Czas na rozwiązanie kwestii nielegalnej imigracji

graf. red.

Czas na rozwiązanie kwestii nielegalnej imigracji. Nie można się zgodzić na to, żebyśmy byli terroryzowani przez teoretycznie sojusznicze państwo i organizacje terrorystyczne, manipulujące falami ludźmi. Jest to działanie głównie w interesie tych ludzi, jak również i naszym, ponieważ w obliczu Koronawirusa, nie może być mowy o żadnym przemieszczaniu się nierejestrowanych mas ludzi. Chyba, że godzimy się na ryzyko niekontrolowanej pandemii, czytaj – niekontrolowanego umierania losowych grup ludzi w całej Europie.

W 2015 roku pani Angela Merkel popełniła wielki błąd, prawdopodobnie największy błąd, jaki przywódcy unijni podjęli od czasów powstania Unii Europejskiej. Zaproszenie nielegalnych imigrantów i de facto zalegalizowanie masowej migracji – zachęciło kolejne fale ludzi, którzy żyją tym, że chcą się dostać na niemiecki, szwedzki, duński lub norweski socjal. To jest mechanizm, który dodatkowo napędza wojna, bieda i system społeczno-polityczno-religijny, który panuje w krajach zamieszkania inno-kulturowej ludności. Już mamy mieszankę wybuchową, a jak do tego dojdzie jeszcze susza, będziemy mieli do czynienia z masową tragedią.

To, co właśnie zrobiła Turcja wykracza poza pojęcie sojusznika. Turcja ma szczelnie zamkniętą granicę z Syrią. Zwykli ludzie nie są w stanie jej przeniknąć, w wielu miejscach zdarza się, że strzela się do prób nielegalnego przekroczenia. Faktem jest, że w Turcji są miliony uchodźców i KONIECZNIE trzeba tym ludziom pomagać. Co do tego, nie ma i nie może być żadnej wątpliwości, to jest obowiązek wszystkich cywilizowanych ludzi i bezwzględnie należy tą pomoc zwiększyć, a przynajmniej należało zanim Turcja nie otworzyła granic i w praktyce nie zaczęła zachęcać ludzi do ruszenia na szlaki migracyjne. W tej chwili potrzebne są inne rozwiązania, w grę wchodzą już konieczne rozwiązania siłowe.

Musimy przygotować się na to, że na granicach Unii Europejskiej będzie się powstrzymywać nielegalne migracje siłą, w tym – strzelając – jeżeli będzie taka konieczność, do agresywnego, często stosującego przemoc tłumu, który chce przełamać granicę. Nie można się zgodzić na to, żeby wpuścić do Unii Europejskiej ludzi, którzy domagając się ochrony i pomocy, rzucają w nas kamieniami. Proszę to przemyśleć i zrozumieć. Nawet, jeżeli pojawią się ofiary, to niestety będą to ofiary nie przez nas sprowokowane. Trzeba się na to przygotować.

Po doświadczeniach z wojen asymetrycznych, w tym naszych wojsk wiadomo, że osoby inno-kulturowe zupełnie inaczej traktują życie, w tym inaczej wyrażają swój stosunek do zbiorowości. W wielu przypadkach walk, w miejscu akcji podrzucano plecaki szkolne, kredki, trupy dzieci, często trzymano kobiety i dzieci jako nieświadome mięso armatnie, bo w miejscu gdzie spadał natowski pocisk generowano w ten sposób cywilne ofiary. Nie dało się jednak z tym inaczej walczyć, bo strzelający nie wiedzieli, że w budynku z którego do nich strzelano – są cywile. Wiadomo, że organizacje terrorystyczne działające przeciwko państwu żydowskiemu w Judeii i Samarii, mają specjalne grupy, których zadaniem jest podrzucanie materiałów kontekstowych na miejsce akcji. Po walce, jak są ofiary – dorzucają kredki, plecaki szkolne, książki, lalki itd. Do tego pędzą kobiety, które płaczą, często autentyczne rodziny zabitych ofiar.

