Czekolada nadziewana krwią 120 mm – brutalna pacyfikacja Doniecka to zbrodnia wojenna

Coś niesamowitego, szybko, a nawet bardzo szybko czekolada okazała się nadziewana krwią. Dnia nie wytrzymała nowa władza w Kijowie od wyborów, brutalna pacyfikacja Doniecka jaka nastąpiła z nakazu tych ludzi to zbrodnia wojenna. Mordowanie cywilów i powstańców przez zawodowych żołnierzy ukraińskiej armii – komandosów, bojowników prawicowych bojówek wcielonych do tzw. Gwardii oraz jak donoszą kanały internetowe – najemników (niepotwierdzone) – to nic innego jak rzeź, preludium do czystki etnicznej.

Jeżeli w polskiej telewizji mainstreamowej możemy obejrzeć reportaż, gdzie przerażony dziennikarz pada na twarz i wciska się w posadzkę – pod gradem pocisków moździerzowych 120 mm, to znaczy się, że już nawet polscy dziennikarze zrozumieli, że mamy do czynienia na Ukrainie ze zbrodnią wojenną przeciwko własnemu Narodowi.

To jest niesamowite, że władze państwowe tego nie dostrzegają, chyba że ktoś uważa ostrzał z moździerzy 120 mm za wyraz humanitaryzmu nowych władz z Kijowa? Można taką osobę zaprosić na poligon, Wojsko Polskie posiada bardzo dużo takiego sprzętu i gigantyczne zapasy amunicji. Moździerz to wspaniała, tania broń, niesłuchanie skuteczna. Ma jednak jedną wadę – nie jest do końca celny. Jeżeli strzela się z nich do np. pola na którym jest droga a na niej jest rozlokowana kolumna wojska – to efekt może być wspaniały, lekki rozrzut moździerzy używających klasycznej amunicji grawitacyjnej daje fenomenalne efekty. Pełna sieczka. Zniszczenie wszystkiego co się da – tanio, szybko, skutecznie, bardzo śmiertelnie. Jeżeli natomiast używa się tych samych moździerzy do strzelania w rejon zabudowany – to raz pocisk trafi w dom, raz odłamek przeleci przez dwie izby, innym razem sobie nie wybuchnie – wtedy dopiero jest wesoło! W UŻYCIU WOBEC OBIEKTÓW CYWILNYCH – MOŹDZIERZ JEST BRONIĄ TERRORYSTYCZNĄ.

Jednakże nie tylko moździerzy używają siepacze swoich panów z Kijowa, mamy jeszcze ataki z powietrza – śmigłowce szturmowe, samoloty, coś niesamowitego, Do tego szturmy zawodowego wojska, zawodowych zabójców no i oczywiście czołgi. Czołgi są fajne, mają tą wspaniałą przewagę nad powstańcami, że mają urządzenia do wizji w podczerwieni, nawet te niedoskonałe produkcji radzieckiej – pozwalają zwłaszcza wieczorem i w nocy – zobaczyć w każdych warunkach ludzi, ciepło silników. Nie potrzeba dużej filozofii, żeby strzelać w takie miejsca, a co może zrobić armata 125 mm – można sobie obejrzeć na filmach z Syrii.

Jatka, zbrodnia, użycie broni ciężkiej przeciwko powstańcom to hańba. Donieck można porównać do tego co Niemcy zrobili z Leningradem. Nie chodzi o skalę, ale o metodą a ta jest ta sama – potężna maszyna wojenna – rozstrzeliwuje zablokowane miasto, skazując jego mieszkańców i obrońców na piekło śmierci w obleganym mieście. Giną ludzie, których trupy zwycięzcy układają na stertach – pozwalając im puchnąc w rowach. To jest tak przerażające i nieludzkie, że nie można tego komentować. W wojnie domowej w Hiszpanii – faszyści generała Franco zrównali z ziemią Guernicę, czy nowe władze w Kijowie, nowy demokratyczny prezydent – zgodnie z wolą Narodu ukraińskiego – na oczach świata – wymorduje mieszkańców Donbasu? Zdaje się że matka całego zła na Ukrainie coś mówiła o oczyszczeniu ukraińskiej ziemi z nieproszonych gości. Czy ten scenariusz – generalnie nie jest realizowany?

