Będziemy mieli „pałac Suski” w wielkiej strefie wolnej od LGBT i zachowamy HONOR

fot. red. IG

Będziemy mieli „pałac Suski” w wielkiej strefie wolnej od LGBT, być może częściowo ogrodzonej splątanym drutem kolczastym i zachowamy HONOR. Bo jak powiedział jeden z przywódców duchowych naszego Narodu – honor, suwerenność itd., mają swoją cenę. Dodał nawet, że warto ją ponieść. Nie sprecyzował jednak, że to głównie my maluczcy będziemy ją ponosić. Co więcej, nie zająknął się nawet na temat tego jak to będzie duża cena i w jakiej „walucie”, ale mniejsza z tym to nie ma znaczenia. Krew wszystko zmyje, krew jest właśnie tą walutą, którą maluczcy płacą za głupotę i umiłowanie honoru (i suwerenności) przez elity.

Kwestionowanie wypłaty unijnych funduszy pomocowych, w czasie kiedy Komisja Europejska emituje już wspólny dług, za który – w części odpowiadamy – to jest wielka tragedia. Zwłaszcza, że Komisja zatroszczyła się o poparcie kilku krajów. Jeżeli weźmiemy pod uwagę okoliczność, że spór – wynika z generalnie nieumiejętności generowania przez nasz rząd narracji, to naprawdę trzeba się zacząć bać. Mamy aktualnie trzy sprawy, które blokują nasze relacje z Unią, należy być tym bardziej złym i przerażonym, ponieważ mają one w istocie charakter wewnętrzny i mogłyby się nie wydarzyć lub być przedstawiane i realizowane przy użyciu innej narracji i innych metod.

Głupota narracji homofobicznej (lub w istocie pseudo-homofobicznej) w odniesieniu do tzw. uchwał samorządów anty-LGBT jest porażająca. Ten młody człowiek, który wygenerował skojarzenie – stref wolnych od LGBT poprzez przyczepianie tablic z takim oznaczeniem, powinien zostać naszym Ministrem Spraw Zagranicznych, ponieważ jak mało kto w tym kraju zna się na robieniu picu. Nie ma znaczenia jak szczytne i słuszne były intencje samorządowców, ale żeby nikt na poziomie Ministra – nie był w stanie tego skoordynować w takim stopniu, żeby nie ośmieszyć kraju i nie dać jego wrogom powodów do ograniczania naszych praw i stygmatyzowania nas, to jest jeszcze większy skandal. W zasadzie tego w ogóle nie powinno być, to jest przykład takiego argumentu bazującego na wykreowaniu narracji i problemu stworzonego po to, żeby przesłonić inne kwestie i wykorzystać to jako dźwignię to ich blokowania. Jest to coś strasznego naprawdę!

W sprawie tzw. izby dyscyplinarnej problem jest głębszy, ponieważ generalnie nasz rząd ma w tym sporze racje. Musi być tryb i ścieżka do sądzenia tych, którzy sądzą. Mamy system, w którym wąska elita sama się dobiera, sama się osądza i sama się rządzi, mając władzę nad państwem i resztą społeczeństwa. Na tym nie polega niezawisłość i niezależność sądownictwa, prawo, a ściślej – osoby stosujące je – nie mogą być PONAD wolą Suwerena. Niestety również nasz rząd nie potrafił tego przedstawić i zrobić w taki sposób, żeby nie naruszać Konstytucji i nie dać pretekstu do zarzucenia nam, że nie trzymamy się swoich własnych procedur.

W kontekście tzw. lex-anty-TVN mamy do czynienia z klasyczną próbą wywłaszczenia i regulacji intencjonalnej. Generalnie nie ma o czym mówić, to totalna nieudolność władzy. Chyba nie dało się tego bardziej zepsuć, chyba że tu o to chodziło – nie o osiągnięcie celu, ale o spowodowanie krzyków i wrzasków?

Sprawa jest prosta i banalna – kasę trzeba brać, jeżeli ktoś nam ją daje. Jeżeli można pożyczyć bardzo tanio – bardzo dużo kasy, to trzeba się zastanowić jak ją mądrze zainwestować, żeby się zwróciła, tak żeby było z czego oddać. Wedle powyższego imperatywu – trzeba zrobić wszystko, żeby móc brać kasę. Zwłaszcza, że mamy wszelkie narzędzia, aczkolwiek trzeba się spodziewać, że jakby nie te rzeczy, to byłyby inne. Jest to o tyle łatwe, że niestety ciągle mamy w kraju ludzi, którzy uważają, że lojalność zewnętrznym narracjom, które rozumieją przez idee – jest ważniejsza, niż Naród i Państwo.

