Czas na White Christian Safety Area w Europie?

Czas na White Christian Safety Area w Europie? Ostatnie wydarzenia we Francji, gdzie inno-kulturowy, multikulturowy i wielorasowy tłum skakał po głowie francuskiej policjantki i jej koledze, to papierek lakmusowy zachodniej rzeczywistości. W całym kraju spłonęły tysiące samochodów na przedmieściach miast, które częściej przypominają Bliski Wschód, niż Francję. Podobną sytuację w Wielkiej Brytanii nazwano wypadkiem, chociaż w mediach społecznościowych są inne teorie, nazwijmy to – kontekstowe. Liczne grupy ludności napływowej i jej potomków bardzo skutecznie potrafią się upominać, o to co w ich mniemaniu jest im przynależne. 

W Niemczech w Berlinie na tradycyjną sylwestrową noc pod Bramą Brandenburską, władze przygotowały Woman’s Safety Area. Chodziło o bezpieczeństwo Kobiet w tłumie, którym jak wiadomo w Niemczech grozi niebezpieczeństwo ze strony inno-kulturowych azylantów i innych obcych. Pomimo zabezpieczeń i tak doszło do ekscesów. Nikt nie wspomina o smutnym losie niemieckich mężczyzn, którzy często są pobici w wyniku konfrontacji z grupami obcych.

W Szwecji wcale nie jest lepiej. W wielu miastach strefy „No go zones”, to tajemnica publiczna, o której formalnie się nie mówi żeby nie być oskarżonym o rasizm. Co prawda jedna z ministrów odważyła się powiedzieć prawdę o porażce integracji. Jednak realia, codzienność są szokujące. Szwedzi już żyją w zamkniętych gettach, a ochrona i bezpieczeństwo to dzisiaj podstawa dla każdej nieruchomości. W ciągu 20 lat etniczni Szwedzi będą mniejszością we własnym kraju. 

Organizacje społeczno-religijne inno-kulturowych mniejszości w wielu przypadkach zapowiadają potrzebę włączenia do systemu prawnego ich inno-kulturowego prawa religijnego. Póki co ma to dotyczyć ich społeczności. Jednak z czasem będzie obowiązywać terytorialnie. 

Elity europejskie tak otwarte na inno-kulturowych nielegalnych imigrantów, żyją pod kloszem swoich poronionych idei, izolując się od problemów dnia codziennego, jakie obecność tych ludzi powoduje. Terroryzm jest faktem, a zwykła i powszechna brutalizacja życia codziennego jest nową składową rzeczywistości. Na razie o tym się milczy, ale te problemy dotykają zwykłych ludzi, spośród których wielu boi się o zdrowie i życie swoje i swoich rodzin.

Do tego, co trzeba otwarcie powiedzieć – mordowani są duchowni wyznań chrześcijańskich, a świątynie są profanowane. We Francji i Włoszech kościołów pilnują żołnierze z bronią. Media o tym nie mówią, ale załatwianie potrzeb fizjologicznych w ich wnętrzach przez osoby inno-kulturowe jest już czymś standardowym.

Elity muszą sobie uświadomić grozę sytuacji, to prawdziwy dramat dla wielu ludzi, który będzie się nasilał. W końcu dojdzie do dramatu, bo takie eksperymenty się nie udają. Kto wówczas poniesie konsekwencje?

Co w momencie jak nastąpi reakcja? Dojdzie do buntów społecznych? Przecież ludzie widzą co się dzieje. Pytania o to dlaczego mają utrzymywać w kolejnym pokoleniu niedostosowanych imigrantów są codziennością. O tym rozmawia się w rodzinach i kręgach znajomych. Ludzie mają dość sytuacji, gdzie nie jest ich stać na posiadanie dzieci, bo podatki ich duszą, a obok w mieszkaniach socjalnych dorastają zastępy spędzających czas przed konsolami do gry i na kilku modlitwach dziennie obcych. To jest widoczne i to kuje w oczy. W miastach zachodnich całe dzielnice zmieniły swój charakter. Bruksela jest już prawie miastem inno-kulturowym, wyróżnia się dzielnicą, gdzie jest matecznik wielu terrorystów. 

Władze mogą deklarować oburzenie po takich zdarzeniach jak we Francji. To akurat nagrano i upubliczniono, jednak takich przypadków dziennie są setki. One dotyczą przede wszystkim zwykłych ludzi. Za którymi nikt się nie ujmuje, a hak tylko upomną się o swoje prawa, to natychmiast są zaszczuwani jako nietolerancyjni rasiści. To wszystko grozi wybuchem w Europie, którego nikt nie powstrzyma.

