Nie może być zgody na turecki szantaż!

graf. red.

Nie może być zgody na żaden turecki szantaż! Jeżeli mamy iść na wojnę, to lepiej ją toczyć z dala od naszych miast i domów, niż mielibyśmy mieć kolejne miliony ludzi, wśród których są terroryści, ludobójcy i inno-kulturowi fanatycy. Nie ma na to zgody i zgody na to być nie może, bez względu na to jaka tragedia się nie wydarzy i nie miałaby się wydarzyć, nie może być zgody na to, żeby ktokolwiek nas szantażował. Ponieważ to rodzi u nas problemy polityczne, logistyczne i społeczne, a do tego – jest niesłychanie istotne zagrożenie związane z Koronawirusem. Nie ma mowy, żeby teraz wpuścić do Europy kolejne miliony ludzi, którzy bez żadnej kontroli chcieliby ubiegać się o socjal. Powstrzymanie fali migracyjnej jest także w ich interesie, ponieważ nie możemy pomóc wszystkim i czas, żebyśmy wszyscy, także w Europie to zrozumieli.

Turcja zrobiła bardzo wiele, żeby zaostrzyć sytuację w Syrii. To zaskakujące, że turecka agresja na Syrię (nazywajmy rzeczy po imieniu), robienie tam strefy bezpieczeństwa, czy też po prostu wspieranie ugrupowań różnych bojowników, którzy zmieniali flagi jak im wygodnie – nie spotkała się z żadnym, nawet symbolicznym potępieniem. Los społeczności kurdyjskiej nie może być obojętny dla kogokolwiek, kto ma minimum szacunku do samego siebie i odrzuca kłamstwo, jako sposób komunikowania się.

W Syrii legalny rząd pana Prezydenta Asada przejmuje kontrolę, wyzwalając resztę swojego terytorium. To wielkie wydarzenie, któremu towarzyszy niestety rozlew krwi, zwłaszcza że w konflikt wmieszała się wspomniana Turcja, będąca stroną w tej wojnie. Turcja jest agresorem na państwo syryjskie, które się broni przed Żołnierzami tureckimi (natowskimi) i terrorystami i innymi bojownikami, którzy przeciwko Syrii występują. Zgodnie z zasadami prawa międzynarodowego, na które tak często powołuje się nasz pan Prezydent, to rząd w Damaszku jest gestorem terytorium państwa syryjskiego i jest to rząd legalny, uznawany przez prawo międzynarodowe.

Jedynymi legalnie przebywającymi zagranicznymi wojskowymi w Syrii są wojskowi rosyjscy, którzy osłaniają olbrzymie rosyjskie operacje humanitarne. To Rosja dzisiaj żywi Syrię i ją wspiera i dzięki działaniom Federacji Rosyjskiej i Iranu, doszło do wykorzenienia tego szaleństwa terrorystycznego, które się w Syrii rozpleniło. Warto dodać, że nie bez wsparcia ze strony bogatych krajów arabskich. To są brutalne i niewygodne fakty, że Zachód i jego bogaci pomagierzy znad Zatoki Perksiej, posługiwali się ludźmi marnej reputacji, którzy przybrali sztandar inno-kulturowego terroryzmu i ludobójstwa, żeby walczyć z legalnym rządem w Syrii, to samo w sobie jest skandalem i hańbą.

Turcja w tej chwili przegrywa z udręczoną, ale z zaprawioną w bojach i zwycięską armią syryjską. Syryjscy bohaterowie, w tym Kurdowie – wyzwalają swoją ojczyznę z obecności morderców, obcych najemników i Żołnierzy Turcji, którzy po prostu okupują syryjskie terytorium. Można to tylko podziwiać, albowiem jest to święty bój w słusznej sprawie, synów ziemi syryjskiej, walczących o prawo do życia we własnym kraju. To słuszna wojna, bo to jest wojna wyzwoleńcza, przeciwko obcej okupacji i terroryzmowi.

