Niemcy przyczyniły się do rozpoczęcia III wojny światowej

graf. red.Swoją szkodliwą i sprzeczną z prawem europejskim polityką, Niemcy przyczynili się do rozpoczęcia III-ciej wojny światowej. Doszło do tego w wyniku zaproszenia do Europy imigrantów, bez sprawdzenia, kim są i nawet próby określenia ich intencji wpuszczono do Europy terrorystów, jako koszt uboczny realizacji indywidualnych niemieckich interesów ekonomicznych.

To niemieckie państwo odpowiada za krew w Paryżu, podobnie jak odpowiada za tolerowanie przez lata rozwoju u siebie ideologii radykalnych islamistów, którzy z Niemiec przedostali się na Bliski Wschód, żeby niszczyć i zabijać. To jest również odpowiedzialność niemieckiego państwa. Nie mamy nic przeciwko temu, co Niemcy robią u siebie w kraju, jeżeli jednak w wyniku ich decyzji lub zaniechań dochodzi do dewastacji zbiorowego bezpieczeństwa, to już nie jest tylko ich sprawa, co robią. Państwo niemieckie zawiodło i ponosi odpowiedzialność za skutki swoich błędów, niestety za te błędy będziemy także i my odpowiadać.

Paryż drugi trzeci w ciągu roku stał się obiektem ataku terrorystycznego, to nie są przypadki, to nie są również błędy wynikające z frustracji mniejszości narodowych z biednych przedmieść. To jest problem bezpieczeństwa w Europie, wynikający z idiotycznej polityki migracyjnej, którą prowadziły przez lata liczne rządy na zachodzie Europy. Te zamachy to skutki tej polityki, ponieważ w wyniku pojawienia się ludzi z innych kultur stanowiących podglebie i zaplecze dla terroryzmu, ataki terrorystyczne są banalnie łatwe i proste, a nawet tanie!

Tego stanu rzeczy nie można dłużej tolerować, oczywiście Niemcy nie są jedynymi winnymi obecnej sytuacji, ale skala ich głupoty poraża. Dlatego to właśnie Niemcy powinny ponieść główny ciężar w zakresie zabezpieczenia porządku i bezpieczeństwa w Europie.

Prawdopodobnie będzie potrzebna interwencja wojskowa na Bliskim Wschodzie, ponieważ nie można przejść z milczeniem, nad tym co spotkało Francuzów. Miejmy nadzieję, że zobaczymy w tych dniach – Niemców, na pierwszej linii wojny z terroryzmem. Dość tłumaczenia, że niemiecka armia nie może walczyć ze względów historycznych. To niemieccy obywatele zabijają w Syrii i Iraku, to Niemcy przyczyniły się do wpuszczenia terrorystów do Europy, co więcej to Niemcy stworzyły podglebie dla terroryzmu w postaci stworzenia u siebie społeczeństwa równoległego – inno-kulturowego, to Niemcy są winne zagrożenia dla Europy.

Jednak, czy jest ktokolwiek w Europie, kto odważy się powiedzieć Niemcom prosto w twarz, że są winni kolejnej wojny? Ktoś się odważy powiedzieć pani Angeli Merkel prosto w oczy, że jej decyzje są skrajnie szkodliwe i niszczą Europę? Nie ma na tyle odważnych, chociaż może nowy rząd w Warszawie odważy się na usztywnienie stanowiska, tak żeby nie poddawać się niemieckiemu dyktatowi.

Jeżeli dzisiaj w Europie nie znajdą się ludzie zdolni powiedzieć niemieckiemu szaleństwu „STOP”, to jutro getta innych kulturowo ludzi będą w całej Europie. Czy o to chodzi Niemcom? Ma być „urawniłowka” w zakresie multikulturowego zagrożenia na całym kontynencie? No, a jeżeli się nie zgodzimy to, co? Wyrzucą nas z Unii Europejskiej? Może napadną na nas – jak to mają w zwyczaju? Co jest takiego bezczelnego w tym problematycznym kraju, że czuje się on upoważniony do mówienia innym jak mają żyć? Jeden z niemieckich polityków z partii ekologicznej – pozwolił sobie na wyraz polonofobii, mówiąc o zbudowaniu muru pomiędzy Niemcami i Polską, ze względu na kradzieże aut. Może rzeczywiście taki mur jest potrzebny? Tylko czy Niemcy mogą pozostawić innych w spokoju, bez mieszania się w ich życie? Czy Niemcy mogą nie mieć z nami nic wspólnego, jeżeli im tak bardzo przeszkadzamy? Naprawdę Europa wyszłaby na tym o wiele lepiej, jakby Niemcy ogrodzili się murem i ten mur pilnowali, skoro tak bardzo nienawidzą swoich sąsiadów. Jedynie niech sami tam zostaną, poradzimy sobie bez nich, tylko ile wytrzymają? Ile czasu upłynęło między pierwszą a drugą wojną światową? Ile czasu upłynęło od zjednoczenia Niemiec do dzisiaj – do momentu, kiedy Niemcy przyczyniły się do trzeciej wojny światowej? Czy ten kraj nie potrafi żyć własnym życiem? Czy muszą ciągle wszystko niszczyć?

