Granice Rosji nigdzie się nie kończą

Siła przekazu pana Władimira Putina Prezydenta Federacji Rosyjskiej jest nieograniczona, nie ma takiej granicy, której słowa pana Prezydenta miałyby nie przekroczyć. Jeżeli cały świat powtarza to, co Prezydent najpotężniejszego supermocarstwa powiedział do dziecka na gali rocznicowej rosyjskich geografów, to znaczy się że jesteśmy już w innej rzeczywistości, niż byliśmy chociażby jeszcze w okresie wielkiego kłamstwa przy okazji wywołania wojny domowej na Ukrainie. Tamten okres plucia na Rosję, dzięki SILE ZJEDNOCZONEGO NARODU ROSYJSKIEGO – wzmocnił Rosję, najlepszym dowodem jest właśnie to, że człowiek w którym swoje zaufanie pokładają Rosjanie – powie kilka słów do dziecka, a świat drży i pogrąża się w interpretacjach.

Rosja wygrała wojnę informacyjną z Zachodem, można powiedzieć nawet więcej – wyszła z niej obronną ręką i nie zbrukana kłamstwem, którym próbowano obrzucić. Przywódca silny zjednoczonym Narodem nie ma sobie równych na świecie. W ten sposób wizerunek Rosji jest wzmacniany wizerunkiem jej przywódcy. Nie da się tego przekłamać i zmanipulować, ponieważ Rosjanie doskonale wiedzą swoje i nie dadzą sobie wcisnąć kłamstw.

Słowa tak wielkiego człowieka zawsze należy traktować z najgłębszym szacunkiem, szacunek okazywany panu Prezydentowi jest szacunkiem okazywanym wszystkim Rosjanom. W sformułowaniu, że „Granice Rosji nigdzie się nie kończą”, jest czysta prawda, sama prawda i tylko prawda. Pan Prezydent jest doskonałym prawnikiem, a istotnym elementem nauk prawnych jest logika formalna, właśnie w tym kontekście twierdzenie pana Prezydenta jest absolutnie prawdziwe i  rzeczywiste. Przecież granice państwa są wyznacznikiem jego obwodu, chociażby więc z tego punktu widzenia nie mają nie tylko końca, ale i początku. Oczywiście jednak słowa pana Prezydenta mogą wyrażać także o wiele głębsze znaczenie, albowiem istotnie prawdą jest fakt, że w rozumieniu zwykłego człowieka Rosja jest bezkresna. Jeżeli zaś weźmiemy pod uwagę skalę Rosyjskiego Świata, to dopiero wówczas możemy mówić o granicach oddziaływania rosyjskiej kultury, sztuki, gospodarki i polityki. Rosja na świecie zawsze odgrywała kluczową rolę, nie tylko siłą swojej niepokonanej armii, ale przede wszystkim siłą swojej cywilizacji. Właśnie w tym kontekście granice Rosji nigdzie się nie kończą!

Rosja jest w sercach milionów ludzi na całym świecie, którzy z nadzieją wypatrują rosyjskiej pomocy humanitarnej, którzy cieszą się pokojem w swoich krajach dzięki powstrzymywaniu ich wrogów przez widmo rosyjskiej sprawiedliwej potęgi, którzy z nadzieją patrzą w przyszłość świata – ponieważ Rosja była, jest i pozostanie ostoją prawdy, porządku, bezpieczeństwa i wartości humanitarnych dla całego świata. Rosyjskie standardy wolności, są wyznacznikiem dla świata wolnego od kłamstwa i hipokryzji. Rosja jest dzisiaj nadzieją dla całej ludzkości na życie w pokoju, dobrobycie i bezpieczeństwie. W tyk kontekście pozostaje tylko mieć nadzieję, że granice Rosji nigdzie się nie kończą.