Pamiętajmy o tym jak wiele dla pokoju w Syrii i całym Bliskim Wschodzie zrobiła Rosja i nie dajmy sobie wmówić kłamstw na ten temat. Te parszywe i haniebne łgarstwa, którymi są przepełnione nasze mendia (tu nie ma błędu), to skandal nie mający precedensu. Dlaczego odmawiamy Syrii prawa do samostanowienia? Jeżeli rząd Polski może zapraszać do Polski wojska USA, to czy rząd Syrii – nie może zapraszać wojsk rosyjskich? Dodajmy, chroniących olbrzymią, naprawdę nie mającą precedensu jeżeli chodzi o skalę i znaczenie pomoc humanitarną i wsparcie w odbudowie dla Syrii.

Jeżeli Turcja w ramach swojej bezsilności pchnie do Europy falę ludzi, zagrażając nam zarazem – epidemią Koronawirusa, to należy usunąć Turcję z NATO. Ponieważ to będzie połączenie użycia broni humanitarnej wraz z bronią biologiczną, do tego dodajmy – z zupełnym brakiem poszanowania elementarnych praw człowieka tych ludzi. Turcja musi ponieść konsekwencje swoich działań i decyzji. Sama wmieszała się w wojnę i dokonała inwazji Syrii, jeżeli sobie z tym nie radzi – to jest jej problem. Jako NATO nie mamy najmniejszego obowiązku uczestniczyć w wojnie napastniczej, co byłoby szaleństwem. Zwłaszcza, że Turcja nie zachowuje się jak sojusznik.

20 thoughts on “Nie może być zgody na turecki szantaż!

 • 29 lutego 2020 o 06:41
  Permalink

  Nie mamy żadnej realnej siły, a armia turecka która właśnie dostaje po dupie w Syrii jest najsilniejsza w NATO na tym kontynencie 🙂

  Odpowiedz
 • 29 lutego 2020 o 08:50
  Permalink

  Koronowirus jest (nie tylko moim zdaniem) sztucznym (rozdmuchanym) problemem, znam bardziej przyziemne
  o których wspomina codziennie M. Bustowski na swoim kanale YT, czy chociażby owi
  “nieszczęśnicy” obcoplemienni, niosący z sobą różne zagrożenia, (nie tylko terrorystyczne,
  ale i w sensie – zdrowotnym) wynikające z naruszania obowiązującego na terenie Europy prawa czy naszych odwiecznych norm społecznych.
  Ale za to lewicowo-kosmopolityczny projekt jewroszaleńców- mieszania nacji ciągle ma się dobrze…
  Barbara Spectre wyjaśnia, kto stoi za multi-kulti w Europie
  https://www.youtube.com/watch?v=YKs3bbY7uZk

  Odpowiedz
 • 29 lutego 2020 o 09:10
  Permalink

  Tamten bliskowschodni świat jest oparty na przemocy.

  Czołowe mocarstwo też wierzy tylko w przemoc, nazywając to “krzewieniem demokracji”.

  Wniosek: ta destabilizacja Europy (bo do niej napłyną miliony uchodźców) jest zaaprobowana przez Wielkiego Brata.

  Jak do tego dodamy epidemię koronawirusa, to widzimy, że zarządzanie poprzez inicjowanie chaosu właśnie się rozpoczęło.

  Zapiąć pasy i czekać na dalszy ciąg …

  Odpowiedz
 • 29 lutego 2020 o 09:53
  Permalink

  Wygląda na to, że Rosja odpuszczając Turcji ich nikczemne zestrzelenie samolotu po ukorzeniu się i przeprosinach Erdogana, najzwyczajniej w świecie została wystawiona przez niego do wiatru? A wydawało się, że już wróci w Syrii pokój i odbudowa kraju, a to jeszcze potrwa, bo na zasobach ropy położyli swoje ręce międzynarodowi bandyci a Turcji marzy się poszerzenie przestrzeni życiowej jak Niemcom kiedyś.

  Odpowiedz
  • 29 lutego 2020 o 14:01
   Permalink

   Pamiętaj że Bliski Wschód i Turcja (Arabia) TO inne cywilizacje, co co uzgodniono
   wczoraj czy dziś rano po południu, (zwłaszcza z “giaurami- niewiernymi” i TU stosowna litania pod naszym adresem…) już nie ma znaczenia. Taka doraźna hagada
   na własny użytek…. a inni (niewierni) to tylko goje, a wszystko co należy do goji…itd.
   Iran jest (wyjątkiem) inną cywilizacją bliższą nam Słowianom (Aryjcy).