To Niemcy zniszczyły europejską jedność, to Niemcy spowodowały ten kryzys, to Niemcy nie uznają interesów sąsiadów i partnerów, to Niemcy odpowiadają za to, co się dalej stanie. Jeżeli się nie opamiętają, to wszystko będzie możliwe.

Rosyjskie tłumaczenie tekstu [tutaj]

16 komentarzy do “Niemcy przyczyniły się do rozpoczęcia III wojny światowej

 • 16 listopada 2015 o 08:16
  Permalink

  Niemcy mają fenomenalny dar do destrukcji i niszczenia, są samolubni, chciwi i okrutni. Zło nazywają dobrem jeżeli im służy. największe kłopoty jakie miała Europa to zawsze przez Niemcy. To najbardziej szkodliwy Naród w historii – niszczyciel i ciemiężca

  Odpowiedz
  • 16 listopada 2015 o 16:40
   Permalink

   Komentarz @JKM popieram w calej rozciaglosci, to panstwo Mirmidonow ( zobaczyc w odpowiednim slowniku np.W.Kopalinskiego lub w Wiki ), dobrze opisane w Mitologii Antycznej …..dla mnie to rozpacz i zgryzota musiec tu zyc !

   Odpowiedz
 • 16 listopada 2015 o 10:44
  Permalink

  To nie są imigranci. Są to ludzie ratujący swoje życie przed amerykańskimi bombami. Nie tylko w Syrii. W Paryżu zginęło tylko 130 niewinnych ludzi, tyle samo ile średnio codziennie ginie w krajach napadniętych i zniszczonych przez USA.

  Odpowiedz
  • 16 listopada 2015 o 12:26
   Permalink

   Cóż. statystyki UNHCR mówią co innego w oparciu o zweryfikowane dane a i oni dodają że udaje się zweryfikować niespełna połowę “przybyszów”. Polecam jednak lekturę faktów i myślenie a nie klepanie propagandowych wierszyków. Problem jest i jest poważny i czas mówić o faktach bo w oparciu o kłamstwa możemy co najwyżej opracować strategię “jak skutecznie strzelić sobie w łeb”.

   Odpowiedz
  • 16 listopada 2015 o 16:12
   Permalink

   Poglad komentatora @Wojciech podzielam

   Odpowiedz
 • 16 listopada 2015 o 10:48
  Permalink

  Niemcy, a szczególnie obecna Kanclerz, to nic innego, jak “narzędzie” w ręku….
  Proszę porównać obecne postępowanie Niemiec (jego politycznego “trzonu”) z postępowaniem Niemiec byłego Kanclerza Schrödera…
  A ludność…?
  – no cóż, to nic innego, jak “odczłowieczone” roboty (z wyjątkiem Niemiec byłego NRD) na zaoceaniczny model…

  Odpowiedz
  • 16 listopada 2015 o 16:34
   Permalink

   Od zawsze sa oni tak socjalizowani, ze sa”odczlowieczonymi robotami”mi ciagle zapiera dech, jak widze jak oni postepuja i na co sobie pozwalaja, to panstwo Mirmidonow …

   Odpowiedz
 • 16 listopada 2015 o 13:09
  Permalink

  Mocne,jak wszystkie przemyślenia p.KRAKAUERA, w dodatku
  bez owijania w bawełnę – bez ściemy…
  tak na odlew po kaprawych ślepiach poprawności politycznej!

  Odpowiedz
 • 16 listopada 2015 o 17:15
  Permalink

  Cóż a ja to bym tak francuzów nie zwalniał z odpowiedzialności za swój los.Zgadzam się co do opinii na temat niemiec, ale francuzi też ciężko pracowali na swoją dzisiejszą sytuację w państwie.Dlatego tak ważnym jest stanowisko naszego rządu w sprawie tych “przychodźców, pomyślmy o przyszłości, o naszych dzieciach.Nie zgadzam się z panem Wojciechem,moim zdaniem, to są właśnie imigranci, więcej to są osadnicy mający zasiedlić kraje “niewiernych”

  Odpowiedz
 • 16 listopada 2015 o 18:58
  Permalink

  No może trochę przedwcześnie z początkiem III wojny, ale w samą porę.

