14 myśli na temat “Marsz Kobiet 8 marca 2017 Kraków – fotorelacja

 • 9 marca 2017 o 04:52
  Permalink

  Ale się porobiło!

  Od kiedy to wolno kobiecie samej wychodzić z domu bez opieki męża, ojca lub brata?

  Zanik obyczajów.

  Co na to proboszczowie i spowiednicy TYCH kobiet?

  Zgroza!

  Odpowiedz
 • 9 marca 2017 o 06:31
  Permalink

  Zwolenniczki zabijania dzieci maszerują ulicami Krakowa jak Hitler Jugend w latach 40-tych! Chwała Wielkiej Polsce. Zadaniem kobiety jest być żoną i matką. Zadaniem polskiej kobiety jest rodzić dzieci! Polskie – białe – katolickie dzieci!

  Odpowiedz
  • 9 marca 2017 o 06:58
   Permalink

   Wielka Polsko Katolicka czy ty czasami używasz prezerwatywy?

   Odpowiedz
   • 9 marca 2017 o 18:33
    Permalink

    Powinieneś zapytać, dlaczego [ PROSZĘ TAK NIE PISAĆ – CHCIAŁBY PAN TO O SOBIE USŁYSZEĆ? PO CO TO PANU? WEB. JÓZ.]

    Odpowiedz
   • 9 marca 2017 o 23:07
    Permalink

    SZANOWNY PANIE WEB. JÓZ. FAKTYCZNIE MOŻE TROCHĘ PRZESADZIŁEM, ALE JEŻELI PAN DOPUSZCZA TAKIE SZOWINISTYCZNE OPINIE WIELKIEJ POLSKI KATOLICKIEJ TO AŻ SIĘ PROSI DAĆ OSTRĄ RIPOSTĘ.A tak na marginesie ten tekst wiele razy słyszałem o sobie faktycznie z ust wszelkiej maści fanatyków o zawężonych horyzontach, którym mój areligijny światopogląd burzył ich przekonania. OBIECUJĘ POPRAWĘ, JAK W SZKÓŁCE NIEDZIELNEJ. POZDRAWIAM PANA I CAŁY ZESPÓŁ. DZIĘKI ZA FANTASTYCZNE ANALIZY KRAKAUERA.

    [PROSZE PANA MAMY DOŚWIADCZENIE Z PANEM PODPISUJĄCYM SIĘ WPK – ŻE LEPIEJ GO DOPUSZCZAĆ, JAK SIĘ GO NIE DOPUSZCZA TO POTEM PRZYCHODZĄ TRUDNE EMAILE I POJAWIA SIĘ WIELE KOMENTARZY KTÓRYCH W OGÓLE NIE DA SIĘ PRZEPUSZCZAĆ. PAN WPK JEST REPREZENTANTEM POWAŻNEGO ŚRODOWISKA KTÓRE MA BARDZO DUŻE MOŻLIWOŚCI WPŁYWU NA OPINIE PUBLICZNĄ. I TAK TRAKTUJE NAS DELIKATNIE… JAK NA SWOJE MOŻLIWOŚCI, MIELIŚMY TU TAKIE WSTAWKI ŻE LEPIEJ NIE POWTARZAĆ… A TAK NA POWAŻNIE KAŻDY MA PRAWO DO OPINII – NIE INGERUJEMY W NIE, POZA OBRAŻANIEM INNYCH KOMENTUJĄCYCH. PORTAL MOŻNA TRAKTOWAĆ JAK SIĘ KOMU PODOBA, ALE SZANUJCIE SIĘ PAŃSTWO WZAJEMNIE. POZDRAWIAM WEB. JÓZ.]

    Odpowiedz
 • 9 marca 2017 o 08:22
  Permalink

  “Proletariat zastępczy” – być może jutro manifestować będą fani zoofilii? Sie porobiło….

  Odpowiedz
  • 9 marca 2017 o 10:19
   Permalink

   @ Wojciech – nieżyjąca już Danuta Rin pięknie wyśpiewała odpowiedź na Twoje pytanie. Jeżeli jednak na prawdę chcesz zobaczyć “prawdziwych chłopów”, to kup ostatni numer tygodnika PRZEGLĄD i obejrzyj satyryczny rysunek A. Mleczki pokazujący “prawidziwego chłopa”.
   A tak na marginesie. Dla nas aktualnie ratunku upatruję jedynie w Kobietach. Potrafią krytycznie oceniać sytuację, są pragmatyczne i nie polegają jedynie na stosowaniu przemocowych rozwiązań. Ich jedyną bronią przed rozbuchanym ego mężczyzny jest umiejętne wywołanie w nim poczucia winy. Poza tym mają ten szósty zmysł. Jeszcze niezdefiniowany, ale istniejący, którego występowanie u człowieka naukowcy potwierdzają. Pozdrawiam.

