Niemcom jakoś tak się udaje że z ich kraju zawsze wychodzi zagrożenie dla Europy

Essen kilka dni temu, 17-to latka dostała cios w głowę z tyłu szklaną butelką. Następnie została poszarpana, pobita i skopana przez dwóch napastników, prawdopodobnie inno-kulturowych młodych mężczyzn. Ukradziono jej plecak. Na szczęście przeżyła i jest cała.

Równolegle w tych samych dniach w Niemczech podano informację, że ich kraj przyjmie kolejne 10 tyś osób w ramach relokacji nielegalnych imigrantów z krajów Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu.

Na ujawnionych zdjęciach z monitoringu miejskiego, bo zdarzenie miało miejsce na stacji metra – zaraz na zejściu ze schodów – widać, że to dwóch młodych mężczyzn o charakterystycznej karnacji i rysach twarzy wskazujących na określone pochodzenie geograficzne. Oczywiście media niemieckie o tym aspekcie milczą, ale to jak na ich standardy dużo, ponieważ po pierwsze w ogóle informują mniej więcej z tygodniowym opóźnieniem, jak również pokazują zdjęcia domniemanych sprawców. Proszę pamiętać, że o wydarzeniach sylwestrowych w Kolonii i innych miastach, gdy grupy inno-kulturowych mężczyzn zabawiały się np. we wkładanie rąk do majtek stojących obok Kobiet – nie informowano. Starano się takie wiadomości utajnić. 

Niemcy są w szoku, w tym bardziej pocztą pantoflową, niż poprzez oficjalne media, ponieważ te jak zwykle przemilczają, przekłamują lub po prostu lansują standardowe wstawki o wielokulturowości i trudnej młodzieży z przedmieść. W tym przypadku mamy już do czynienia z problemami wszędzie na przedmieściach w Niemczech. Jest to niesamowite, co się z tym krajem stało i to za pozwoleniem jego własnego rządu. Naprawdę to fenomen.

Jest to tak wielki fenomen, że należy zadać zupełnie na poważnie pytanie, czy przypadkiem to nie jest zaplanowane jako wyzwalacz mający na celu ponowne zwolnienie sprężyny niemieckiego nacjonalizmu? Przecież dokładnie tak wygląda scenariusz rozwoju sytuacji. 

W Niemczech od lat jest przeprowadzany olbrzymi eksperyment społeczny, polegający na włączaniu do społeczeństwa inno-kulturowej imigracji. To się nie udało, multikulti to porażka, o tym mówiła sama pani Merkel, niestety później podjęła swoje błędne, szkodliwe i skandaliczne decyzje. Za które dzisiaj płacą Niemcy i cała Europa. 

Niestety, ciężko to powiedzieć, ale Niemcom jakoś tak się udaje, że zawsze z ich kraju wynika zagrożenie dla Europy. Niestety, albo wojna, albo dosłownie sprowadzają zagrożenie kulturowe i terrorystyczne, nawet samochodów nie umieją wyprodukować bez kłamstw i oszustw.

Stopniowo niemieckie społeczeństwo się budzi, rodzice boją się o dzieci. Widok nastolatki wchodzącej do metra, która od młodego podrostka dostaje butelką w głowę, a potem wspólnie z drugim przestępcą jest bita, kopana i wyszarpywany jest jest plecak – na pewno nie pomoże w sondażach wyborczych pani Merkel. To ona za to odpowiada, ponieważ niestety to obcokrajowcy są głównymi wypełniaczami statystyk przestępczych w Niemczech. Nie ma znaczenia, czy dopiero przyjechali, czy też są urodzeni w Niemczech, ale w innej-kulturowo wspólnocie. Jeżeli pozwalają sobie na atakowanie Kobiety, to już chociażby z tego powodu coś jest nie w porządku, do tego jeszcze w tak brutalny sposób. 