Przeraża hipokryzja Zachodu, w tym niestety Polski, której niestety minister – popiera otwarcie te zbrodnie wojenne, oczywiście używając innego języka – bez dowodów twierdzi, że tam walczą „goście” z zagranicy. Tak jakby zapomniał co robił w Afganistanie, gdzie też było sporo gości. Jednakże mniejsza z tym, naprawdę nie da się jednoznacznie stwierdzić, czyje interesy – w istocie – reprezentuje ten pan.

Szokuje kontekst polityczny – lepszej okazji do przeniesienia ciężaru gatunkowe konfliktu na stół negocjacji niż wynik wyborów, w której pan Poroszenko wygrał w pierwszej turze – nie było i nie będzie. Wystarczyło ogłosić jednostronne zawieszenie broni i BEZ WARUNKÓW WSTĘPNYCH zaprosić wojujące strony do rozmów, na neutralnym gruncie – ogłaszając zarazem amnestię dla wszystkich jeżeli tylko złożą broń.

Czy to przerasta ambicje nowych i najnowszego władcy Kijowa? Czy też mocodawcy tych panów mają plany, do których potrzebują gadających kukiełek? Przecież prędzej czy później oni i tak będą musieli rozmawiać, albowiem nawet jeżeli ich siepacze wyczyszczą Donieck, Słowiańsk i Kramatorsk oraz inne miasta z powstańców, zajmą je i spacyfikują, to czeka ich długa, krwawa wojna domowa, w której będą ginąć ludzie od bomb, zamachów, skrytobójstw, okrucieństw o jakich lepiej nie myśleć. Można dodać, że będą ginąć nie tylko w Doniecku, Słowiańsku i Kramatorsku. Cała Ukraina zapłaci za mord dokonany na Wschodzie! Będzie więcej nienawiści, wrogości i zła. O TO TYM PARSZYWYM MORDERCOM CHODZIŁO. Władze w Kijowie nie chcą rozmów, to one wybrały wojnę. Więc będzie już tylko wojna. Więcej nie będziemy pisać, zbiera się na łzy, bezsilną złość, gdy giną niewinni ludzie, rodziny tracą domy, tak to wojna domowa – pozbawia ludzi domów. Bydlaki się cieszą swoją rzezią, jednakże – kto mieczem wojuje, od mieczy ginie. A mieczy i silnych dzierżących je dłoni – w sprawiedliwej zemście – NIE ZABRAKNIE.

Gdyby rząd w Polsce był obiektywny, nie powinien – bez warunków – zapraszać pana Poroszenki do Warszawy na 4-tego czerwca.

23 myśli na temat “Czekolada nadziewana krwią 120 mm – brutalna pacyfikacja Doniecka to zbrodnia wojenna

 • 28 maja 2014 o 05:07
  Permalink

  przyjdzie czas że “król” kakałka który po trupach kupił sobie prezydenturę zje przed egzekucją swoje odchody.Ukraina zapłaci straszliwą cenę za zbrodnie ludobójstwa. przepraszam braci Rosjan za parchów którzy szkolą i uzbrajają banderowskich morderców.

  Odpowiedz
 • 28 maja 2014 o 06:04
  Permalink

  Zapłacą mordercy za krew niewinnych, zapłacą za łzy matek. Chcą zbudzić Olbrzyma, to zbudzą. Poroszenko ma krew na rękach.

  Odpowiedz
 • 28 maja 2014 o 08:16
  Permalink

  Dziś napiszę “dyplomatycznym ” językiem.
  trzeba, w być wyjątkową KANALIĄ żeby
  nie dostrzec zbrodni ludobójstwa
  dokonywanej codziennie na rosyjskojęzycznych
  mieszkańcach Jugowostoka, już od kilku
  tygodni.
  Okrutny reżim w Kijowie, zasługuje na pogardę
  i potępienie, na podobne oceny zasłużyli
  ci wszyscy z zewnątrz, którzy utwierdzali
  kijowskich zbrodniarzy w ich szaleńczym
  dziele niszczenia i okrutnego zdziczałego
  mordowania niewinnych ludzi…tych ludzi,
  którzy domagają się prawa, porządku,
  sprawiedliwości(możliwości używania na co dzień
  ojczystego języka), żądają respektowania
  przez okrutna juntę w Kijowie PRAW CZŁOWIEKA.
  Nic więcej.
  Co na to UE majaca pełną gębę frazesów,
  na każdą okazję.
  A taka instytucja jak Trybunał w Hadze?
  Prawdopodobnie musimy (jeszcze) poczekać
  na powstanie Trybunału Słowiańskiego,
  który oceni dokonania dokonania zbrodniarzy…
  ich podżegaczy i inspiratorów, z poza granic
  tzw.”ukrainy”.
  Wszyscy prawi i uczciwi POLACY, są dziś w tych
  tragicznych i dramatycznych chwilach
  sercem i rozumem z JUGOWOSTOKIEM,
  MY także jesteśmy mieszkańcami Jugowostoka.

