Kiedy Europa się przebudzi i odpowie na terroryzm?

graf. red.Najnowsze doniesienia z Belgii wskazują, że dramat trwa. Wcześniej Paryż, wczoraj Bruksela – co będzie następne? Gdzie w skupiska ludzi uderzą terroryści? Uwaga, jakkolwiek to zabrzmi – to nie ma już żadnego znaczenia, ponieważ to jest wojna przeciwko Europie i Europejczykom. Nie ma znaczenia kto podłożył bomby w Brukseli – każdego terrorystę i każdego kto umożliwia mu jego działanie należy uznać za WROGA, traktować jako WROGA i jako WROGA wyeliminować, tak żeby nie tworzył zagrożenia.

Podejrzenia oczywiście natychmiast skierowano na radykalną i obca kulturowo mniejszość, która zwłaszcza w stolicy Belgii jest wyjątkowo liczna, a nawet zamieszkuje w wydzielonych enklawach w zasadzie pozbawionych kontroli ze strony belgijskiego państwa i prawa. Nie będziemy tutaj nikogo oskarżać, ponieważ – terroryzm jest zawsze zły i nie ma znaczenia, kto za nim stoi. Jeżeli jednak stoi za nim ideologia bazująca na społecznym podłożu niezadowolonych z warunków życia imigrantów, to trzeba zadać zupełnie na poważnie pytanie, czy przypadkiem nie nadszedł czas do publicznego rozważenia zasadności dalszego trwania tego eksperymentu? Przecież to nie może być tak, że ktoś jest sfrustrowany dlatego, bo jego poziom życia jest niższy niż innych ludzi, a sam niewiele robi żeby swoje warunki życia poprawić. I nikogo nie interesują bzdury o problemach kulturowych z asymilacją, dostępem do edukacji itd. Przybysz jeżeli się nie asymiluje kulturowo – nigdy nie będzie członkiem społeczności do której przybywa. Oczekiwanie, że rzeczywistość się zmieni i dostosuje do oczekiwań przybyszów jest idiotyzmem, prędzej skończy się to obozami, strefami kontrolowanymi przez siły porządkowe i masowymi deportacjami. Nikt nie może mieć do Belgów pretensji, jeżeli zmienią swoją politykę wobec agresywnych innokulturowych mniejszości o 180 stopni i nie tylko będą je obecnie inwigilować i stosować metody nacisku policyjnego, ale przede wszystkim ograniczą do zera możliwość dalszej dyfuzji obcych ludzi, powiększających populację będącą w jakiejś mierze (to już nie interesuje nikogo w jakiej) zapleczem społecznym dla ekstremizmu i terroryzmu.

Na tym tle polskie decyzje mające ustrzec nasze państwo przed ponad naturalną dyfuzją ludzi obcych kulturowo są słuszne, albowiem nie mamy żadnych gwarancji, że taka grupa imigrantów nie stworzy społecznego zaplecza dla terrorystów i zabójców. Ponieważ nie musimy brać na siebie takiego ryzyka, więc go nie ma po co na siebie przyjmować. Proszę pamiętać – nikt nas do niczego nie może zmusić jeżeli chodzi o politykę migracyjną.

Nie ulega również wątpliwości, że należy w sposób bezwzględny zablokować zewnętrzne granice Unii Europejskiej i po prostu nie wpuszczać ludzi – o których nie wiemy niczego – zwłaszcza z grup kulturowych, które są podwyższonego ryzyka. Względy humanitarne muszą ustąpić realiom, chodzi o to że jeżeli rządy nie będą reagowały na terror, to społeczeństwo będzie się bało, a gospodarka będzie się zwijać. Uderzenie musi nastąpić w bazę społeczną stanowiąca potencjalne zaplecze dla terroryzmu, odcięcie dopływów kolejnych ludzi to fundament tych działań. Uwaga – tu nie wchodzą w grę już żadne kwestie poprawności politycznej – ponieważ są trupy niewinnych ludzi, będących rzeczywistymi ofiarami idiotów wyznających politykę poprawności politycznej i nie nazywania rzeczy po imieniu.