  Jest jeszcze czas zatrzymać tę śnieżną lawinę, lub przynajmniej usunąć ludzi z zagrożonych 2-3 chat na jej trasie …

  Odpowiedz
 • 16 listopada 2015 o 20:09
  Permalink

  po razk kolejny powtarzam: PROSZĘ SIĘ ODPW……LIĆ od Niemiec/Niemców tylko spojrzeć na własny grajdołek!! Czyją “politykę” się realizowało po 1998??? Niemiec? A KTO sprzedawał Kuroniowi w Wybiórczej “neoliberalizm”? Niemcy? Nie. Sachs i Lipton przywiezieni do Wybiórczej przez Sorosa. A kto złamał porozumienie Bush (starszy)-Gorbaczow-Kohl: zgoda na łączenie Niemiec ale bez rozszerzania NATO “na wschód”. A kto “meldował” Margareth Albright zapisanie się do NATO w imieniu RP?? Geremek czy Niemcy? A kto rządzi w EU? Niemcy czy EC/Rada Europejska a może NATO/IMF/WorldBank?? To że EU jest debilnym “projektem” wiadomo od dawna, w Warszawie mówił o tym prof. Mundell u Koźmińskiego w 2000 – zapytajcie prof.Kołodkę!! A czyim wymysłem jest “Schengen”? Niemiec? EU? Nie, debilnym pomysłem Rady Europy – ‘dyplomatycznego” organu CAŁKOWICIE POZA KONTROLĄ DEMOKRATYCZNĄ.
  ZAPLUTYM obowiązkiem KAŻDEGO KRAJU jest dbanie o własny interes i najlepiej to robić we wspólnocie z sąsiadami.
  Zobaczcie co chce dzisiaj Cameron “aby zreformować” EU. Palce lizać. I co, Niemcy winne??
  WYOBRAŻANIE SOBIE że Niemcy będą za wszystko płacić to czystej wody “wishfull thinking”. Życzę sukcesów. Najbardziej podoba mi się pomysł, że……TO NIEMCY opuszczą EU i niech się cała reszta (Francja, Polska, etc, etc,) buja w te i nazad. Aha, oczywiście postawią straż graniczną na swoich granicach a mają gdzie, bo zarówno Niemcy, Austria, Czechy zostawiły infrastrukturę i nic tylko wprowadzić swoje straże graniczne.
  Ponownie sugeruję: “spójrzmy na siebie” CO MUSIMY zrobić a nie zwalać winę na Niemcy, Putina, Orbana, etc, etc. Po 1989 udało nam się sp……yć wszystko co było do sp….nia? I co, znowu Niemcy/Putin/Orban, etc czy Wałęsa/Mazowiecki/Kwachu/Miller/Kaczor+Kaczor/Komorowski+Tusio+Sikorenko!! Sami sobie odpowiedzcie.

  Odpowiedz
 • 16 listopada 2015 o 22:13
  Permalink

  yuzek, w pełni popieram,zostaniemy z wujkiem Samem i starszym bratem Sorosem!!

  Odpowiedz
  • 17 listopada 2015 o 17:40
   Permalink

   #wlodek: to jeszcze tylko dodaj odpowiedź na pytanie KTO KOGO WYRUCHA? My ich czy oni nas?
   Całuję rączki starożytnym obyczajem i spadam.

   Odpowiedz
 • 10 grudnia 2015 o 21:29
  Permalink

  nie wiem jak długo sami niemcy mogą tolerować takiego przywódcę jaki jest merkel już dawno powinni ją usunąć z zajmowanego stanowiska a także nwysłać ją na przymusowe badania psychiatryczne bo jak widac ma swoich rodaków a także co oni teraz przeżywają przez jejh hhhhhhh decyzje do powiedzenia według mnie ta hhhhh albo ktoś ma w tym interes ażeby wywołać wojnę w europie a nas polaków też wykończyc jak to mieli zamiar zrobić w przeszłosci na samą myśl chcę mi się żygać jak się domyslam to nasze społeczeństwo pokarze tym tzw. emigrantom gdzie jest ich miejsce a jest nim chlew bo to nie ludzie tylko było tak jak oni to mówią o nas lecz my mamy wielowiekową tradycję wiary w jezusa a nie jakiegos hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.