Jeżeli dwie Rosjanki prawie zachwiały naszym krajem…

graf. red.Czujemy się bezpieczniejsi! Naprawdę to „wspaniała wiadomość”, otóż służby specjalne naszego kraju, odniosły ważny “sukces” w wojnie hybrydowej z Rosją. To wielkie, ważne i naprawdę istotne wydarzenie. Nie ma to bowiem jak wygrywać w wojnie z takim przeciwnikiem! Pokonaliśmy zdaje się dwie czy cztery Kobiety! To zawsze jakiś sukces! Od czegoś się zaczyna! Zatrzymać Kobietę mającą rodzinę nie jest łatwo, ale się udało. Naprawdę czujemy się “bezpieczniejsi”!

Okazało się, że nasze dzielne specsłużby zatrzymały “groźne” obywatelki Rosji, które prowadziły w Polsce wojnę hybrydową! Wspierały rosyjską propagandę, fałszowały historię, utrudniały prowadzenie polityki historycznej przez Polskę, zakłócały relację Polski z Ukrainą, próbowały konsolidować środowiska prorosyjskie w Polsce!

To przerażające, żeby dwie Kobiety potrafiły utrudniać prowadzenie polityki historycznej przez Rzeczpospolitą! Fałszować historię! Konsolidować środowiska i zakłócać relacje z sąsiednim krajem. Dwie Kobiety zrobiły to wszystko? Wyobrażacie sobie to Państwo? Coś niesamowitego, dwie drobne Kobiety i proszę bardzo leży nasza polityka historyczna, stosunki z Ukrainą skopane, a “Zielone Ludziki” lęgną się po lasach jak grzyby po deszczu? Może je rodziły? Naprawdę nie ma żartów, Kobiety są niebezpieczne mają fantastyczną zdolność do rozmnażania się i przekazywania poglądów dzieciom. Dobrze, że je już teraz wydalili, bo strach pomyśleć co by było, jakby im pozwolić się dalej mnożyć. Strach się bać tych setek ludzików po lasach! Nie ważne, że będą dorastać 18 lat! Małe „zielone ludziki”, też są niebezpieczne – mogą sterować czołgami, które zapewne w okresie wojny zakopali w naszych lasach ich agenturalni poprzednicy! No a najniebezpieczniejsze są koty, które aresztowane Rosjanki w Polsce pozostawiły! Bezpański kot może się zacząć rzucać na polskie myszy! Oj nie będziemy tego tolerować, żeby ruski kot lub co gorsze, kot – Polak, wysługujący się Rosjanom pożerał nasze polskie, narodowe i zapewne niezłomne myszy! O nie ma na to zgody i zgody być nie może! Czy już wypowiedzieć wojnę Rosji?

Proszę się nie śmiać. zarzuty są poważne, to się dzieje na serio. Dotyczy tragedii ludzi, w tym dzieci. Z tego co publicznie przekazał pan rzecznik Koordynatora Służb Specjalnych jedna z Kobiet – obywatelka Cypru, kwestionowała i podważała polską politykę historyczną i zastępowała ją narracją rosyjską. Co więcej inspirowała prorosyjskie środowiska do określonych zachowań, w interesie Rosji oraz przekazywała im do realizacji dyrektywy rosyjskich instytucji ściśle związanych z władzami tego kraju. To ostanie jest szczególnie ciekawe. Jeżeli są na to dowody, to rzeczywiście może być uznane za działania przeciwko Polsce. Obywatel Polski prowadzący taką działalność może być uznany za zdrajcę, obywatel innego kraju po prostu działa w jego interesie, a nasze władze mają prawo go usunąć z terytorium. Jedynie dyplomaci są chronieni, chociaż też mogą być wydalani.

Chodzi o zarzut działań na zlecenie czynników rządowych Federacji Rosyjskiej, w tym kuluarowe działania, zmierzające do konsolidacji środowisk prorosyjskich w Polsce w zakresie kwestionowania i podważania polskiej polityki historycznej i zastępowania jej narracją rosyjską. Tylko, że nie ma na to paragrafu. Kuluarowe działania? Znaczy się szeptali po kiblach po rosyjsku? Zdaje się, że te panie, a przynajmniej jedna z nich działały zupełnie jawnie. Poza tym w jaki sposób można to robić? Przecież każda wypowiedź o odmiennej narracji od tej, którą promują oficjalne polskie czynniki może być uznana za sprzeczną z polską narodową racją stanu i szkodliwą dla Narodu i Suwerena i pana prezesa. 

