Ogólna

Informacja

Szanowni Państwo!

W nawiązaniu do wcześniejszych zapowiedzi uprzejmie informujemy, że program fundacji “Portal i miesięcznik ogólnoinformacyjny” – będzie kontynuowany w dotychczasowej formule do 1 września 2017 r. W ostatnich dniach sierpnia br., będą podjęte dalsze decyzje dotyczące funkcjonowania portalu w zależności od sytuacji finansowej fundacji.

Dziękujemy serdecznie za dotychczasową pomoc wszystkim z państwa darczyńców.

Prosimy o dalsze wspieranie fundacji. Wszystkie osoby zamierzające udzielić bezpośredniego wsparcia finansowego fundacji proszone są o wpłacanie pieniędzy na poniższe konto bankowe:

Fundacja Pisanie Książek

ul. Złota 61

00-819 Warszawa

63 1020 1097 0000 7102 0229 0724

z dopiskiem – „DAROWIZNA”

Słownie cyfry z numeru konta: [sześć, trzy – jeden, zero, dwa, zero – jeden, zero, dziewięć, siedem – zero, zero, zero, zero – siedem, jeden, zero, dwa – zero, dwa, dwa, dziewięć – zero, siedem, dwa, cztery]

Konto fundacji jest prowadzone przez bank:
PKOBP Oddział 9 w Warszawie ul.Nowogrodzka 35/41, 00-950 Warszawa
Symbol SWIFT banku to: BPKOPLPW

Odpowiemy na wszelkie pytania i udzielimy szczegółowych informacji o działalności fundacji, zapytania prosimy kierować na:

obserwatorpolityczny@obserwatorpolityczny.pl

Serdecznie pozdrawiamy

Zarząd fundacji i redakcja portalu.

17 komentarzy

 1. Wierny czytelnik

  Uffffffffffffffffffffffffffffffffffff!!!!

  • Gniewna Zjadaczka Ogórków

   Dołączam się do UFFFFFFFFFFFFF 🙂 Ostatnio nie mam czasu na komentowanie (dziecko i habilitacja się złożyły) ale czytam stale, przelew zrobiłam. Pozdrawiam, tak trzymać!

 2. Królik Zygmund

  Już takie historie o was pisali, że to ministrowie M. i K., robią na was polowanie… ciesze się że się nie daliście!

 3. Konrad Skolnicki

  Czekałem na tą wiadomość cały dzień. Dziękuję! Nie wyobrażam sobie kolejnego dnia bez uzalezniających felietonów krakauera, albo poezji pana Grzelązki, czy też fascynującej serii o rosyjskich siłach zbrojnych Feliksa. Dawno nie było felietonu pana Jaśkowa, kiedy będzie coś nowego?

 4. Wielka Polska Katolicka

  Co Putlerek sypnął rubelkami? Już kilka razy zdychaliście i żebraliście o kasę, miałem cichą nadzieję że tym razem skonacie niczym zgniłe ruskie truchło w rowie przy szosie na Kijów pod Prochorowką. Ile rubelków dostaliście zdrajcy? Zdrajcy Ojczyzny! Wielka Polska Katolicka!

  • Misiaczku, to jest pomyślane zupełnie inaczej niż Ci się wydaje w najbardziej pijackim widzie…

  • Człowieku… weź stwórz coś istotnego dla kultury a nie wygłupiaj się w internecie

  • Kurier Carski

   @Wielka Polska eeeeee.
   Dlaczego polscy eeeee maja tak niski poziom inteligencji?
   Czy to wynika z traumy spowodowanej strachem przed pieklem po onanizmie,czy z powodu braku oczytania spowodowanego eeeeee praniem mozgu?

 5. Cieszę się i pozdrawiam, W.N. (ps. będą regularne przelewy).

 6. Martwiliśmy się o was, ale to dobrze że będziecie. Mozna się z wami nie zgadzać, jednak nie można udawać, że nie poruszacie kwestii istotnych dla państwa i to w sposób taki, że nie można być obojętnym

 7. Mogę spokojnie wracać z Irlandii, chociaż jak czytam tego “Wielkiego Katolika”to nie dziwie się że protestanci nie chcieli żyć z tymi nosicielami pogardy dla inaczej myślących!Pozdro dla redakcji i myślących komentatorów którzy wsparli O.P!

