Polityka

Czy kilka tysięcy emigrantów przesądzi o wyniku wyborów w Polsce?

 Nastroje w społeczeństwie są obecnie takie, że jeżeli pani Ewa Kopacz przyjmie uchodźców to w nadchodzących wyborach Prawo i Sprawiedliwość będzie miało większość konstytucyjną. W ten oto sposób kilka tysięcy emigrantów niemających prawa do głosu, przesądzi o wyniku wyborów w Polsce.

To żałosne i w istocie dramatyczne, ale taką mamy rzeczywistość. Ludzie nie chcą emigrantów, nikogo nie interesują problemy włoskiej straży granicznej z uchodźcami, ani wojna w Syrii, czy też nawet w Iraku, w której braliśmy udział, nie mówiąc nawet o idiotycznym popieraniu napaści na Libię lub wcześniejszego ograbienia Serbii z jej ziemi i stworzenia w ten sposób ogniska destabilizacji w Europie.

Ustalenia na szczycie unijnym są nielogiczne, nie odnoszą się, bowiem do źródeł problemu, tylko je naiwnie akceptują, przyczyniając się do powiększenia niebezpieczeństwa terrorystycznego, o którym się nie da nie mówić i epidemiologicznego, o którym się nie mówi. Kwestie ryzyka kryminalnego, kulturowego, czy też po prostu pytanie, – po co ci emigranci w Europie i kto za nich będzie płacił oraz jak to uzasadnić w dobie kryzysu można pominąć. Włosi jak zawsze poprzez swoją nieudolność administracyjną nie potrafią poradzić sobie z falą uchodźców, podobnie Grecy. Oba kraje poważnie zawiodły, jeżeli chodzi o bezpieczeństwo na zewnętrznych granicach Unii, teraz domagają się źle rozumianej solidarności od reszty Unii, która ma ponosić konsekwencje ich nieudolności.

Jeżeli nie dość, że mamy przyjąć tych uchodźców, którzy dotarli nielegalnie do Europy, to jeszcze mamy sprowadzić uchodźców z pogranicza, to możemy być pewni, że na każdego jednego uchodźcę, którego przyjmiemy dzisiaj – jutro będziemy musieli przyjąć dwóch a pojutrze czterech. To jest proces motywowany biedą a kanalizowany przez terrorystów, którzy realizują w ten sposób swoja wizję biologicznego podboju Europy, dokładnie w ten sposób myśląc. Dlaczego liderzy Europy nie biorą na to poprawki? Zdaje się tylko pani prezydent Litwy powiedziała, to co myśli większość Europejczyków.

W przypadku naszego kraju w ogóle nie ma mowy o przyjmowaniu jakichkolwiek obcych kulturowo emigrantów ze względów społecznych. Po prostu nie jest nas stać na ich utrzymanie, ponieważ sami jesteśmy krajem emigrantów. Co więcej jesteśmy krajem rent po 740 zł, – jak więc można przyjmować emigrantów i dawać im utrzymanie, jeżeli nie potrafimy zapewnić warunków umożliwiających przeżycie dla własnych obywateli? O Polakach, którzy zostali przesiedleni na tereny ZSRR nawet nikt nie wspomina, ale chyba mają większe prawo korzystać z naszego budżetu niż mieszkańcy Afryki. Brzmi to brutalnie, ale niestety taka jest brutalna rzeczywista prawda. Rząd musi dbać o nasze rzeczywiste interesy. Jednym z nich jest zachowanie spoistości kulturowo-etnicznej naszego kraju, w której nie można robić wyłomów inaczej – pani Kopacz będzie moralnie odpowiedzialna za pierwszy zamach islamistyczny w Polsce. Budując islamską społeczność, buduje się bazę dla islamskiego terroryzmu – tego dowodzą przykłady z Wielkiej Brytanii i Francji. Tego w Polsce nie potrzebujemy, co więcej nie ma żadnego powodu, dla którego mielibyśmy takie procesy tolerować.

Jeżeli rząd zgodzi się uczestniczyć w poronionej polityce afirmacji zagrożenia terrorystycznego dla Europy, to czeka go szereg niespodzianek – poczynając od manifestacji, które już zapowiedziała prawica, można się spodziewać, że przyjdzie na nie bardzo wiele osób. No, a przy urnach wyborczych Polacy zagłosują w taki sposób, że rząd odpowiedzialny za ściąganie do Polski obcych – znajdzie się do końca roku przed Trybunałem Stanu. Nie jest, bowiem tajemnicą, że prawica a na niej największa partia opozycyjna wykazuje niesłychanie trzeźwe i rozsądne stanowisko w omawianej kwestii.

Podobnie rozsądnie o tym problemie wypowiadał się pan Paweł Kukiz, wskazując na problem repatriacji Polaków z b. ZSRR, jako na zagadnienie, które należy najpierw rozwiązać, żeby mieć moralne prawo w ogóle mówić o przyjmowaniu obcych emigrantów do Polski.

Jeżeli miałoby to nastąpić to tylko ze względów humanitarnych. Nie ma możliwości ustępować pod naciskiem faktów dokonanych, inspirowanych przez terrorystów.