Oczywiście kolejny festiwal plucia na Rosję jest właśnie otwarty, przez jakiś czas nastąpi nasilenie rusofobicznej retoryki, kolejne próby poniżania Prezydenta, jak i inne próby degradacji jej wizerunku ze znanego już repertuaru. Co ciekawe, te działania odnoszą skutek przeciwny do zamierzeń. Nie udają się nawet próby ośmieszenia Rosji, w tym także te najbardziej wysublimowane – tj., realizowane przez samych Rosjan, którzy są przeciwnikami linii politycznej jaka obecnie dominuje w ich kraju. Warto obserwować te zjawiska, ponieważ są elementem szerokiego przemysłu pogardy, wymierzonego w Rosję. Cele od zawsze są takie same i niezmienne, Rosja nigdy nie pozwoli na ograniczenie swojej suwerenności i integralności terytorialnej.

Granice Rosji nigdzie się nie kończą, cywilizacja Rosyjskiego Świata – to o wiele więcej niż państwo i ludzie, to wielka idea Rosyjskiego Świata, której uniwersalny i humanitarny charakter nie ma granic. Rosyjskie przesłanie dobra, sprawiedliwości i pokoju – jest uniwersalne dla całego świata. Rosja jest najważniejszym stabilizatorem porządku światowego, wyraźnie pokazała to operacja antyterrorystyczna w Syrii, jak i rosyjska pomoc humanitarna dla pogrążonej w wojnie domowej Ukrainie.

Do póki Rosjanie są zjednoczeni, będą niepokonani i nie będzie żadnych granic, w których dałoby się ich zamknąć przy pomocy haniebnych sankcji.

9 myśli na temat “Granice Rosji nigdzie się nie kończą

 • 27 listopada 2016 o 08:54
  Permalink

  Pod tym tekstem podpisuję się obiema rękami!P. ffffff może nam skoczyć na jedną część ciała!

  Odpowiedz
 • 27 listopada 2016 o 09:27
  Permalink

  Pan PUTIN wypowiedział kultową już frazę w formie żartu,
  jednak potraktuję uwagę p.prezydenta FR – poważnie…
  to dobrze że jest nadzieja.BO czy można wyobrazić(sobie)
  niekończący się na Ziemi WYŁĄCZNIE “pax Americana”?
  Można,jednak TO byłby jakiś absurdalny koszmar do kwadratu!!!Zalinkuję (ponownie) “Jabłonowskiego”…

  https://www.youtube.com/watch?v=2wevOs2Sj0Q

  Odpowiedz
 • 27 listopada 2016 o 09:40
  Permalink

  czytany wprost tytuł, jest trochę prowokacyjny.

  Oddziaływanie Federacji Rosyjskiej na SKOLONIZOWANY ŚWIAT (no może poza Chinami) – jest olbrzymie i ozdrowieńcze, bo niesie z sobą NADZIEJĘ, że nie jest konieczne zakładanie burdeli i zapewnienie im państwowej ochrony, za cenę wstawienia do nich supernowoczesnych automatów z Coca-Colą …

  To że Rosja się temu oparła (choć nie do końca), to wielki wpływ Jej PRZYWÓDCÓW i samego Prezydenta Pana Włodzimierza Putina.

  I to że Rosji udaje się utrzymać poza kontrolą globalnych turbokapitalistycznych korporacji, dyktujących kierunki działania przywódcom tzw. Zachodu, to mimo strat (embargo, itp.) – wprawia ten “SUPERDEMOKRATYCZNY ZACHÓD” – we wściekłość.

  Wytrzymają i odniosą sukces.

  Stąd można mówić o BRAKU GRANIC ODDZIAŁYWANIA FILOZOFII niezależnego modelu rosyjskiego.

  I tu nie trzeba ani czołgów, ani broni jądrowej – żeby wygrać w długiej perspektywie czasowej.

  Wygrywa upór Rosjan w utrzymaniu suwerenności.

  Dadzą radę.