Interesujące są również zarzuty o podsycaniu animozji polsko-ukraińskich w sferze społecznej i politycznej. W sferze społecznej to już chyba nie ma czego podsycać, ponieważ Ukraińcy w Polsce zabierają Polakom pracę. Powoduje to wzrost różnego rodzaju animozji, które podsycają się same i nie trzeba tutaj nic robić. Wystarczy zła polityka imigracyjna władz Polski, to ona jest winna tej sytuacji. 

Jeżeli chodzi zaś o sferę polityczną, to jest po prostu super ciekawe. O ile prawo w Polsce nie zmieniło się ostatniej nocy, to każdy ma prawo do działalności politycznej w Polsce, także obcokrajowcy. W tym także stowarzyszenia ukraińskie, promujące ukraińską lub zbieżną z ukraińską propagandę państwową, także historyczną. Więcej bez komentarza, żeby nie być posądzonym o podsycanie animozji, bo o to dzisiaj nie trudno a jak wiadomo władza ma zawsze rację. Tylko, co z tymi obywatelami Ukrainy, którzy przebywają w Polsce, a sami przeciwstawiają się ukraińskiej propagandzie nacjonalistyczno-banderowskiej? Czy oni mówiąc prawdę o Wołyniu lub o tym jak na Ukrainie wyglądają rządy oligarchów, czy tamtejsza polityka historyczna – również przyczyniają się do podsycania animozji? Co z tymi, którzy prezentują banderowski punkt widzenia?

Dodatkowo z komunikatu pana rzecznika dowiedzieliśmy się, że Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego realizuje równoległe działania wobec obywateli Polski, współpracujących z zatrzymanymi i wydalonymi cudzoziemcami w rosyjskiej wojnie informacyjnej przeciwko Polsce. W stosunku do niektórych z nich, działania realizowane są wspólnie z prokuraturą, pod kątem postawienia zarzutów. Samo stwierdzenie – o ile jest prawdziwe – z kręgów polskich służb specjalnych, że Rosja prowadzi wojnę informacyjną (hybrydową) przeciwko Polsce jest tak szokujące, że pytania mają tak wielkie pytajniki, że boimy się nawet ich cieni… Proszę to przeczytać jeszcze raz, mówimy o stwierdzeniu – wojny – z termonuklearnym supermocarstwem. Pytanie za 1000 pkt., dlaczego media pokazywały ślub pary książęcej z Anglii, a nie mówią nam o tym, że mamy wojnę z Rosją? Ludzie obudźmy się jeżeli mamy wojnę z tym krajem, to… No właśnie… Proszę sobie dopowiedzieć…

Nie ma żartów, oczywiście słuszną linię ma nasza władza i czujemy się “bezpieczniejsi”. Pozbycie się tych “zagrażających” naszemu państwu Kobiet to duże uczucie ulgi. Jeżeli jedna z tych Rosjanek ma dziecko w Polsce, to można je przykładowo więzić, przydzielić rodzinie zastępczej. Niech cierpi matka i córka, ojciec niech dostanie wylewu. Dziecku poda się silne leki, udowodni się molestowanie przez ojca. Potem odpowiednio potraktuje się je w szpitalu zgodnie z procedurami, matka z żalu wykończy się bez kontaktu z dzieckiem. Ciekawe, czy pozwolą przyjechać na ewentualny pogrzeb? To nie są żarty, to możliwy scenariusz, oczywiście przypadków.  Właśnie w ten sposób można niszczyć ludzi. Ponownie podkreślamy, że to nie są żarty, ten scenariusz może być realizowany. W naszym kraju można zgnoić każdego, zupełnie zgodnie z prawem i zupełnie zgodnie z procedurami – oczywiście dla jego dobra. 

Do tego nagonka medialna, oto wojna hybrydowa przeciwko Polsce, wielkie działania sterowane oczywiście prosto z Kremla, a pomocną dłoń w dostarczaniu informacji podsuwają oczywiście „przyjaźni” banderowscy towarzysze w kłamstwie. Wydobyto emaile rzekomo kompromitujące jedną z Kobiet, ale to nie problem, jak wiadomo komputer wszystko przyjmie. Naprawdę to szokujące, jeżeli rosyjskie służby specjalne działają w taki sposób, że korespondencję emailową ich domniemanych agentów czytają w Kijowie, to nie ma co się dziwić panu Piskorskiemu, że „stawiał” na Chiny. Ciekawy zbieg okoliczności prawda? Ludzie mózg staje. Każdy, kto ma chociaż minimum pojęcia o logice działania jakichkolwiek służb specjalnych, chociażby na podstawie literatury z okresu II Wojny Światowej i Zimnej Wojny, wie że są takie metody kontaktu, żeby rzeczywiste Pozycje Osobowe chronić przed jakimikolwiek podejrzeniami o cokolwiek. Komunikowanie się nawet z władzami Rosji, póki co nie jest w Polsce zakazane i objęte paragrafami!

