Hipokryzja części elit w naszym kraju to coś więcej niż upadek

fot. red.

Hipokryzja części elit w naszym kraju to coś więcej niż upadek. To jakaś dramatyczna zgnilizna, która pozwala wąskiej grupie uprzywilejowanych wybiórczo traktować prawo, donosić na własne państwo, jak również i co najważniejsze – kwestionować prawo do stanowienia o sobie i państwie – liczniejszej grupie społecznej, stanowiącej demokratyczną większość. Jakby tego było mało, to na dokładkę, mamy jeszcze systemowe ciągoty do mieszania się w sprawy sąsiedniego kraju!

W zasadzie powinniśmy być wdzięczni tym młodym ludziom, którzy awanturowali się w Warszawie z Policją w temacie rzekomego nie uznawania ich praw jako grupy o trudnej do jednoznacznego zdefiniowania orientacji seksualnej. Ponieważ pomogli nam wszystkim naocznie przekonać się, jak instrumentalnie część elit traktuje prawo, w tym Sądy, o które jeszcze tuż przed wyborami upominano się na masowych manifestacjach.

Po aresztowaniu młodego człowieka, rozpoczęły się apele o jego uwolnienie lub przetrzymywanie w innych, niż standardowe warunkach. Jednakże nikt nie zapytał się, dlaczego ten człowiek został aresztowany, chociaż dla większości prawników, jego czyny – nagrane na wideo, w tym bezpośrednie stosowanie przemocy – nie budzą żadnych wątpliwości. Co śmieszniejsze, ten człowiek sam chciał się oddać w ręce Policji, jednak doszło do czego doszło i w sumie bardzo dobrze (w znaczeniu wyższych celów). Ponieważ, mamy sytuacje w której część elit, nie mając pojęcia o charakterze czynów, domaga się zmiany decyzji Sądu. Co ciekawe, Sąd i Prokuratura nie śpieszyły się z ujawnieniem uzasadnienia nałożenia kary aresztu w II instancji.

Jednak to nie wszystko, otóż są Posłowie do Parlamentu Europejskiego, domagający się wprost od instytucji europejskich, zastosowania wobec państwa polskiego różnych form sankcji, właśnie ze względu na ww. wydarzenia, które wpisują się w rzekome prześladowanie środowisk o odmiennych orientacjach seksualnych itd. Takie zachowanie – jeżeli jest zero-jedynkowe – TO SIĘ NAZYWA ZDRADA interesów narodowych, to jest działanie przeciwko państwu, to jest działanie na szkodę społeczeństwa – takie są fakty. Jak ktoś pluje na własne gniazdo, jawnie i ze zdefiniowanym zamiarem szkodzi i przyczynia się do naszej krzywdy – ten jest naszym wrogiem. Uwaga, proszę pamiętać, że czym innym jest wyrażanie opinii, wolność słowa to sprawa fundamentalna. Jednak trzeba wiedzieć jak i kiedy z niej korzystać.

To wszystko jednak to tylko wyzwalacze i tematy sztucznie kreowane na konflikt społeczny, żeby otworzyć jego kolejne rozdziały. Przy okazji wyborów doszło do intensyfikacji aktywności części niektórych środowisk osób o odmiennych orientacjach seksualnych, co zostało w sposób niesamowicie silny, wręcz niespotykany wzmocnione przez niektóre media i mendia (tu nie ma błędu). Już chyba wszyscy w kraju wiedzą, co to znaczy binarność w kontekście płci, a o Konwencji Stambulskiej słyszeli chyba wszyscy.

Jednak to nie wszystko, oto rzeczywistość stała się jeszcze ciekawsza za sprawą tego, do czego doszło na Białorusi. Dramat Białorusinów, którzy jak wiadomo wraz z Ukraińcami i Rosjanami stanowią jeden Naród, to wielki smutek i osłabienie słowiańszczyzny. A to jest problem, który rzeczywiście nas dotyczy i boli, co więcej – zmusza nas do aktywnego opowiedzenia się za prawem i porządkiem, które stanowi Białoruskie państwo.

