Jakby się Niemcy nie starali ich polityka kończy się zawsze budową obozów koncentracyjnych!

graf.red.Jakby się Niemcy nie starali ich polityka kończy się zawsze budową obozów koncentracyjnych! W tej chwili ma się to nazywać „strefy transferowe” i mieć status analogiczny do przestrzeni na lotnisku przed kontrolą celną. Teoretycznie takie obiekty mają powstać w Niemczech dla potrzeb filtrowania niechcianych nielegalnych imigrantów i innych imigrantów, którzy nie będą mieli szans na azyl w Niemczech. Lokalizacja ma być w strefie przygranicznej, tak żeby przechwytywać ludzi zaraz po wkroczeniu do Niemiec. Podobne ośrodki nazywane platformami, czy w inny enigmatyczny sposób nazywane – miałyby powstać w krajach Afryki Północnej, które oczywiście tryskają radością na samą myśl, że coś takiego ma ich spotkać i z radością udostępnią swojego terytorium dla budowy unijnych obozów koncentracyjnych. 

Nazywajmy bowiem rzeczy po imieniu. Każdy obiekt służący do przebywania ludzi z którego nie mają oni prawa swobody wyjścia i wejścia w każdej chwili – to miejsce koncentracji. Obozy koncentracyjne w świecie nowoczesnym wymyślili Brytyjczycy w wojnach burskich, gdzie nie mogli sobie poradzić z powstańcami wspieranymi przez ludność cywilną. Potem te pomysły były wiele razy wykorzystywane do niesławnych przypadków niemieckich o których wszyscy wiemy. 

W tej chwili znowu się okazuje, że jakby Niemcy się nie starali, to ich polityka zawsze kończy się budową obozów koncentracyjnych. Pani Merkel chciała dobrze, przyciągnęła sobie siłę roboczą z odległych krajów, która okazała się klientami systemu pomocy społecznej. Ponieważ ich rodziny chcą przyjechać do nich, a to jakieś pięć milionów ludzi, a za nimi kolejne miliony, to mamy do czynienia z problemem, który wykracza już nawet poza zdegenerowane umysły różnych politycznych idiotów. Niemcy zorientowali się, że nie są w stanie przyjmować ludzi w nieskończoność, bo obciążenie kosztami jakie to powoduje jest gigantyczne, a napięcia społeczne napędzają największą zmianę polityczną w tym kraju od 1933/1945 roku!

Ponieważ AfD konkuruje z CSU o głosy konserwatywnych bawarskich wyborców, to musi zaostrzyć retorykę. Dzisiaj strefy transferowe są przedstawiane Niemcom jako sposób na rozwiązanie problemu. Przy czym szybko wyszło na jaw małe kłamstewko rządu federalnego, który twierdził że kraje Unii będą od Niemców przyjmować nielegalnych imigrantów właśnie z tych stref.  

Wszystko jest krojone na niemieckie umysły i chodzi oczywiście o wybory. Nie da się jednak zrozumieć jednej podstawowej rzeczy, otóż dlaczego Niemcy nie chcą przyczynić się do pilnowania granicy zewnętrznej Unii Europejskiej? Nie jest tajemnicą, że ani Grecy, ani Włosi specjalnie nie wysilają się w przeszkadzaniu nielegalnym imigrantom w przemieszczaniu się po Europie, ponieważ wiedzą doskonale, że dla dominującej części tych ludzi to Niemcy lub Szwecja są krajami docelowymi. Dlaczego więc Unia Europejska nie jest w stanie poradzić sobie z tym problemem granic zewnętrznych? Przecież Włochy wcześniej pilnowały swojej granicy morskiej? Grecy również nie mają problemu z przepędzaniem tureckich myśliwców, czy blokowaniem manewrowym nawet korwet lub fregat. Jednak z pontonami sobie nie mogą poradzić? To nie jest normalne, to widać że to jest działanie celowe ukierunkowane na zaszkodzenie Europie.