  Rosja to nie Libia, obroni swój model niezależności i swojej kultury – innej niż zakłamanego Zachodu, gdzie koszty są społeczne, a zyski prywatne.

  Powiem więcej, jeśli Rosja nie da się sprowokować w jakichś drobnych sprawach, to za 2-3 pokolenia stanie się WZORCEM dla całego sprostytuowanego tzw. Zachodu.

  Amen.

  Odpowiedz
 • 27 listopada 2016 o 09:54
  Permalink

  “Silna i stabilna Rosja jest gwarantem naszej niepodległości.” /Kisiel/

  Odpowiedz
 • 27 listopada 2016 o 12:42
  Permalink

  Sympatykom,miłośnikom – lewactwa:czytaj partii ‘fffff”,
  o ile sobie przypominam p.Lech i nie tylko, jest wiernym(?) 🙂
  “pokłonnikiem” partii “ffffff”(Razem – z kim?Przeciw komu? ) OTO JEST PYTANIE…”Partia fffff, pod flagami działających w Syrii organizacji uznanych przez ONZ za terrorystyczne, przeprowadziła pod ambasadą Rosji pikietę. Pikieta rzekomo była skierowana przeciwko nalotom rosyjskich sił powietrznych na Aleppo, faktycznie zaś wspierała terroryzm i amerykański imperializm. Chyba ze wstydu (bo co to za lewica, która wspiera imperializm?), pikieta odbyła się nie przed dobrze widocznym wejściem do ambasady, ale na nieoświetlonym parkingu pod konsulatem. Nie podnoszono tez w górę partyjnych fioletowych flag, a wódz ffffff fffffff, nie przemawiał choć był na miejscu, ale skrywał się w cieniu. Zamówione, wykonane? To by było na tyle….
  No i jeszcze ‘filmik’ odnośnie zamieszczonej treści…

  https://www.youtube.com/watch?v=JO-gCT4eiGw

  Odpowiedz
  • 27 listopada 2016 o 14:06
   Permalink

   Partia R powstała żeby odciagnać młodych ludzi od lewicy,a o programie partii świadczy nie nazwa nie program praktyka a ta to jak pisze słusznie krzyk to Soros! I rusofobia !

   Odpowiedz
 • 27 listopada 2016 o 21:24
  Permalink

  Rosja jest bezkresna i wcale nie chodzi tu o granice tylko o mentalność i przywódcę, który zyska zaufanie społeczne. Żaden kraj nie może być dobrze zarządzany jeżeli brakuje mu poparcia społecznego, czyli życzmy sobie w Polsce przywódcy o przynajmniej zbliżonych cechach jakie posiada Prezydent FR.

  Odpowiedz
 • 29 listopada 2016 o 23:47
  Permalink

  @krzyk58 dziękuję za pamięć i pamiętliwość. Nic nie poradzę, że serce mam po stronie lewej od urodzenia i nie podoba mię dekstrokardia, również od urodzenia. Aby to zrozumieć trzeba było się wychować w Łodzi, odwiedzać Świętokrzyskie i Małopolskę w latach 50-tych. Poza tym interesują mnie wszystkie ruchy lewicowe i progresywne w Polsce i do tego się przyznaję. Poza tym nie prześladuję Twoich poglądów, a jeżeli z Tobą polemizuje, to zauważ, że wyjaśniam przede wszystkim własne.
  A co do Rosji i wypowiedzi Pana Prezydenta W.W. Putina, to jakim trzeba być małym człowieczkiem, aby jego pytanie kierowane do dziecka i jego wyjaśnienie owego zapytania wypowiedziane tak ciepłym głosem, traktować dosłownie. Przecież dla każdego patrioty, obojętnie jakiego kraju, jego ojczyzna w jego sercu nie ma granic. Polska w moim również. Mimo moich lewackich poglądów, wg niektórych komentatorów tutaj piszących.
  Pozdrawiam wszystkich.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.