  Odpowiedz
  • 28 maja 2014 o 18:10
   Permalink

   polski rząd nie reprezentuje inyeresy polaków lecz usa
   polska władza jest osłem trojańskim stanów zjednoczonych
   my ukrainę mamy gdzieś ważne by dokopać ruskim nawet
   gdy społeczeństwo może ponieść spore koszty,bo władza jak
   powiedział kiedyś towarzysz urban się wyżywi

   Odpowiedz
 • 28 maja 2014 o 08:24
  Permalink

  Zleceniodawcy tych morderców zapłacą za zbrodnie. Widziałem wczoraj w reżimowych TVN-ie, który nawet już nie był w stanie zmanipulować nagrania – strzelali z moździerzy – dziennikarze leżeli na asfalcie z twarzami dociśniętymi do drogi. Ludzie siedzą w piwnicach, płaczą, stare kobiety i dzieci. Horrror – tak ma wyglądać demokracja na Ukrainie?

  Odpowiedz
 • 28 maja 2014 o 09:03
  Permalink

  Wczoraj przez kilka godzin klikałem po dostępnych wielojęzycznych kanałach i gotowało się we mnie! Nie dziwię się emocjonalnej wymowie felietonu.
  Niestety, ale moje najgorsze obawy się ziszczają…
  Jakakolwiek władza w Kijowie – będzie musiała się dogadywać z oligarchami i mordercami Majdanu oraz Odessy…
  I oni zrobią WSZYSTKO by zbrodnie nie wyszły na jaw i ukręcić łeb sprawie…
  A jedyną metodą jest rozpętanie takiego piekła że potem to już kaźń Odesytów okaże się niewinną uwerturą…

  Odpowiedz
 • 28 maja 2014 o 11:06
  Permalink

  Zupełnie niezrozumiale jest pasywne zachowanie się Rosji wobec z jednej strony codziennych zbrodni reżymu kijowskiego a z drugiej apeli władz republik donieckiej i ługańskiej o pomoc. Czyżby Rosji znane były przygotowywane przez USA i EU retorsje, które miałyby one zastosować w przypadku zdecydowanej interwencji Rosji i czyżby Rosja obawiała się takich retorsji? Wydaje mi się, że to jedyne wytłumaczenie dla rosyjskiej ostrożności. A w międzyczasie giną ludzie i niszczone są ich siedliska oraz infrastruktura. Biedna Noworosja, biedni ludzie niczego więcej nie pragący jak spokoju, codziennego chleba i możliwości bycia panami u siebie w domu.Niczego z tego nie ofiaruje im ani”król czekolady”, ani “piękna Julia”, ani wogóle Ukraina.

  Odpowiedz
  • 29 maja 2014 o 04:04
   Permalink

   przeciez zachod i kijow tylko na to czeka by rosja wkroczyla. jak sobie to wyobrazasz, ze marionetki wala tak perfidnie do swoich obywateli i nie boja sie tak poteznej rosji? Przeciez to samobojstwo, chyba ze.. no wlasnie, chyba ze o to im chodzi bo tak im kaza robic mocodawcy! A rosja czeka, bo wie jakie buty jej zachod szykuje i jaka narracja bedzie. Rosja jest w szachu, to nie ona rozgrywa, jak sie usiluje publice wmowic. ale mam nadzieje ze ruscy znajda rozwiazanie jak z tego wybrnac. Plan jest taki, sprowokowac rosje, potem jako agresora odizolowac, nalozyc sankcje, zeby rosjanie/ oligarchowie sami zdjeli putina bo to o niego toczy sie ta gra, bo to on stoi na przeszkodzie to wykupienia rosji. Dlaczego hodorkowski siedzial? nie dlatego ze mial ambicje polityczne, ma je kasparow i jakos nie siedzi. Hodorkowski poszedl siedziec bo najpierw zawlaszczyl sobie jak wielu innych oligarchow bogactwa rosji ale to nie bylo najgorsze. Najgorsze ze potem to chcial sprzedac amerykanom i dokladnie i tylko za to poszedl siedziec. Ale to wybitna kanalia, mimo ze Putin go laskawie zwolnil z odbywania kary to ten zmaiast zaszyc sie i w ciszy spokojnie zyc, nadal szczeka.

