Ogólna

DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!

 Bardzo dziękujemy tym z państwa, którzy wsparli nas w ostatnich dniach. Już czterech czytelników odpowiedziało na nasz apel, to dla nas bardzo ważne, bo wiemy że to, co robimy spotyka się ze społeczną akceptacją. Portal ma charakter społeczny, jest dla państwa. Nie zaśmiecamy państwa reklamami, nie domagamy się zapłaty za nasze treści. Każdy może nas wesprzeć dowolną kwotą, każda się liczy.

 

 

Bardzo dziękujemy tym z państwa, którzy wsparli nas w ostatnich dniach.

Pan W.Ch. z miejscowości K., z kodem pocztowym zaczynającym się od liczby 30 – bardzo serdecznie dziękujemy, to bardzo dużo pieniędzy. Pana darowizna prawie podwoiła łączną sumę darowizn dla naszej fundacji w tym roku od osób z poza ścisłego kręgu fundacji.

Pan R.W. /W./ z miejscowości B., z kodem pocztowym zaczynającym się od liczby 43 – świetnie że pan z nami jest od prawie samego początku, dziękujemy za wsparcie. To optymalna kwota, gdyby każdy z czytelników tyle wpłacał, to nawet byśmy wydawali czasopismo drukiem.

Pan M.L. z miejscowości Z. z kodem pocztowym zaczynającym się od liczby 12 – bardzo panu dziękujemy. Wpłacił pan łącznie prawie 20% wszystkich darowizn od początku roku.

Pan J.S. z miejscowości z kodem pocztowym zaczynającym się od liczby 10 – również bardzo panu dziękujemy. Także wpłacił pan łącznie prawie 20% wszystkich darowizn od początku roku.

 

Jeżeli życzylibyście sobie panowie, żebyśmy omówili jakiś temat na łamach naszego portalu – prosimy o sugestie na email obserwatorpolityczny@obserwatorpolityczny.pl, w treści emaila proszę podać swój pełny kod pocztowy, będziemy wiedzieli że to panowie.

W najbliższym czasie rozpoczniemy tworzenie listy mailingowej poprzez którą będziemy rozpowszechniać treści – dla naszych darczyńców.

Bardzo liczymy na państwa wsparcie w kolejnych miesiącach.

Wszystkie osoby zamierzające udzielić bezpośredniego wsparcia finansowego fundacji proszone są o wpłacanie pieniędzy na poniższe konto bankowe:

Fundacja Pisanie Książek

ul. Złota 61

00-819 Warszawa

w Złotych:

63 1020 1097 0000 7102 0229 0724

w Euro:

PL 02 1020 1097 0000 7902 0307 3541

z dopiskiem – „DAROWIZNA”

– uwaga to obligatoryjny zapis ze względu na obowiązujące prawo, bez tej formuły nie przyjmiemy pieniędzy, zwrócimy państwu potrącając różnicę kosztów przelewu.

Konto fundacji jest prowadzone przez bank:
PKOBP Oddział 9 w Warszawie ul.Nowogrodzka 35/41, 00-950 Warszawa
Symbol SWIFT banku to: BPKOPLPW

PROSZĘ PAMIĘTAĆ – TO JEDYNA FORMA WSPIERANIA FUNDACJI, NIE PROWADZIMY ŻADNYCH AKCJI ZBIÓREK PUBLICZNYCH. DOBROWOLNA DAROWIZNA NA POWYŻSZE KONTO JEST JEDYNĄ FORMĄ UDZIELENIA WSPARCIA FINANSOWEGO NASZEJ FUNDACJI.

Serdecznie pozdrawiamy

Zespół Obserwatora Politycznego i Fundacji Pisanie Książek

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.