Czy Policja może bić kobiety, osoby transseksualne, osoby niebinarne i w trakcie korekty płci?

graf. red.

Czy Policja może bić kobiety, osoby transseksualne, osoby niebinarne i w trakcie korekty płci? W wyniku użycia pałki policyjnej wobec kobiety i nagrania tego przez kamery – rozgorzała dyskusja i zapanowało pełne oburzenie. Czy Policja może bić kobiety? W ogóle samo stawianie takiego pytania jest dziwne w dobie wojującego o równouprawnienie genderyzmu. W czym bowiem przestępstwa realizowane przez kobiety miałyby być inne, od przestępstwa realizowanych przez inne płcie (jest ich około 50)? Żeby to akurat kobiety były objęte immunitetem przed Policją?
Co trzeba mieć w głowie i jak ekstremalnie trzeba być bezczelnym, żeby w ogóle stawiać takie pytanie? Policja ma prawo bić pałą, lać wodą i pryskać gazem i strzelać do każdego, kto nie realizuje jej poleceń i stanowi określony poziom zagrożenia. Na tym polega państwo i prawo. Czym innym jest zasadność użycia środków przymusi bezpośredniego, zarówno co do zasady jak i w konkretnej sytuacji. Jednakże, różnicowanie działania Policji pod względem podmiotu tego stosunku prawnego, który wytwarza się w trakcie interwencji jest chore, złe i niewłaściwe. To jest mniej więcej tak, jakbyśmy pozwolili komuś na bezkarne popełnianie przestępstw i wyłączyli możliwość reagowania państwa.
To są oczywiście konsekwencje wojującego genderyzmu, a oczywiście gender jest tutaj idealnym dopełnieniem do obowiązującego prawa. Chcemy równego traktowania, to płeć się nie liczy, nawet jakby miały być w wyniku tego chorego szaleństwa zunifikowane toalety, to pamiętajmy, że to są właśnie konsekwencje równości. Mamy być równi w zarobkach – człowiek pracujący non stop przez 20 lat na siebie, swoją żonę i dzieci oraz drugi człowiek, biorący w tym czasie 12 lat urlopów na 4-kę dzieci. Proszę zwrócić uwagę, że nie mówimy o żadnych płciach, przechodzimy klasę wyżej – na ludzi. Jak można tak dokonujących wkładu w pracę danej organizacji ludzi zrównać? Przecież to jest oszustwo? A jednak jest promowane! Proporcje nie mają znaczenia, ale ci którzy pracują więcej, w realiach pracują na tych, którzy nie pracują. Przyczyny nie mają znaczenia. Dlaczego więc, zarobki miały by być równe?
Analogicznych sytuacji jest bardzo wiele, nie ma mowy o żadnej równości na siłę i tam, gdzie to ma być dla grupy zrównywanej, korzystniejsze od grupy społeczeństwa, która ma za to płacić.
Pójdźmy dalej w stronę absurdu. Jeżeli nie można bić kobiet pałką policyjną, to czy można bić osoby transseksualne? Mężczyzn wykastrowanych – przetransferowanych na kobiety można, czy nie można? A kobiety z obciętymi piersiami – przetransferowane w mężczyzn to można czy nie? Jeżeli się posługujemy płcią deklarowaną, to okazuje się że kastraci przetransferowani na kobiety – nie powinni być bici pałkami, ponieważ uznajemy ich szanując ich autonomię personalną za kobiety? Generalnie więc, widać na przykładzie tego myślenia, że mamy do czynienia z segregowaniem ludzi – ewidentnym brakiem możliwości równego traktowania ludzi jeżeli weźmiemy za nadrzędny paradygmat – błąd jakim jest gender.
Pójdźmy jednak dalej, jesteśmy nowocześni, szanujemy wszystkich ludzi – w tym osoby określające się jako niebinarne. To znaczy, nie definiujące swojej płci w żadnej ze znanych postaci. Co z tymi osobami? Przecież nie deklarują się jako mężczyźni, ale również nie deklarują się jako kobiety, ani jako osoby transseksualne. Co z tymi ludźmi? Kto weźmie ich w obronę? Dlaczego media nie piszą o tym zagrożeniu? Co z aktywistami i dziennikarzami? Dlaczego się nie oburzają?
To jednak nie wszystko, mamy przecież jeszcze osoby w trakcie korekty – zmiany płci? Czy te osoby jak już np. są poddawane terapii hormonalnej, ale jeszcze nie zostały poddane zabiegowi chirurgicznemu – można bić pałką policyjną? Proszę zobaczyć w jakiej jesteśmy sytuacji, mówimy o osobach które już komunikują otoczeniu, że nie chcą być określani jako część dotychczasowej płci. Jednak nie przeszły jeszcze transformacji. Mamy więc mężczyzn których już nie powinno się bić pałką, bo będą kobietami. Mamy również kobiety, których jeszcze nie można bić – bo nimi są, ale jak już będą mężczyznami, to będzie można ich lać? Do tego prowadzi logika mediów i całego poronionego zła jakim jest gender?
Jak widać nic nie jest jednoznaczne w czasach, w których relatywizowanie wszystkiego jest standardem. Strach się bać, aż ktoś zada pytanie, czy kobieta – Policjantka, może lać pałą ww. grupy społeczne? Przecież ma być równość prawda? No i kobieta – Policjantka, ma również swoje prawa – także, jako kobieta i gender powinien te jej prawa promować. Jednak może już nie idźmy głębiej w te rozważania, bo co jeżeli taka pani Policjantka uzna, że jednak czuje się jedną z 50 płci kulturowych – tak intensywnie promowanych np. gender fluid?
Oj brakowało nam tematów zastępczych! Za rządów „reżimu” pana Tuska był rekin grenlandzki i majtki celebrytki, a dzisiaj mendia (tu nie ma błędu) rzucają się na Policjantów.

