Jeżeli Rosja jest naszym przeciwnikiem, to…

Człowiek budzi się rano, włącza Internet i słyszy oraz czyta, że Federacja Rosyjska jest teraz naszym przeciwnikiem… bo oświadczył tak wysokiego stopnia URZĘDNIK NATO! Jak to fajnie jest być członkiem Sojuszu, gdzie zwykli urzędnicy – co prawda bardzo wysokiej rangi, ale jednak to tylko urzędnicy – definiują za nas, kto jest naszym przeciwnikiem, partnerem, wrogiem, przyjacielem, kogo mamy kochać i jak, a kogo zabijać. Jakie to wspaniałe, jakie to proste, jakie to wygodne i tak jakby z innego świata.

Jest jeden problem – Rosja, to nie Afganistan i nie leży tam gdzie Afganistan.

Jeżeli bowiem rzeczywiście Rosja jest naszym przeciwnikiem to poproszę o przysłanie do Polski 300-400 głowic jądrowych i około 60 termojądrowych wraz z całą gamą środków ich przenoszenia. System obrony przeciwlotniczej oraz zasłonę konwencjonalną zapewnimy sami – w końcu trzeba ponosić koszty, jeżeli jednak definiujemy Federację Rosyjską jako przeciwnika, to proszę nie mieć złudzeń i proszę być konsekwentnym. Od następnego dnia wszystko musi być na serio.

Tylko broń jądrowa – zdolna do natychmiastowego użycia i to na podstawie decyzji naszych polityków i wojskowych może stanowić adekwatną odpowiedź wobec rosyjskiej broni jądrowej – nie ma innego sposobu na zapewnienie sobie bezpieczeństwa, jeżeli jesteśmy tak odważni, że widzimy w termonuklearnym mocarstwie przeciwnika. Proszę się zastanowić, czy Zachód wyposaży Wojsko Polskie w tego typu broń? Równie dobrze moglibyśmy myśleć o budowie Bazyliki Mariackiej na Marsie, chociaż chyba to byłoby bardziej prawdopodobne!

Sprawa jest jednak przerażająco poważna, albowiem w ten oto sposób sami sobie zdefiniowaliśmy wroga, chociaż jeszcze trzy lub cztery miesiące temu – planowaliśmy wycofanie się z Afganistanu ze wsparciem rosyjskim (jako Sojusz). To nie jest normalne, prześledzenie ciągu wydarzeń pokazuje, że tego co się stało nie da się opisać w jednym logicznym zdaniu. W ciągu kwartału pełne przewartościowanie geopolityki? Dlaczego? Bo ktoś – nie do końca wiadomo, kto oferował Ukrainie fikcję stowarzyszenia z Unią Europejską, którą jej prezydent odrzucił? Teraz z tego powodu mamy mieć Rosję za przeciwnika i przygotowywać się do wojny? Czy ktoś oszalał?

Naprawdę sytuacji nie da się rozpoznawać w inny sposób niż w kategoriach psychiatrycznych, ponieważ naprawdę nic się takiego nie stało (do być może aktualnego szturmu ukraińskich wojsk majdanowych na Słowiańsk i inne miasta wschodniej Ukrainy) – żebyśmy my członkowie NATO mieli uznawać Rosję za przeciwnika. Jeżeli bowiem to jest przeciwnik, to proszę jutro przestać kupować surowce energetyczne w Federacji, ponieważ nie możemy finansować państwa, które może nas zaatakować! No ludzie – bądźmy konsekwentni! Wóz albo przewóz, jeżeli ma się przeciwnika – tak pięknie się go wyhodowało, to znaczy że trzeba go traktować jak przeciwnika, a nie mówić jedno a robić drugie. Przeciwnika się zwalcza, a nie kupuje od niego około 35% energii jaką zużywa cała Unia Europejska!

