienie do tematu: http://att.neon24.pl/post/142398,lechici-skazani-na-wieczna-sluzalczosc-wobec-zydow

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.