Tymczasem niektóre nasze czynniki społeczne, medialne i polityczny, upatrzyły sobie wspaniałą szansę na wykreowanie swoich nazwisk przy okazji cudzego dramatu. Polscy politycy zaczęli odnosić się do kryzysu na Białorusi w sposób ostrożny, być może nie było jeszcze instrukcji z pewnej Ambasady? A z tego co wynika z sygnałów krajów Unii Europejskiej, w ogóle nie może być mowy o niczym więcej, niż wyrażenie dezaprobaty, apelowania o coś tam itd. Czyli słowa, słowa i jeszcze raz słowa i to w bardzo ograniczonej ilości i o dość delikatnej wadze.

Jednak nasza aktywność na „flance wschodniej”, raczej nie ma zwolenników na Zachodzie Europy, ponieważ nikt się nie kwapi, do jakiegokolwiek inicjowania czegokolwiek przez Warszawę. Zwłaszcza w kontekście oskarżeń o spałowanie demonstrantów ze środowisk o odmiennych orientacjach seksualnych dosłownie dwa dni przed tym jak doszło do dramatycznych wydarzeń na Białorusi.

Hipokryzja części elit w naszym kraju to coś więcej niż upadek, to po prostu dziadostwo, brak koordynacji – nawet na poziomie intelektualnym, nie mówiąc już o decyzyjnym, sprawczym i w zakresie soft power. Szkoda słów, bo mamy przed sobą obraz jakiegoś totalnego nieporozumienia, ale jednak musimy na tych wszystkich nieudaczników i miernoty płacić podatki!

10 myśli na temat “Hipokryzja części elit w naszym kraju to coś więcej niż upadek

 • 13 sierpnia 2020 o 08:41
  Permalink

  Wiele rzeczy jeszcze niedawno nie śniło by się nam nawet w koszmarach. Kto w styczniu jeszcze by uwierzył, że nie wolno będzie nam wychodzić z domu? Dziś łamanie prawa i ograniczanie praw obywatelskich jest na porządku dziennym. Nikt nie protestuje, bo z domu wychodzić nie wolno.
  „Obywatele niemieccy, żadne prawne myślenie nie sparaliżuje kroków, które podejmę. Nie sparaliżuje ich żadna biurokracja”. Kto to powiedział? Premier? Prezydent? Nie to H.Göring, przemawiając 3 marca 1933 roku we Frankfurcie. „Prawem jest to, co służy Niemcom!” – napisał z kolei J.Goebbels w okólniku wprowadzającym „10 przykazań narodowego socjalisty”.
  Jest mi całkowicie obojętne, że inni ludzie lamentują nad łamaniem ustaw w tych miesiącach i latach, w których idzie o śmierć lub życie narodu niemieckiego – wtórował mu H.Himmler w przemówieniu z 11 listopada 1936 roku dla uczonych prawników w Akademii Prawa Niemieckiego.
  Po przypomnieniu słów Kornela Morawieckiego Sejm na pierwszej swej koronawirusowej sesji wprowadził szereg ograniczeń dla społeczeństwa, często będących jawnym łamaniem naszych obywatelskich praw zapisanych w konstytucji. Naszych praw, a nie jakiś sędziów.
  Prawnicy niemieccy w czasach III Rzeszy dowolnie interpretowali prawo, tak by było ono zgodne z wolą führera. Formalnie z wolą narodu. Ale kto znał lepiej tę wolę niż führer? Przecież stanowili jedność – „Ein Reich, ein Volk, ein Fürer!” Deklaracja posła Sobolewskiego nie była bez pokrycia. Oni już interpretują prawo w zgodzie z wola narodu, a ściślej mówiąc jego zbawcy, J. kkkkkk.

  Odpowiedz
 • 13 sierpnia 2020 o 09:37
  Permalink

  “ELITY” Naszego Nadwiślańskiego i Banasiowego Macondo – tak już mają, że są NASĄCZONE hipokryzją.

  Ale Nasze Macondo trwa i ma się dobrze.