18 komentarzy do “Czy Policja może bić kobiety, osoby transseksualne, osoby niebinarne i w trakcie korekty płci?

 • 21 kwietnia 2021 o 05:05
  Permalink

  W zasadzie to Autor ma rację.

  Ale to są rozważania typu: ile diabłów mieści się na główce od szpilki?

  No i konkluzja: ideologia albo podejście “genderowe” jest tutaj idealnym dopełnieniem do stosowania obowiązującego prawa.

  Wniosek: nie dajmy się zwariować.

  Amen.

  Odpowiedz
 • 21 kwietnia 2021 o 07:20
  Permalink

  A ja dalej nie bardzo rozumiem – co ma wspólnego mocno porąbana zresztą ideologia gender, do zdecydowanie nadmiernie brutalnej reakcji policji? Bo nie przekonuje mnie usprawiedliwianie scen rodem ze stanu wojennego, w stosunku do pokojowej manifestacji, która w odróżnieniu od kiboli i im podobnych, nie rzuca kostką brukową i koktajlami Mołotowa w stronę oddziałów prewencji. W tym wszystkim brakuje mi jeszcze “ścieżek zdrowia” na Komendach, ale to się pewnie jeszcze niedługo nadrobi…

  Odpowiedz
 • 21 kwietnia 2021 o 07:52
  Permalink

  Państwo, moim skromnym zdaniem, winno dbać o rozwój populacji Polaków. Etnicznych Polaków. A do tego, na obecnym rozwoju wiedzy, niezbędne są Kobiety. Zatem niezbędne są różne preferencje. W tej dziedzinie Państwo nie robiło, nie robi i nie będzie robić nic. Dla przypomnienia, w PRL współczynnik rodności ( bardzo nieładna nazwa wynosił ponad 2,4 teraz jest o 1,0 mniej. Reprodukcja prost to minimum 2,15. I kolejna rzecz – zarówno Państwo, Policja jak i protestujący mają Prawo tam gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę. I to na tyle – śpieszę się.

  Odpowiedz
 • 21 kwietnia 2021 o 08:55
  Permalink

  Extra obnażenie hipokryzji i zachodniej mody genderowej pseudo-równości. 🙂
  Czas skończyć z tworzeniem patologii społecznej.

  No i prawda ponadczasowa, co należy podkreślić:
  “Policja ma prawo bić pałą, lać wodą i pryskać gazem i strzelać do każdego, kto nie realizuje jej poleceń i stanowi określony poziom zagrożenia. Na tym polega państwo i prawo. Czym innym jest zasadność użycia środków przymusi bezpośredniego, zarówno co do zasady jak i w konkretnej sytuacji. Jednakże, różnicowanie działania Policji pod względem podmiotu tego stosunku prawnego, który wytwarza się w trakcie interwencji jest chore, złe i niewłaściwe.”