Niemców dzisiaj paraliżuje strach przed tego typu zdarzeniami. Niedawno pisaliśmy jak w jednej z przygranicznych miejscowości z Polską, niemiecka para została zaatakowana przez inno-kulturowych wyrostków, którym Kobieta – starsza wiekiem, nie ustąpiła miejsca w przejściu. Jest to niewyobrażalna norma kulturowa, będąca odwróceniem europejskich obyczajów i reguł współżycia społecznego. Jednak będąca standardem w krajach inno-kulturowych, gdzie Kobiety często bywają traktowane przedmiotowo. 

Gdyby tych wszystkich zagrożeń było mało, to pojawiają się jeszcze problemy z atakami na Żydów.  Znowu nie jest łatwo być Żydem w Niemczech, ponieważ można zostać zaatakowanym przez inno-kulturowych napastników na ulicy bez żadnego powodu i bez żadnej przyczyny. Sam fakt bycia Żydem jest dla nich wystarczającym powodem do nienawiści inno-kulturowej, mającej podtekst religijny i polityczny, przeszczepiony ze współczesnego bliskowschodniego konfliktu arabsko-izraelskiego.

Zwykli Niemcy się boją, politycy mają świadomość, że nie są w stanie powstrzymać tych ataków i że one będą narastać wraz ze wzrostem populacji inno-kulturowej. Niestety istnieje tutaj korelacja pomiędzy prawdopodobieństwem ataków, a wzrostem tej populacji. Tego nie ukrywają nawet niemieckie statystyki federalne, chociaż trzeba przejrzeć kilka osobnych tabel.

Odpowiedzią niemieckiego społeczeństwa na stan permanentnego zagrożenia i ciągłego wzrostu niepewności, będzie głosowanie na takie siły polityczne, przy których sytuacja w ich kraju radykalnie się zmieni. Pani Merkel obecnie stoi na cienkim lodzie i jest zakładnikiem układu, który stworzyła, żeby mieć legitymację do władzy. 

Dzisiaj jadąc do Niemiec, trzeba się zastanowić nad problemem bezpieczeństwa. Zwłaszcza jak jest się samotną Kobietą lub wysyła się same dzieci. Niemcy nie są już bezpiecznym krajem. Niestety także na prowincji, ponieważ także i tam są lokalizowane domy dla nielegalnych imigrantów (często płoną). 

Ciekawie się dzieje, a będzie jeszcze ciekawiej, ponieważ to musi wybuchnąć, szambo zawsze wybucha – a w przypadku tak stłamszonego, zmanipulowanego i okłamywanego społeczeństwa jak niemieckie, będzie to znowu bardzo głośna eksplozja.

14 thoughts on “Niemcom jakoś tak się udaje że z ich kraju zawsze wychodzi zagrożenie dla Europy

 • 21 kwietnia 2018 o 05:05
  Permalink

  Oglądałem film z tego dramatu. Dwóch afgańców, plecak z laptopem. Oto islam można kraść i zabijać…

  Odpowiedz
 • 21 kwietnia 2018 o 05:25
  Permalink

  Mocne niestety prawdziwe i bardzo potrzebne.

  Odpowiedz
 • 21 kwietnia 2018 o 05:31
  Permalink

  Trafił pan w sedno to wyzwalacz. Chodzi o rozbudzenie ksenofobii. Mieszkam w Kolonii widzę to na własne oczy codziennie. Oni mają drugi obieg poza oficjalnym. Nawet ubieraja mundury dziadków w swoich ogródkach i heilują. Widziałem na własne oczy.

  Odpowiedz
 • 21 kwietnia 2018 o 07:43
  Permalink

  To bardzo ciekawa obserwacja w pełni podzielam

  Odpowiedz
 • 21 kwietnia 2018 o 08:56
  Permalink

  Prawdziwy obraz sytuacji.

  Tylko sformułowanie o szambie trochę nieprawdziwe.

  ZAWSZE wybucha szambo NIEOPRÓŻNIANE.

  Ale tamtejsza sytuacja wskazuje na ciągłym DOPEŁNIANIU.