   Odpowiedz
 • 28 maja 2014 o 11:44
  Permalink

  Aż chciałoby się głośno KRZYKnąć:
  Rosjanie!! Pomóżcie braciom za kordonem!!!
  W TEJ sytuacji Federacja Rosyjska ma nasze
  uczciwych ludzi (nie tylko w Polsce) POPARCIE.
  Tylko Rosja pozostaje gwarantem WOLNOSCI, POKOJU,
  STABILIZACJI i SPRAWIEDLIWOŚCI…
  Jeśli nie ROSJA,TO KTO??? LUB CO???

  Odpowiedz
 • 28 maja 2014 o 12:50
  Permalink

  – TUTAJ OCENZUROWANO webmaster Józef – Donbasie

  https://www.youtube.com/watch?v=1HK7EvgUL90#t=28

  Antymajdan. Wszystkie okropności wojny (domowej)
  tej bratobójczej, najgorszej z możliwych.
  Swiat xxxxxxxx – xxxxxxxx(autocenzura), ma “dziwne”
  upodobania do skłócania i rozbijania
  Słowiańskiego świata, – NASZEGO ŚWIATA.
  Nie pierwszy to przypadek… rekomendowany wcześniej
  “antymajdan” nie polecam ludziom o słabych nerwach…

  https://prawda2.info/viewtopic.php?t=23049&start=125

  Odpowiedz
 • 28 maja 2014 o 14:26
  Permalink

  To prawda, że władze w Kijowie wybrały wojnę. Co będzie dalej? Dokąd zmierzamy? Przypomnę tu fragment starożytnej wizji: “W czasie wyznaczonym [król północy] powróci z powrotem [powrót Rosji w tym kontekście oznacza kryzys, który przyćmi Wielką Depresję. Rozpadnie się nie tylko strefa euro, lecz także UE i NATO. Wtedy wiele krajów z dawnego bloku wschodniego opuści amerykańską strefę wpływów i powróci pod skrzydła Rosji]. I wkroczy na południe [wiele wskazuje na Gruzję], ale nie będzie jak wcześniej [2008 – Gruzja], lub jak później [2014 – Ukraina. Tu też Rosja odniesie sukces], gdyż ruszą przeciw niemu mieszkańcy wybrzeży Kittim [ten szczegół w tym kontekście wskazuje, że Amerykanie uderzą bez Brytyjczyków. Oni włączą się do tej wojny później] i będzie utrapiony i zawróci” (Daniela 11:29,30a, przekład dosłowny). Według tego scenariusza późniejsze, trzecie wejście na południe zakończy się konfrontacją militarną z USA i globalną wojną jądrową (Objawienie 6:4). Nie będzie to jednak koniec świata, lecz jak stwierdził Jezus – “początek bólów porodowych” (Mateusza 24:7,8).

  Odpowiedz
  • 28 maja 2014 o 17:10
   Permalink

   nie można budować swiata na bredniach religijnych. Religie zawsze chcą podporządkować ludzi ludziom.

   Odpowiedz
   • 29 maja 2014 o 00:30
    Permalink

    Czyżbyś nie był podporządkowany żadnemu człowiekowi?

    Odpowiedz
 • 28 maja 2014 o 14:38
  Permalink

  czy polski rząd dostałby bratnią pomoc od rządu ukraińskiego gdyby polacy chcieli wyjść z UE, czy ustawa sejmowa 1066 mogłaby zostać zastosowana ?

  Odpowiedz
  • 28 maja 2014 o 18:49
   Permalink

   Już o tym pisał Tadeusz Kościuszko a był to rok bodajże 1798, jak chodzi o konkretną datę to mogę się mylić.

   Odpowiedz
 • 28 maja 2014 o 18:21
  Permalink

  rząd polski ma gdzieś ukrainę nam chodzi tylko o to ,by dokopać ruskim i bez wazeliny wejść usa bo my jesteśmy ich
  osłem trojańskim w europie.