Sytuacja niestety nie jest komiczna, chociaż wygląda kosmologicznie. Oto władza walczy z realnym zagrożeniem, ale metodami, które można porównać do rozrzucania gnoju na posadzce sali operacyjnej na ostrym dyżurze. Jeżeli prawdą jest to, że te Kobiety działały z polecenia władz Federacji Rosyjskiej i prowadziły działania wrogie Polsce, to bezwzględnie należało działać. Tylko ostatnią rzeczą jaka była tu potrzebna, była ofensywa medialna. Ponieważ takie sprawy załatwia się poza mediami, one nie są tu potrzebne. Ponieważ to jest gra na najcieńszych strunach jakie są. Gdyż o wiele lepiej, niż spalić takich ludzi, jest ich wykorzystywać do własnych celów. O to nie problem, zwłaszcza jak ma się chociaż minimalne pojęcie o tym, jak to robić. Być może więc oskarżono osoby niewinne, którym po prostu dorobiono gębę, albo rzeczywiście sprawczynie, tylko będące płotkami, z których można było zrobić tylko medialną wydmuszkę na jeden dzień. Co ciekawe podchwyciły to zachodnie media. Wedle tego, co pokazywały zbliżone do naszego rządu thin-tanki propagandowe w swoich mediach społecznościowych, miało to być miarą sukcesu tej „operacji”. 

Oczywiście jak zwykle nie ma dowodów. Wcześniej wyrzucono z Polski rosyjskiego dziennikarza, wybitnego felietonistę, wielkiego miłośnika Polski. Miał niestety ten zły zwyczaj, że pisał prawdę. Musiał wyjechać. Pan Piskorski oskarżony niedawno, siedzi już na tyle długo, że na pewno mu to “wryło się” w psychikę. W tej chwili wzięto się za Rosjanki żyjące w Polsce. Rodziny, dzieci, mężowie – oni się nie liczą, liczą się natomiast fakty, a te są słabe. Warto byłoby je poznać, zanim władza weźmie się za Polaków, którzy nie są po prostu godni bycia Polakami bo nie są rusofobami i nie nienawidzą Rosji i Rosjan. 

Realia są takie, że jeżeli dwie Rosjanki prawie zachwiały naszym krajem… to naprawdę strach się bać! Proszę sobie wyobrazić, co by było, jakby był ich cały autokar? Zdradzimy Państwu, że wiadomo nam o jednej z tych osób, że miała kota! Kot jak wiadomo to groźne zwierze – drapieżnik! Wiecie Państwo co może nam zrobić taki kot? Jak może być szkodliwy dla naszego państwa! Chyba nie ma niczego groźniejszego, niż Rosjanka z kotem! Czekajmy na pokazanie dowodów działalności agenturalnej, na pewno będą bardzo ciekawe i posłużą jako przykład demaskujący „długie macki” czy raczej “szpony” Kremla!

Uwaga szanujemy wszelkie działania władz Polski mające na celu zapewnienie nam bezpieczeństwa. Bezwzględnie należy je popierać, ale to nie może być tak, że prezentowana jest tylko relacja jednej ze stron, a władza robi co chce – nazywając kogoś szpiegiem, czy jak tam by nazywać nie chciała. Wiadomo, że tego typu operacje są tajne, bo muszą takimi być z samej istoty swojej natury. Jednakże żeby być wiarygodnymi powinny być udowadniane. Inaczej, to akcje wydmuszki. Chociaż lepiej być ofiarą akcji wydmuszki, niż np. spotkania z tramwajem lub spontanicznie popełnić samobójstwo o poranku we własnej łazience…