  Ale wzywać instytucje Unijne do sankcji dla własnego kraju?

  To już mocna przesada i trzeba to piętnować.

  W tej sytuacji koronawirus rozwija się swobodnie, a za ponad 2 tygodnie tysiące dzieci pójdą do szkół.

  I nikt się tym nie martwi.

  Amen.

  Odpowiedz
  • 13 sierpnia 2020 o 18:27
   Permalink

   Praktycznie to jesteśmy Protektoratem USA i ekonomicznym Bantustanem Niemiec, więc nie ma co specjalnie szat rozdzierać, bo mleko wylało się 30 lat temu.

   A odnośnie tego młodego człowieka, to ja z ideologią jaką głosi zupełnie się nie zgadzam. Ale z drugiej strony stosowanie aresztu przed prawomocnym wyrokiem sądu, jest w tym przypadku ewidentnie formą dodatkowej kary. A tak postępują systemy autorytarne i totalitarne. W tym miejscu chciałem zauważyć, że akurat w tym samym czasie policja rozbiła największą w Polsce dziuplę z kradzionym samochodami, a części w tym składzie były z kilkuset ukradzionych aut. No i mafiozo, który tym kierował dostał…dozór policyjny. Tak, że Szanowny Autorze – Znaj proporcjum Mocium Panie.

   Odpowiedz
 • 13 sierpnia 2020 o 19:40
  Permalink

  Cd. do zam. filmiku z ‘NTV” – obżydliwie bogaci…globaliści=socjaliści=komuniści… sterują tym czymś czarnym na literę B, oraz komunistyczna Antifą….da dobry Bóg że
  ciemne moce demokratyczna “ćma’ przepadną w rywalizacji z siłami Dobra czyli D.F. Trumpem.
  W Rosji “obowiązuje” ten sam scenariusz i życzmy żeby W.W.Putin rozprawił się ze swoimi lebrestami-komunistami.
  W Polsce układ jest mniej rozpoznawalny. Ale istnieje… w mediach, kulturze, oświacie, w kręgach władzy
  – wszędzie liberałowie-neokomuniści.
  Z tą zarazą-(lewi komuniści) zmagał się swego czasu sam Stalin….

  W Republice Białoruś aktualnie stara się jak może Jego Ekscelencja A.G. Łukaszenka. Daj MU Boże powalić nie tylko miejscowe siły zła, sponsorowane m.in. przez polskojęzycznych lewaków-neokomuchów . Permanentna rewolucja ciągle jeszcze w natarciu…nic to, ukręcimy tej hydrze kolejne łby! 🙂

  Intieresno co na takie dictum tow. Dojrzały?

  Odpowiedz
  • 13 sierpnia 2020 o 21:36
   Permalink

   @krzyk58

   Widzę, że nadal cię trzyma delirium komunizmu! 🙂
   Kiedy wreszcie zrozumiesz, że zachód realizuje politykę imperializmu globalnej burżuazji, a nie jakiegoś tam liberalnego-komunizmu. Nie ma czegoś takiego.
   To nie są nawet lewicowe cele, choć wiele z celów burżuazji jest realizowanych pod fałszywą flaga lewicowości.

   Odpowiedz
  • 13 sierpnia 2020 o 21:59
   Permalink

   Безмозглые белорусские соросиаты в Варшаве под посольством Республики Беларусь протестуют. Поляки успокаивают «горячие сорусские головы»…
   Białorusini robią szum https://www.youtube.com/watch?v=Tryy9HRbNSQ

   Игорь Панарин: Мировая политика #711. Генеральный прокурор США о движении АНТИФА

   A niżej proszę Sz. Kom. p. Igor Panarin uprzejmie ok. 2 min. jak minęło , potwierdza moje tezy które
   zamieściłem nieco wyżej, być może opisuję “sploty okoliczności” może nieco barwniejszym, dosadniejszym językiem – czego nie mogą zrozumieć i wybaczyć mi ‘niektórzy” komentatorzy…. 🙂 Przyjemnego prosmotra… paka… 🙂 Czas!