W praktyce oznacza to, że kwestia emigrancka będzie istotnym straszakiem wyborczym, który może przesądzić nie tylko o zwycięstwie największej partii prawicowej, ale o jej zwycięstwie samodzielnym z opcją na większość konstytucyjną. Ponieważ ludzie się boją, że Muzułmanin obetnie ich dziecku głowę i powiesi ją na płocie obok. I nie ma znaczenia jak się do tego, kto odnosi, większość ludzi myśli właśnie w ten sposób. Jeżeli pani Kopacz chce mizerniej skończyć niż to się zapowiada, niech popełni epokowy błąd, którego nikt nigdy jej tutaj już nie wybaczy, ostatecznie potwierdzając totalną szkodliwość Platformy Obywatelskiej dla państwa i Narodu.

6 komentarzy

 1. Autor: “..Włosi poprzez swoją nieudolność administracyjną nie potrafią poradzić sobie z falą uchodźców, podobnie Grecy”
  Teraz ja: czy te same kryteria winno się stosować do 2-3 milionów Polaków, którzy wyjechali za chlebem?
  Uważam, że wszelkie narody powinny żyć we własnym i tam mieć możliwości zarabiana na godne życie.
  Kolejne pytanie, a który to Papież twierdził, że antykoncepcja to grzech, w Polsce są nadal zwolennicy tej tendencji. Sprawa przeludnienia planety Ziemia jest od wielu lat omawiana, ostatnio coraz częściej. Proszę mnie źle nie zrozumieć, uznaję tylko i wyłącznie ograniczenie przyrostu naturalnego poprzez edukację społeczeństw. Nad jakimkolwiek polskim politykiem postawionym przed Trybunałem Stanu nie będę w stanie wylać ani jednej łezki i wcale tego nie żałuję.

  • Wywod i analize komentatorki “@wieczorynka” popieram w calej rozciaglosci z tym , ze ja nie jestem taks uprzejma ,jak wspomniana komentatorka …
   Tematyka uchodzctwa / emigracji jest niezwykle zlozona, bardzo mi przykro, ale OP w tym zakresie w bardzo niewykwalifikowany sposob prezentuje te tematyke i to parokrotnie …jesli chodzi o

  • ….c.d.
   ..jesli chodzi o nieudolnosc administracyjna Wlochow to. bardzo mi przykro zwykla bujda, gdyz wzorowo zajmuja sie uchodzcami, bardzo niezamozne warstwy spoleczne z Sycylii i z bardzo, bardzo biednej wyspy Lampeduza solidarizuja sie z wykonczonymi i chorymi z wycieczenia nowymi przybyszami, oni wedruja 2 – 3 lata piechota przez. pustynie, sa porywani, gwalceni, chorzy, z uwagi na te okolicznosci i brak zachoeania higeny maja wszy i pchly itd. wymagaja nachtychmiastowych nakladow na to a UE ( i Polska ) graja w chowanego, chowaja sie za “kolumne”, jak kiedys na seminarium, by asystent nie zawolal do tablicy !!!! O powodach tego exodusu to ja tu nigdy nie czytalam ….moje przynajmniej 3 komentarze do tego tematu pozostaly bez kompletnie zadnego echa, w Polsce urabiana jest bardzo niekorzystna opinia odnosnie emugrantow i obcych, pomimo , ze Polacy zza granica ( ogolnie to nie tylko te nowe 3 mln, lecz ok. 8 mln w Usa, w Niemczech ok.2 mln z roznym statusem, w Afryce, w Izaelu, w Australii, na wszystkich kontynentach moze i ponad 20 mln np. ja ….moj status lub Polacy w Argentynie, Brazylii it’d., it’d…) dokladnie podlegaja tym samym prawom muedzynarodowym i cudzoziemcach i uchodzcach i radykalizacja tych przepisow uradykalni bezpisredni status Polakow zza granica oraz wrogie nastroje i dyskryminacje w stosunku do nich !!!! Nie wiem co to za moda w Polsce na extraorthodoxe poglady i to do tego “przyganial kociol garnkowi …”, a tak sie oburzali wszyscy w kraju, jak zaczeto uragac na Polakow w W.Brytanii …
   A propos Wloch , jak niemieccy poslowie i organizacje odwiedzali Wlochy i te miasteczka na Lampeduzie i na Sycylii , powiedzieli, ze POKOJOWA NAGRODE NOBLA TRZEBA BY ZABRAC UE I PRZYDZIELIC TYM LUDZIOM WE WLOSZECH ZA ICH POMOC , ORGANIZACJE I ZAANGAZOWANIE …!!!! Prosze zerknac na internetowa strone pani Claudii Roth, posla Bundestagu i vice-marszalka (=prezydenta Bundestagu ), ktora dokladnie te sytuacje opisuje …o Grecji nie wypiwiadam sie bo robia tez sporo, choc stoja nad przepascia i wlasna ludnosc umiera np.bo nue msja insuliny lub beta-blokera na serce, koczuja na ulicach, bo ich UE i IWF pieyrzucali z domow ….badzo mi przykro, ze OP w tej materii obejmuje takie stanowisko ….

 2. Bardzo prawdopodobny scenariusz

 3. Damy radę.
  Tylko nie ulegamy panice.

 4. To prawdziwa siła Państwa ISlamskiego

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.