  Być może – chodzi o uruchomienie WYZWALACZA,tylko potem trudno będzie nad tym OPRÓŻNIANIEM zapanować.

  I gdzie ci innokulturowi się wówczas przeniosą?

  Rzeczywiście, Niemcy stwarzają Europie kolejny problem.

  Dlatego ten artykuł jest potrzebny.

  Odpowiedz
 • 21 kwietnia 2018 o 09:19
  Permalink

  @KLT. Ba! Przypominam sobie opowieści członków rodziny z lat 90
  mieli (nie)przyjemność rabotać u bauera, zaznaczam tym
  razem i czasem – dobrowolcy, gdzie mutter bauera z dumą
  pokazywała eksponaty ‘po dziadku” czarne oficerki i takiż
  mundur/czapka z jedynie słusznymi naszywkami.
  Dwa oblicza co najmniej…a z drugiej strony patrząc
  na problem z niemieckiego punktu widzenia , to też część
  – ‘niezbyt chwalebne”j niemieckiej historii.
  ————————-

  https://pp.userapi.com/c845324/v845324185/3039e/dVsX4hgO6AI.jpg
  Opis na fejsie:
  Niemieckie Ministerstwo ds Migracji i Uchodźców wzywa:
  „Daj się zapłodnić imigrantowi by twoje dzieci nie były wkrótce prześladowane na tle rasistowskim.”

  ………….To “tylko mem” nie mający nic wspólnego z rzeczywistością… ?
  Z ukłonami od Żydówki, B.Spectre.

  Odpowiedz
 • 21 kwietnia 2018 o 10:17
  Permalink

  Zagrożeniem Europy jest sama Europa i neoliberalny kształt Unii podporządkowanej dominacji militarnej i ekonomicznej kartelowi US/NATO. Fala uciekinierów zalewających Europę jest wynikiem wojny, agresji, przemocy i ludobójstwa jaki na Bliskim Wschodzie i w Afryce rozpętała militarno finansowa mafia AngloZionist. Miliony uciekają ratując życie, i dalsze sto milionów gotowych jest do wyruszenia w poszukiwaniu pracy i rekompensaty za utracone lata i zbrodnie kolonializmu. Same Niemcy tu już nic nie poradzą

  Odpowiedz
 • 21 kwietnia 2018 o 12:04
  Permalink

  Wojciechu,tak też to widzę. Niemcy po wojnie sięgnęli po Jugosłowian i Turków, później po wychodźców z byłego ZSRR i Polaków. Teraz popełnili błąd skala problemów ich przerosła, a USA jak zawsze umyło ręce i dalej kuglują w Syrii i Ukrainie. Dobrze że Rosja poradziła sobie z liberałami we własnych szeregach i mam nadzieję że na zawsze! Czybajs, Jawlinski, i obecnie Sobczak to ostatnie karty w rekach kartelu o którym piszesz.! Pozdro.

  Odpowiedz
 • 21 kwietnia 2018 o 15:30
  Permalink

  Krzyku, część mojej dalszej rodziny/znajomych też pracuje w Niemczech, główne zajęcie to opieka nad osobami starszymi. Dlaczego tak “ochoczo” wyjechali tam do pracy? ano dlatego, że w Polsce nie byli w stanie utrzymać swojej rodziny. Odnośnie pracy u bauera to moja Mama pracowała tam w latach 1939-44, jak ją nazywano nie będę przytaczała skoro i tak wszyscy wiedzą.

  Krzyku, odnośnie twego wczorajszego wpisu pod innym artykułem, to masz rację, czyli porównanie p.Tuska i p. Cimoszewicza. Z mojej strony p.Wałęsa gratis. Pozdrawiam

  Odpowiedz
 • 21 kwietnia 2018 o 16:49
  Permalink

  Nic wielkiego się nie wydarzy.

  Niemcy to finansowo przełkną, a po 30-tu latach Kanclerzem Niemiec będzie Muzułmanin.

