Klęczący Berkut przestrogą dla siepaczy stojących na straży systemu upodlenia Polaków

Klęczący Berkut we Lwowie i równie mizernie proszący o wybaczenie – w prawdziwie teatralnych gestach – to rzeczywista przestroga dla wszystkich siepaczy stojących na straży systemu upodlenia Polaków.

Przy czym trzeba pamiętać, że klęczącymi nie powinni być oficerowie i szeregowcy Berkutu, ale oligarchowie i polityczni bonzowie, odpowiedzialni za trwanie systemu, który doprowadził Ukrainę na granicę katastrofy. Wnioski z tego trzeba wyciągnąć i u nas. Wina Berkutu jest tylko taka, że powinien odmówić strzelania do ludzi z broni ostrej. Ukarać należy tego, który wydał Berkutowi taki rozkaz.

Nadejdzie kiedyś dzień, gdy niesprawiedliwi: sędziowie, prokuratorzy, policjanci, komornicy i oczywiście banksterzy i ich polityczni skorumpowani pachołkowie – także uklękną w geście proszącym o litość od Narodu. Tego możemy być pewni, że taki dzień też kiedyś w naszym kraju nadejdzie. Jeszcze nie nadszedł ten moment, jednakże ten szczęśliwy i radosny dzień nadejdzie.

Jednakże w ten dzień, nie będziemy tak litościwi jak gnębieni przez lata Ukraińcy, zmienimy kodeks karny i przygotujemy sznury, zapadnie w miejscach wykonywania kary śmierci nadal istnieją w kilku więzieniach – wystarczy przywrócić im właściwą funkcję. Nie ma bowiem litości dla tych, którzy są architektami, strażnikami i wykonawcami procesów ludobójczego upodlenia na własnym Narodzie. Nie można się zgodzić na to, żeby nie było kary za zniszczenie życia milionom ludzi, za stałe upodlenia we wszystkich dziedzinach życia, nie może być i nie będzie na to zgody – będzie sznur na szyje tych bydlaków żyjących w luksusie i bezczelnie wypluwających ze swoich parszywych gardeł „mądre rady dla maluczkich” jakby pozjadali wszystkie rozumy.

Dzisiaj ci wszyscy siepacze, którzy są na służbie tego nieludzkiego systemu mogą patrząc na przykład ukraiński dobrze się zastanowić i sobie przemyśleć – co robią, jak wykonują swoje obowiązki i w czyim interesie. Zasłanianie się literą prawa nie zda egzaminu w świetle skali dramatu, który w tym kraju po prostu musi doprowadzić do wybuchu rewolucji albo wyginięcia ludności, jeżeli ta nie zrzuci swoich ciemiężycieli – nie ma drogi pośredniej. To właśnie szanse na nią zmarnowała ta parszywa elita, która pasie się na krzywdzie zwykłych obywateli.

Nie będzie litości dla wrogów Ludu – nie będzie nawet odrobiny litowania się, ani dla nich i dla ich rodzin, ponieważ te parszywe bydlaki – wiją sobie gniazda za to, co ukradną biedakom, których nie stać regularnie nawet na przyzwoity posiłek, a co dopiero dom pod miastem, samochody, rodzinę itd. Życie jest krótkie i nawet przyjmując założenie, że Bóg istnieje i zobowiązuje nas do czegoś moralność chrześcijańska – tym parszywym złodziejom nie można podarować, albowiem – kradnąc – odbierają prawo do życia innym ludziom, a za to kara może być tylko jedna.

Oczywiście nie może być tak, że w przypadku rewolucji w Polsce właściwym zachowaniem byłoby skazanie na karę śmierci całej elity i jej rodzin – niestety czasy rewolucji francuskiej już minęły i tak się nie da w dzisiejszych czasach przeprowadzić nawet rewolucji. Jednakże nic nie stoi na przeszkodzie, żeby rankingować każdego – pod względem szkodliwości osobistej jak również służbowej na kanwie rzeczywistych dokonań. Im wyższa pozycja w rankingu tym surowsza kara, nie można mieć bowiem żadnej, naprawdę żadnej litości dla tego ludzkiego ścierwa, które okupuje ten kraj.