W tej chwili czekamy, aż polskie władze wezmą się za ukraińskie stowarzyszenia i ukraińskich obywateli, propagujących w Polsce banderowską wersję historii, zupełnie sprzeczną z polską polityką historyczną. proszę sprawdzić media i portale społecznościowe tych ludzi, zwłaszcza z okazji historycznych rocznic. Uwaga nie mówimy o przedstawicielach autochtonicznej ukraińskiej mniejszości narodowej w Polsce, te osoby mają swoje stowarzyszenia i nawet reprezentantów politycznych – przeważnie są świadomymi naszej trudnej historii członkami naszego społeczeństwa. Mówimy o tych, co chadzają z pochodniami jeszcze po polskim bruku we Lwowie, a potem przyjeżdżają do Polski po chleb… Nie skończy się na deportacji dwóch Kobiet…

Proszę się mieć na baczności, reżim pokazuje swoje oblicze, ponieważ sypie mu się propaganda szuka tematów zastępczych, a to oznacza że wszystko jest możliwe.

***

Uwaga komunikat redakcji:

Proszę pamiętać, że portal działa jedynie w celu publicystycznym. Nie prowadzimy żadnej innej działalności publicznej poza prawem do wolnej wypowiedzi za pomocą słowa pisanego. jedyną formą wsparcia dla działalności portalu jest wpłata na konto Fundacji będącej wydawcą portalu. Nie prowadzimy żadnych zbiórek publicznych, żadnych akcji, czy też jakichkolwiek form akwizycji i aktywności publicznej. Proszę pamiętać, że jedynym adresem do kontaktu z redakcją portalu jest ten podany w zakładce Kontakt.  Prosimy o szczególną ostrożność w komentarzach, pan Webmaster został pouczony o szczególnie ostrym moderowaniu komentarzy. Nie będzie korygował, bo nie ma na to czasu, tylko kasował. Prosimy o przestrzeganie regulaminu i o wszelkie wsparcie.

Rosyjskie tłumaczenie [tutaj]

28 myśli na temat “Jeżeli dwie Rosjanki prawie zachwiały naszym krajem…

 • 22 maja 2018 o 05:07
  Permalink

  Przejaja, niestety nie śmieszne przejaja.

  Odpowiedz
 • 22 maja 2018 o 05:15
  Permalink

  Wobec narzuconej ostrożności, zapytam: jakiej rasy jest wspomniany w artykule kot?

  Reszta, to jest sezon ogórkowy.

  No i brak Prezesa.

  A nasze służby?

  Czy one są w stanie naprawdę nas ochronić przed prawdziwymi zagrożeniami?

  To co się stało nie zasługuje na taki rozgłos.

  Ciekawe będą ewentualne retorsje strony Rosyjskiej.

  Co z pozostawianymi kotami, psami, świnkami morskimi osób wydalanych?

  Co na to podpisane konwencje o ochronie praw zwierząt do “ludzkiego traktowania”?

  Odpowiedz
 • 22 maja 2018 o 06:06
  Permalink

  Z tego co wiem z mediów społecznościowych to “Jekaterinie” czyli Kaśce uniemożliwili kontakt z dzieckiem. Dodajmy jej dzieckiem, które jest obywatelem polskim. Nie mówiąc już o mężu, który również jest polskim obywatelem. Taka groźna szpieg?

  Odpowiedz
 • 22 maja 2018 o 06:44
  Permalink

  Witam, jestem mezem Jekateriny ktora zostala wydalona z Polski, informuje ze kot ma sie dobrze i nie poluje na Polskie myszy, mamy jeszcze psa?. A tak powaznie mowiac to jest bardzo ciezko, staram sie w sadzie o nadanie mi opieki nad Stasia ktora jest corka Kasi i obywatelka Rosji

  Odpowiedz
 • 22 maja 2018 o 08:03
  Permalink

  Niech się Pan trzyma Panie Michale.

  To szaleństwo, które dotknęło Pana rodzinę – musi przeminąć.

  Albo będzie jeszcze gorzej, dlatego co Pan tu jeszcze robi w Naszym Pięknym Nadwiślańskim Macondo?

  Odpowiedz
 • 22 maja 2018 o 08:07
  Permalink

  K…a skandal! ale lepiej już nic nie piszcie bo będzie że popieracie agentów Kremla…

  Odpowiedz
 • 22 maja 2018 o 08:08
  Permalink

  Zdrajca! Sypiał z wrogiem!