Będziemy mieli „pałac Suski” w wielkiej strefie wolnej od LGBT i zachowamy HONOR, jednak sami sobie za to zapłacimy z naszych własnych pieniędzy, które wcześniej w pocie czoła zarobimy. Głupia sprawa, bo można było bez problemu – po prostu zachowując się w sposób przewidywalny – tą kasę wziąć, a później z ustami pełnymi frazesów zrobić swoje. Tu nie ma filozofii – w zasadzie wszyscy tak robią, a całość relacji opiera się na mniejszej, większej lub totalnej hipokryzji i zakłamaniu. Dlaczego nie chcemy grać na tych zasadach, przecież to nie jest trudne? Owszem, może nie honorowe, nie rycerskie, no ale chyba aż takimi frajerami, to nie są nawet nasi rządzący? Chyba, że ktoś inny jeszcze jest tu reżyserem i tym steruje?

11 komentarzy do “Będziemy mieli „pałac Suski” w wielkiej strefie wolnej od LGBT i zachowamy HONOR

 • 15 września 2021 o 05:17
  Permalink

  Kolejny dobry artykuł Krakauera.
  Gratulacje!

  Odpowiedz
 • 15 września 2021 o 10:38
  Permalink

  A gdzie są strefy wolne od LGBT w polskim Kościele? Skoro jest to grzech, to żaden homoseksualny ksiądz nie powinien mieć prawa wykonywania posługi kapłańskiej. Może niech od tego zaczną, tylko ilu księży pozostanie wtedy, skoro podobno nawet 40 % jest z nich homo. Zaznaczam, że nie jest to wypowiedź homofobiczna tylko logiczna, bo skoro dogmaty i doktryna religii zakazuje i potępia takie praktyki, to Kościół powinien być całkowicie wolny od takich preferencji.

  W sumie to jest zabawne, bo ci radni którzy ustanawiają strefy wolne od LGBT następnie idą do swojego Kościółka i na 50% mogą trafić na księdza geja, który im udzieli komunii. Jak oni się wtedy czują? 🙂

  Prawda jest taka, że kasę trzeba brać jak dają, zgodnie z tym co pisze Sz. Krakauer, bo jest to okazja inwestowania w rozwój kraju.

  Dla LGBT ustanowić prawo do zawierania związków partnerskich, ale potem rozliczać z każdej demoralizacji jeżeli będzie ich udziałem. Jestem ciekaw, co zrobi rząd wobec tej inicjatywy – wyguglać:
  “Europarlament chce, by związki partnerskie i małżeństwa jednopłciowe uznawano w całej Unii”

  Wprowadzić należy jednak zakaz propagandy LGBT w szkołach na rzecz lekcji o biologicznych przyczynach i determinantach różnych aberracji biologicznych z poszanowaniem godności dla osób o tych preferencjach i totalnym wymaganiem w szkołach, aby osoby takie nie były szykanowane. Jednak młodzież o tych preferencjach też musi zrozumieć, że heteronormatywni mają prawo do wolności od przymusu akceptacji ich preferencji. Nie może być tak, że młody gej na bazie zachodniej pseudo-kulturowej mody podrywa chłopaków hetero w szkole z tekstem na ustach: “co ci szkodzi, raz chłopaczek, raz dziewczynka ….” nie będę kończył. Potem się dziwi, że trafia na kolegę, który czuje się molestowany i daje w mordę. No i oczywiście krzyk na cały kraj, że gej jest szykanowany, ale sam zawinił pierwszy.
  Samo życie i może czas zacząć rozliczać także środowiska LGBT z demoralizacji jaka tam tkwi również.
  Sądziłem, że pikiety to już przeszłość, ale nie w Krakowie:
  “Za budynkiem teatru czekają na plantach chłopcy do obsługi.”
  https://www.onet.pl/turystyka/onetpodroze/zycie-nocne-krakowa-byly-policjant-o-zadymach-list-do-redakcji/g10g3g3,07640b54

  Czas spojrzeć prawdzie w oczy i zacząć się wzajemnie szanować oraz tworzyć wyższy poziom kultury.

  Odpowiedz
 • 15 września 2021 o 13:32
  Permalink

  Popatrz @Królowo Bono, kto o Ciebie pytał – JA ! Wrażliwość, spostrzegawczość, inteligencja, empatia – znowu o sobie. Dobrze, że żyjesz! Myślałem, ze COVID przeniósł Cię do domu Ojca. Wypadałoby jednak napisać coś o długiej absencji. Reszta producentów “złotych myśli” nawet się nie zająknęła ! Pier…lą swoje, nie zwracając uwagi na innych. Jak jazda po drodze bez zwracania uwagi na znaki. Heheheh !