W tym kontekście trzeba dobrze zrozumieć niemieckie działania, oto montują sobie polityczną fikcję na kilka miesięcy pod hasłem stref transferowych, żeby w trakcie wyborów dobrze wypaść przed swoimi wyborcami, zwłaszcza w krytycznej Bawarii. Rola CSU jako siostrzanej partii CDU jest fundamentalna, przy czym liczą się wewnętrzne niemieckie uwarunkowania. W skrócie chodzi o to, że bez CSU nie da się rządzić. Przy czym ich wymiar koalicyjny ma trzy wymiary. Pierwszy jest czysto polityczny to Chadecy, chrześcijańscy-demokraci, w – po drugie – tym Katolicy i po trzecie – Bawarczycy. Współpraca CSU z CDU jest emanacją wewnętrznej złożoności niemieckiej polityki. Wycofanie się CSU oznacza de facto brak zgody Bawarii. Obecnie te zależności skomplikowało pojawienie się AfD, która to partia jest jedyną alternatywą anty systemową. Wielu zwykłych Niemców to widzi.

Będzie bardzo interesujące to, jak Niemcy będą przestawiali swoje strefy transferowe. Chodzi o relacje w mediach i to jak będą na to reagowały organizacje pozarządowe. Zobaczymy jaki to będzie miało wymiar, nie należy się spodziewać niczego ostrego i agresywnego, chociaż można być pewnym, że nielegalni imigranci wolą wygodny socjal i mieszkania w „No Go Zones” niemieckich miast, niż – ponownie nazywajmy rzeczy po imieniu – obozy. Intencje szlachetne, wielkie nakłady, bardzo dużo emocji, zapraszania do przybycia do ich kraju. Dzisiaj kończy się tak, jak przestrzegano. Będzie gorzej. Będą karabiny maszynowe, drut kolczasty i zabijanie ludzi. To tylko kwestia czasu. Inaczej nie da się ochronić dobrobytu dla niewielu, ponieważ w warunkach wielokulturowości, nie da się zapewnić porządku. Bez porządku i określonych zakresów wolności żaden kraj europejski nie będzie funkcjonował, a na pewno nie Niemcy. 

Sprawę będzie można wykorzystać medialnie, może to być ostatni gwóźdź do politycznej trumny pani Angeli Merkel. Prawdopodobnie tej polityk nie uda się już odzyskać publicznego zaufania we własnym narodzie. Jednakże polityk, który tak bardzo zlekceważył realia, tak bardzo zawiódł zaufanie własnych obywateli i po prostu naraził bezpieczeństwo wszystkich – powinien odejść w niesławie.

17 myśli na temat “Jakby się Niemcy nie starali ich polityka kończy się zawsze budową obozów koncentracyjnych!

 • 7 lipca 2018 o 07:31
  Permalink

  Za sam tytuł należy się panu Pulitzer…

  Odpowiedz
 • 7 lipca 2018 o 08:54
  Permalink

  Mocne. Takie są skutki kolonializmu kapitalistycznego. Niech jeszcze ludzkie ZOO otworzą, w końcu zachód ma w tym praktykę.
  https://wolnemedia.net/czarnoskorzy-w-zoo-parkach-europy-i-usa/

  Warto dodać, że to były czasy gdy jeszcze religia dominowała w kulturze zachodu. Świeckość wiele zmieniła na lepsze, ale niestety interesy kapitalistyczne i polityczni kretyni mogą zniszczyć ten postęp.

  Odpowiedz
 • 7 lipca 2018 o 09:02
  Permalink

  Tytuł jest rewelacyjny.

  Autor ma wiele racji i dużą znajomość realiów niemieckich.

  No i jest powściągliwy w rozwijaniu myślenia zwykłych Niemców.

  Porządek i przewidywalność to fundamenty ich funkcjonowania.

  A tu to podważono.

  Po Europie wędrują tysiące urzędników unijnych od równości w promowanym multikulturowym świecie, gdzie główną religią jest POPRAWNOŚĆ POLITYCZNA.

  I to oni oraz unijne dyrektywy od dziesięcioleci robią ludziom wodę z mózgu.

  Oczywiście są za te swoje OBSERWACJE sowicie opłacani.

  Do tego sprzężone z nimi LIBERALNE MEDIA.

  Bo to ma służyć wymieszaniu idei, ludzi i interesów, żeby globalny kapitał mógł spokojnie swoje zgarniać, wobec totalnego chaosu.

  A wynikiem jest obniżenie poczucia bezpieczeństwa u ludzi.

  Wobec tego zwiększamy wydatki na ochronę …

  I tak się spirala zakręca.

  A wystarczyło NIE WPUSZCZAĆ imigrantów, na podstawie unijnych przepisów, bo one byly i są jednoznaczne: uchodźcom politycznym pomagamy, ale ekonomicznym – już nie.