   АНТИФА – левые анархисты, один из двух главных отрядов клинтонитов. Генпрокурор США Уильям Барр (соратник Дональда Трампа). Католик. Во время выступления в одном из университетов он сказал о том , что правоохранительные структуры США должны защищать религиозные права американцев, которые нарушаются глобалистами, клинтонитами, соросятами. Барр считает, что движение АНТИФА на самом деле проповедует экстремиские приёмы и использует приёмы фашистов. Ведущие американские СМИ навязывают широкой аудитории образ АНТИФА в качестве мирных демонстрантов, но это ложь. АНТИФА действует против государства. Именно Уильям Барр разработал юридические основы создания СМЕРШа Трампа – спец.федеральной структуры численностью 6000 человек. Они имеют право наводить порядок в любом штате ( даже у демократов). Уже наведен порядок в Портланде, Чикаго. Теперь на очереди Мемфис и Сент-Луис. Операция «Шторм» против клинтонитов должна начаться в ближайшие дни. Всем мирного неба!

   https://www.youtube.com/watch?v=KXb2rbz700Y

   Odpowiedz
 • 13 sierpnia 2020 o 20:30
  Permalink

  Игорь Панарин: Мировая политика #709. После задержания главных соросят в Беларуси спокойнее

  Беларусь под мощным прессом гибридной агрессии клинтонитов и соросят. Беларусь отбила первый штурм. В СМИ России масса дезинформации. Атака на Беларусь – первый этап, второй этап – атака на Россию. Одновременно идёт отработка технологий воздействия на Россию. Часть российских Телеграм каналов и госсми действуют в унисон со штабом цветной революции в Варшаве. То, что Лукашенко улетел из Минска – фейк! Ввод в строй белорусской АЭС – триумф российского Росатома и межгосударственного сотрудничества. ЦИК Беларуси опубликовал предварительные результаты голосования по регионам. В Минске за Лукашенко проголосовало 64,49%, за Тихановскую 14,92%. Медуза – центр гибридной войны в Риге (НАТО). В Брестской области за Лукашенко 81,78%. Витебская область 83%, Гомельская 85%, Гродненская 78%, Могилевская 88%. После задержания в Минске главных координаторов митингов и протестов в стране стало спокойнее. По всей Беларуси задержано менее 700 человек (предыдущая ночь 1000 человек). Появилась новая технология – женщины в белом. Якобы забастовка на БЕЛАЗе и ряде других предприятий. Принц Уильям 17 июля 2020 года впервые приехал в Европу, в Польшу. Он посетил Гданьск (судоверфь). Идёт польско-британская агрессия на братский народ Беларуси. Идёт радикализация, что не свойственно белорусскому народу. Всем мирного неба!

  https://www.youtube.com/watch?v=m9sXmkgxigY&t=32s

  Odpowiedz
 • 13 sierpnia 2020 o 21:45
  Permalink

  Hipokryzja “elit” dotyczy obu stron, rządowej i opozycyjnej. Każda ze stron chroni swoich i walczy o swoich. To jest walka dwóch mafii politycznych walczących między sobą o wpływy i rząd dusz oraz ich pozyskanie.
  Nie ma to nic wspólnego z dbaniem o interes narodowy. A prawo już dawno przestało prawo znaczyć. Służy tylko doraźnym interesom lokajom politycznym kapitału i biznesowi, a ludowi pozostało służyć staremu i nowemu “jaśnie państwu”.

  Gdyby rząd dbał o interes narodowy to dawno już by działała komisja ds. pedofilii w Kościele i oczyściła tę stajnię i wylęgarnię demoralizacji, miała by wyniki, a oni udają, że coś robią i odciągają wszystko w czasie licząc na zapomnienie. Opozycja nie zapomni, więc to dopiero początek przeciągania liny.

  Mam nadzieję, że za trzy lata Polacy tak się poczują zmęczeni opozycją oraz rządami PiS, że pojawi się nowa siła polityczna w Polsce, która wygra wybory i może wreszcie rozliczy styropian ze wszystkich zbrodni p-ko narodowi.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.