  Szkoda tylko, że styropianom i innym PI występującym przeciwko bezpieczeństwu państwa w PRL nie miał kto tej prawdy uświadomić, gdy pluto na ówczesną milicję i jej oddziały prewencji w postaci ZOMO.

  Ale mam niedosyt po przeczytaniu felietonu, bo Sz. Krakauer pominął ważną część patologii społecznej, gdzie pewna kasta genderowo-religijna jest praktycznie ponad prawem państwa.
  Czas sobie odpowiedzieć na pytania:
  1. Czy urzędnik państwowy (sędzia, policjant itd.) ma obowiązek zwracać się do religijnego genderowca z kasty kapłańskiej – proszę księdza, proszę pana księdza, czy po prostu ma prawo i obowiązek mówić proszę pana, panie itd.
  2. Czy osoby niewierzące muszą się zwracać podobnie, czy mogą mówić na “pan”.
  3. A może ksiądz to jest jakaś inna trzecia, piąta, czy dziesiąta płeć, więc trzeba wyraźnie w pragmatyce pracy sądów, policji itd. wyraźnie określić sposób zwracania się.
  4. No i najważniejsze, czy można księży pałować, gdy naruszą prawo i stawiają Policji opór, bo dotychczas widzimy zupełną bierność Policji, co najwyżej użyją siły fizycznej i wyniosą, ale nie widziałem jeszcze w mendiach pokazu pałowania księdza, a by się przydało niektórym religijnym genderowcom za obrazę sądu czy uwłaczanie godności Policji przywrócić rozum pałką policyjną.:-)
  Ten przypadek jest szczególny i aż się prosi o zbawienie jego rozumu pałką policyjną.:-)
  Sąd też powinien w ramach policji sesyjnej nałożyć karę porządkową za to święcenie, bo to uwłacza sądowi i godności tego urzędu.
  https://joemonster.org/filmy/110602/Nieustraszony_ksiadz_walczy_z_masoneria_w_sadzie
  https://demotywatory.pl/5067175/Nieustraszony-ksiadz-Woznicki-walczy-z-masoneria-w-sadzie

  Jak równość wobec prawa to równość całkowita, a nie jakaś kasta genderowa jest traktowana w sposób uprzywilejowany.:-) Mendia powinny się tym zająć. Dość tolerowania fanatyków.

  Odpowiedz
 • 21 kwietnia 2021 o 12:32
  Permalink

  Przyznam, że Redaktor OP zadziwił mnie takim podejściem do sprawy. Konsekwencja, bezwzględność i logika nie jest w tym wypadku powodem do dumy. Na pewno być nie powinna.

  Jakby co najmniej nie było innych opcji pomiędzy kolorem czarnym albo białym. Wyczuwalna jest też w artykule nuta zemsty i irytacji pana redaktora Krakauera za poluzowanie obyczajów. Natomiast wybór jest. Wystarczy dać policjantowi dowolność i niech sam decyduje, czy widzi zniewieściałego homoseksualistę, któremu jakoś trudno przy****ć czy silną lesbijkę wobec której trzeba użyć siły, czy może obojnaka lub zwyczajnie elegancką panią z wyższych sfer, nie mówiąc już o staruszce. Mógłby zdecydować czy osoba się “stawia”, w jaki sposób to robi, czy jest agresywna, jak reaguje na nawoływanie do spokoju itd. Tylko trzeba człowiekowi dać dowolność w decydowaniu. I liczyć na niego skargi, czy po prostu zdarzenia… a potem ewentualnie wyciągać konsekwencje. Dziś to utrudnione bo cała policja przeszła przeciąg w swoich szeregach, z których wywiało starą gwardię pod pretekstem agenturalności. Zatem jak ma dziś policjant decydować o traktowaniu skoro on sam jeszcze się nie doszlifował, nie zdobył doświadczenia, nie wie co znaczy dzielić się kołdrą w jednym łóżku z inną osobą, nie ma pojęcia o tolerancji dla pozostawionych skarpet w przedpokoju. Nie można więc dać decydować takiej osobie o losie jakiejś emerytki która za chwilę będzie miał złamane przez niego biodro. On przecież nie wie, że kończy się to endoprotezą lub śmiercią w niedługim czasie….bo to gówniarz, bo głupi po prostu.
  No ale jak kadry zmieniliśmy i uznaliśmy bezwzględność (jak pan Krakauer) to warto byłoby chociaż przyjrzeć się polityce USA, bo ta się sypie. Dziś skazano policjanta za bezwzględność, za to gówniarzerstwo, za niedojrzałość właśnie, za brak doświadczenia. I teraz są dwie rzeczy:

  Pierwsza rzecz: już widać wyraźnie w materiałach wideo (a jeden jest puszczany non stop na tefaen24) jak to orangutan ubrany na różowo wykłada się na ławę swego pokoju stołowego bo tak okazuje radość. Na marginesie ruchy ma bardzo podobne. Zdziczenie tam widać i wg mnie nie ma to nic wspólnego z ludnością af**kańską, to jest dzikus już amerykański, bez względu na kolor skóry bo przecież dzikość dotyczy każdego zaniedbanego narodu (patrz: bandera). On wyraźnie oznajmił w sposób prymitywny zwycięstwo. Teraz dzikusa trzeba dopuścić do zdania wykraczającego poza normy stosowane dawniej przez mądrzejszych. od teraz decyduje siła orangutana.
  Druga: I tak moralnie USA już będzie odstawać. Nie podniosą się. Olewanie kultury wysokiej poprzez ładowanie w mózgi treści prostych nie zaowocuje refleksją. No bo z czego ta refleksja miałaby wynikać? No nie da rady. Człowiek prosty to człowiek prosty. Tak więc moim zdaniem wyrok nic nie zmieni, bunty będą.
  Trzecia. Można by się pokusić o wyrok uniewinniający policjanta (gówno tam policjanta, strażnika bankowego, zabity przecież podrobił czek na 20 dolców), ale władza okazała się swoją bezwzględnością prymitywna, na co się więc powoływać? czego uczyć tych gorszych? Mniejszego zła? “Zabił bo tak trzeba”?

  Widać więc wyraźnie, że USA zapędziła se w kozi róg. A teraz my ich naśladujemy. Póki co, mamy tylko prymitywne Karyny czy Sebixy, patologię na 500+, ale spokojnie, zrobimy i my z nich orangutanów. Kiedy Jachyra wylazła na mównicę i zrobiła serduszeńko z paluszeńków wypowiadając: “Aljeksjej, kochamy Cię” to przecież przyszłym orangutanom dała jasno do myślenia co mają robić, wspierać przestępstwa. Ona jest rzecz jasna tylko przykładem. Jest ich cała masa. Nawalny nie jest żadnym więźniem politycznym, to zwykły bandziorek i za to dostał wyrok. Niestety jesteśmy pod wpływem agentury amerykańskiej i założę się że polityka stosowania bezwzględnie kar cielesnych stamtąd została nam narzucona. Stary policjant nie dałby sobie wmówić iż ma wyłożyć 70-cio letnią babcię na chodnik i łamać jej łapy. Trzeba było się ich pozbyć.

  Zatem Panie Krakauer, kompletnie jest Pan w błędzie

  Odpowiedz
  • 21 kwietnia 2021 o 16:19
   Permalink

   @Grzegorzu …

   Fakty są jakie są i policjant nie może prowadzić selekcji w swojej robocie ze względu na uprzywilejowanie jakiejś grupy społecznej, czy płci.

   Inna sprawa – i tu się w pełni z tobą zgadzam – że przyzwolenie na nadmierną przemoc, lub wręcz moda na przemoc ze strony policji przyszła do nas z zachodu. Ja też nie wychodzę z podziwu, widząc jak obecnie policjanci przy zatrzymaniach brutalnie rzucają praktycznie każdego na glebę nie oceniając zagrożenia i siły traktując wszystkich z przysłowiowego buta. Znajomy policjant już emeryt, który wstąpił do Policji na początku lat 90-tych i uczył się pracy od milicjantów, mówił mi kiedyś, że to co teraz się dzieje, wcześniej nigdy nie miałoby miejsca, nawet w PRL. Młodzi policjanci są słabi fizycznie, niewyszkoleni dobrze w technikach samoobrony i swoje braki nadrabiają właśnie brutalnością. Wiadomo, że inaczej powinien postąpić z kibolem i spoko może go glebować od razu dla własnego bezpieczeństwa, ale bez przesady z kobietami, czy wręcz babciami. No ale żeby to właściwie ocenić potrzebne jest doświadczenie i dobre wyszkolenie.