  Dobrze, że piszesz o niemieckiej scenie politycznej. U nas już piszą o KILKUDZIESIĘCIO % wzrostach cen energii. Z taką Baerbock jako Kanzlerin mielibyśmy KILKASET !

  I jak Boga kocham @ Miec. nie ma to NIC wspólnego z Krk !!!

  Odpowiedz
 • 15 września 2021 o 13:51
  Permalink

  @Miec. Twoje zboczenie antykościelne zaczyna ( po raz n-ty) dokuczać nawet mnie, staremu antyklerykałowi !!!

  Twoje “złot myśli” o ilości księży homo – spisz i zakop w ogródku! Krk zaczyna przynajmniej WALCZYĆ z pedofilią i gejostwem ( hiacyntowa mafia) . Liberały PROMUJĄ LGBT!!!

  Myślałem, żeś mądrzejszy – Twój teks ” wprowadzić należy …” wywołuje u mnie rechot rozgłośny!
  Przecież k…a prawactwo kościelne ( tak Ci nienawistne) nie mówi o niczym więcej !
  Oprzytomnij ! Przecież liberały dla walki z PiS zrobiły ze stref wolnych od PROPAGANDY LGBT strefy WOLNE od LGBT co doprowadziło świrów z UE do pasji.

  Ja sam pisałem o tym wielokrotnie. Ale tutaj tak jest ( z wyjątkami), że każdy grzebie się w swoich wymiocinach ! Ja Twoje rozgrzebuję! Ale DOSYĆ , DOSYĆ ,DOSYĆ !!!

  Co do rejestracji związków – na jakim świecie żyjesz ? Lata temu ( pisałem) za Hollanda, Francja miała REJESTROWAĆ związki homo .

  Co się k…a stało ? Hollande kazał merom udzielać ŚLUBÓW ! KUMASZ ? POWTÓRZ GŁOŚNO- ŚLUBÓW ! Wielu merów na znak protestu zrezygnowało z funkcji, były ogromne demonstracje we Francji , a Ty pie….sz w kółko swoje stare, stęchłe teksty. OPRZYTOMNIJ !!! Lekarz i terapia !!!

  Odpowiedz
  • 15 września 2021 o 19:47
   Permalink

   @fly. BAERBOCK https://www.youtube.com/watch?v=hh-TLZUNPtE&t=455s

   Świat(opogląd) wg. Miecława postrzegam jako taki charakterystyczny zlepek liberalizmu i lewactwa, Natomiast komentarze na pewno znalazły by uznanie na ‘postępowych-oświeconych” forach o orientacji wiadomej, dopiszę:
   lewicowo-liberalnej!

   Odpowiedz
 • 15 września 2021 o 14:16
  Permalink

  Jeszcze jeden kwiatek z @Mieca – “aberracja biologiczna ” Masz szczęście, że piszesz to w katolickiej Polsce w OP. Na Zachodzie miałbyś przerąbane, jeśli nie proces!

  Odpowiedz
 • 15 września 2021 o 14:59
  Permalink

  Krakauerowi – nawiązując do mojego tekstu dla @Mieca, te tablice wg. znanej mi prawdy powiesił działacz LGBT Bart Staszewski. Uchwały gminne dot. zakazu PROPAGANDY LGBT.
  Tablice zostały sfotografowane i w ramach walki politycznej poszły do UE . Jaja, nie?

  Prawda wygląda często INACZEJ niż sądzimy. Przeczytaj Autorze o Hollande, rejestracji przemienionej w małżeństwo już WTEDY we Francji , rezygnacji merów na znak protestu ( nie byli z PiS) .

  Clou zidiocenia UE nie zasadza się na penetracji anusa, lecz CHOREJ idei rezygnacji z normalnych źródeł energii, w czym przoduje lewak, durny były hipis, “specjalista” od energii – filolog Timmermans. I to są znacznie ważniejsze sprawy.

  Odpowiedz
 • 15 września 2021 o 18:50
  Permalink

  Jeszcze się trochę poznęcam nad @Miecem. A taka sytuacja – para księży gejów w “wolnej i bezpruderyjnej” już Polsce adoptuje gromadkę chłopaczków ….
  Że co ? Przecież mogą Ty zły homofobie!