Tymczasem oficjalni przedstawiciele Kościoła dominującego jakby w innym świecie, apelują o samounicestwienie Europy, jeszcze pośrednio nazywając ludzi, którzy po prostu chcą prawdy – odpowiednimi wykrojonymi na użytek epitetami. Czy my żyjemy na kontynencie idiotów? Szaleńców? Nasze elity uparły się na eksperyment społeczny? Chcą zniszczyć to, co i tak się ledwo utrzymuje? Przy czym uwaga, pan Kornel Morawiecki ma w jednym rację – powaga państwa wymaga dotrzymania zobowiązań poprzedniego rządu. Możemy stworzyć takie warunki dla tych ludzi, że zapewnimy i sobie i im bezpieczeństwo, poza tym przecież nie będziemy nikogo trzymać na siłę, azyl to nie jest więzienie. Warto to przemyśleć, apelowaliśmy o to jeszcze zanim się ten kryzys rozpoczął. Tym ludziom należy pomóc po prostu dlatego, bo tak wypada – to po prostu przyzwoitość nakazuje, jednak w taki sposób żeby samemu nie ponosić niepotrzebnego ryzyka. 

10 myśli na temat “Czas na White Christian Safety Area w Europie?

 • 3 stycznia 2018 o 05:01
  Permalink

  Na Zachodzie zbierają efekty swojej zakłamanej multi-kulti podawanej w sosie poprawności politycznej.

  Co się naprawdę jeszcze musi tam wydarzyć, żeby przejrzeli na oczy?

  Odpowiedz
 • 3 stycznia 2018 o 05:03
  Permalink

  Dokładnie tam możliwy jest nowy Hitler i właśnie ten scenariusz sięw Niemczech realizuje to wina Merkel do tego doprowadziłą głupią polityką lewactwa i promocji islamu

  Odpowiedz
 • 3 stycznia 2018 o 06:07
  Permalink

  Niech pan Morawiecki weźmie sobie inno-kulturowych do domu… i powodzenia

  Odpowiedz
 • 3 stycznia 2018 o 06:49
  Permalink

  Do XX tej dzielnicy Paryża kierowcy autobusów nie chcieli jeździć. Są zastępowani przez inno-kulturowych, tylko ze z tymi nie chcą jeździć Francuzi bo boją się zostać ofiarą zamachu. Ja też się boję mamy w pracy muzułmanki, to obcy ludzie zero integracji przy czym uwaga one pod swoimi szmatami noszą stringi Victoria secret. To takie same zakłamanie jak u nas z tą różnicą ze ich liberałowie to nasi najbardziej zacofani konserwatyści.

  Odpowiedz
 • 3 stycznia 2018 o 06:56
  Permalink

  Francja jest krajem laickim gdzie laickość nie obejmuje Islamu.

  Odpowiedz
 • 3 stycznia 2018 o 08:23
  Permalink

  To wynik słabości liberalnej polityki. Zamiast zaostrzyć stosunek wobec radykalnie na strojonych grup emigrantów,politycy maszerowali w marszach protestu.Nie wyciągnęli żadnych wniosków z doświadczeń Rosjan w normalizacji sytuacji w Czeczenii. Tam gdzie należało karać, milczano!

  Odpowiedz
 • 3 stycznia 2018 o 08:30
  Permalink

  Niech ich przećwiczą… spalą samochody i inne, tego chcieli. Nie da się tam żyć.

  Odpowiedz
 • 3 stycznia 2018 o 09:07
  Permalink

  https://bialyrasizm.pl/likwidacja-rasy-cz-1-wprowadzenie/

  Likwidacja rasy, cz.1 – Wprowadzenie
  Likwidacja rasy, cz.2 – Skłócone Pokolenia
  Likwidacja rasy, cz.3 – Feminizm
  Likwidacja rasy, cz.4 – Lichwa, masoneria i Wall Street
  Likwidacja rasy, cz.5 – Konwencja zwana antyprzemocową
  Likwidacja rasy, cz.6 – Łodzie z Afryki
  Likwidacja rasy, cz.7 – Propaganda i indoktrynacja
  Likwidacja rasy, cz. 7a – Fałszywe przestępstwa z nienawiści
  Likwidacja rasy, cz.8 – Inwigilacja elektroniczna
  Likwidacja rasy, cz. 9 – Młodzież
  Likwidacja rasy, cz. 10 – Czy Polacy zdołają ocalić białą rasę?
  Likwidacja rasy, cz. 11 – Przyrost naturalny i ujednolicenie płciowe