   Ten emeryt policyjny podał mi jeszcze jeden przykład nadużyć, że obecnie za byle co dosłownie, policjanci robią sprawy za naruszenie nietykalności cielesnej, a kiedyś na to przyzwolenia władz i prawa nie było, bo policjant z uwagi na swoją specyfiką pracy ma wpisane niejako szarpanie się z bandziorami podczas interwencji. Czyli czym innym jest tzw. czynna napaść na funkcjonariusza, która jak najbardziej powinna być ścigana, a czym innym mało szkodliwe często przypadkowe w sytuacji dynamicznej otarcie się o mundur policjanta.
   No ale jak patrzę na te filmiki z manifestacji, gdzie odsunięcie przez przypadek ręki policjanta, czy dotknięcie jego munduru jest ścigane jako atak na policjanta, to mamy tu do czynienia z bardzo opresyjnym prawem. Jednym słowem prawo burżuazyjne, którego zadaniem jest maksymalne pacyfikowanie niezadowolenia społecznego niczego w demokracji nie wybacza a z funkcjonariuszy robi ludzi specjalnej troski, którym w czasie akcji włos z głowy nie może spaść i na samo wezwanie każdy musi się dostosować.
   Ale to i dobrze, niech lud wie czym się różniła pałka milicyjna w dyktaturze proletariatu od pałki policyjnej w demokracji burżuazyjnej.:-)

   Dawniej w PRL milicjant przykładowo na zabawie wiejskiej, gdy towarzystwo się pobiło, to wpadał i pałował, potem pytał czy mają adwersarze do siebie pretensje i składają zawiadomienie, jak nie to mają spadać i przez pół roku nie mogą przychodzić na zabawę. Mój kolega chodził potem na posterunek po zezwolenie na pójście na zabawę i musiał dać słowo, że będzie już grzeczny. Sprawy żadnej nie mieli, nikt milicjanta nie ścigał, ani nie opisywał za niedopełnienie obowiązków, bo wszyscy byli zadowoleni, że zechciał zachować się oportunistycznie a karę już pałką i tak wymierzył.
   No takie to były czasy “bezprawia” i władzy dyskrecjonalnej milicji w tym PRL-u.:-)

   Nie wiem jak ja to wszystko przeżyłem na tych wiejskich zabawach, ale faktem jest, że nam młodym narwańcom milicjanci skutecznie rozum przywracali, a spraw do sądu nie kierowali, bo jako doświadczeni wiedzieli, że nie powinni niszczyć młodym ludziom przyszłego rozwoju i życiorysu. Pałka w zupełności wystarczała. 🙂

   Odpowiedz
   • 21 kwietnia 2021 o 19:14
    Permalink

    Panie @Miecławie

    Gdy byłem młodziutki nielegalnie bez karty jeździłem motorynką. Złapała mnie milicja, kazała spuścić powietrze. Mój ojciec był się wk***ł i poszedł do nich na posterunek. Był wysoko postawiony, mógł.
    Byłem dumny.

    Z pozycji kolejnych 35 lat już mam inne zdanie. Dziś wylądowałbym (czy też ojciec) na kolegium (a dziś to w ogóle w sądzie) i skończyłoby się wyrokiem i dużą karą. Być może komornikiem. W tle latałby pewnie helikopter T_N24 a o kolejne wyroki zadbaliby internauci wyzywając mojego ojca pewnie od s***w, pedo***lów i pijaków.

    W tamtej opcji szybko postarałem się o kartę moto/rowerową

    pozdrawiam

    Odpowiedz
    • 21 kwietnia 2021 o 22:46
     Permalink

     @Grzegorzu …

     A ja w tamtej rzeczywistości szybko przestałem bronić głupich kolegów na takich zabawach, gdy przy okazji dostałem przez nich pałką. Potem z “wariatami” już nie chodziłem na zabawy, zmieniłem towarzystwo mając w pamięci słowa milicjanta, że niepotrzebnie z nimi marnuję swój czas, bo kiedyś coś się stanie gorszego i wyląduję w sądzie przez głupotę. “I po co ci to? Jeszcze raz, a zrobię ci sprawę w sądzie” – powiedział i uratował mi moją przyszłość, bo jako karany nie miałbym szansy na pracę w urzędzie, gdy dorosłem. A dzieciaki robią różne głupie rzeczy z emocji, dla popisu, dla honoru, w obronie laski itd.

