Nasz niezatapialny i pancerny pan prezes

graf. red.

Nasz niezatapialny i pancerny pan prezes trwa. To jest najważniejsze. Z takim przykładem ataku na człowieka i jego rodzinę, chociaż nikt mu niczego nie udowodnił – nie mieliśmy dawno do czynienia. Ostatnio pan Piskorski za zarzuty trudne do opisania w kategoriach logiki, wcześniej pewien producent filmowy. Nasz wymiar sprawiedliwości ma fantastyczne możliwości działania, o czym przekonał się także pewien hurtownik węgla z zamiłowaniem do nagrań. Przykładowo prawie zabicie na pasach osoby starszej, bez prawa jazdy i badań technicznych – nie jest problemem, jeżeli jest się znanym celebrytą. Jednak posiadanie innego zdania na geopolitykę już może być. Zobaczymy jak będzie w tym przypadku. Jest to przypadek czysto polityczny, ukierunkowany na politykę i z polityki wynikający.
Problem jest jednak natury systemowej. Otóż, jak to w ogóle jest możliwe, że ktoś z takimi powiązaniami mógł zostać dopuszczony na takie stanowisko? Chyba, że chodziło o jakieś działania służb specjalnych? Sprawa jest na tyle nieprzejrzysta, że już niczego na pewno nie wiadomo. Poza jedną okolicznością: rządzący tracą na aferze z każdym dniem. Natomiast opozycja zyskuje. Dlatego należy się spodziewać działań pod dywanem, w których prześladowany prezes poważnej instytucji, może współdziałać lub działać na korzyść opozycji, w celu zaszkodzenia koalicji, która go wybrała. Już sama próba złożenia dymisji, bez wskazania sukcesji, jest pewnego rodzaju istotnym wyrażeniem sprzeciwu.
Sprawa pokazała rzeczywistą rolę, siłę i możliwości sprawcze mediów zagranicznych w Polsce. Wystarczyła chwila nagrania niezbyt rozgarniętego człowieka i problemy rzutują się na cały obóz polityczny. Dosłownie zdecydowało kilka sekund nagrania z ukrytej kamery z mikrofonem.
Ten aspekt sprawy pokazuje jakim krajem jesteśmy. Jak niesłychanie łatwo nas zdestabilizować. Czy nasze służby specjalne nie nauczyły się niczego po aferze nagrywania w pewnej warszawskiej restauracji? Jeżeli nadal ten sam mechanizm wpływu publicznego jest możliwy (publikacja nagrań + dorobienie kontekstu), to naprawdę zadajmy pytanie co robią służby specjalne?
Nawet jeżeli to jest telewizja należąca do kapitału naszego sojusznika, to jej obowiązkiem jest działanie dla dobra publicznego. Jego elementem jest poddawanie się kontroli stosownych czynników państwowych. To może być realizowane przez spotkanie redaktora czy prezesa z właściwym oficerem lub np. pozyskanie insidera. Możliwości jest sporo. Jednak działanie prowadzące do destabilizacji, o którym służby specjalne nie wiedzą, to po prostu kompromitacja.
Uwaga, żeby nie być źle zrozumianym. Tu nie chodzi o kontrolę prewencyjną. Tylko o to żeby państwo wiedziało co i jak jest grane w „teatrach” na jego terytorium. Nawet zagraniczni „reżyserzy”, powinni liczyć się z „lokalnym stowarzyszeniem twórczym”. Tyle, tylko tyle i aż tyle.
Nasz niezatapialny i pancerny pan prezes stał się podmiotem istotnym medialnie. Wykreowano sprawę, będzie się ją drążyć. Jak to jest jednak możliwe, że ktokolwiek z takimi powiązaniami, mógł być tak wysoko postawionym urzędnikiem państwowym? I PRZEZ TYLE LAT? To jest pytanie, które powinno mieć konsekwencje personalne w świecie służb specjalnych i … prawdopodobnie o to chodziło. Tylko jeszcze się o tym nie mówi.
Poczekajmy, aż pan prezes niezatapialny i pancerny zacznie wysyłać kontrole do instytucji państwowych, w tym do partii politycznych – bo może, gdyż one pobierają fundusze ze środków publicznych. Mamy niesłychanie ciekawą sytuację, może być jeszcze ciekawiej. Syna już mu ruszono, zobaczymy co będzie dalej. Oczywiście wypadki zdarzają się w tym kraju – zupełnie przypadkowo.