  MAM PROŚBĘ PROSZĘ JEŻELI TO MOŻLIWE ZROBIĆ KILKA ZDJĘĆ – ŻEBY BYŁO WIDAĆ ŻE TO IRLANDIA I PRZESŁAĆ NA ADRES REDAKCJI. PROSIMY O ZDJĘCIA MIEJSC, BEZ LUDZI. POZDRAWIAM WEB. JÓZ.

  • Wysłałem 2fotki z telefonu .Doszły na adres mailowy?

   TAK, DZIĘKUJĘ! 1 DOSZŁO 🙂 PROSZĘ NAPISAĆ JAK MAMY PODPISAĆ W RAZIE WYKORZYSTANIA? DOKŁADNIE O TAKIE ZDJĘCIA CHODZI – JAKIEŚ ZABYTKI, MIEJSCA CHARAKTERYSTYCZNE, ULICA, COKOLWIEK – ZDJĘCIA KONTEKSTOWE, ALE BEZ LUDZI. POZDRAWIAM WEB. JÓZ. PS. PROSZĘ WYSŁAĆ Z POLSKI BĘDZIE TANIEJ – TU NIE MA POŚPIECHU

   • krolowa bona

    Hallo @WEB.JOZ. & @wlodek
    od polowy czerwca ‘2017 w panstwach UE a wiec w Irlandii i Polsce zostaly zniesione tzw.oplaty “Roaming za telefonowanie i wyslanie wszelakich wiadomosci oraz uzywania internetu z mobilnych urzadzen digitalnych jak telefony komorkowe/ smartphony, Tablety, IPad, NetBook, Laptop w tzw. europejskiej zagranicy, oplaty “zagranica” sa identyczne jak “w domu” naturalnie zgodnie z taryfami na jakie dana osoba ma zawarta umowe o swiadczenia telekomunikacyjne w wiec @wlodek nie bedzie ponosil wyzszych kosztow za wysylke zdjec ze smartphona z Irlandii niz by je mual poniesc w Polsce….
    A propos ma serie zdjec kotow / rasa Savannah ..to nowa rasa rejestrowana w Niemczech od 1994 roku i jest krzyzowka afrykanskiego dziekiego “wielkiego kota” servala z kotem domowym, jakby mi sie to udalo wyslac….hm swietna ilustrcja hmm…panie dziejku.. koty sa rozkoszne i lagodza obyczaje…tzn gniew, smutek, depresje, “black out’, lecza schorzenia nerek…..

 8. Pisałem do redakcji portalu, mogę ujawnić że problemem jest bezpieczeństwo serwera. Im też nie podoba się nowy layout i chcieliby go zmienić. Nie jest tajemnicą, że portal ma b. mocne zabezpieczenia i stały nadzór 24/24 a to kosztuje, bo musi kosztować i nie chodzi tu o firemke zajmująca się klikaniem lików w mediach społecznościowych. Fundacja musi mieć pieniądze na bezpieczeństwo informatyczne, nie wydają tego na limuzyny… Trzeba zebrać do 15 tyś do końca sierpnia i będzie w porządku. To tak w skrócie, jak macie pytania piszcie odpiszą wam. Ja ustawiłem stały przelew na koncie i będe stale wspierał kwotą 30 zł miesięcznie plus raz w roku dorzucę 200 zł (na 1 grudnia). Pozdrawiam K. Rachwał.

 9. ok. TO DOBRA WIADOMOŚĆ. Chyba wszyscy na nią czekaliśmy.

 10. Obserwator Toruński

  troch sie bałem jak poczytałem o tym jak was próbowano załatwić, ważne że jest w porządku. Koledzy i koleżanki komentatorzy nie reagujcie na WPK, szkoda oczu czytać jego spazmy…

 11. Ciesze się! Zarazem gratuluję i życzę dalszej wytrwałości

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.