     Dziś policjanci nie mają już sentymentów tylko na takich dzieciakach robią wyniki, społeczeństwo infantylne to muszą, bo zaraz ktoś ich podpie*doli, że nic nie zrobili, więc wielu dzieciaków ma zniszczony życiorys, mam w szkole takich i wyprowadzam ich na prostą. Dzieciaków uczę prawdziwego honoru, że nie wszystkie konflikty muszą lądować w sądzie. Jak z perspektywy czasu patrzę na pracę milicji ówcześnie z reguły negatywnie ocenianą, to teraz widzę pewną mądrość w tym faktycznym oportunizmie. Bo nie sztuka kogoś ukarać, posadzić za kraty, zrobić sprawę. Sztuka, aby dzieciak więcej nie popełniał złych uczynków i tacy milicjanci osiągali swoją postawą więcej w zapobieganiu przestępczości, niż służbiści co sprawy robili.
     Na obecne prymitywne czasy szkoda słów.

     Pozdrawiam

     Odpowiedz
 • 21 kwietnia 2021 o 16:07
  Permalink

  Marcin Hagmajer: Historia PRL – Zjednoczenie Patriotyczne “Grunwald” jako patriotyczna lewica w PZPR

  https://www.youtube.com/watch?v=4M9h8elKmU4
  ——————————————————————————
  Prawda jest taka, czy to podoba się czy nie, policja jest w zasadzie totalnie BIERNA wobec poczynań anarchizujących
  elementu lewicowego (lewicy laickiej) a zarazem nadgorliwa wobec środowisk narodowych, patriotycznych.
  Może dlatego, BO czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci!? Janusz Korwin Mikke: SK*RWIĄ się jak wszyscy! Czekamy, żeby się wszyscy skompromitowali! https://www.youtube.com/watch?v=AffwU_2HWIM&t=7s

  Odpowiedz
  • 21 kwietnia 2021 o 22:20
   Permalink

   @krzyk58

   Waść pan jesteś do tyłu z wiedzą, bo teraz, czy się to komuś podoba, czy nie to role się odwróciły, i Policja jest łagodna w stosunku do kato-faszystów i religijnych genderowców. Boją się jeździć na przeszukania na plebanie, obchodzą się z psycholami jak z jajkiem, bo wystarczy, że taki ma różaniec i krzyż w ręku a na ustach fałszywą modlitwę i jest prawie nie do ruszenia. Bywa, że policjanci/policjantki mają dość wykorzystywania ich do politycznych spraw i rzucają robotę. Nie chcą z siebie robić idiotów dla pieniędzy. Oto są skutki rządów prawicy.
   https://demotywatory.pl/5066229/Jak-z-godnoscia-pracowac-w-Policji

   Odpowiedz
 • 21 kwietnia 2021 o 20:27
  Permalink

  Musisz to wiedzieć (1080) Wincyj takich Skrzypczaków i woja murowana!

  https://www.youtube.com/watch?v=ufLa1w4RhMs

  B. (wyżsi) oficerowie (L)WP…. takim synom rzucić rozkaz i wręczyć jakiegoś Mosina w łapy a ochoczo ruszą na “Sowiety” (taka nowa laicka tradycja d. towarzyszy polskojęzycznych), to ich niepełnione “wymażenie” jeszcze ze służby w LWP, noooo, w tamtym czasie byli wówczas zaledwie młodszymi oficerami, jednak nie ma nic silniejszego jak tłumione dawne stare nawyki (i one wylazły jak wszy w okopach z d. towarzyszy), za to po 89′ mogą już “sobie” odreagować”, jako że w okolicach 1985 r. przeszli hurtowo pod skrzydła Nowego Wielkiego Brata, i moga już ujadać “na kacapa”! Różni ‘komunistyczni komuniści”, w tym rosyjscy to też naprawdę ciekawa menażeria! A JK-M (wyżej) mówi głośno jak jest, i jak być nie powinno, ony się kończą! O ruskich komunistach nic nie napiszę (tym czasem) chyba wszystko już powiedziałem, pozostawiam sobie jednak na przyszłość furtkę w postaci znaku zapytania (?) .
  Radzieccy w tamtych czasach (lata 70 i 80) mieli taki ‘zwyczaj”, a może rozkaz z góry
  że nie dowierzali “pribałtom’ i Polakom. Przypadek? Nie! Dobra znajomość tego co ‘komu w duszy gra”.
  🙂