Proszę bardzo – mamy zatem dwie kwestie – broń jądrową oraz broń energetyczną. Jak zastosujemy te dwie – NATYCHMIAST – dopiero wówczas będzie można mówić o tym, że jesteśmy trochę bezpieczni, przynajmniej na tyle, żeby myśleć o budowaniu systemu bezpieczeństwa “na serio”. W praktyce kończy się to budową nowej żelaznej kurtyny oraz narastaniem niepotrzebnych napięć – przy dwuznacznej postawie niektórych państw NATO i Unii Europejskiej, które nie mają najmniejszego zamiaru rezygnować ze wschodnich rynków i możliwości jakie stwarza współpraca gospodarcza!

Co wówczas? Będziemy przypatrywać się jak upada Unia Europejska, ponieważ wychodzą z niej Niemcy – niezdolne pogodzić się z ewentualnością umierania „za Ukrainę”, „za Polskę” lub nie wiadomo za co i po co? Uwaga – bez jakiegoś bismarkowskiego zadęcia, po prostu dzisiaj nie da się wytłumaczyć ultra pacyfistycznemu społeczeństwo Niemiec, że jutro może być wojna… bo Polacy obiecali Ukrainie Europę… Co będzie potem? Ktoś o tym pomyślał zawczasu do czego doprowadzi system budowy totalnego napięcia? Pamiętacie państwo kto jest tym “ktosiem” – podpalaczem pokoju międzynarodowego i koniem trojańskim? Pamiętajcie państwo o tym człowieku. Przecież nie wszystkie kraje Unii Europejskiej mają takie same interesy, co więcej Unia to w końcu nie jest sojusz obronny, a NATO to zupełnie coś innego, o czym chyba nie chce się już pamiętać.

Więc jeżeli pozwalamy na to, żeby zwykły urzędnik doprowadził do sytuacji w której stajemy się przeciwnikiem sąsiedniego termonuklearnego imperium, to niestety trzeba będzie wziąć za to odpowiedzialność, albo usunąć urzędnika i przeprosić szanownego sąsiada! Problem polega na tym, że konsekwencji nie poniesie urzędnik, konsekwencje poniesiemy my i to najpierw w słabo bronionym kraju buforowym – tego Sojuszu…

Zapamiętajcie państwo – to NATO jako pierwsze uznało Federację Rosyjską za przeciwnika, do wczoraj jeszcze jak można było obejrzeć na oficjalnej stronie internetowej pana Władimira Putina – Prezydenta Federacji Rosyjskiej – wypowiadał się on o “europejskich kolegach”, ewentualnie “partnerach”. jest pewne, że na te prowokacje w końcu Moskwa musi zareagować, nawet rosyjska powściągliwość ma w końcu granicę…

17 thoughts on “Jeżeli Rosja jest naszym przeciwnikiem, to…

 • 3 maja 2014 o 08:00
  Permalink

  Rosja była jest i będzie przeciwnikiem Polski, ale dopóki grała fair nie było problemu. Powstał on, a właściwie tylko się odnowił, gdy Putinowi zaczęło się śnić nowe imperium rosyjskie. Rosja, a właściwie jej Fuehrer Herr Putin, sama się o to postarała, aby NATO i Zachód jako całość zaczął ją traktować, ja traktował nieistniejący dzisiaj Związek Sowiecki, jako przeciwnika. Dobra wola Zachodu po prostu się wyczerpała i nie ma się czemu dziwić. Lepiej późno, niż wcale i nie ma co mówić, że pada deszcz, gdy Rosjanie plują nam i Zachodowi w twarz.

  Odpowiedz
  • 3 maja 2014 o 09:37
   Permalink

   Największym przeciwnikiem Polski są takie głąby jak ty i lokajska klasa polityczna. Po 10 latach wstąpienia do UE mamy zniszczony przemysł, zadłużenie jak ameryka, bezrobocie, ucieczkę młodych i minusowy przyrost naturalny, głodnych i bezdomnych na ulicach, brak opieki medycznej premiera bratającego sie ze złodziejką Julią, śmiesznego prezydenta i opozycję przymilająca sie do bandytów majdanu. Nawet resztki eksportu towarów wysoko przetworzonego w chlewniach i sadach mamy zablokowane przez bezrozumna politykę faceta z grzywką na Adolfa.