19 myśli na temat “Nasz niezatapialny i pancerny pan prezes

 • 6 grudnia 2019 o 05:24
  Permalink

  No właśnie jak to jest możliwe, że ten gość wszedł na tak wysoki stołek?

  Odpowiedz
  • 6 grudnia 2019 o 09:42
   Permalink

   A co mogą służby specjalne? Przecież są one ubezwłasnowolnione przez polityków rządzących i nikt się nie wychyli, nie sprzeciwi, przeciwko woli tego czy innego prezesa politycznego feudała będącego akurat przy władzy. To działa we wszystkich opcjach post-solidarnościowych.

   A niezatapialny i pancerny prezes ma przecież “piękną opozycyjną kartę” i to wystarczy. Siedzenie w więzieniu za działalność opozycyjną w PRL jest przepustką do kariery, glejtem “bezkarności” po 1990 roku, swoistym immunitetem gwarantującym brak inwigilacji. Ot i cała tajemnica sukcesu takiego niezatapialnego i pancernego prezesa, jak i tysiącom mu podobnych w III RP. A fakt, że kraj się stacza na skraj upadku, to dla nich nie ma znaczenia.

   Na tym przykładzie oraz setkach i tysiącach innych “bezkarnych” po 1990 roku “opozycjonistów” widzimy, jaki garnitur moralny tworzył opozycję w PRL. Jaki garnitur moralny ludzi jest odpowiedzialny za transformację gospodarczą i ustrojową. No i tak się to wszystko toczy, od sukcesu pozornego do wpadki.

   Teraz ten garnitur moralny ludzi walczy ze sobą o władzę używając do tego dziennikarstwa śledczego, także zagranicznych agentów wpływu. Ale dzięki temu poznajemy od 30 lat poziom tych opozycjonistów.
   Gdyby taki pancerny prezes miał czysty garnitur moralny, to nikt nie miałby się do czego przyczepić.

   Najważniejsze że działa demokracja i wolność prasy. Może dzięki temu powstanie kiedyś lepszy garnitur moralny ludzi, którzy wyprowadzą Polskę z tej destrukcyjnej transformacji, bo ona nadal trwa, nadal jedynie słuszna instytucja religijna opanowuje kolejne segmenty władzy. Transformacja Polski w religijną teokrację jeszcze się nie zakończyła. Także nie zakończył się jeszcze proces całkowitego zniewolenia Polski i Polaków przez oligarchię światową, przejęcia jej zasobów i stworzenia polskojęzycznego terytorium w ramach państwa unijnego rządzonego przez Niemców. To jeszcze trwa.

   Odpowiedz
   • 6 grudnia 2019 o 14:33
    Permalink

    DO Miecław …

    BRAWO !!!
    PRZESTRZEGANIE PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI W PRAKTYCE W WYKONANIU PISU …

    Gdyby nie ułaskawienia Andrzeja Dudy, miałby 10-letni zakaz zajmowania stanowisk. I zapewne niedawno wyszedłby z więzienia (sąd skazał go na 3 lata pozbawienia wolności). Proces dotyczył operacji CBA z 2007 r. Biuro zakończyło tę operację specjalną wręczeniem Piotrowi Rybie i Andrzejowi K. tzw. kontrolowanej łapówki za „odrolnienie” gruntu na Mazurach w kierowanym przez nieżyjącego już Andrzeja Leppera ministerstwie.

    Jednak spektakularny koniec akcji miał utrudnić przeciek, wskutek którego z rządu odwołano ówczesnego szefa MSWiA Janusza Kaczmarka. Ta sprawa – jak twierdzą dziennikarze – kosztowała szefa Samoobrony życie. Sąd uznał, że przy tej operacji Mariusz Kamiński i jego ludzie przekroczyli uprawnienia.