   Odpowiedz
 • 9 marca 2017 o 11:06
  Permalink

  W srode, 08.03’2017 w glownym wydaniu dziennika we francuskiej TV i “arte” TV opublikowano oficjalne statystyki min.ONZ i wyniki badan naukowych odnosnie wcielenia praw kobiet i rownouprawnienia, w szczegolnosci w zyciu zawodowym i na najwyzszych stanowiskach i tak na 1 miejscu jest ISLANDIA, na 2 SZWECJA, na 3 DANIA/ NORWEGIA, na 4 FINLANDIA, na 5 miejscu jest…..♡♥ POLSKA♡♥ !!!, co bardzo podkreslano a Niemcy i Francja to na ok.190 -200 panstw ba cos 22 i 60 miejscu !!! No prosze kolezenstwa, co tu na OP jest grane….? Komu ja mam tu wierzyc ? Moze panuje mocno wybujale wyobrazenie o “zachodzie” i zdobycze klasowe i cywilizacyjne PRL-u ani PiS ani PO nie moze tak id razu zaprzepascic ? Przypominam, bo pisalam o tym szerzej, ze we Francji co 3 dni umiera jakas kobieta w konsekwencji tzw. przemocy domowej !!!! Z pewnoscia nikt by tego nie przypudzczal, Argentyna robi Francji konkurencje i niestety w Rosji, czego przed tem prawie nie bylo tzw.przemoc domowa stanowi bardzo powazny problem……..”cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie….”- przyslowia sa madroscia narodow !!!

  Odpowiedz
 • 9 marca 2017 o 19:31
  Permalink

  W domu moich rodziców, moim domu, domach mego rodzeństwa nigdy nie było żadnej przemocy w rodzinie, zatem jest mi to temat nieznany. Śmiem przypuszczać, że te różne marsze to temat zastępczy, różne znudzone panie, trochę panów też nie bardzo wiedzą jak spędzać czasem – zatem protestują.
  Zauważyłam też, że stał się to od pewnego czasu modny temat. Ja nie mam nic przeciwko takim protestom, tylko takie protesty potrzebują ochrony policji (co widać na zdjęciach) i służby zdrowia, za co między innymi ja płacę. Drogie panie znajdźcie sobie inne zajęcie – choćby czytanie książek, będzie taniej i z pożytkiem dla intelektu.

  Odpowiedz
  • 9 marca 2017 o 20:45
   Permalink

   ….Drogie panie znajdźcie sobie inne zajęcie – choćby czytanie książek, będzie taniej i z pożytkiem dla intelektu. 🙂 DOKŁADNIE. Tymczasem warto w temacie zajrzeć do Michalkiewicza,czyli do oazy zdrowego rozsądku.Powyższe stwierdzenie wcale nie oznacza że podpisuję się pod każdym zdaniem Michalkiewicza……

   Pozdrawiam

   Odpowiedz
   • 10 marca 2017 o 09:32
    Permalink

    @ krzyk58 9 marca 2017 20:45: Odpowiem Ci na dwa pytania kierowane pod mój adres. Pierwsze: zawsze mam na myśli kobiety postępujące racjonalnie i posuwające sprawy do przodu w korzystnym dla ogółu kierunku. O tzw. szóstym zmyśle, czyli szczególnej zdolności antycypowania, już nadmieniałem. Poza tym ogromna większość z nich ma zdrowy “instynkt macierzyński” manifestujący się wybieraniem postępowanie najbezpieczniejszego w danej chwili. Pomijam osoby zindoktrynowane i zniewolone, ale wśród współczesnych kobiet, to już coraz mniejszy margines. Dlatego popieram ich protesty, bo nie ma innej pokojowej możliwości protestu wobec autorytarnych zapędów władzy. Drugie: to Prof. Maria Szyszkowska. Znam jej życiorys i działalność. W latach jej przynależności i działalności jeszcze w SLD miała swoje stałe miejsce na felieton w pewnym bardzo antyklerykalnym tygodniku. Często tylko dla niej ten tygodnik wówczas kupowałem. Potem działała w “grupie” Racjonalistów, w tym w różnych jej kanapach. Potem jakoś przestałem śledzić jej działalność. Kiedy słuchałem ją ponownie po latach wydawało mi się, że Pani profesor zmieniła poglądy na mniej lewicowe i antyklerykalne, pomijam oczywiści program socjalny. A może to ja zmieniłem poglądy na bardziej radykalne? Pozdrawiam

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.