   Odpowiedz
   • 29 lutego 2020 o 17:33
    Permalink

    No cóż, chyba Turcja musi znowu dostać po łapach, aby się otrząsnęła i zaczęła myśleć jak zapewnić Kurdom i Syrii pokojowe współistnienie. Po prostu nie mam słów na to co się dzieje z niby elitami tego świata, które zachowują się jak dawniej monarchowie knując przeciwko sobie. Tym razem światu z tego powodu grozi totalna katastrofa, a oni nadal bawią się ludzkim życiem. Gdyby istniał jakikolwiek bóg na tym świecie, to dawno już odłączyłby zasilanie ich życia, bo tacy nie zasługują na życie na tej przepięknej planecie.

    Zapewne jest realizowany ten scenariusz:
    http://www.prisonplanet.pl/polityka/friedman_rekomenduje_dla,p1047563417
    https://wolnemedia.net/julian-assange-historia-oblawy/
    https://wolnemedia.net/cwiczenia-nato-moga-rozprzestrzenic-koronawirusa/
    Co na to namiestnicy i wykonawcy w polskiej republice bananowej? Poświęcą naród?

    Odpowiedz
    • 29 lutego 2020 o 21:13
     Permalink

     Friedman jak i Assnge – to naprawdę nieźli ściemniacze… 🙂 “Pan Nikt” twierdzi wręcz
     że z przyjemnościa ujrzałby p. A. “na krześle” – coś musi być na rzeczy, nie uważasz?

     Odpowiedz
     • 1 marca 2020 o 00:32
      Permalink

      Jeżeli wierzyć organizacjom międzynarodowym od praw człowieczych to Assange powinien być uznany za światowego bohatera, że obnażył metody bezkarnych imperiów, za nic mających ludzkie życie i pokój miedzy narodami. Polskim “pieniaczom” typu “Pan Nikt” i wielu innym koncesjonowanym, jak się wydaje – z gruntu nie wierzę, zbyt wiele post-prawdy prezentują.
      Wydaje się, że Assange zrobił błąd, bo nie schronił się w Rosji albo w Rosyjskiej Ambasadzie w Londynie. Snowden tego błędu nie popełnił.
      Warto przeczytać: https://aros.pl/ksiazka/pamiec-nieulotna

     • 1 marca 2020 o 09:18
      Permalink

      “Jeżeli wierzyć organizacjom międzynarodowym od praw człowieczych…”
      TU zawarłeś wszystko (clou) co ma oblicze lewacko-oświeceniowe:
      – międzynarodówka, w dodatku o charakterze quasibolszewickim, BO
      prawoczłowiecza ( cały Zachód, USA i inni postępowcy….)

 • 29 lutego 2020 o 10:45
  Permalink

  Niestety , to pokrętna polityka NATO czyli USA pozwala Turcji na takie numery . Pisałem o tym wczoraj . Bełkot Stoltenberga pokazuje jak dziadowsko bełkotliwa jest pozycja Zachodu .
  A Turcja rozrabia już w : Grecji , Cyprze , BiH , Bułgarii , Rumunii , zaczyna konstruować broń z Ukrainą vs Rosji . Podtrzymuje też resentymenty Tatarów krymskich .
  I szantażuje Europę uchodźcami . Parszywy interes !

  Najgorsze jest TOTALNE zakłamanie Zachodu w tej sprawie . Opluwana wielekroć propaganda Hitlera czy Stalina , jawi się jako czyste ( prawie) źródło ! Hitlerowcy np. w czasie kontroli KZ lagrów przez Międzynarodowy Czerwony Krzyż dawali większe porcje żarcia i czyste pasiaki . Grała też zawsze orkiestra . Turcja nawet nie udaje . Posyła coraz nowe kolumny wojska do Syrii , atakuje LEGALNĄ armię syryjską i się …skarży do NATO!

  Hitler ( tfu ) przynajmniej nie żądał od Ligi Narodów potępienia np. armii polskiej w 1939 r. za … atakowanie wojsk niemieckich .
  W dzisiejszym szaleństwie tak jest . Koszmar moralny !!!

  Oczywiście winien będzie jak zwykle … PUTIN !