Ponieważ walczymy z ludźmi, którzy uznają śmierć za swoje powołanie, chyba tylko śmierć może ich od tego działania odwlec. Należy rozważyć wprowadzenie kary śmierci dla osób podejmujących się działalności terrorystycznej oraz dla osób wspomagających taką działalność. W przypadku braku dowodów co do postępowania najbliższych terrorysty – należy rozważyć czy można przeprowadzić procedurę ekstradycji, jak również pozbawienia obywatelstwa jeżeli takowe już posiadają (takie rozwiązania przewiduje np. Francja). Tak, to jest odpowiedzialność zbiorowa, jednakże to jest jedyne działanie jakie rozumie terrorysta. Jeżeli zamachowiec będzie wiedział, że restrykcje po jego czynie sięgną jego rodziny, że skończy się socjal i wygodne mieszkanie na koszt ludzi, których chce zabić, to się przynajmniej przez chwilę zastanowi. Czy odpowiedzialność zbiorowa w tym przypadku – wobec całej wspólnoty to jest jedyna możliwość, żeby powstrzymać jednostki myślące kategoriami dobra wspólnoty, do której należą?

Proszę nie mówić o prawach człowieka, proszę nie mówić o odpowiedzialności zbiorowej itd. Zamordowani i ich rodziny to nie mieli praw człowieka? Kto wobec nich i JAKIM PRAWEM zastosował odpowiedzialność zbiorową? Nie ma wyjścia w tych przypadkach – czy czeka nas śmierć za śmierć oraz masowe deportacje ludzi powiązanych z terroryzmem?

Europa musi odpowiedzieć, Europa musi być jednością – Europa musi być stanowcza, brutalna i bezwzględna, tak jak brutalni i bezwzględni są ludzie, którzy chcą naszej śmierci. Nie ma innej alternatywy. W przypadku bierności grozi nam zapaść cywilizacyjna i śmierć.

10 myśli na temat “Kiedy Europa się przebudzi i odpowie na terroryzm?

 • 23 marca 2016 o 05:07
  Permalink

  Nigdy się nie obudzi, bo Europa nie śpi wcale.

  Po prostu europejsie ELITY są tak zakłamana, że łykną każdy cios czy atak INNYCH KULTUROWO, jako ich wyraz EKSPRESJI na niedostosowanie do MULTI-KULTI.

  Sami stworzyli ten pełen hipokryzji system pseudowartości.

  No to teraz mają strach i chaos.

  Czeka ich powrót do podróżowania furmankami?

  Odpowiedz
 • 23 marca 2016 o 07:25
  Permalink

  Wczoraj ogladalem pogram p.Pospieszalskiego i popieram p.Grunwalda i ta pania z fundacji.
  Europa spi i wierzy w jakies wydumane ideologie.
  wypowiedziedz kwoty uchodzcow,ktore przjaj poprzedni rzad..
  Zobaczymy co dalej bedzie.
  A poprawnosc polityczną trzeba schowac do szafy albo
  wyprowadzc sztandar
  jak w 1990 roku.
  Przetnijmy ten gordyjski
  węzel.
  Albo spotka nas to samo.
  Polityka multi kulti
  jest nieaktualna.
  Referundum zrobic niech
  Narod sie wypowie w
  tej kwestii.
  Dramat w Brukseli.
  A zajmowali sie zupelnie czyms nieadekwatnym.
  Media pisaly zupelnie nie na temat np. pani Nadii S.
  Naprawde nie ma znaczenia i nie przeklada sie na nic.
  Dzis zadajmy sobie pytanie czy chcemy sie bac i zyc w strachu?