   Odpowiedz
   • 3 maja 2014 o 10:27
    Permalink

    Autor 100%.Ireneusz50 zajwa reakcja na observer48.Typ na chorobowym.

    Odpowiedz
   • 3 maja 2014 o 10:57
    Permalink

    Ha,Ha,Ha, dobra odpowiedz! Observer48 to najlepiej wyslac na Majdan!

    Odpowiedz
  • 30 maja 2014 o 09:42
   Permalink

   Zgadzam sie z poniższym – czyli oceną kto najbardziej szkodzi Polsce…

   Zacytuję fragment wywiadu z Największym Polakiem jaki żył w XX wieku:

   …”W tym sensie jego rola /Dmowskiego – dopisek K./ była równorzędna z Piłsudskim, aczkolwiek dziś, jakby nie patrzeć niektóre poglądy miał zaściankowe, w tym narastające tendencje antysemickie. Ale widział, że jesteśmy pomiędzy dwoma wielkimi państwami i uważał, jak potem kardynał Stefan Wyszyński, że ściana słowiańska jest realnością. ZSRR, komunizm, wcześniej czy później upadnie, ale Rosja będzie. Traktujmy to nie jako zło konieczne, ale jako szansę. Te różne dzisiejsze fobie są głupie. Nawracanie Rosji na demokrację? Demokracja rodzi się w długim procesie, z jajecznicy Putin zrobił jajko, ale żeby zrobić jajko naprężał muskuły. ”

   Całość tutaj (do przemyślenia dla tych co mają taki przyrząd na ramionach):
   http://www.konserwatyzm.pl/artykul/12163/ja-tez-nosilem-mieczyk-chrobrego—wywiad-z-sp-gen-wojcieche

   Odpowiedz
 • 3 maja 2014 o 09:17
  Permalink

  Autor ma 100% racji.
  Zabawy z bronią ma Ukrainie przybierają przerażającą postać.
  Wojny zawsze rodzą się w ludzkich głowach i poprzez słowa urzędników i polityków państw, które podświadomie dążą do wojny.

  Dywagacje @observera48 z bezpiecznej odległości od rejonu bezpośrednio zagrożonego wojną – są nie na miejscu.

  My, jako Polska i Polacy jesteśmy w strefie bezpośredniego zagrożenia i nie mamy żadnych gwarancji bezpieczeństwa, co wykazały ostatnie miesiące.

  Do tego jesteśmy na DOROBKU, a o SUKCESACH dorabiania się trąbią rządowi propagandziści.

  Jest tu sprzeczność pomiędzy DORABIANIEM się Polaków w stabilizacji i narastającej NIEPEWNOŚCI, co stawia pod znakiem zapytania dochodzenie do dalszego DOBROBYTU.

  Może nawet zagrażać osiągniętemu już poziomowi i przeistoczyć się w biedę, pot i łzy.

  Dlatego wszyscy powinni zrewidować swoje myślenie i podjąć działania ALBO-ALBO …

  Nie da się dążyć do wojny z nowo-wykreowanym PRZECIWNIKIEM na Wschodzie, z jednoczesnym zachowaniem osiągniętego wzrostu gospodarczego i poprawy poziomu życia Polaków.

  Komu zależy na wznoszeniu nowej Żelaznej Kurtyny i na dążeniu do wojny?

  Chyba nie Polakom?

  Bo Autor jednoznacznie wypowiada się za pokojowym współistnieniem, do czego należy dążyć – bo gwarantuje PRZEŻYCIE.

  Takowe już przerabialiśmy przez 45 powojennych lat …
  Czy o to chodzi?
  I kto na tym najwięcej zarobi?

  Odpowiedz
 • 3 maja 2014 o 10:00
  Permalink

  Moim zdaniem największym przeciwnikiem Polski są jej tzw.”elyty polityczne” z obecnie rządzącymi włącznie. Tyle złego co ostatnio zrobili np. w sprawie Ukrainy, powinno ich na długo wykluczyć ze społeczeństwa.