  Odpowiedz
 • 29 lutego 2020 o 13:10
  Permalink

  Nie jestem w stanie poprzeć lub odrzucenia kampanii prezydenckiej Bernie Sanders’, ale on powiedział ostatnio coś, co jest w stu procentach poprawne. On zadeklarował:

  „Czasami może to być dobry pomysł, aby być uczciwym o amerykańskiej polityce zagranicznej, i że obejmuje fakt, że Ameryka obalony rządy na całym świecie w Chile i Gwatemali w Iranie.”
  To bydlę fakt historyczny. A jeśli w to wątpisz, a następnie słuchać czołowego teoretyka neokonserwatystów o imieniu Micheal Ledeen:

  „ Kreatywna destrukcja jest nasze drugie imię, zarówno w naszym własnym społeczeństwie i za granicą. Mamy zburzyć stary porządek każdego dnia, od biznesu do nauki, literatury, sztuki, architektury i kina do polityki i prawa. Nasi wrogowie zawsze nienawidził tego wir energii i kreatywności, która zagra a ich tradycje (cokolwiek mogą być) i wstyd za ich niezdolność do nadążyć.”
  https://www.veteranstoday.com/2020/02/26/sanders-is-damn-right-about-new-world-order-regime-change/
  ===========

  MOCNE!!!

  Turcja w porównaniu z Wielkim Szeitanem, to pikuś, jedynie podwykonawca….

  Odpowiedz
 • 29 lutego 2020 o 13:20
  Permalink

  Turcja zadziwiająco łatwo dostała po głowie.

  Odpowiedz
  • 29 lutego 2020 o 17:37
   Permalink

   “Na portalu Defence24…” Czyżby? 🙂
   Nie zaglądałem, gdyż tam nie zaglądam.

   https://marucha.wordpress.com/2020/02/26/wierze-w-racjonalny-dialog-miedzy-rosja-a-polska/
   Facet gada rozsądnie…ba! “W związku z głoszonymi poglądami zyskał status persona non grata w Estonii, Mołdawii i na Ukrainie.” Znaczi’t, jest prawilny….
   “Na blogu prowadzonym przez niego na portalu rozgłośni „Echo Moskwy” …”
   I ,TU taaaki “zgrzyt”… 🙂

   Tak, wiem obóz proputinowski w ostatnim kwartale na Polsce i Polakach nie zostawił “suchej nitki”, opozycja
   – liberasty ‘zachowywali się różnie”, nie wnikam w powody, (być może) wynikały one raczej z (wyrachowania) tego by “dokopać Putinowi”. Polska TU ni pri czom… 🙂

   Co ma do rzeczy powyższa analogia – …sam nie wiem. 🙂

   @Mercyngoretex II Znaczit,” jeśli zawtra wajna…”? Если завтра война

   Odpowiedz
 • 29 lutego 2020 o 14:58
  Permalink

  Idzie wojna, wojna się zbliża! Wielkimi krokami…

  Odpowiedz
 • 1 marca 2020 o 10:17
  Permalink

  @Mieclaw, 02.03’2020 at 00:32
  No wlasnie, cos okropnego…J.A. znajduje sie w bardzo zlym stanie zdrowia i byl torturowany w tym wiezieniu, fizycznie i psychicznie, ojciec jego przyjechal z Australii, by go zobaczyc i stara sie z jego adwokatami o azyl polityczny dla niego we Francji….Upodlenie rasy ludzkiej, gdyz jak byla ta nagrana sprawa z tym rzekomym gwaltem w Szwecji i wszyscy wiedzieli, ze to pretekst i podstep i ze mu wujek zarzucau szpiegostwo i cos 130 lat wiezienia nikt, zupelnie nikt nie udzielil mu azylu, choc wszystkie panstwa swiata dowiedzialy sie o wysoko istotnych faktach co do wlasnych racji stanow a obecny wujek bez tego J.A., ktory opublikowal afery bilowej clintonowej to wogole by nie wygral wyborow, gdyz tylko to skierowalo niezadowolenie spoleczne i chec zmiany itd.
  Hollande tez sie swojego czasu nie chcial wujkowi narazac i sobie spokojnie “przesiedzial“ jak sie adwokaci J.A.zwracali do Francji z prosba o schronienie… Jak Francja odmowi to i w Rosji beda probowac, tylko byc moze ten J.A umrze, byc moze, ze gosc juz dlugo nie pociagnie….