Problem zakazu retroakcji w prawie można obejść prawami rewolucji i prawami umęczonego głosu ludu. Nie może być bowiem tak, żeby ofiary – musiały uznać brak winy sprawców, jeżeli ich wina w ujęciu szkodliwości spełniała na raz trzy przesłanki: miała charakter systemowy, była wynikiem ich swobodnego wyboru a szkody spowodowane ich działaniem lub zaniechaniem – trwale, znacząco i systemowo ograniczyły nasze możliwości lb spowodowały krzywdę. Na tej podstawie należałoby skazywać „ojców” transformacji – z najgroźniejszą trójcą największych szkodników jakich miała nowożytna Polska, czyli: panem Jerzym Buzkiem, panem Leszkiem Balcerowiczem i panem Marianem Krzaklewskim – tego co ci ludzie, działając w zgodzie politycznej i w porozumieniu politycznym zrobili – psując swoimi poronionymi reformami ten kraj Naród nie może zapomnieć nigdy, ponieważ bylibyśmy w zupełnie innym miejscu dzisiaj niż jesteśmy, gdyby nie popsuto służby zdrowia, nie poroniono samorządów, nie skrzywiono edukacji i wreszcie nie spowodowano klęski emerytalnej, która zwali nasze społeczeństwo z kolan na których jesteśmy – zmuszając nas do leżenia krzyżem przed posiadaczami majątku! To tym ludziom zawdzięczamy słynne cztery nieszczęsne reformy najgorszego rządu w historiach Polski – rządu pana Jerzego Buzka, którego gospodarczym (i nie tylko) strategiem był pan Balcerowicz a poparcie polityczne zapewniał pan Krzaklewski. To oni wówczas rządzili – reformując ten kraj w kierunku równi pochyłej! Tych ludzi i innych – trzeba rozliczyć. Nie może być wyjątków, nie może być zapomnienia, ponieważ 25 lat ludobójczego neoliberalizmu to są złamane życia milionów Polaków, tutaj nie może być taryfy ulgowej.

Proszę sobie zadać pytania – dlaczego ci ludzie (mamy na myśli generalnie winną zaniedbań klasę polityczną i bezprawnie uwłaszczonych złodziei) mają sobie spokojnie żyć na wysokich emeryturach, jeżeli rządzili tak nagannie, że wynik całego systemu to praktycznie bankructwo i nędza dominującej części społeczeństwa? Dlaczego ci ludzie mają cieszyć się z sukcesów swoich dzieci, którym opłacili edukację i doskonały start – z pieniędzy, które im się nie należały? Skoro wielu z nas nawet nie myśli o dzieciach, bo ich na to nie stać, a nawet jak stać to dzieci milionów Polaków myślą o zmywaku w Londynie! Nie może być zgody na taką niesprawiedliwość społeczną, nie może być akceptacji na to, żeby kraj – ukradziony Narodowi przez bandę neoliberalnych cwaniaków – poszedł w zatracenie i na zmarnowanie. Albo my, albo oni – walka trwa, przy czym trzeba przyznać, że to oni wygrywają.

Rosyjskie tłumaczenie tekstu [tutaj]

10 myśli na temat “Klęczący Berkut przestrogą dla siepaczy stojących na straży systemu upodlenia Polaków

 • 27 lutego 2014 o 06:19
  Permalink

  Wieszanie najlepiej zacząć od Jaruzelskiego i Kiszczaka póki jeszcze żyją. A tak na poważnie, to kolejna porcja słownej biegunki.

  Odpowiedz
  • 27 lutego 2014 o 11:08
   Permalink

   Zapomniał Pan o niejakim Bush’u i kilku innych…

   Odpowiedz
 • 27 lutego 2014 o 10:44
  Permalink

  Widzę, że Krakauerowi “puszczają nerwy”. Przywódcy, sędziowie i właściciele narodowego majątku nie istnieją sami z siebie, lecz są emanacją tej samej społeczności, na której pasożytują. Takie naród ma elity, na jakie zasługuje i jakie sam produkuje. Karanie bez oglądania się na prawo, jest zupenie nieskuteczne, gdyż skierowane jest przeciw objawom a nie godzi w źródła zła. Dowodzi tego opis dziejów, który odnotował już wiele tego rodzaju akcji, że przypomjnę rozmaite rewolucyjne sądy ludowe, lynch, sondergericht, czerezwyczajkę itp. Jedynie skuteczne jest pobudzanie racjonalnego myślenia, gdyż – jak to pięknie wyraził bodaj że Goya – upiory budzą się wtedy, gdy śpi umysł.