    Jak by nie patrzeć, akt łaski ze strony prezydenta, nawet jeśli nastąpił przedwcześnie, niejako uprawomocnił fakt, że Kamiński był winny zarzucanych mu czynów – wszak nie ułaskawia się niewinnych, tylko przestępców.

    według NIEZALEŻNYCH OD PISU prawników
    ===== Ułaskawienie to nie uniewinnienie. !!!!! =====

    CAŁÓŚĆ TO NA

    https://pl.sputniknews.com/opinie/2019081010886972-zle-i-gorsze-czyli-koordynator-sluzb-i-szef-mswia-w-jednym/

    Odpowiedz
   • 7 grudnia 2019 o 04:15
    Permalink

    “Gdyby taki pancerny prezes miał czysty garnitur moralny” to by był wypchnięty na emigracje w pierwszej połowie lat 80.
    Jeśli by się nie dal wypchnąć na emigracje, to by był wyeliminowany z polityki za pomocą kwitów o których istnieniu nawet nie wiedział, koniec kropka. Decydenci zostali wyselekcjonowani w ten sposób, by w razie potrzeby można ich było wymienić.

    Odpowiedz
 • 6 grudnia 2019 o 06:42
  Permalink

  Wszystko w porządku, tylko zmieniłbym początkowe zdanie na inne.

  Nasz niezatapialny i pancerny pan prezes trwa – tak jak Nadwislańskie Macondo.

  Tylko że Nasze Macondo to okolice Taplar – czyli BAGNO WSZĘDZIE nas otacza.

  Nie wiem jak Pan Prezes NIK, ale bagienne Macondo Nad Wisłą, mimo suszy i osuszania – stale się ZANURZA.

  Dlatego może zniknąć i za 100 lat na obecnym terytorium Nadwiślańskiego Macondo będą mogły swobodnie przebiegać wszelkie rurociągi, taśmociągi, szosy, światłowody i linie kolejowo-tramwajowe pomiędzy Odrą a Bugiem.

  Ocaleni tubylcy Nadwiślańskiego Macondo (m.in. potomkowie Pancernego Pana Prezesa) – będą żyli POD POWIERZCHNIĄ gruntu Nadwiślańskiego Macondo, tworząc nawet Państwo Podziemne.

  To państwo nie będzie mogło przeszkadzać wymianie towarów pomiędzy Bugiem a Odrą: surowce za wysoce przetworzone wyroby i vice versa …

  Partyzantów bagiennych nie będzie, bo bagna znikną a ostatnie drzewo zostanie spalone w 2118 roku, na ogrzanie ostatniego pokoju resztek Belwederu.

  Gaz skończy się około 2098 roku, gdy Bałtyk wyschnie i przestanie być drogą dostaw z Teksasu (1000 Euro za 1 metr sześć.).

  Tak będzie.

  A teraz Prezes trzyma się mocno i powoli przejdzie do kontrofensywy.

  Pamiętajmy, że nie jest sam.

  Stoi za nim potężna Organizacja “Opus Dei”.

  A likwidacja hotelu na godziny, gdzie w luksusowych warunkach można było sprawdzić PRAWDZIWE PREFERENCJE kandydatów d ostanu kapłańskiego – to wielki błąd wrogów Kościoła.

  Bo Prezes był, jest i będzie Człowiekiem Kościoła.

  I to Kościoła Powszechnego, nie podzielonego na jakieś śmieszne frakcje “łagiewnicko-toruńskie” – patrzącego na 200 -300 lat do przodu.

  Dlatego niech drżą inni Prezesi w Nadwiślańskim Macondo.

  Kadencja Pancernego Prezesa trwa 6 lat.

  Będzie się działo.

  Pisze Autor: “Otóż, jak to w ogóle jest możliwe, że ktoś z takimi powiązaniami mógł zostać dopuszczony na takie stanowisko? Chyba, że chodziło o jakieś działania służb specjalnych? Sprawa jest na tyle nieprzejrzysta, że już niczego na pewno nie wiadomo.”