To wszystko filmują nasze zmanierowane ideologią lewacką mendia i później, tym karmią nasze mózgi. Nie można się na to zgodzić, bo już to samo jest stosowane wobec Grecji, która po prostu broni swojej granicy. Pojawiły się ślady na to, że pewne działania propagandowe są inspirowane przez zorganizowane struktury z Turcji.

Już to przerabialiśmy widząc łodzie obwieszone ludźmi, którzy ryzykowali życie, żeby dostać się do Europy. Widzieliśmy tłumy zmierzające do Niemiec. Nie może być zgody na to, żeby się to powtórzyło. Największą odpowiedzialność za ten stan rzeczy mają Niemcy. Do póki nie zmienią przepisów socjalnych i nie wdrożą realnej polityki odsyłania nielegalnych imigrantów, to dalej będzie trwać.

W obecnych warunkach, Turcja po prostu jest państwem wrogim. Zachowuje się wrogo, sama do siebie nie wpuszcza ludzi z Syrii, a zarazem wypycha ich do Europy. To igranie ludzkim życiem, co jest hańbą dla państwa tureckiego.

Niestety trzeba pogodzić się z brutalizacją zdarzeń, w tym z koniecznością użycia broni w obliczu agresji. Oznacza to, że będą ofiary – w tym śmiertelne, bo granica jest dzisiaj linią frontu. Takie są smutne fakty, czy to się nam podoba, czy nie. Jeżeli nie powstrzymamy tej fali nachodźców, to będą kolejne.

16 thoughts on “Czas na rozwiązanie kwestii nielegalnej imigracji

 • 3 marca 2020 o 05:25
  Permalink

  Smutny, ale prawdopodobny scenariusz wydarzeń na granicach EU.

  Do tego koronawirus w pełni rozkwitu.

  Nie widzę dobrych rozwiązań, bo brak jedności i zaufania wśród Europejczyków, no i Cesarzowa Angela osłabiona bardzo.

  A w byłym NRD budzą się i powstają NOWE SIŁY NOWYCH NIEMIEC.

  Naprawdę smutne.

  Odpowiedz
  • 3 marca 2020 o 16:30
   Permalink

   “A w byłym NRD budzą się i powstają NOWE SIŁY NOWYCH NIEMIEC.”
   Pamiętajmy że autentyczny Niemiecki, tzn. PRUSKI duch zakonserwował się i przetrwał w socjalistycznym DDR.
   Natomiast “wolny niemiecki świat” to tylko wykastrowane i obrzezane (demokratyczne, i prawoczłowiecze) ciocie… do zagospodarowania!
   Temat nośny i ciągle na czasie, a kommentów mało. Lewacy, (euro)komuniści, liberałowie – paka nie wiedzą co (jak) mają myśleć, czekają co napisze ichniejszy guru (z gazety)… 🙂

   Odpowiedz
 • 3 marca 2020 o 07:16
  Permalink

  Turcy jadą po bandzie na maxa i nic ich nie interesuje, to już nie jest kraj sojuszniczy i w zasadzie nigdy nim nie był, to odwieczny problem Europy – odwieczny. To oni zniszczyli Rzym wschodni i są źródłem problemów geopolitycznych. Czas to zakończyć.

  Odpowiedz
  • 3 marca 2020 o 19:18
   Permalink

   ……to już nie jest kraj sojuszniczy i w zasadzie nigdy nim nie był….
   ani wedle Europy,
   równie nie dla Rosji.
   Mentalność tożsama z chazarską.
   I ni pri cziom tu konkluzja na dworze: Poseł Lechistanu jeszcze nie przybył…
   Myślę że Erdogan potknie się wkrótce o własne nogi… 🙂