  Odpowiedz
 • 22 maja 2018 o 09:00
  Permalink

  ……….a niepełnosprawni fizycznie i umysłowo są w stanie podejść
  i skutecznie okupować miejsce zlotu ‘wybrańców narodu”,to…..
  TO państwo (?) 🙂 już od dawna jest tylko kamieni kupą.
  Tak ma być, gdyż jest to skuteczna forma prigotowki pod “polin”,
  “rzeczpospolitą (TYLKO) dla przyjaciół”.
  W kwestii poruszonego przez Autora tematu, chciałoby się napisać za Wiechem: ‘śmiej się pan z tego”…
  gdyby te widoczne oznaki szaleństwa i rusofobii “naszej władzy” nie były groźne także dla Nas Polaków. Lecz
  MY POLACY, w swojej masie, pomimo chamskiej indoktrynacji czujemy siódmym zmysłem KTO jest Naszym śmiertelnym wrogiem, “póki co” jesteśmy drzewem częściowo odciętym od korzeni, jednak pozostaję z nadzieją że to drzewo, mimo
  (pozornego) stanu uśpienia puści nowe,mocne ,boczne przyrosty.
  Na pohybel okupantom!
  ———————————–
  Sumliński i Rola o zatrzymaniu “MASY” i głupim ataku “niezależnych$” mediów!

  https://www.youtube.com/watch?v=w2vvwb4Z1BA&t=119s

  Odpowiedz
 • 22 maja 2018 o 09:03
  Permalink

  Panie @Krakauer proszę zrozumieć:

  – w Polsce mamy strategiczne firmy energetyczne, z atomem na czele przecież,
  – posiadamy strategiczną naszą polską firmę telekomunikacyjną,
  – czysto polski KGHM,
  – takież same Azoty,
  – gaz łupkowy,
  – strategiczne i nowoczesne rozwiązania w zakresie zbrojeń i mam tu na myśli nasze najnowsze czołgi, armaty, okręty podwodne, czy znane na całym świecie myśliwce,
  – nie wspomnę o rzeczy najważniejszej, polski atom,
  – …a nasi studenci robią nogi robotom latającym w kosmos,

  Każda z tych gałęzi osiągnięć i wiedzy, potrzebuje parasola ochronnego. Chęć kradzieży jest ogromna. Rosjanie nie mają NIC, zdolni są więc podkraść naszych najwybitniejszych naukowców. Ja myślę, że Pan Michał miał z żoną Jekateriną takie zadanie, przekupić lub zachęcić jakiegoś polskiego naukowca, aby sprzedał tajemnice i wyjechał razem z nimi, czort wie czy już nie przekabacili paru, być może nawet przetrzymują ich w piwnicy.

  Naprawdę dziwię się Panu, panie Krakauerze, że tego nie zauważa.

  Mimo wszystko pozdrawiam Pana Michała i Jekaterinę

  Odpowiedz
 • 22 maja 2018 o 09:13
  Permalink

  Sparować kota Kaczyńskiego z rosyjską kotką na pewno nie pogardzi tylko czy kotka zechce

  Odpowiedz
 • 22 maja 2018 o 09:17
  Permalink

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/05/21/z-cyklu-nowe-twarze-stare-metody/
  —————————
  W roku 1981 r. służby specjalne PRL wydały książkę pod tytułem „JUDEOPOLONIA. Nieznane karty historii PRL”. Jej autorem był pułkownik wojskowej informacji Zdzisław Ciesiołkiewicz – pod jego nazwiskiem książka została wznowiona w roku 1989 przez wydawnictwo Unia Nowoczesnego Humanizmu Władysława Brulińskiego. Zamieszczamy link do wersji elektronicznej udostępnionej nam dzięki uprzejmości, i jak rozumiemy dodatkowej pracy redakcyjnej, jednego z naszych czytelników (- ek ?). Dziękujemy w imieniu własnym i czytelników portalu WPS.
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/05/20/judeopolonia-nieznane-karty-historii-prl/

  Odpowiedz
 • 22 maja 2018 o 09:38
  Permalink

  Znający język rosyjski w grupie podejrzanych! A nie daj Boże,krzyku zaśpiewać rosyjską piosenkę (nawet na imprezie rodzinnej),za propagowanie”ruskiego miru” pewna 2 i to nie w zawiasach. Najgorsze jest to że to może się zdarzyć! A po wizycie w Rosji masz pewną wizytę panów dbających o bezpieczeństwo kraju!Wyrazy współczucia dla rodzin które stały się ofiarami polityki która zmierza do tragedii!