  Wiadomo – po prostu po rozwaleniu profesjonalnych służb w Nadwiślańskim Macondo – do gry weszli AMATORZY, kierowani przez psychodelicznych Szefów – czyli zabawa w przedszkolną ciuciubabkę – trwa.

  A że realne życie nie znosi próżni nawet w tej sferze, to do gry weszli fachowcy z prawdziwych służb, m. in. z przywołanej przeze mnie REALNEJ i POTĘŻNEJ Organizacji opartej o Kościół Powszechny.

  Pierwsze co zostanie zrobione, to wzmocnienie ochrony Pancernego Prezesa, któremu życzę wszystkiego najlepszego.

  Niech trwa na Posterunku.

  Po latach okaże się, że był OSTATNIM ŻOŁNIERZEM WYKLĘTYM.

  Po latach, w dniu 1 marca będziemy oddawać cześć Jego Pamięci.

  Amen.

  Odpowiedz
 • 6 grudnia 2019 o 14:33
  Permalink

  DO Miecław …

  BRAWO !!!
  PRZESTRZEGANIE PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI W PRAKTYCE W WYKONANIU PISU …

  Gdyby nie ułaskawienia Andrzeja Dudy, miałby 10-letni zakaz zajmowania stanowisk. I zapewne niedawno wyszedłby z więzienia (sąd skazał go na 3 lata pozbawienia wolności). Proces dotyczył operacji CBA z 2007 r. Biuro zakończyło tę operację specjalną wręczeniem Piotrowi Rybie i Andrzejowi K. tzw. kontrolowanej łapówki za „odrolnienie” gruntu na Mazurach w kierowanym przez nieżyjącego już Andrzeja Leppera ministerstwie.

  Jednak spektakularny koniec akcji miał utrudnić przeciek, wskutek którego z rządu odwołano ówczesnego szefa MSWiA Janusza Kaczmarka. Ta sprawa – jak twierdzą dziennikarze – kosztowała szefa Samoobrony życie. Sąd uznał, że przy tej operacji Mariusz Kamiński i jego ludzie przekroczyli uprawnienia.

  Jak by nie patrzeć, akt łaski ze strony prezydenta, nawet jeśli nastąpił przedwcześnie, niejako uprawomocnił fakt, że Kamiński był winny zarzucanych mu czynów – wszak nie ułaskawia się niewinnych, tylko przestępców.

  według NIEZALEŻNYCH OD PISU prawników
  ===== Ułaskawienie to nie uniewinnienie. !!!!! =====

  CAŁÓŚĆ TO NA

  https://pl.sputniknews.com/opinie/2019081010886972-zle-i-gorsze-czyli-koordynator-sluzb-i-szef-mswia-w-jednym/

  Odpowiedz
  • 6 grudnia 2019 o 18:25
   Permalink

   Raczej nie warto. to ten pan co to “broni/ł demonkracji” (KOD).
   Broń nas p. Boże przed takimi demokratami bo…. od wrogów
   obronimy się sami!! 😏

   Odpowiedz
   • 7 grudnia 2019 o 22:48
    Permalink

    Nie wysłuchując co ma do powiedzenia potencjalny przeciwnik ograniczasz się intelektualnie. Ale się nie dziwię na prawicy do norma. 🙂

    Odpowiedz
    • 8 grudnia 2019 o 09:41
     Permalink

     Tamże udziela się też pewien pułkownik, wysłuchaj (życzliwie) . Życzę rozwoju intelektualnego na poziomie co najmniej ‘obrońców
     demokracji”.! 🙂

     Odpowiedz
 • 6 grudnia 2019 o 15:36
  Permalink

  Sensowny tekst . Dobre komentarze Miecława i Inicjatora . Co do komentarza zacnego Miecława , to zachowuje on jednak dziecięcą ufność . W czym rzecz ? Cyt. z ostatniego akapitu Miecławowego “Najważniejsze , że działa demokracja i wolność prasy . Może dzięki temu powstanie kiedyś lepszy garnitur moralny ludzi… ”
  Zażartowałeś oczywiście ?