  @Polka w Paryżu. “To takie same zakłamanie jak u nas z tą różnicą ze ich liberałowie to nasi najbardziej zacofani konserwatyści.’ Hmm!
  Śmierdzi Pani (niegdysiejszy) ład i porządek, a zarazem “jojczy’ na obecny stan , ‘nie do przyjęcia”. 🙂 Widzę TU przynajmniej brak logiki.
  “Najbardziej zacofany konserwatyzm” – Droga Pani,KONSERWATYZM to NORMALNOŚĆ ‘należy zachować czy zdeprecjonować”? Pani to czyni świadomie , bądź nie… – natomiast nie ma odniesienia do źródła (ojca) aktualnych problemów, – lewicy, liberalizmu…
  Albo, albo..opowiadamy się po jasnej stronie mocy Konserwatyzm, Prawica……………
  albo, tkwimy w ‘goownie po uszy’, “Razem”, z lewactwem,lewicą
  (zachodnioeuropejską). Odpowiedzi na nurtujące wątpliwości znajdzie Pani w linku zamieszczonym wyżej.
  ……….Wybór należy do Ciebie.
  “W całym kraju spłonęły tysiące samochodów na przedmieściach miast”
  To już taka nowa świecka tradycja – w wykonaniu innokulturowych….preludium do…?!

  “Tymczasem oficjalni przedstawiciele Kościoła dominującego” – ??
  ‘ kościół’ już tylko z nazwy,(w dużej mierze) a tak naprawdę jeszcze jedna część składowa NWO – manipulująca w sferze świadomości – nie ma nic wspólnego z dawnymi wartościami.

  Odpowiedz
 • 3 stycznia 2018 o 14:12
  Permalink

  Dozylismy czasow ze obcy mają prawa a autochtoni mają na nich płacić

  Odpowiedz
 • 22 stycznia 2018 o 14:28
  Permalink

  Temat nie jest prosty i nie da się wyjaśnić w paru słowach ale spróbuję :

  Przyszła Europa wykluwać się będzie w najbliższych latach.

  W konfliktach, awanturach, szantażach, kompromisach , podjazdach i szumnych hasłach bez pokrycia.

  Integracja europejska, pomyślana jako mechanizm stabilizujący relacje między narodami po II wojnie światowej, wypaliła się.

  Niezależnie od tego, czy ktoś jest eurosceptykiem, czy euroentuzjastą, rozumie, że przyszedł czas na nowy porządek polityczny.

  System, który nadążałby za globalnymi przemianami ekonomiczno-społecznymi , polityka światową.

  Co osiągnęła UE:

  „Europa stworzyła wspólny system monetarny pozbawiony wspólnej polityki fiskalnej.” — jak można doprowadzić aby system monetarny był bez pokrycia , dla czego banki nie odpowiadają za kryzysy finansowe.

  “Stworzyła Schengen bez kontroli zewnętrznych granic Unii” — jak można nie chronić granic , obecny kryzys imigracyjny sama UE sprowokowała.

  “I wreszcie stworzyła potężny aparat decyzyjno-biurokratyczny oderwany od wartości i tradycji podległych mu narodów”. — jak można narzucać ludziom prawa zagrażające ich bytowaniu i życiu .

  Słabość systemową Unii najlepiej widać po programach wychodzenia z kolejnych kryzysów.

  I generowaniu nowych swoją obłędną polityką .

  Islamizacja Europy to narzędzie inżynierii społecznej , które ma rozwalić – kosztowny system socjalny osłabiający konkurencyjność europejskiej gospodarki .

  Polityka UE doprowadziła do :

  Bankructwa Grecji , €uro w zasadzie nie ma już pokrycia w niczym, bo oprócz Niemiec i Francji (z naciąganym deficytem) ,to reszta gospodarek euro ledwo zipie. 2-gi płatnik netto czyli UK wychodzi ze wspólnoty.

  Teraz zaczyna się szukanie kozła ofiarnego do okładania i obwiniania za przyczyny upadku wspólnoty i Polska razem z Węgrami się świetnie do tego nadaje ze swoimi sprzedawczykami wewnątrz kraju i nieudolna dyplomacją.

  Obecnie zaczyna się powolny podział tego co zostało między Francja i Niemcami z resztkami dla Włoch, Hiszpanii i Portugalii i kostkami do obgryzienia dla Czech, Słowacji i reszty tych którzy się nie wychylają.

  Zaczął się upadek UE. To jest tylko kwestia czasu. Biurokraci UE nie słuchają obywateli państw członkowskich. Takie zachowanie nie może się dobrze skończyć , ludzie w końcu będą mieli dojść , nastroje społeczne przez Islam są już wzburzone.

  Nie obejdzie się bez walki – Podczas konferencji Martin Schulz kandydat SPD na kanclerza Niemiec stwierdził, że aby wzmocnić w Europie demokrację, Niemcy powinny razem z Francją stanąć na czele Unii Europejskiej i zacząć jej przewodzić. Na pewno będzie to dobre dla Polski – pozwolą nam się rozwijać i przestana nas drenować z kasy , przestaniemy być kolonią UE.