  Odpowiedz
 • 22 maja 2018 o 10:04
  Permalink

  To dowodzi bezsilności styropianowych rządów naśladujących sanację II RP i nie potrafiących działać w warunkach demokracji i prawdziwej wolności słowa.
  Kiedyś Prof. Raźny pisała, że Polska buduje cywilizację wojny, więc zapewne jest to jej element. https://wolna-polska.pl/wiadomosci/polska-buduje-cywilizacje-wojny-2014-12

  Smutne czasy nastały. Żaden reżim w historii długo nie trwa, a potem zaczynają się rozliczenia. Zobaczymy co nam przyszłość przyniesie.

  Odpowiedz
 • 22 maja 2018 o 10:06
  Permalink

  @Wielka Polska Katolicka. 22 maja 2018 at 08:08
  I kto to mówi. Wyznawca obcego boga?

  Odpowiedz
 • 22 maja 2018 o 13:41
  Permalink

  Jestem wściekła,wściekła,wściekła, tylko własną pięścią się zabić.

  @Krzyk58 pisałeś o wybrańcach narodu, mnie z tej adrenaliny “b” zmieniło się w “s” i tak przeczytałam.

  Chyba pójdę do innej kafejki wyżyć się na Jankach, bo nie zdzierżę.

  Odpowiedz
 • 22 maja 2018 o 15:03
  Permalink

  @Rozdziobią nas kruki wrony.
  Poczemu na Jankach, a nie “srulach’?
  Tzn. że prawilno sparafrazowałaś. 🙂
  E,tam – złość piękności szkodzi. 🙂

  @Miecław. z WPS wklejałem – nieco wyżej.

  Odpowiedz
 • 22 maja 2018 o 15:13
  Permalink

  Do artykułu się nie odnoszę choć przeczytałam, gdyż brak mi słów.

  Doceniam natomiast grafikę zamieszczoną do artykułu.

  Pozdrawiam Rozdziobią n. kruki wrony i pozostałych komentatorów.

  Dlaczego ciągle jestem Anonimowa nie wiem. W każdym bądź razie to ja “wieczorynka”

  Odpowiedz
 • 23 maja 2018 o 00:39
  Permalink

  @Wieczorynka- Serdeczności! ?
  @Krzyk58 – bo po jankesku lepiej przeklinam ?

  Odpowiedz
 • 23 maja 2018 o 00:44
  Permalink

  @Narodowe Siły Zbrojne
  A którym? Bo trochę się tego uzbierało.

  Odpowiedz
 • 23 maja 2018 o 11:59
  Permalink

  cyt.: “W tej chwili czekamy, aż polskie władze wezmą się za ukraińskie stowarzyszenia i ukraińskich obywateli, propagujących w Polsce banderowską wersję historii, zupełnie sprzeczną z polską polityką historyczną. proszę sprawdzić media i portale społecznościowe tych ludzi, zwłaszcza z okazji historycznych rocznic.” – napisał autor z Obserwatora Politycznego.
  Ja zaś pytam, co to znaczy “czekamy” kto czeka? (Cze-Ka)?

  SZANOWNY PANIE SŁUŻĘ Z WYJAŚNIENIEM NIEZROZUMIAŁEJ TREŚCI, MOŻE TO TŁUMACZENIE BĘDZIE DLA PANA POMOCNE? Słowo “czekamy”, odnosi się do liczby mnogiej, stąd może to być po ukraińsku np. tak: “ми чекаємо”. MAM NADZIEJĘ, ŻE POTRAFIŁEM POMÓC. SERDECZNIE POZDRAWIAM WEB. JÓZ.

  Odpowiedz
 • 23 maja 2018 o 14:43
  Permalink

  @Huzar. “Ja zaś pytam, co to znaczy “czekamy” kto czeka?”

  Najkrócej jak można. My, POLACY. (Nie mylić z polskojęzycznymi).

  Poczemu? Ano, powód zawarty jest w przytoczonym ustępie. 🙂

  Pytania?!!

  Odpowiedz
 • 23 maja 2018 o 20:00
  Permalink

  Huzar zmień hasło na Kozak lub Chahoł!

  PANIE WŁODKU. TAKIE KOMENTARZE NICZEMU NIE SŁUŻĄ, SZANUJEMY WSZYSTKIch czytelników. webjoz.

  Odpowiedz
 • 28 maja 2018 o 21:43
  Permalink

  Nóż się w kieszeni otwiera ! Czegoś takiego UE nie powinna tolerować ! Jak najbardziej wskazana jest interwencja , bo to co się dzieje to kompromitacja . Nędzna i plugawa . Podobnie jak z Piskorskim !

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.