• 16 marca 2023
  • Społeczeństwo

  Kobieta jednorazowego użytku

  • By Leila
  • |
  • 23 sierpnia 2013
  • |
  • 2 minuty czytania

  Każdy produkt ma swoją datę przydatności do spożycia, a usługa cenę wygórowaną mniej lub bardziej. Skrupulatnie i z dużą dozą konsekwencji, tak właśnie konstruowaliśmy nasz świat i zasady w nim panujące. Jedna z istotniejszych brzmi: Nie ma nic za darmo, kiedyś za wszystko, i tak przyjdzie nam zapłacić. Towarem coraz częściej nazywamy nie przedmioty, a ludzi, wyszczególniając głównie płeć piękną.

  Artykuł w postaci kobiety może być sprzedawany detalicznie albo hurtowo, to zależy od upodobań klienta. W ofercie istnieją niezliczone warianty rozmiarów, kolorów i stopni seksualnego wyuzdania.

  Nawet istnieją wersje intelektualne, żeby każdy z kupujących mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. W sklepie nazywanym “Świat”, nie ma rzeczy nie możliwych. Sprostamy wszelkim oczekiwaniom i gwarantujemy 100 procentową satysfakcję.

  Największą popularnością cieszy się towar o nazwie: “Kobieta jednorazowego użytku”.

  Chwytliwe określenie zapewnia naszym konsumentom noc bez zobowiązujących igraszek, z zapewnionym ulotnieniem się kochanki przed przebudzeniem użytkownika. To ekskluzywna opcja mająca na celu, jak największy komfort i zadowolenie interesanta. Przecież to oczywiste, że nie powinniśmy go kłopotać po ciężkiej nocy, wypełnionej głośną muzyką i hektolitrami Jacka Danielsa – dodatkowym problemem, jakim byłaby rozmowa z produktem.

  Artykuł na palcach wychodzi o poranku, bez zbędnych ceregieli zbiera oraz uprząta ślady swojej bytności i wraca tylko na wyraźne żądanie klienta. Zdarza się to jednak nadzwyczaj rzadko, ponieważ nasi nabywcy łakną wciąż nowych i coraz śmielszych wariantów. Dodatkowymi korzyściami jest brak migren, miesiączki, czy też zmęczenia. Nasz produkt jest zawsze świeży, pachnący, ogolony i co najważniejsze chętny. Wad, usterek i reklamacji – do tej pory nie odnotowaliśmy. To rozkosz i zaspokojenie w najczystszej postaci.

  Hitem sezonu 2013 – paradoksalnie, okazał się wariant długoterminowy. W zależności od potrzeb, jedno, lub dwu tygodniowy, tak zwany produkt wakacyjno – lansujący.

  Reprezentacyjne opakowanie, zapewni podziw i poklask u kolegów a pikantne, pościelowe historyjki, opowiadane w gronie przyjaciół, zapewnią szacunek i miano godne samego Giacomo Casanovy.

  Powodzeniem cieszy się również alternatywa o subtelnym brzmieniu: “Dyskrecja”. Korzystają z niej głównie żonaci, lub będący w stałym związku partnerskim. Ta klientela ceni sobie ponad wszystko dochowanie tajemnicy. Opakowanie w tym przypadku stanowi drugorzędny priorytet. Dewizą jest: “To co się wydarzyło w tym pokoju, miejscu – pozostanie w nim na zawsze”.

  Oferujemy również warianty dla mniej zamożnych nabywców. Dwa razy do roku nasza firma proponuje państwu skorzystanie z wiosennego, oraz jesiennego wyprzedażowego szaleństwa. W tym okresie artykuły potrafią być przecenione nawet to 70%! Lepszej okazji nie znajdzie się nigdzie. Konkurencja wykrusza się już w przedbiegach.

  Świat jest przesycony fantazjami, erotyzmem i niespełnionymi marzeniami… Tylko my możemy wyznaczyć granice… Naszych potrzeb i pragnień…

  Model kulturowy, w jakim żyjemy ewoluuje, zapoczątkowany rewolucją feministyczną – prowadzi naszą cywilizację w kierunku, w którym okazuje się że to właśnie kobiety znowu tracą, chociaż teoretycznie – zyskały wolność. Miejmy zatem naszą wolność i cieszmy się chwilą, będąc kobietami jednorazowego użytku z własnej i nieprzymuszonej woli – wpasowując się we wzorce kulturowe, które same swoimi dążeniami uaktywniłyśmy. Czy to się opłaciło kobietom? Czy rzeczywiście mamy równouprawnienie? Czy też jedynie ulotną i trywialną przyjemność korzystania z potencjału naszych ciał, póki są młode, atrakcyjne i szczupłe?