  Odpowiedz
  • 3 maja 2014 o 12:26
   Permalink

   Polacy to naród wyjątkowo podatny na manipulacje. Idą na to duże pieniądze.

   Odpowiedz
 • 3 maja 2014 o 17:48
  Permalink

  Można dodać, że dzisiaj premier Tusk stwierdził, że na ukrainie dzieje się już normalna wojna tylko innego typu

  Odpowiedz
 • 3 maja 2014 o 17:53
  Permalink

  My POLACY, w bardzo zdecydowanej przewadze
  nie uważamy Federacji Rosyjskiej “za przeciwnika”.
  To starają się wmówić nam obce,oderwane o realiów
  tzw.”elity solidarnościowe” (włącznie z SLD)…
  Nikt w Polsce, nie chce, nie ma interesu w pogarszaniu
  stosunków z Rosją (no może poza garstką nawiedzonych
  WARIATÓW reprezentujących, obcy nam Polakom mentalnie, kulturowo, cywilizacyjnie “świat
  sxxxxxxxxxxo – neokonserwatywny”…), świat Zachodu.

  Odpowiedz
   • 18 maja 2014 o 12:15
    Permalink

    Dla ułatwienia , “otwartym tekstem”,z portalu

    http://www.konserwatyzm.pl

    List otwarty do Narodu Rosyjskiego i władz Federacji Rosyjskiej
    16 maja 2014 | Publicystyka Sprawy międzynarodowe
    Zaniepokojeni sytuacją polityczną, gospodarczą i finansową w świecie, a w szczególności na Ukrainie zwracamy się do władz Federacji Rosyjskiej o nieustępliwość w stosunku do władz i organizacji państw zachodnich – w tym polskich, które reprezentują dyktat neo – konserwatystów amerykańskich oraz spadkobierców ludobójczej organizacji UPA, których celem jest włączenie w swoją strefę wpływów Ukrainy bez względu na koszty i straty samej Ukrainy.

    List otwarty do Narodu Rosyjskiego i władz Federacji Rosyjskiej.
    Prezydent Federacji Rosyjskiej, Pan Władimir Władimirowicz Putin
    Przewodnicząca Rady FR, Pani Walentina Iwanowna Matwijenko
    Premier FR , Pan Dmitrij Anatoljewicz Miedwiediew
    Minister Spraw Zagranicznych FR, Pan Siergiej Wiktorowicz Ławrow

    Narody Rosji, Drodzy Bracia Rosjanie!

    Tysiące Polaków, wiernych Niepodległej Polsce i suwerennemu narodowi polskiemu, zarówno zorganizowani, jak i osoby nie zrzeszone jesteśmy oburzeni, zawstydzeni i nie zgadzamy się z działaniami obecnych władz i ich koncesjonowaną opozycją parlamentarną w Polsce, którzy wykonują zadania narzucone im przez ich zachodnich mocodawców.

    Odegrali oni perfidną rolę w przygotowaniach i przeprowadzeniu zbrojnego zamachu na demokratycznie wybrane władze bratnich narodów Ukrainy. Awanturnicza polityka antypolskiej klasy politycznej i olbrzymie ich zaangażowanie na Majdanie, pomoc w szkoleniu i zbrojeniu faszystowskich Banderowców, którzy dla zdobycia w sposób zbrojny władzy na Ukrainie, posunęli się nawet do zabijania własnych cywilnych demonstrantów „pokojowo nastawionych” oraz funkcjonariuszy Berkutu. Polityka taka zasługuje na najwyższe potępienie. Cały imperialistyczny zachód, na czele z amerykańską administracją, juntą kijowską i marionetkami politycznymi w Polsce ma ukraińską krew na rękach.