   Odpowiedz
 • 3 marca 2020 o 11:52
  Permalink

  Na emigrację do Europy czeka 30 milionów wypędzonych ludów Bliskiego Wschodu i 40 milionów Afrykanów. Przyjdą po swoje. Uciekając spod amerykańskich bomb, ludobójstwa, grabieży i wojny, przyjdą upomnieć się o swoje za lata kolonizacji, wyzysku, zacofania, eksterminacji i niewolnictwa sprowadzonego na nich przez tzw cywilizację zachodnią. Przez wieki i trwa do dziś. Zamiast pomocy, wody, zdrowia, edukacji i żywności dostarcza się im broni i wznieca bratobójcze wojny. Afryka i Bliski Wschód są dziś przedmiotem totalnej grabieży z surowców, płodów, rolnych, ropy i gazu. Czekajmy więc na naszych ubogich i gnębionych braci o innym kolorze skóry i o innej religii. Ich czas nadchodzi.

  Odpowiedz
 • 3 marca 2020 o 12:05
  Permalink

  Komentator @Emil Zola “ujal“, nigdy Turcja nie byla krajem sojuszniczym i robi tylko i wylacznie burdy, prowokuje konflikty, zajela brutalnie polowe Cypru i marzy o panstwie kalifatu, stad jej fantastyczna pomoc dla tworzenia “panstwa islamskiego“ i niekonczacego sie entuzjazmu dla ich makabrycznych poczynan i od zawsze wieczysta nienawisc i chec calkowitego wymordowania Kurdow, nie wiem czy Zygmut Freund znalazl by powod i przyczyne takiej postawy i posiadanie takiej zadzy ludobojstwa…
  Nie bedzie zdecydowanych i militarnych rozwiazan w stosunku do sultanatu, to nie potrwa to dlugo, jak sie osmani / Mirmidonowie / rozleja na cale tereny bylego cesarstwa Habsburgow od Wiednia i Wegry poprzez Balkany az po Palestyne i Egipt i europejskie kobiety beda jawnie brane w yasyr ( upodlajaca niewolnicza sluzbe ), obecnie yasyr stosuja “robotnicy goscinni“/“GastArbeiter/ z T. i wszyscy w UE , glownie kobiety maja tego dosyc, bez wizy nigdzie nie moga wjechac…a zamiast do Arabii S. , Zjednoczonych Emiratow czy Kataru wala do Europy dzwiami i oknami, 3.000 € kosztuje w T.“prawdziwy“ falszywy “dowod osobisty“ /PersonalAusweis /, z ktorym samolocikiem rejsowym przylatuja tu sobie do Niemiec….( !!! ), choc krytykuja cala kulture i religie UE, urzednicy niemieccy wysokiego szczebla handluja tymi “dowodami osobistymi“, cos przed 2 tygodniami rzekomo ich zaaresztowali…nie wiadomo co o tym myslec a ta cesarzowa to zdaje sie zaplanowala rozpetanie 3-ciej wojny swiatowej….na to wychodzi…tfu….

  Odpowiedz
 • 3 marca 2020 o 13:03
  Permalink

  Wczoraj w glownym wydaniu wiadmosci dziennika TV /“ TAGESTHEMEN“/ w I Programie TV niemieckej o godz. 22:15 byl wywiad z obecnym “marszalkiem“/prezydentem/ parlamentu UE a bylym kandydatem na przewodniczacego Komisji UE niemieckim politykiem partii chrzescijansko-demokratycznej / CSU / niejakim Martinem ( ? ) WEBER’EM, ktory powiedzial, ze na granicach do UE bedzie uzywana przemoc i jak potrzeba to i bron dla zachowania spokoju…zreszta, jak podkreslal Weber na zaskoczenona mine prezenterki Piny Atalay ( z pochodzenia Turczynki ) takich srodkow dla zachowania ladu i porzadku uzywa policja w calej UE przy roznych demonstracjach i pochodach, jak sie ludzie nie chca podporzadkowac to policja w obronie porzadku strzela……

  Ta durna, nieodpowiedzialna baba i jej swita urzedasow i funkcjonariuszy ( prze)placanych z kasy panstwowej doprowadzili do stworzenia takiej oto sytuacji, ze ludzi bedzie sie traktowac jak stonke ziemniaczana….