  Odpowiedz
 • 23 marca 2016 o 07:45
  Permalink

  Liberalna Europa się skończyła,idąc na pasku USA w imię tzw. demokracji rozwaliła porządek na Bliskim Wschodzie,popierała Czeczeńskich terrorystów i banderę na Upadlinie,teraz za to płaci. Jeśli wpuszczasz bandytów do domu,to żywy z tego nie wyjdziesz,a Wujek Sam bezpieczny i daleko.Czy my zmądrzejemy,Irak,Libia,Syria itd.?

  Odpowiedz
 • 23 marca 2016 o 07:50
  Permalink

  Jestem przekonany że to już długo nie potrwa

  Odpowiedz
 • 23 marca 2016 o 08:04
  Permalink

  A ja ciągle mam przed oczyma potopione dzieci arabskie.

  Odpowiedz
 • 23 marca 2016 o 09:40
  Permalink

  Terrorysta-WRÓG. Czy zawsze i wszędzie? Czy walka AK była terroryzmem, czy patriotyzmem? To samo należy odnosić do Arabów,których kraje i religie niszczy cywilizacja zachodnia.
  Bombami, ogniem, mordami i gigantyczną grabieżą zasobów ropy i gazu. Bliski wschód płonie podpalany przez agresję US/NATO. Terror i masowe wędrówki ludów są już nie do zatrzymania

  Odpowiedz
 • 23 marca 2016 o 11:12
  Permalink

  Pragnę zwrócić uwagę, że nigdy dotychczas nie było ataku terrorystycznego za sprawą Wietnamczyków, Chińczyków, Hindusów, Khmerów, Ekwadorczyków, Eskimosów, Zulusów, i długo by tu jeszcze wymieniać tak, że łatwiej za to byłoby wymienić dosłownie w jednym słowie tych, którzy za tymi zamachami zawsze stoją. Może nie wszyscy spośród nich są terrorystami, ale wszyscy terroryści są spośród nich.

  Odpowiedz
 • 23 marca 2016 o 11:47
  Permalink

  Przeczytajcie to Proszę przeczytać co pisze Polka – która dokonała inno-kulturowej konwersji religijnej (muzułmanka) mieszkająca w Brukseli w dzielnicy Maelbeek (pismownia oryginalna): “To nie kilkunastu mordercow trzeba wiezic. Trzeba pociagnac do odpowiedzialnosci cala spolecznosc mieszkajaca w poblizu. Jest ona rownie odpowiedzialna za zamachy, za nieszczescie ofiar. Za ukrywanie mordercow i ich “krycie” wobec policji i sluzb specjalnych. Jesli najbardziej poszukiwany terrorysta Europy przebywal caly czas w Brukseli, a jego dziuple byly nieprzenikalne – traktowac to nalezy jako akt pasywnej odmowy wspolpracy z organami scigania. Ten pasywny opor wobec wlasnego kraju (czlonkowie diaspor dysponowali obywatelstwem Belgii) i celowy brak komunikacji z wladza nalezy rozumiec jako wspoludzial w aktach terroru. Tylko bez ofiar…” Źródło: “22 marca 2016, Co wiemy o terroryzmie w Brukseli, czyli wspolwina spolecznosci” Blog: e-migrantka.blogspot.be Autor: Aisza H Sz. http://e-migrantka.blogspot.be/2016/03/22-marca-2016-co-wiemy-o-terroryzmie-w.html
  Wniosek – tylko odpowiedzialność zbiorowa może przyczynić się do utrzymania porządku

  Odpowiedz
 • 23 marca 2016 o 12:30
  Permalink

  W Europie powstały getta do których ani policja ani władza nie wchodzi.Brak informatorów,bezrobocie,zasiłki jako forma przeżycia,wpływ radykalnych religii,brak społecznego awansu,powodują obecną sytuację .Jeśli do tego dodamy liberalne,zagubione rządyU.E,to tragedia gotowa,a oni zajmują się morderczynią Sawczenko,Polską ijak przypiepszyć Rosji.!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.