12 komentarzy

 1. Kasyno zawsze wygrywa

  No już się bałem że to będzie kolejne plucie jadem…. takiego pana poetę lubię…

 2. Po seansie poezji mowy nienawiści, ta już nie cieszy. Skaza na twórczości i charakterze autora pozostała na całe jego życie. I jako zło wyrządzone na tym świecie, kiedyś się zemści na zdrowiu.
  Nie mniej niż 5143 ofiar cywilnych, w tym 187 dzieci autor podeptał pamięć, ich godność i prawo do życia w warunkach sprawiedliwości społecznej. Napluł w twarz prawie 80% społeczeństwa chłopów i robotników z II RP, którzy pragnąc uczciwego prawa do pracy i godnego życia bez “jaśnie pańskiej” i plebańskiej niewoli “kolaborowali” z nową władzą osiągając postęp cywilizacyjny, wcześniej im niedostępny. Potomkowie tych 80 % Polaków nie powinni tego zapomnieć.

 3. Czyli można normalnie?

  Można.

  Czyli Amen!

 4. I proszę tego się trzymać!

 5. Poeta Adam Gabriel Grzelązka, nie po raz pierwszy na tym portalu przedstawiał “seanse”. Od dość dawna czytam ten portal i coś wiem. Natomiast nie wiem dlaczego Józ/Web uważa, że jest to wybitny poeta. Jednak wszystkiego nie muszę wiedzieć.

  • Wieczorynko, ja w swoim życiu widziałem takie zmiany u kilku osób że “nasz” poeta nie jest ani pierwszy ani ostatni.Szkoda że na łamach O.P byliśmy świadkami “łże poezji”,zgodnie z tezą albo nasza prawda albo żadna!Pozdro.

 6. …………..a recenzowanie/ ocenę historii i polityki – zostawić ‘nam
  predysponowanym od urodzenia” do sprawowania kierowniczych funkcji w “tym kraju” . – Tak było, NIESTETY, w “tym kraju” po 44’ .
  Czyż nie – Włodku?

  • Krzyku,wiedza,wiedza i jeszcze raz wiedza! A u ciebie wiara,wiara i cudze linki.Jeden dekorator teatralny w rządzie wystarczy! O historycznych nieukach nie wspomne!

 7. Włodku, jeśli Ty – popierdółki takie jak niżej przytoczone nazywasz wiedzą – to ja wysiadam. 🙂
  Wybacz, ale dedukujesz niczym “wypustnik” WUMiL. 🙂
  ” wlodek
  24 lutego 2018 at 21:47

  Krzyku, gdyby protoplaści lewicy posługiwali się marksistowską klasową analizą społeczeństwa to nie byłoby żadnej”polsko żydowskiej” wojny, a byłoby wojna biednych z bogatymi, pracowników najemnych z właścicielami środków produkcji!Zauważ te wszystkie współczesne”wojenki” toczą się w interesie burżuazji. Biedota ginie a oni robią interesy!Myślenie nie boli!”

 8. ЛЮБЭ “Дорога” https://www.youtube.com/watch?v=JCzkHV7QoVM

  Праздничный концерт ко Дню защитника Отечества

  https://www.youtube.com/watch?v=CWoNmQn_Fko

  Włodku – z myślą o Tobie, wiem ze też lubisz rosyjskie “klimaty”. 🙂

  • Krzyku, za”klimaty” dziękuje! W jednym się pomyliłeś,nigdy nie byłem “wypusknikiem” WUMiL,ja byłem”priepadawatielom”.Masz jasność!I pole do poniżania inaczej myślących!

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.