    Było to naśladowanie i kontynuacja banderowskich band, które to bandy dokonywały ludobójstwa Słowian – Polaków, Rosjan, Białorusinów, Ukraińców oraz Żydów w czasie II W.Ś., dziś w nowej formie opracowanej i wdrożonej w roku 1992, która zwie się Doktryną Wolfowitza.

    To pokazuje dobitnie, jak bardzo ci marionetkowi politycy są uzależnieni i usłużni swoim mocodawcom dążącym do destabilizacji w naszym regionie. Wpisuje się to w plany tzw. zachodu mające na celu zapanowanie nad całym światem przez grupkę ludzi pociągających za sznurki i nie mających żadnych oporów w przeprowadzaniu akcji zamachów, morderstw, wzniecania rewolucji, wzniecania wojen, dopuszczając się aktów ludobójstwa i czystek etnicznych w imię budowy ,,demokracji”.

    Zniewalanie narodów świata i podporządkowywanie sobie kolejnych państw poprzez obalanie rządów przekupstwem, mordami, kolorowymi rewolucjami, wojnami proxy, etc. prowadzi do ogólnoświatowej destabilizacji i do III wojny światowej.

    Duża ilość polskich organizacji pozarządowych oraz tysiące Polaków nie zrzeszonych, pozbawionych głosu i możliwości dostępu do mass mediów – sprzeciwia się tym wrogim dla ludzkości działaniom i solidaryzuje się z władzami Federacji Rosyjskiej w podejmowanych działaniach, zarówno tych dotyczących Ukrainy, jak również wcześniej w sprawie Syrii oraz w wielu innych sytuacjach. Doceniamy tu, szczególną pozytywną rolę Pana prezydenta Władimira Putina.

    Zaniepokojeni sytuacją polityczną, gospodarczą i finansową w świecie, a w szczególności na Ukrainie zwracamy się do władz Federacji Rosyjskiej o nieustępliwość w stosunku do władz i organizacji państw zachodnich – w tym polskich, które reprezentują dyktat neo – konserwatystów amerykańskich oraz spadkobierców ludobójczej organizacji UPA, których celem jest włączenie w swoją strefę wpływów Ukrainy bez względu na koszty i straty samej Ukrainy. Plan włączenia Ukrainy do UE , a następnie do NATO ma w swym zamyśle osaczenie Rosji z każdej możliwej strony. Świadoma część narodu polskiego, nie ulegająca kłamstwom i manipulacjom politycznym i medialnym widzi w tych działaniach dalsze zagrożenia dla wszystkich Słowian!

    My, Polacy nie zgadzamy się na amerykańską opcję polityki polskiej wobec Rosji i jej władz, jak również wobec Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, Gruzji. Taka polityka nie leży w interesie Narodu Polskiego, naraża nas na światowy konflikt militarny na naszym terytorium. Polacy pragną pokoju z Rosją, oczywiście w interesie godności narodowej i narodowych interesów.

    Polska oraz Narody byłej Jugosławii są ewidentnym przykładem niszczenia Słowian. Prowadzona od 25 lat antypolska polityka w dziedzinie społecznej, gospodarczej, finansowej, obronnej doprowadziła wprost do likwidacji państwa polskiego oraz do niszczenia narodu polskiego ekonomicznie, fizycznie i moralnie. Przy ,,pomocy” tzw. ,,ekspertów” z zachodu zlikwidowano Polską gospodarkę. To, co Naród Polski wypracował, sprzedajni politycy w Polsce sprzedali za bezcen zachodnim inwestorom, w tym bankowość i strategiczne przedsiębiorstwa. Zachodni inwestorzy zlikwidowali konkurencję a Polacy zostali bez pracy i własności.. Skutki tzw. transformacji gospodarczej dla Polski są tragiczne. Dług publiczny Polski wynosi około 1 bln $ (jeden bilion dolarów), pomimo wyprzedaży najlepszych składników majątku narodowego, bezrobocie sięga oficjalnie 14% a nieoficjalnie bezrobocie wśród Polaków wynosi około 30%, zmuszono w sposób ekonomiczny młodych Polaków do emigracji, rozbijając rodziny. Postępowanie takie wszystkich rządów w Polsce doprowadziło do zapaści demograficznej oraz do tysięcy samobójstw szczególnie wśród młodych.