  @krakauer mowil tj. pisal o tym juz 5 lat temu a i taki jeden we Wloszech odwazyl sie glosno wyrazic opinie w tej sprawie to go zdjeli…

  A nikt, zupelnie nikt z wyzszych “elit politycznych“ nie zajmuje sie zwalczaniem przyczyn tego exodusu …..

  KoronaVirus to tez przeciez nie przypadek…sa nowe odmiany tego virusa, prosto z laboratorium i to mimo konwencji zakazujacej doswiadczenia z bronia biologiczna….

  KoronaVirus niszczy globalizacje, brakuje podzespolow z Chin do produkcji wszystkiego, ok.300 rozmaitych lekow brakuje, bo sie w Chinach z uwagi na epidemie i kwarantane nic lub niewiele produkuje i glosno bekaja o koniecznosci niezaleznosci od Chin i powrocie produkcji z Chin do UE….
  Czy to takze forma walki z przeludnieniem naszej planety i wola ekologow ???

  Odpowiedz
 • 3 marca 2020 o 14:27
  Permalink

  Oj jadą , jadą Zolu , tylko kto się temu przeciwstawi z tzw. Zachodu ?
  To druga najmocniejsza armia w NATO , utworzona p-ko ZSRR onegdaj .
  Teraz też USA mają nadzieję na np. przewrót i powrót syna marnotrawnego na łono NATO dla realizacji operacji p-ko Rosji .
  Niemcy ( to chore ) już wezwali … Rosję (!) do uspokojenia sytuacji w Idlib .
  Zero o wspieraniu terrorystów przez Turcję przeciw działaniom legalnego rządu Syrii .
  Jeden kanclerz Austrii b.twardo zapewnił Grecję o wsparciu w obliczu kryzysu i twardej obronie granic UE . Natomiast w De , Zieloni już wyskoczyli z propozycją otwarcia granic i sprawiedliwego rozdziału uchodźców po UE . Chore ? Chore . Dobrze , że Angela była przeciw .

  Natomiast nie widzę na forum NATO i na pewno nie zobaczę na obecnej konferencji min. spraw zagr. UE ŻADNEGO twardego stanowiska ws. Turcji . Jest za to oczywiste , że Polska i Pribałtyka potępi Rosję .

  Więc z samą Austrią czy Węgrami UE nie wygra , bo reszta to świry (j.w.) albo budyń bezwolny !

  Odpowiedz
  • 4 marca 2020 o 12:42
   Permalink

   “Niemcy ( to chore ) już wezwali … Rosję (!) do uspokojenia sytuacji w Idlib .”
   No, pacz pan a ja słyszałem że Niemcy były siłą sprawczą w potępieniu
   sojusznika Syrii… 🙂 czytaj: ROSJI.

   A “Zieloni” to panie, tak naprawdę .. (euro)czerwoni! 🙂

   Odpowiedz
 • 3 marca 2020 o 16:06
  Permalink

  Kto sieje wiatr, zbiera burzę….

  Gdyby nie działania destabilizujące Francji, USA, GB, Izraela, nie byłoby fali uchodźców z Iraku, Syrii, Afganistanu, Mali, Libii, Czadu i kilkunastu innych krajów afrykańskich.
  Uchodźcy są wynikiem obalania SWIECKICH rzadów w niektórych krajach, oraz neokolonialnej polityki grabieży cudzych zasobów przez koncerny tych krajów- pod osłoną wojska i najemników.
  Nie czarujmy się, żeby Zachód był bogaty, trzeba grabić innych……

  Kolejna kwestia.
  Prawo azylu przysługuje w PIERWSZYM bezpiecznym państwie.
  Wszyscy znają problemy Libanu, Turcji, Grecji.
  Co z krajami arabskimi?
  Nic nie słychać o azylu w Arabii Saudyjskiej, Kuwejcie, ZEA……
  “W imię Boga miłościwego, litościwego” nie obowiązuje wśród głęboko pobożnych ponoć Muzułmanów?