  Bo nasza “wolna prasa” ma mocno ograniczony wybieg . Lonża jest krótka . Stajenny zza oceanu pozwala na tyle ile chce . Czy przetoczyła się przez naszą “wolną” prasę dyskusja o gardłowej ustawie 447 ? Czy bronili wspomnianego przez Autora Mateusza Piskorskiego ? Przykładów jest masa . I CISZA !

  Zasadnicze dla naszej “wolności” jest to , co napisałeś na początku swego tekstu Miecławie – przyjęcie stęchłego i zleżałego już styropianu za bożków . Tzw. “piękna karta opozycyjna” – cokolwiek to by znaczyło , daje glejt na robienie najgorszych numerów , za które w normalnym kraju już dawno byliby poza polityką , a może nawet w więziennej celi . Jednym z najlepszych przykładów jest Antoni M. i jego schiza smoleńska , że nie wspomnę o innych wpadkach , w tym takiej , że Rosja już , już miała wchodzić ( ze 2-3 lata temu ) . Mistrale po dolarze sprzedane Rosji przez Egipt to wręcz miła wisienka na torcie . To są tylko niektóre wpadki ministra ( wtedy ) wojny . Chore ? Chore !

  Odpowiedz
  • 6 grudnia 2019 o 18:23
   Permalink

   No trochę żartowałem. 🙂 Cudzysłów mi uciekł.
   Ale dostrzegam pozytywy tego stanu, bo te mafie polityczne ze swoimi lokajskimi dziennikarzami wzajemnie się kontrolują i to jest niewątpliwe dobrodziejstwo tej “wolnej inaczej” prasy, mendiów. 🙂 A skoro służby są ubezwłasnowolnione przez polityków, to niestety jedyna nadzieja w tej “wolnej prasie” i demokracji bez prawdziwej demokracji, która co jakiś czas pozwala wyrzucić śmieci na śmietnik historii. 🙂
   To o czym napisałem skrócie, obszernie w linkowanym wywiadzie wyjaśnił gen. Dukaczewski.

   Zawsze można sobie wyobrazić teokrację i media ojca dyrektora, jako jedyne w Polsce? Z dwojga złego, niech będzie już obecna “wolna prasa”.

   A co do ukształtowania się nowego garnituru moralnego widzę pewne perspektywy. Młodzież bombardowana medialnym g*wnem, zaczyna dostrzegać manipulację dużo wcześniej, niż pokolenia PRL-wskie pod ochroną cenzury. Cenzura miała swoje dobre strony, zwłaszcza w ochronie przed kulturą głupoty, ale niestety obezwładniała też krytyczne spojrzenie Polaków, przez co ufali klerowi i styropianom, dali sobie wmówić, że nie mają wolności i dobrobytu. Efekty znamy. Obecna młodzież z jednej strony głupieje na potęgę w tym medialnym bagnie, ale z drugiej strony trudniej ją wciągnąć politykom w różne rozgrywki, a to jest już sukces, bo zauważam, że przynajmniej część inteligentniejszej młodzieży zaczyna samodzielnie myśleć. A to już jest istotne zagrożenie dla okupantów religijnych i ekonomicznych. Jeszcze 15-20 lat i oj będzie się działo, bo oni tym starym prykom styropianowym powiedzą sprawdzam.
   Długiego życia ci życzę, bo będzie ciekawie.:-)
   Pozdrawiam

   Odpowiedz
 • 6 grudnia 2019 o 16:04
  Permalink

  Co do tzw. “pięknej karty opozycyjnej” to sygnalizuję kolejny kwiatek . Właściwie to cios młotkiem w nas – Polaków . Mówię o Piotrze Naimskim , szefie głównym ds. ropy i gazu . Już raz “dzięki” niemu pozbyliśmy się Jamału II i skopaliśmy kontrakt z Gazpromem .
  Teraz jak wiemy ( patrz link ) oprzemy się na gazie z USA . Łupkowym . Już raz pisałem za Andrzejem Szczęśniakiem gaz łupkowy z USA jest droższy i co ważniejsze EFEMERYCZNY ! Powstaje przez gwałcenie Ziemi różnymi substancjami przez tzw. szczelinowanie . Trzeba gwałcić stale i dostaje się długookresowo niewiele . Nieporównywalnie mniej niż w złożach naturalnych – Rosja , Bliski Wschód .