  Jaki jest cel w masowym przyjmowaniu do UE islamskich emigrantów ekonomicznych – upadek socjalu , chodzi o upadek państw socjalnych, gwarantujących swoim obywatelom dostatek i spokojne życie. To nie przypadek, że najbardziej socjalne państwa jak Francja, Szwecja. potem Niemcy mające odrębną politykę od USA w sprawach rządzenia państwa są na celowniku. I właśnie chodzi o zmuszenie takich krajów do przyjęcia twardych reguł rynkowych. Aby ludziom wywietrzyć z głowy pomysły o szczęśliwym, może skromnym ale bezpiecznym życiu, mamy nawzajem walczyć między sobą o byt , dzięki czemu będzie łatwo manipulować masami. Aby za ideały lewicowe ,a chodzi o sprawy bytowe i socjalne trzeba było się wstydzić. Dzięki czemu mega korporacje będą mogły z jeszcze większą swobodą wyciskać kasę z rynku i mieć wyrąbane na skrajny wyzysk, wolność , skażenie środowiska na które dobrowolnie społeczeństwa europy by się nie zgodziły .

  Długo falowo to może być zaplanowane po upadku UE, powstanie nowego tworu europejskiego w stylu Orwelowskim i jedyna wolność będzie w Darknet.

  Symptomy ze świat się szykuje do wielkiego krachu finansowego :

  Amerykański system petrodolara znajduje się obecnie w śmiertelnym niebezpieczeństwie, ponieważ najwięksi eksporterzy ropy, Rosja, Wenezuela i Iran, sprzedają ropę bez przechodzenia przez system dolara. Próby amerykańskich agencji zmiany reżimu w Iranie i Wenezueli do tej pory zawiodły; ośmielając innych głównych eksporterów energii, takich jak Katar i Indonezja, do myślenia o ominięciu petrodolara. Ponadto Rosja właśnie podwoiła swoje możliwości eksportu ropy naftowej do Chin 1 stycznia dzięki nowemu rurociągowi. Pakistan również zadał poważny cios staremu systemowi, ogłaszając, że będzie używał chińskiego juana w handlu, jednocześnie wypędzając 1,4 miliona Afgańczyków i zapraszając Chiny do zbudowania tam bazy wojskowej. Oznacza to, że przychody z heroiny z Afganistanu mogą być zagrożone. Ponieważ petrodolar jest trafniej opisywany jako petro-narko-dolar, jest to także wielki cios dla starego systemu finansowego USA i banku światowego .Na tym tle Chiny rozważają 18 stycznia jako datę rozpoczęcia handlu kontraktami terminowymi ropą denominowanymi w chińskim juanie i złocie co jeszcze bardziej zachwieje gospodarką USA.

  Coś się na pewno szykuje , bo UE po coś ściąga islamskich uchodźców i dopływają do UE kontenerowce wypełnione bronią (są zdjęcia i artykuły w necie) , do tego widać ze pęka UE na naszych oczach , euro nie ma realnego oparcia w dobrach materialnych i co miesiąc ma dodruk 40 mld co nie koryguje jego wartości na rynku światowym a wiadomo ze to pusty pieniądz.

  KE nie ma spójnej polityki , a ni pomysłu rozwiązania powstałych kryzysów.

  Do tego utrata dominacji USA na rynku ropy i upadek petrodolara.

  Olbrzymia sztuczna piramida finansowa w Bitcoin służąca na nie kontrolowany przepływ gotówki przez mafie , banksterów aby wyprowadzić lewą kasę do rajów podatkowych , sam Bitcoin jest bańką spekulacyjna bo nie ma żadnego odzwierciedlenia w dobrach realnych jak surowce , srebro , złoto , platyna ,diamenty , ropa czy innych dobrach jak udostępnia do obliczeń prywatnych moc obliczeniowa koparek np do poszukiwania leków na raka , nowych materiałów na baterie itp (czysta spekulacja) i taka sztuczna bańka musi kiedyś pęknąć – pewnie jak grupy mające duże pieniądze kasę już prze transwerują i oskubią ciułaczy który dadzą się podpuścić na zakup.

  Obecnie w UE wygląda na za kulisowe wielkie rozdanie w UE ,a rządzą Niemcy – Berlin lobbuje za wciągnięciem do strefy euro aby rozłożyć rozłożyć na łopatki jak najwięcej krajów europejskich i samemu być w lepszej kondycji w czasie kryzysu i znów wieść prym jako najwspanialsze i bogate państwo (po cichu drukują nowe Marki) ,które wszystkich uratuje w zamian za przystąpienie znowu do jakiegoś dziwnego tworu w stylu Orwelowskim ?

  Więc żyjemy w ciekawych czasach i jedynie możemy skorzystać z mądrości ludowej ” Lepiej być przygotowanym na NIC , niż nie przygotowanym na COS “

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.