  Odpowiedz
  • 15 września 2021 o 20:48
   Permalink

   @fly. Odpukać w .. obyśmy takiej Polski jaka rysuje się w chorej głowie europojeba a ty (hipotetycznie) kreślisz, – nigdy nie doczekali. TO byłaby już jak mówią Rosjanie – Gejropa!
   Totalny postęp i oświecenie! (Ciary!)

   “Celem tego spotkania było wyjaśnienie koncepcji i ustalenie konkretnych skutków marksistowskiej rewolucji kulturowej. Wśród uczestników byli Georg Lukacs (węgierski arystokrata, syn bankiera, który w czasie I wojny światowej stał się komunistą; dobry teoretyk marksizmu, wymyślił ideę ‘rewolucji i Erosa’ – instynktu seksualnego wykorzystywanego jako narzędzie niszczenia) i Willi Münzenberg (zaproponował rozwiązanie – ‘zorganizować intelektualistów i wykorzystać ich w taki sposób, by z zachodniej cywilizacji zrobili odrażający smród. Tylko wtedy, kiedy już zepsują wszystkie jej wartości i uczynią życie niemożliwym, ‘będziemy mogli narzucić dyktaturę proletariatu’.) ‘Było to’ – powiedział Ralph de Toledano (1916-2007), konserwatywny autor I współzałożyciel National Review, spotkanie ‘być może bardziej szkodliwe dla zachodniej cywilizacji, niż sama rewolucja bolszewicka’.

   W roku 1924 zmarł Lenin. Ale już wtedy Stalin zaczął patrzeć na Münzenberga, Lukacsa i podobnych im myślicieli jak na ‘rewizjonistów’. W czerwcu 1940 roku Münzenberg uciekł na południe Francji, gdzie, z rozkazu Stalina, szwadron śmierci NKWD dopadł go i powiesił na drzewie.”

   Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było. J. Hasek.
   Więc nieodmiennie, mój szacunek do osoby Stalina!

   http://www.katolickie.media.pl/index.php/polecane/pracownia-krzywych-luster/13430-szkola-frankfurcka-dewastujacy-spisek

   http://www.katolickie.media.pl/index.php/polecane/pracownia-krzywych-luster/17279-grodzki-wierny-slubowaniu-ojca

   Więcej, w niżej zam. w linku: może Miecław otworzy oczy – szeroko zamknięte? 🙂 Dałby dobry Bóg!
   Lepiej późno niż wcale, mam na myśli nawrócenie … https://pl.wikipedia.org/wiki/Nawr%C3%B3cenie
   Alternatywą jest życie w chlewiku …

   http://www.katolickie.media.pl/index.php/polecane/pracownia-krzywych-luster

   Odpowiedz
  • 15 września 2021 o 21:08
   Permalink

   @fly

   Ale cię nakręciłem. 🙂
   Niestety taka jest prawda, Kościół jątrzy w sprawie LGBT a sam nie jest czysty, i ma wiele grzechów w temacie. Kiedyś cytowałem już z tygodnika Wprost jaki jest procent gejów w Kościele i to jest problem Kościoła z tym lobby.
   Natomiast mylisz się w sprawie, że Kościół walczy z pedofilią. Owszem robi to tylko wtedy, gdy nie ma wyjścia i jest przyparty do muru przez media. Zasadą jest ukrywanie i brak współpracy z władzami oraz wymiarem sprawiedliwości. Tu masz doskonały przykład ostatni:
   https://www.onet.pl/informacje/onetpoznan/byly-ksiadz-z-chodziezy-oskarzony-o-gwalty-na-ministrancie-szymonie/6hf2ly8,79cfc278

   Są oczywiście wyjątki i do takich należą Dominikanie, przy czym także zrobili to bo nie mieli wyjścia, ale chwała im za to jak to zrobili ostatecznie:
   https://www.youtube.com/watch?v=AQob8HuGNPk&t=2s

   W jednym masz rację, że na zachodzie moje wypowiedzi byłyby szokujące w ich poprawności politycznej, że się na wymioty zbiera. To o czym piszę to czysta nauka, na zachodzie prowadzą świetne badania nad przyczynami homoseksualizmu i nikt naukowców nie krytykuje, ani nie ściga za mowę nienawiści. Więc nie przesadzaj. Tyle tylko, że należy oddzielić naukę i poszukiwanie przyczyn aberracji biologicznych, które są traktowane jako norma na poziomie kulturowym. Wpływ kultury na wzrost ilości osób LGBT też jest dowiedziony.