  Właśnie mamy idące załamanie wydobycia ropy łupkowej . Na 2020 r. firmy ograniczają kredyty na wydobycie. Zaraz potem będzie GAZ , bo to para nierozłączna .

  W naszej “wolnej” prasie temat ten był i jest prawie nieobecny . Główne zadowolone wycie to “uwolnimy się od rosyjskiego gazu ” . I klops jak zwykle .

  Linki – do Naimskiego : https://polskieradio24.pl/7/129/Artykul/2375895,Piotr-Naimski-po-2022-r-caly-import-gazu-do-Polski-bedzie-z-innego-kierunku-niz

  Do Szczęśniaka : https://www.polishclub.org/2017/01/07/andrzej-szczesniak-wyprawa-norweski-gaz/

  A najfajniejsze , o czym media jednak bałakają , że pierw mogą nas wykończyć finansowo …śmieci !

  Odpowiedz
  • 6 grudnia 2019 o 18:05
   Permalink

   Czyim agentem jest ten Naimski o pięknej karcie opozycyjnej? Wielu jest takich. Banaś także.

   Odpowiedz
  • 6 grudnia 2019 o 19:40
   Permalink

   …Neofici – https://bb-i.blog/2019/09/23/frankisci/ stąd wypływa odwieczna rusofobia! I źle maskowana wrogość “elit polskojęzycznych” GŁÓWNIE
   proweniencji lewicowej i komunistycznej, (acz nie tylko) wobec POLSKI i POLAKÓW!!
   Nie chce być inaczej…
   Amen

   Odpowiedz
 • 6 grudnia 2019 o 16:46
  Permalink

  Rekomenduję lekturę Szczęśniaka ws. węglowodorów . To spec , nie polityk . W linku “wyprawa po norweski gaz”
  jeszcze raz link : https://www.polishclub.org/2017/01/07/andrzej-szczesniak-wyprawa-norweski-gaz/
  skupia się całe szaleństwo ludzi z ” pięknym opozycyjnym życiorysem” . Czyta się jak kryminał . Link jest z jakiejś prasy katolicko – polonijnej , ale to przypadek . Był szeroko w internetowych mediach fachowych . Radzę wyszukać inne jego rzeczy o węglowodorach , bo ropa/gaz to soczewka polityki . Prawdziwa , nie “historyczna “. pzdr.

  Odpowiedz
 • 6 grudnia 2019 o 19:49
  Permalink

  @Wojciechu , spora część z nich to agenci , np. szef PGNiG Woźniak NIE był w opozycji , stale pracował ,w tym w Kanadzie i USA . Więc może (!) być agentem . Spora część to ŚWIRY ! Tak , świry , psycho , socjo i charakteropaci wychowani na zakłamanej polskiej tradycji antyrosyjskiej , powstańczej itp.

  Ja sam wyznaję grzech (!) , głosowałem na Konfederację . K*a , tylko dla tego , że podnosili JAKO JEDYNI problem ust. 447 !
  A teraz ich liderzy – Brown ( tego zawsze miałem za … ) , Winnicki , a nawet ich “intelekt” Mentzen , naskoczyli na Czarzastego za prostą prawdę o wyzwoleniu przez Armię Czerwoną . NIGDY WIĘCEJ prawactwa !
  Co więcej , ci ( obelgi ) ochoczo podpisali się pod projektem nowej ustawy p-ko tzw. aborcji eugenicznej !

  Liberalna prasa nazywa ich FASZYSTAMI , ale Hitler , czego by nie powiedzieć o zbrodniarzu , NIE chciał rodzenia się dzieci wadliwych , potworków itp. . Co ważne , wtedy kobiety rodziły MASĘ dzieci !
  Dziś , kobiety rodzą późno i mało – więc ryzyko trisomii ( Down ) wzrasta do kwadratu . Cała chemia działa przeciw (!) mężczyznom , bo ma działanie estrogenne . Po prostu chłopaki mają mało plemników .