  Wystarczyło nie siać burzy w Afryce Północnej.

  Od Kadafiego nikt nie ucieakał …

  Amen.

  Odpowiedz
 • 7 lipca 2018 o 09:47
  Permalink

  Dla nas ważne jest zrozumienie, że nam NIemcy budują przy użyciu mediów, agentów wpływu mentalne obozy koncentracyjne (np podsycając rusofobię, ślepy katolicyzm, itp.) abyśmy nigdy nie byli dla nich konkurencją.

  Odpowiedz
 • 7 lipca 2018 o 10:08
  Permalink

  Niemcy to jest naród mocno skoncentrowany 🙂

  Odpowiedz
 • 7 lipca 2018 o 13:02
  Permalink

  3 X TAK dla JAK
  zanim odejdzie, glaskac kota
  nie zlekcewazyl realii,nie zawiodl zaufania obywatell..
  nie naraził na niebezpieczeństwo nikogo

  autor napisal. (…)Jednakże polityk, który tak bardzo zlekceważył realia, tak bardzo zawiódł zaufanie własnych obywateli i po prostu naraził bezpieczeństwo wszystkich – powinien odejść w niesławie.

  Odpowiedz
 • 7 lipca 2018 o 23:29
  Permalink

  Bardzo dosadne, ale realne i prawdziwe podsumowanie niemioeckiej polityki opartej na kłamstwie.

  Odpowiedz
 • 8 lipca 2018 o 17:46
  Permalink

  NIE TYLKO NIEMCY!!!
  TAM NIE LINKUJEMY NO CO PAN PANIE JERZYJJ!!! WEB. JÓZ.

  Odpowiedz
 • 9 lipca 2018 o 01:44
  Permalink

  DO WEB. JÓZ. …
  CZŁOWIEK TAKI JAK TY POZBAWIONY RACJONALNEGO MYŚLENIA JEST PO PROSTU ZWYKŁYM DRZEWEM DO
  PALENIA …

  NAPISAĆ COŚ TAKIEGO DO KOGOKOLWIEK JEST RÓWNOWAŻNE Z POSIADANIEM G. ZAMIAST MÓZGU. WEB. JÓZ.

  Odpowiedz
 • 9 lipca 2018 o 09:17
  Permalink

  DO WEB. JÓZ.
  NAFTY SZKODA NA CIEBIE CZOSNKOWCU !!!

  Odpowiedz
 • 30 lipca 2018 o 12:34
  Permalink

  @jerzyjj.
  TO, że nałogowo obrzucasz dookoła czosnkiem (skądinąd,
  wiadomo – zdrowa rzecz 🙂 ) jeszcze nie przesądza że jesteś
  czysty Aryjczyk, który wedle powiedzenia, i bez mydła jest czysty.Wszak znane są przypadki eksponowania tzw. antysemityzmu…………
  (cokolwiek TO, znaczy – ) w wiadomym celu – historia, nawet powojenna zna nie takie
  przypadki…

  Ps. Czytałem gdzieś że w NY złapano na gorącym uczynku Żyda,
  malującego na drzwiach mieszkań zamieszkałych przez współwyznawców antysemickie hasła….co miały spowodować,
  dopowiedz sobie.

  Odpowiedz
 • 24 sierpnia 2018 o 11:27
  Permalink

  I NIE W POLSCE TYLKO POLSKIE !!!

  Po wyzwoleniu NIEMIECKICH obozów Polacy ponownie je otworzyli.
  Dlaczego tych ,,pamiątek,, nie rozwalili i nie spalili na pniu???!!!

  CZYTAJCIE: „Mała zbrodnia” Marka Łuszczyny

  W obozach działających w Polsce po 1945 roku zamęczono nawet 60 tysięcy osób. „Auschwitz to pestka, przy tym, co wam tu zgotuję” – witał więźniów komendant obozu w Świętochłowicach Salomon Morel (,,polak z krwi i kości prawda,,).

  Odpowiedz
 • 24 sierpnia 2018 o 14:51
  Permalink

  @jerzyjj. “Po wyzwoleniu NIEMIECKICH obozów Polacy ponownie je otworzyli.” ????
  Rozumiem, że po 44′, czyli po wyzwoleniu – Polacy w Polsce
  decydowali o swojej przyszłości? Należało słowo Polacy ująć w cudzysłów i byłoby ‘czytelne”.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.