  Odpowiedz
 • 28 maja 2014 o 18:41
  Permalink

  Jak chodzi o Ukrainę to “król czekolady” otrzymał zadanie od swoich zleceniodawców i realizuje je z gorliwością nuworysza. Natomiast jak chodzi o polskich polityków to zamiast komentarza posłużę się cytatem: “Patrz Kościuszko na nas z nieba Polak recytował, Kościuszko popatrzył, no i zwymiotował” K.I. Gałczyński.

  Odpowiedz
 • 28 maja 2014 o 22:42
  Permalink

  Najgorsze jest w tym wszystkim to że coraz czesciej pojawiają sie informacje na temat polskich najemników w gronie oddziałów tzw “operacji karnej” pacyfikującej ogniem i rakietami ludność Donbassu…

  Jest tyle kłamstw w naszej propagandzie że trudno uwierzyć – ale może byc i tak?

  A nawet jeżeli jest to podłym kłamstwem – to tym bardziej nasz rząd powinien w te pędy temu zaprzeczyć…
  Linki:
  Na temt udziału w walkach ASBS Othago (Analizy Systemowe Bartlomiej Sienkiewicz)http://goldnike-777.blogspot.com/2014/05/blog-post_3754.html

  Info o OTHAGO: http://www.rp.pl/artykul/1040540.html?print=tak&p=0

  http://goldnike-777.blogspot.com/2014/04/20-greystone.html

  http://interpolit.ru/blog/kak_propali_amerikanskie_najomniki_na_ukraine/2014-04-20-1110

  http://pol.re/rXQy0erC_FQ/polskie_nayomniki_na_ukraine_22_05_2014.html

  http://pol.re/mCmgbjEuQi8/vooruzhyonnye_nayomniki_ssha_iz_polshi_v_donetske_donbass_lovyat_aktivistov_antimajdana_dlya_raspravy.html

  http://goldnike-777.blogspot.com/2014/05/blog-post_28.html#more

  http://oane.ws/news/2014/05/03/foreign_legion

  http://pol.re/mCmgbjEuQi8/vooruzhyonnye_nayomniki_ssha_iz_polshi_v_donetske_donbass_lovyat_aktivistov_antimajdana_dlya_raspravy.html

  Odpowiedz
  • 29 maja 2014 o 08:00
   Permalink

   Jeśli podane informacje miałyby okazać się
   prawdziwe, czego należałoby życzyć tym
   “polakom”???
   Jako Polak,(bez cienia radości), życzyłbym
   aby pozostali “na wieki”, na Dzikich Polach…już
   przenikające informacje o “szkoleniu” bandytów
   ukraińskich w Polsce i przez “polskich”
   instruktorow, to pretekst do pogardzania
   ” polską elyto solidarnosciowo – katolicką”.

   Odpowiedz
   • 31 maja 2014 o 19:27
    Permalink

    ” No i niedługo trzeba było czekać, oto dowody na udział polskich najemników w konflikcie ukraińskim, po stronie junty kijowskiej.
    Zaliczam do nich , samochód marki mercedes z polskimi tablicami rejestracyjnymi, zgodnymi z naklejką na szybie. Widać , że samochód został w tym celu zakupiony w Polsce, nie zdjęto poprzedniej naklejki z poprzednim numerem rejestracyjnym. Samochód dodatkowo jest oznakowany w celu uniknięcia pomyłki flagą Ukrainy.
    Umundurowanie osobników wsiadających do auta to jest polski kamuflaż i krój. Kamizelka operacyjna jest obcego pochodzenia. Kominiarki tego typu, co widać na zdjęciach, zarówno czarne jak i oliwkowe, są używane również w Polsce, najprawdopodobniej made in China.”

    http://kodczasu.pl/viewtopic.php?p=69611#69611

    Proszę zwrócić uwagę na numer rejestracyjny pojazdu
    LCH. Lublin – Chełm (województwo – powiat).
    Teren przygraniczny z Ukrainą, zamieszkały po stronie
    RP przez mniejszość ukraińską, która to aktywnie…

    Odpowiedz
 • 29 maja 2014 o 03:34
  Permalink

  raz sierpem, raz mlotem, a raz mozdzierzem, w to rosyjskie zwierze.

  Odpowiedz
 • 29 maja 2014 o 08:04
  Permalink

  No i udowodniłeś,że jesteś XXXXXXXXX. Coś jeszcze?
  Niedobitku XXXXXXXXXXXXXXX…

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.