  Co znamienne , wtedy , tzw. EUGENIKA była powszechna . Tak jak dziś roztkliwiamy się nad nienormalnymi , wtedy masa (!) krajów miała ustawy eugeniczne – Szwecja , USA , Niemcy , Norwegia i inn.
  W II RP z uwagi na Krk i zapóźnienie cywilizacyjne tego nie było . Ale np. taki Tadeusz Boy Żeleński i tzw. postępowcy lewicowi byli ZA !

  Czego by nie mówić , to prosty algorytm pozwala obliczyć , kiedy zniknie ostatni normalny Polak . Będzie nas mniej i mniej . Coraz więcej będzie apeli w mediach “małemu Jasiowi może pomóc operacja w USA” za ( ostatnio lek za 8 mln . zł.) a normalni płacący ubezp. zdrowotne będą mieli terminy za np. 18 lat !
  Więc jest “masakrycznie” jak mówią małolaty .
  Co ważne , muszę to podkreślić , poseł Jaki , sam mający dziecko z trisomią , nie WYJE aby wszystkie kobiety MUSIAŁY je rodzić . Natomiast niejaka Godek , tzw. prolajferka , “tyż” ma Downa , ale chce aby inne baby nie miały lepiej i MUSIAŁY urodzić Downa .
  Miłosierdzie specyficzne , typu – jak miałam pożar w domu , to i TY DZIWKO ( figura retoryczna ) musisz go mieć ! Pozdrawiam wszystkich .

  Odpowiedz
  • 6 grudnia 2019 o 22:01
   Permalink

   “Więc może (!) być agentem . Spora część to ŚWIRY ! Tak , świry , psycho , socjo i charakteropaci wychowani na zakłamanej polskiej tradycji antyrosyjskiej , powstańczej itp.
   Napisałbym “imiennie” KTO ZACZ – jeno przypiszesz mi … antysemityzm!
   I po czemu??? Diagnozujesz po części jakby prawidłowo jeno nie do końca,
   widzę TOTALNY brak konsekwencji. Przypomnij sobie KTO, KIEDY i DLACZEGO wychowywał naszą POLSKĄ młódź w “tradycji” antyrosyjskiej,
   powstańczej jak piszesz, BO tak było! TAK!To byli ONI jeszcze w nieszczęsnej epoce tzw.
   “oświecenia” czytaj: ciemny wiek dla nad Polaków….. wdrukowywali nam
   nienawiść i różne takie tam za waszą i, głównie za nie naszą… tak, TO nie ma końca.
   Nie głosowałem na K. ( powód – atak na osobę Huberta Cz.) a swoją opinię wyraziłem w stosownym miejscu w sieci.Pamiętaj,
   że normalnych zdrowych mentalnie narodach aborcja była ZA-KA-ZANA!
   Masz tu (waszego) “towarzysza Michała”:Stalin i aborcja https://www.youtube.com/watch?v=AAQWEGMM3fg Bełkot niezły, lecz
   co nieco można wyłowić przy załączeniu filtrów i jako-takiej znajomości ówczesnych realiów politycznej kuchni naszego wschodniego sąsiada…

   Odpowiedz
 • 7 grudnia 2019 o 11:45
  Permalink

  Jeżeli nadal chcesz trzymać głowę w kuble, jeżeli wiesz z całą pewnością, że Rosjanie to siermiężne kacapy żyjące w lepiankach, dla których Polska to wymarzony raj dobrobytu – nie czytaj dalej. Tępe lemingi, do których niewątpliwie należysz, mają własne gazety i „niezależne” witryny internetowe, gdzie mogą bez zakłóceń zewnętrznych przebywać w swym wirtualnym świecie i niczym kundelki obszczekiwać tego, kogo wskaże im palcem facet trzymający je na smyczy. Tu nie masz czego szukać.

  ŹRÓDŁO: https://marucha.wordpress.com/2014/04/11/co-zawdzieczaja-rosjanie-dyktaturze-putina-a-o-czym-polacy-moga-tylko-pomarzyc/

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.