  Odpowiedz
 • 27 lutego 2014 o 12:52
  Permalink

  To powinno być większą przestrogą…

  Janukowycz: jestem legalnym prezydentem, poprosiłem Rosję o pomoc…

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz%2Fjanukowycz-jestem-legalnym-prezydentem-poprosilem-rosje-o-pomoc

  i pomoc nadchodzi szybko….
  БТРы России под Симферополем
  https://www.youtube.com/watch?v=cIEY5iuswYo

  Opublikowano 27 lut 2014
  27 февраля 2014 года. Российские БТРы под Симферополем. Развернулись и уехали от города в направлении пгт. Гвардейское. Подробнее http://cit.ua/article/35948/

  Odpowiedz
  • 27 lutego 2014 o 20:46
   Permalink

   Za późno! Zdymisjonowany przez Janukowycza dowódca naczelny ukraińskich sił zbrojnych został z powrotem powołany na to stanowisko przez nowe władze i według doniesień przygotowuje armię na “powitanie przyjaciół”. Janukowyczowi puściły nerwy, zresztą nie po raz pierwszy, i nawet Rosjanie nie traktują go poważnie. Nie zdziwiłby się, gdyby nagle zmarł na “atak serca” lub jakąś inną atakującą nagle chorobę.

   Odpowiedz
 • 27 lutego 2014 o 15:59
  Permalink

  Pisałem o tym wcześniej, polska służby bezpieczeństwa
  powinne szybko UCZYĆ sie, wyciągać wnioski.
  Walka z narodem w interesie reżymu solidarnościowego
  – nie popłaca, a Majdan warszawski nieuchronnie zbliza się. My naród polski mamy swoich oligarchów “wrzód na dupie” który to musimy zlikwidować wraz z “władzą
  solidarnościową.”
  Po to aby było NORMALNIE !!Aby Polska była dla Polaków.
  Na Zachód do “roboty” niech jadą Szechtery i im podobni
  solidarnościowcy, którzy nam Polakom zgotowali piekło
  na naszej POLSKIEJ ZIEMI.

  Odpowiedz
  • 27 lutego 2014 o 21:50
   Permalink

   Widzę, żeś pan z gatunku prymitywnych.
   Majdan ukraiński to przykład walki z reżimami wschodnimi, które doprowadziły do bankructwa państwa i jego gospodarki.
   Piekło na nieludzkiej ziemi to domena wschodnich satrapii – dzisiaj na wschód od Bugu.
   Kto sprawił że PKB na głowę mieszkańca (PPP) Ukrainy w 2012 był blisko dwukrotnie niższy niż w Bułgarii czy 1,8-krotnie niższy niż w Rumunii i blisko 3-krotnie niższe niż w Polsce?

   Odpowiedz
   • 1 marca 2014 o 21:51
    Permalink

    Jeżeli masz p. poglądy polityczne takie jak prezentujesz, to …trzeba współczuć i…uszanować. Poczułem się jakbym przeczytał “gazetę wyborczą”, przelożoną “gazetą polską”, a na dodatek “przemawia” do ucha radio
    maryja z cyklicznej audycji o godz.13 ?
    “Widzę, żeś pan”…niektórzy patrzą, a nie widzą,
    słuchają a nie słyszą…
    Prawdziwy dramat ukrainców, bylby z chwilą “wejścia gospodarczego” Zachodu, pod postaciami MFW, BŚ, “doradców” pokroju L.B.
    zerwania kontaktów gospodarczych z Fed. Ros.etc.

    Odpowiedz
 • 27 lutego 2014 o 19:34
  Permalink

  Obrazki z wyst…z Kijowa.
  “Pod pretekstem “rewolucji” , uzbrojone bandy grabią domy, kradna bizuterię, cenne rzeczy, a takze napoje
  alkoholowe, który pija na ulicach miasta, po czym strzelają z broni palnej, obrzucaja pomieszczenia koktajlami Mołotowa, a nawet gwałcą kobiety i dziewczęta,
  którym nie udal sie uciec.” Mówi o sytuacji w Kijowie Giennadij Moskal, deputowany “Batkiwszczyny.”
  Siły porządkowe Ukrainy zostaly UPOKORZONE i zastraszone
  przez”rewolucjonistów”, czytaj:bandytów, czego symbolem
  stały sie ponizające “przeprosiny” do jakich pod grozbą
  zlinczowania przez motłoch, zmuszono funkcjonariuszy
  “Berkutu” m.in. we Lwowie…
  bandyci i “nowa władza”złamali kręgosłup ukraińskich
  służb mundurowych, w wyniku czego, w duzej części
  Ukrainy “rządzą” zorganizowane bandy, grupy przestępców.
  Swiat kryminalny górą, żle się dzieje w państwie duń…
  ukraińskim…a moze taki był cel. Libia, Syria na ziemiach Wielkiej Słowiańszczyzny?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.