   Tu masz ciekawe wyniki badań:
   “Wyniki badań wykazały, że w przypadku mężczyzn, to, czy są homoseksualni, heteroseksualni czy biseksualni wyjaśniają w 45% wrodzone czynniki genetyczne, a w 55% specyficzne środowisko. U kobiet natomiast orientację seksualną w 41% tłumaczy środowisko wspólne, w 50% środowisko specyficzne i tylko w 9% czynniki genetyczne. Procenty, jakie wychodzą w tego typu badaniach należy przyjmować z pewnym przybliżeniem. Nie ma chyba dwóch badań z genetyki zachowania na ten sam temat, w których wyszłyby dokładnie takie same wyniki. Ciekawe jest jednak, że wspólne środowisko miało znaczenie tylko w przypadku kobiet i że znacznie mniejszy był u nich wpływ czynników wrodzonych.
   W tym samym roku, Kirk, Bailey i Martin przeprowadzili inne badanie, tylko na męskich parach bliźniąt, w którym pytano ich m.in. o fantazje erotyczne, liczbę partnerów męskich i kobiecych oraz o opinie na temat zachowań seksualnych z partnerami męskimi i kobiecymi. Wykazali, że w zależności od wskaźnika, odziedziczalność orientacji seksualnej wynosi od 42 do 60% natomiast wpływ środowiska specyficznego od 40 do 77%.
   W innym badaniu, Kirk i współpracownicy w wyniku analizy danych pochodzących od 980 par bliźniąt jednojajowych i 928 par bliźniąt dwujajowych tej samej płci, stwierdzili, że w przypadku lesbijek ich orientacja jest uwarunkowana genetycznie w 58% a specyficzne środowisko ma udział wynoszący 41%. U gejów natomiast geny wpływają na ich homoseksualizm w 30% a środowisko specyficzne w 70%.”
   http://neuroskoki.pl/homoseksualizm-wrodzony-czy-nabyty/
   Jednym słowem środowisko i kultura, otoczenie homoseksualne może wpływać jako środowisko specyficzne na wzrost odsetka osób LGBT. Politycy w Rosji, na Węgrzech a także PiS w Polsce chyba o tym wiedzą, dlatego z uporem maniaka bronią się przed tym lobby kulturowym.
   Wyguglaj też, bo chyba w UK właśnie się to sprawdza:
   “Wielka Brytania. Rośnie odsetek osób homo- i biseksualnych”
   “Homoseksualność: wrodzona czy nabyta? “Science” publikuje wyniki dużego badania”

   Jeżeli ktoś nie rozumie tych zagrożeń kulturowych to jest kiep, i nie ma to nic wspólnego z neomarksizmem i innymi izmami, bo @krzyk58 będzie za Terleckim powtarzał bzdury.

   Mam nadzieję, że rozumiesz to o czym piszę.
   Aberracja to inaczej odstępstwo od normy, nie ma w tym nic pejoratywnego. A normą jest zawsze to co jest standardem biologicznym i to jest heteronormatywność. Logiczne prawda.
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Aberracja
   Gdybym napisał, że są zboczeńcami, czy dewiantami, jak pisano o nich jeszcze 50 lat temu, to inna sprawa, mogłyby te środowiska się na mnie obrazić, ale za aberrację nie mogą, bo jest to czysta naukowa prawda.

   A co do związków partnerskich we Francji, sądzono, że jak ustanowią takie prawo to LGBT będą z tego korzystać masowo i będą mieli ich z głowy. Ale tak się nie stało. Z tego co kiedyś czytałem większość LGBT woli żyć w luźnych związkach z wymianą partnerów, tam promiskuityzm jest praktycznie normą. Dlatego we Francji te związki partnerskie gejów nie wypaliły na szerszą skalę.
   Oczywiście nazywanie tego małżeństwem jest obrazą dla naszej tradycyjnej kultury i aberracją psychologiczną z kolei. No ale na zachodzie aberracji psychicznych nie brakuje, taka kultura.:-)

   Większość związków partnerskich zawierają we Francji pary heteroseksualne, bo łatwiej się potem rozstać, nie trzeba żadnej procedury rozwodowej. Wygodna sprawa. W Polsce też by się to przydało, nie sądzisz? Ty doświadczony rozwodnik! 🙂 Byłyby dzięki temu legalne konkubinaty, a może od razu zaproponować poligamię, a co tam, jak iść to na całość. 🙂 Powinno ci to pasować. 🙂
   Pozdrawiam

   PS. Chyba będę musiał zmienić lekko płytę, bo jeszcze uczulenia dostaniesz, po moich tekstach. Ogólnie przewrażliwiony jesteś. 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.