    W zamian tzw. ,,zachodni wyzwoliciele” podsuwają Polakom, związki homoseksualne, przemysł pornograficzny, pedofilię, narkotyki, sekty, medialny terror, cenzurę, fasadową demokrację, lichwę, swobodny napływ imigrantów, podstępną walkę z Panem Bogiem.

    Nie inaczej jest z przedstawianiem sytuacji na Ukrainie z całkowitym zakłamaniem faktów oraz fałszowania informacjami o prawdziwych sponsorach przewrotu ukraińskiego. Prym w tym zafałszowanym przekazie wiodą polskojęzyczne media, których właścicielami, decydentami i kontrolerami są koncerny zachodnie. Jest to nic innego jak zainstalowana wroga Polsce sieć propagandowa na terytorium Polski. To samo dotyczy mediów publicznych opłacanych z pieniędzy polskiego podatnika, a podporządkowanych całkowicie wrogim celom zachodu.

    Zabetonowana scena polityczna w Polsce, która prawdopodobnie została zainstalowana przez obce służby specjalne, a wraz z nimi potężne korporacje zachodu, od 1989 roku z medialną tubą manipulacyjną w sposób nachalny i agresywny oszukują Naród Polski już przez ćwierć wieku.

    Ostatnie wydarzenia na Ukrainie wzmogły nasze obawy o los całej Słowiańszczyzny, Polski, Europy i świata. W przypadku zwycięstwa kosmopolitycznych sił destrukcyjnych na Ukrainie, nie będzie to ich ostatni złowrogi element planu w stosunku do Słowian i innych grup narodowościowych. Już wcześniej zachodnia mafia kosmopolityczna dokonywała prób zawładnięcia Białorusi, tylko dzięki wyjątkowo silnej pozycji, sprawnemu prezydentowi Aleksandrowi Łukaszence, ich niecne zamiary spaliły na panewce. Rosja również nie może ignorować zbrodniczych planów Zachodu, i jak widać z działań władz Federacji Rosyjskiej doskonale to dostrzega. Dostrzegają to również Polacy i chcąc włączyć się czynnie w odpór siłom zachodu w niszczeniu i skłócaniu narodów słowiańskich.

    W związku z tym proponujemy:

    – powołać Światową Radę Słowian, jako platformę kontaktu i porozumienia miedzy naszymi plemionami, która składałaby się z przedstawicieli wszystkich krajów słowiańskich wyłonionych w poszczególnych krajach słowiańskich spośród osób zaangażowanych w działalność w organizacjach opozycyjnych w stosunku do posłusznych obcym, zainstalowanych marionetkowych reżimów.

    – ustanowić siedzibę Światowej Rady Słowian z któryś stolic krajów słowiańskich

    – głównym zadaniem ŚRS wraz ze swym zapleczem w swoich krajach byłoby opracowywanie i upowszechnianie wspólnych działań obronnych przed zniszczeniem naszej chrześcijańskiej wspólnoty słowiańszczyzny oraz stworzenie możliwości rozpowszechniania informacji dla wszystkich narodów słowiańskich.

    Nasza propozycja wynika z przyspieszenia destrukcyjnych działań obozu bardzo wrogiego wobec Słowian, a zarazem z niedostatecznych możliwości swobodnych działań w rodzimych krajach. Nasze organizacje są izolowane, inwigilowane i niszczone. Nie mamy możliwości dotarcia do społeczeństwa poza przemyconymi informacjami w internecie.