  Ivan Komarenko – Rosja w czasie zarazy. Moja Mama kontra Covid
  https://www.youtube.com/watch?v=49PKIIgTzoQ&t=204s

  Zabieram się za odsłuchanie prelekcji ‘Pana Nikt” na kanale ‘Protestacja tv” no i nasłuch z kanału
  ‘Sołowjow live” (relacja na żywo, cz. I ponad 5 godz. relacji… jest cd.) wszak dziś w Rosji ‘dzień nawalonych” 21.04. Czy wydolę? Oto jest pytanie! Z Bogiem, towarzyszy! 🙂

  Odpowiedz
 • 21 kwietnia 2021 o 20:35
  Permalink

  “To jest mniej więcej tak, jakbyśmy pozwolili komuś na bezkarne popełnianie przestępstw i wyłączyli możliwość reagowania państwa”. Pisze pan cos, co juz istnieje w Polsce, prosze przesledzic działania rządzacych, czy cos pan moze zrobic odnosnie ich działan???????????.

  Odpowiedz
  • 22 kwietnia 2021 o 00:02
   Permalink

   @krzyk58

   Naród sobie wybrał takie rządy prawicowe, zwłaszcza w tym Białymstoku, to niech teraz cierpi, a nie się czepiają biednych Policjantów, którzy z rozkazu muszą przestrzegać prawa i robić swoje. Trzeba mieć kurzy móżdżek, aby do policjanta z takimi tekstami wyskakiwać. Niech idą pod Kościół wiernych przekonywać, aby z nimi poszli na protest zamiast do Kościoła. Niech księży namówią, aby ci swoich pobożnych lokai z rządu ustawili i zmienili politykę. Dlaczego nie pójdą?
   Ja pie*dolę teraz praca w Policji to prze*ebane. Ja bym nie zdzierżył i osłom krzywdę zrobił, czyli mizerię.

   Odpowiedz
 • 21 kwietnia 2021 o 22:01
  Permalink

  Prawdziwy Cel WIELKIEGO RESETU! Zamach na Wolność i Własność Obywateli | Józef Białek

  https://www.youtube.com/watch?v=m2q7rEz8RXE

  USA przejmują totalitarni maniacy? “Stalin strzelałby do dzisiejszej lewicy” | prof. Paul Gottfried

  https://www.youtube.com/watch?v=sxSTmmPAmes&t=102s

  I, JA TO (pacz-nagłówek) – rozumiem …no BO jak człowiek przy zdrowym umie może tolerować świat pełen lewicy, komunistów
  i złodziei? (Smutny uśmiech!).
  Dlatego od co najmniej dwudziestu kilku lat cenię sobie osobę i dorobek STALINA, zapewniam Sz. kom.
  że mam “niezły gust’! 🙂

  Odpowiedz
  • 22 kwietnia 2021 o 21:40
   Permalink

   Konkluzja prowadzącego rozmowę z prof. Poul’em Gottfrield’em: “Mam nadzieję ze nasz neokonserwatywny (czytaj: neokomunistyczny) rząd weźmie sobie te uwagi do serca”. AMEN! 🙂

   Odpowiedz
 • 23 kwietnia 2021 o 07:22
  Permalink

  Władza boi się obywateli i stąd takie bardzo represyjne działanie policji w stosunku do uczestniczek manifestacji. Ironia losu polega na tym, że obecnie rządząca władza bardziej obawia się kobiet niż kiboli. A to dlatego, że kobiety przeciwstawiły się ich wizji państwa autorytarno-klerykalnego. A rządzący obecnie taką wizję państwa, wzorowaną na przedwojennej Sanacji, mieli od samego początku po przejęciu władzy, nim jeszcze na dobre zrobiło się głośno o gender i innych dziwactwach rodem od Wielkiego Wuja.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.