  Odpowiedz
  • 1 marca 2020 o 17:52
   Permalink

   A ja po raz kolejny zadaję sobie pytanie, czy warto się poświęcać dla świata ludzi bezmyślnych, którzy nie robią nic ze sobą, aby ten świat zmienić po ujawnieniu zbrodni imperialnych elit? W wyborach nadal głosują na zdrajców i lokai tych imperialnych psychopatycznych elit.

   Odpowiedz
 • 1 marca 2020 o 11:05
  Permalink

  Po rozwiazaniu Paktu Ukladu Warszawskiego z mocy prawa nato winno byc rozwiazane, do czego wogole ma obecnie sluzyc…do robienia wojen ?
  Macron powiedzial krotko i wezlowato, ze nato znajduje sie w smierci klinicznej….i ze UE potrzebuje wspolnej armi, gdyz rozne niebezpieczenstwa czyhaja na cala UE….nie tylko epidemie roznej masci ale potop, gorszy niz ten szwedzki czy mongolski…pisal juz przed 5-cioma laty @ krakauer, ze dodzie do tego, ze beda masowo strzelac na granicach, gdyz milionow bedacych juz w marszu UE nie bedzie w stanie przyjac…..
  Cywilizacja osmanska w/g mitologii antycznej obok cywilizacji japonskiej i niemieckiej to Mirmidonowie, permanetnie znajdujacy sie w wojnie przeciw wszyskim innym, cechujacy sie niewyobrazalnym okrucienstwem i barbarzystwem, wymyslajacym drakoniczne regulacje i metody…no i wszyskto sie zgadza….Turcja organizowala “panstwo islamskie“, handlowala na wielka skale kradziona w Iraku ropa i wpadala w podziw na sady i styl zycia “panstwa kalifatu“, o ktorym sama marzy z tym swoim sultanem, jak juz autor i liczni komentatorzy wspomnieli, cywilizacja bliskowschodnia, cechujaca sie kabala i wajdelostwem opiera sie na taaaakim klamstwie….logika zdania i mowy znana w Europie jest im niepojeta, nawet jak “udaja“, ze oni logicznie i mentalnie rzekomo pojmuja o czym sie mowi i po sie cos robi…taka gra a noz w plecy, oszustwo i szulerka to ichnie metody zycia i metody polityki a ludzi “europejskich“ kultury i religii zachodnich, chrzescijanskich nienawidza i teaktuja jak poludzi, kto tego doswuadczyl na swojej skorze to ma juz dreszcze na karku i zaczyna sie pocic,jak pomysli “Turkach pod Wiedniem“, ktorych bez pomocy Sobieskiego z Krakowa Wiedenczycy by nie mogli odeprzec….nie ma co sie smiac ….a nawet uzycie bobki atomowej na nich z rak francuskich czy rosyjskich, jak dojdzie do tego, ze sultan zacznie milionami ludzi z Azji i Afryki puszczac do Europy nie mozna wykluczyc, a sultan bardzo prymitywny i msciwy, vendetta nawet za niepopelnione w stosunku do niego czyny bedzie pomszczona, tankze za uznanie przez parlamenty Francji i Niemiec ludobojstwa na Armenczykach bedzie przez sultana pomszczona, tu nie ma ani zdzbla watpliwosci…..

  Odpowiedz
 • 3 marca 2020 o 05:05
  Permalink

  Turcja stała się potęgą, bo Wielki Brat potrzebował jej u granic ZSRR.

  To już minęło i wraca stare Ottomańskie parcie na Bałkany.

  A może zacząć to odwracać?

  Jakiś chrześcijański charyzmatyczny przywódca mógłby zacząć mówić (na razie) – o “odzyskaniu” Konstantynopola (nie Stambułu!) i Cieśnin dla Chrześcijańskiej Europy.

  Dopóki Turcja nie ma broni jądrowej …

  Odsunąć tamtejsze “ludy” do Azji Mniejszej, niech się jakoś ułożą ze sobą.

  O odzyskaniu Jerozolimy – nie ma co na razie myśleć.

  Ale o Królestwie Jerozolimy z XI-XII wieku pamiętać trzeba …

  Odpowiedz
 • 8 marca 2020 o 19:31
  Permalink

  NA PRZYKŁAD WSPIERAĆ KROWOPASY W AFGANISTANIE NIE !!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.