    Jesteśmy przeciwni wszelkim rewolucjom, wojnom, które niszczą narody, rodziny i poszczególne istoty ludzkie i dlatego też poprzez dotarcie do świadomości ogółu społeczeństw słowiańskich (i nie tylko słowiańskich) chcemy i możemy zmienić przyszłe losy naszych narodów. Jesteśmy przekonani, że wspólne przeciwstawienie się złu, będzie miało na tyle duży wydźwięk w całym świecie, że marionetkowe władze tzw. zachodu nie będą w stanie zagłuszyć naszego wspólnego, międzynarodowego stanowiska i międzynarodowych działań Wszystkich Ludzi Dobrej Woli zarówno Wschodu jak i Zachodu. Żadne pojedyncze działania nie mają wg. naszego rozeznania racji bytu. Dodatkową naszą siłą i szansą będzie wsparcie jedynychkrajów słowiańskich liczących się na arenie międzynarodowej.

    Gratulujemy Wam, naszym słowiańskim braciom Rosjanom, (który jako pierwszy Naród na świecie zapłacił ogromną cenę ludobójczego bolszewizmu, sponsorowanego przez to samo środowisko lichwiarzy, co obecnie na Ukrainie), obecnych władz Federacji Rosyjskiej. Cieszymy się, że po wielu niekorzystnych latach demontażu Rosji nastąpiło jej odrodzenie, szczególnie w duchu moralnym oraz Chrześcijaństwa. Wiążemy z tą zmianą nadzieję również dla nas Polaków, którzy wielokrotnie skłócani przez polskojęzyczne media oraz 25 – letnią tą samą pasożytniczą klasę polityczną nie ulegliśmy w całości, dyktaturze propagandy oraz bankierom. W obecnej walce (póki co propagandowej i politycznej) duża część Polaków jest z Rosją, z Rosjanami, z wolnymi od wpływów zachodnich Ukraińcami i z wszystkimi Słowianami. Nasze wspólne działania muszą przynieść odpowiedni rezultat dla dobra naszych słowiańskich narodów, dla dobra ludzkości, gdyż w innym przypadku podzielimy losy Iraku, Afganistanu, Syrii, Libii, Egiptu, Jugosławii, Ukrainy i wielu innych. Tylko wielka Chrześcijańska Rosja może zatrzymać marsz ,,szatana zachodu” na nasze słowiańskie ziemie.

    Pozdrawiamy Naród Rosyjski wraz z jego władzami.

    Podpisy:

    Profesor Anna Raźny – Kraków
    Profesor Jan Szarliński – Kraków
    Zygmunt Wrzodak – Poseł na Sejm IV i V kadencji, były członek Komisji Krajowej NSZZ Solidarność bloger: NEon24.pl
    Mecenas Ryszard Parulski – Warszawa
    Mecenas Marian Barański – Warszawa
    Mgr. Tadeusz Bednarski – Poznań
    Mgr. Adam Śmiech – blog jednodniówka.pl – Pabianice
    Mgr. Andrzej Skorski – Warszawa
    Zdzisław Jankowski – Poseł na Sejm IV kadencja
    Mgr. Jerzy Truchlewski – Gdańsk
    Dr. Paweł Ziemiński – Łódź
    Mgr. Dariusz Kosiór – Otwock

    Pod treścią Listu z czystym sumieniem
    podpisała by się zdecydowana większość
    świadomych ,uczciwych POLAKÓW – SŁOWIAN…
    świat xxxxxxxx- xxxxxxx,(autocenzura), nie ma
    czego w POLSCE szukać…
    ogólne przesłanie Listu jest jest jasne
    i uczciwie sformułowane…
    POPIERAM.

    Odpowiedz
   • 18 maja 2014 o 17:21
    Permalink

    Dzięki za linka odnośnie listu otwartego, jeszcze do końca nie doczytałam a w kolejce czeka mąż. Pozdrawiamy.

    Odpowiedz
 • 3 maja 2014 o 21:09
  Permalink

  В евроновостях было специально замолчено сжигание 49 одесситов в доме профсоюзов приехавшими фашистами. И то что сейчас в руине убивают юговосток тоже приветствуется. только запомните, пожалуйста, поляки и прибалты, что после 2 мая весь ваш поганый вой против России никто из русских прощать больше не будет. Вы слишком плохо помните историю, а мы ее хорошо знаем.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.