  Niemcy Będą wowczas produkowali 40 000 000 samochodów rocznie, z czego 20 000 000 będą kupowali Rosjanie, Białorusini i Czukcze, płacąc surowcami energetycznymi.

  Taka jest prognoza racjonalności w zagospodarowaniu tych imigrantów.

  Inny scenariusz to ludobójstwo, które ze względu na Norymbergę i aktualną poprawność polityczną, nie wchodzi w grę.

  Pytanie co z tymi imigrantami, co nie zechcą się dostosować do niemieckich reguł gry?

  Powtórka z francuskich przedmieść?

  Odpowiedz
 • 21 kwietnia 2018 o 20:31
  Permalink

  @wieczorynka. Dzięki serdeczne za bonusa, jednak traktuję
  darowiznę niczym gorący kartofel i dlatego zamierzam uszczęśliwić
  kom. Włodka. 🙂 “ano dlatego, że w Polsce nie byli w stanie utrzymać swojej rodziny.
  Projekt/ założenia H. Franka ziścił się się w latach 90’…
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
 • 21 kwietnia 2018 o 22:26
  Permalink

  Krzyku, uszczęśliwia mnie i to od lat moja żona! A ja jak według powiedzenia”jak ci będzie czegoś brak to se kup” ewentualnie “jak nie mam kasy to do sklepu nie chodź”.Najważniejsze to znać swoje miejsce w szeregu.Czego Tobie drogi krzyku życzę zgodnie z rosyjskim powiedzeniem”wyższe h…. nie prygniesz”Pozdro.