  Górną granicą pojemności siedliska zwanego Europa, jezeli chodzi o istniejacą infrastrukturę, miejsca pracy, możliwości asymilacji przybyszów, jest 5% populacji.
  Czyli, dodatkowe 25 milionów przybyszów.
  Dodajmy, bez kwalifikacji, znajomości języka, analfabetów pochodzących głównie z regionów rolniczych.
  Tymczasem, wybierać się będą do nas, setki milionów, skoro w ciagu najbliższych 20 lat, Afryka będzie liczyć 2,5 miliarda ludzi.

  Reasumując.
  Granice, paszporty, wizy, proces selekcji gastarbeiterów, są po to, by przepływy ludzi kontrolować.
  Tak stanowi prawo, niebacznie zlekceważone przez Merkel.

  Odpowiedz
 • 3 marca 2020 o 16:49
  Permalink

  No tak tylko że tutaj nie ma dobrych rozwiązań.

  Odpowiedz
 • 3 marca 2020 o 17:39
  Permalink

  Teraz cała nadzieja w Rosji i Putinie, że jakoś tego rozwydrzonego Turka powstrzymają, na czym skorzysta i Europa.
  A swoją drogą to niesamowite, że kraj będący w NATO, może sobie prowadzić wojnę jak chce, narażając sojuszników na skutki swoich działań. Chyba Macron miał rację co do NATO.

  Odpowiedz
  • 3 marca 2020 o 18:31
   Permalink

   W NATO jest USA, Francja, GB.
   Tak samo zresztą, jak w RB ONZ.
   Ile wojen wywołali, uczestniczyli?

   Przecież z 95% wojen po 1945 roku, odbyło się z ich udziałem?
   Dekolonizacja zatrzymała się w pewnym momencie, zaczęła przybierać inne formy kolobizacja różnych krajów.
   O tym pisał Perkins, czy Kieżun.
   I jest, to co widzimy.

   Odpowiedz
 • 3 marca 2020 o 18:04
  Permalink

  @wmw – fakt niepodważalny ! Zawsze mówię , kto jest Wielkim Szatanem .
  Reagan mówił , że to ZSRR było imperium zła . Dziwnie jakoś ( słuchajcie młodzi ) , że za czasów ZSRR Bliski Wschód ( poza Libanem z pow. Izraela) był OSTOJĄ państw świeckich i quasi socjalistycznych : Libia , Syria , Irak .
  Ludzie mieli dobrobyt , świeckie państwo , kobiety stały wyżej niż wielbłądy.
  Teraz pod rządami “zachodnich demokracji” te 3 kraje praktycznie NIE ISTNIEJĄ !
  Zresztą legalny rząd socjalisty Mossadeka w Iranie też obaliła CIA . co później skutkowało szachem i Homeinim .
  To wszystko smutno rokuje .

  Odpowiedz
 • 3 marca 2020 o 18:11
  Permalink

  Jeszcze do młodych zdeprawowanych przez propagandę styropianu :
  za czasów Gierka , Polacy w owych krajach – Libia , Syria , Irak – budowali pod klucz – cementownie , cukrownie , zakłady chemiczne . również drogi i linie kolejowe .
  Za to nikt wtedy nie pie…ł o żołnierzach wyklętych .

  Czy któryś z gimbazy głąbowatej może sobie coś takiego wyobrazić DZIŚ ???

  Odpowiedz
  • 4 marca 2020 o 09:37
   Permalink

   No i ci robotnicy wracali stamtąd bogaci, bo to były intratne kontrakty. Zyskiwało państwo (a nie prywaciarz kapitalista, jak dziś) i zarabiał dobrze robotnik. A teraz jak jest? Czy gimbaza sterowana smartfonem i nową politykę histeryczną jest w stanie w ogóle sobie to wyobrazić?

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.