  Odpowiedz
 • 23 kwietnia 2018 o 12:13
  Permalink

  De facto o tym wypadku w Essen nic tu nie czytalam,albo wogole nie bylo publikowane w tutejszych mediach albo w tzw. regionalnych wiadomosciach tj. tak,ze osoby z innych gmin wogole nie moga w swoim wydaniu wiadomosci takich doniesien znalezc a ogolnokrajowe TV maja tyle fatalnych depeszy w tych dniach….w Berlinie w bialy dzien na ruchliwej ulicy bije sie Zydow (mieli na glowie “kipe”- taki maly tekstylny “berecik”,jak nosi papiez ),prawdziwa,wielka draka jest z laureatami corocznej nagrody muzycznej “ECHO”,ktora otrzymal zespol rapperow wykrzykujacych tj.deklamujacych antysemickie hasla….z protestu inni laureaci masowo oddaja swoje nagrody “ECHO”….jest zamieszanie i konsternacja,wszyscy sie niby przepraszaja np. jurorzy ,ze nie “zauwazyli” nienawisci do Zydow przy przydzielaniu nagrod, inni,ze ich wciagnieto w afere poprzez prydzielenie im nagrody….poniewaz tych wydarzen jest tu obecnie tak duzo i do tego te afery z wojna w Syrii i inne z uzyciem niemieckiego arsenalu wojennego, wiec sie tu programowo milczy….cos okropnego,jak wysoko wymowne jest to milczenie…przy kazdziutkiej okazji wypomina sie Polsce i lagodniej Wegrom,ze sie nie solidarryzuja w przyjmowaniu innokulturowych mimo,ze tu i owdzie mowia rozi ludzie,ze Merkel sie nikogo nie pytala otwierajac szeroko granice a programowo milczy sie ,ze np.cos 2700 przyjetych przez Polske uchodzcow rozpuscilo sie w powietrzu…wiadomo wszystkim,ze oni przywedrowali do Niemiec,Szwecji i wogole,gdzie jest niby ” jak amerykanskiej serii TV “Denver Clan””…cicho sza,ze w Polsce jest przynajmniej 2mln uchodzcow wojennych z Ukrainy,ktorzy sa przyczyna socjalnego dumpingu i nie przypuszczam,ze sa subwencje z UE na regulacje tego problemu….Policji w Niemczech cos sie dziwnego stalo i wszystko co autochtoni mowia to rassizm ,znana tu dziennikarka i dzialaczka polityczna Alice Szwarzer wyraznie sformulowala ostatnio te zagadnienia,mowiac,ze kazda skarge na kryminalne wyczynki kwitowano i sie obecnie kwituje ,ze to rassizm……czy na dluzsza mete uda sie taki kamuflaz i przerzut winy na ofiary,tak to narasta nienawisc i wzajemna agresja……te mnozace sie problemy,ktore w takich ilosciach nie mog byc regulowane na biezaco rosna jak ciasto drozdzowe,ktore juz wylewa sie z donicy…to jest niebezpieczne,gdyz protest i strach bedzie powrotem do nacjonalizmu….
  *#*#*:*#
  Przychylam sie do argumentacji @Wojciech,21.04’2018,10:17
  Neoliberalna polityka i wieczyscie trwajace na Bliskim Wschodzie i w Afryce agresyjne wojny prowadzone przez bylych kolonizatorow i to calkowicie wojennym ekwipunkiem “zachodu” oraz arcykatastrofalna polityka w stosunku do tych panstw,nakazujaca im pod pregiezem represali min.”skreslenia pomocy finasowych na rozwoj”( nota bene kasowanych przez popieranych przez “zachod” “wladcow” tych panstwna ) kompletnie bezclowy wwoz wysokosubwencjonowanych a wiec arcytanich,przemyslowych towaror z UE i innych panstw “zachodu” min.kompletny zarzut agrarnymi i tekstylnymi produktami z UE i innych panstw “zachodu”doprowadzil do komletnego zalamaia sie gospodarek tych.panstw,produkujacych czesto recznie i wytworczo,przez to drogo w porownaniu z automatyczna produkcja “zachodu i ludzie z glodu opuszczaja swoje siedliska za chlebem ,jest ich przynajmniej 100 mln… jeden szwajcarski rezyser nakrecil film dokumentalny o tym,ma byc wyswietlany w normalnych kinach,gdyz ci ludzie u steru rzadow “jada” starymi metodami i sami swoja polityka neokolonialna “cukru i represji” stwarzaja warunki do natychmiastowej emigracji….
  I nikt z tej “starej wiary” w UE czy gdzie indziej chce od tego modelu odstapic, wrecz nie daje sie o tym myslec,jakie to juz ma i jakie beda tego konsekwencje….do tego wszedzie na swiecie przywodcy polityczni z ramienia partii “SOCJALISTYCZNYCH”(!!!), chcac doscignac Niemcom i USA itd. wprowadzaja neoliberalne reformy polityczne np.uprywatniajac sektor zdrowia,kolej zelazna,dostep do wody i swistla oraz masywnie skreslajac wysokosc rent i emerytur….min. od wielu,wielu dlugich dni trwaja uliczne starcia w Nicaragui,gdyz socjalistyczny prezydent Ortega wprowadza neoliberalne reformy na wzor bylego niemieckiego kanclerza federalnego Gerhard’a Schröder’a……..podobno wczoraj, jak ulica pokryla sie po tygodniach starc z polica trupami i plynaca krwia prezydent Ortega wycofal sie z tych reform….analogicznie z po sasiedzku lezaca Francja,nie wiem czy to w Polsce pokazuja i czy pisza o tym ….we Francji sa od tygodni wielkie strajki i policja z granatami i gazami lzawiacymi wali sie na ulicach z obywatelami….silowo przepedza ludzi z domow i gospodarstw rolnych w zachodniej Francji,bo chca znowu budowac wielkie lotnisko mimo,ze juz x takich nowowybudowanych stoi bez uytku bo jest ich za duzo i do tego trzeba by od natychmiast zmnieszyc ruch lotniczy do minimum,bo powierze jest stradzliwie zanieczydzczone i nie wolno prowdzic wojen na Bliskim Wschodzie by krasc rope naftowa do samolotow dla wczasowiczow….

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.