Abordowane dzieci nie głosują… ale poniżane kobiety już tak…

graf. red.

Abordowane dzieci nie głosują… ale poniżane kobiety już tak… Podobnie zarzynane w imię rzekomego Boga, czy gazowane na futra zwierzęta, również nie głosują… ale hodowcy, rolnicy i ich rodziny już tak.

To są obecnie główni polityczni „wrogowie” dobrej zmiany, której główna siła polega na tym że podaje publicznie, że reprezentuje tzw. milczącą większość. Żeby dopełnić obraz trzeba dodać do grup „wrogich” politycznie: personel medyczny, nauczycieli, górników i dużą część przedsiębiorców.

To jest niesamowite jak dobra zmiana – niesłychanie szybko i skutecznie, sama wywołuje wobec siebie gniew istotnych ilościowo i pod względem funkcji grup społecznych. Przy czym, o ile haniebne w istocie atakowanie osób LGBT, może miało polityczny „sens” w ich rachunkach. Podobnie, również aresztowanie znanego prawnika, mogło im przynieść pewne korzyści polityczne. Jednak uderzenie w kobiety jest szaleństwem politycznym. Jakby pan prezes zapomniał, bo nie wiadomo – może nie widuje kobiet? To, jest połowa naszego społeczeństwa! A statystycznie nawet nieco większa połowa. Jak można więc godzić się na działania, które spowodują, że dominująca część z nich powie – nie, dość, nie zgadzam się?

Może to kogoś zaboli, ale taka jest brutalna prawda – abordowane dzieci nie głosują, zwłaszcza nie zagłosują – jak nie miały mózgu lub były w inny sposób skazane na śmierć lub poważne kalectwo w łonie matki. Natomiast kobiety i ich rodziny – tak, tutaj jest wiele osób, które mogą głosować. Nie ma znaczenia moralność, to druga strona medalu – liczy się rachunek polityczny. Jakby ktoś nie zrozumiał, to osób z poglądami skrajnie konserwatywnymi, również jest mniej w tym kraju, niż kobiet.

Ciężko to wszystko w ogóle objąć rozumem, ponieważ – powtórzmy – abstrahując od kwestii moralnej, to naprawdę jest z punktu widzenia politycznego po prostu samobójstwo, ponieważ kobiety tego nie zapomną. A nawet jeżeli to przycichnie (jeżeli w ogóle wejdzie w praktyce w życie), to będzie przypominane przy tragedii kolejnych ludzi. Mówimy bowiem o wydarzeniach rzeczywiście tragicznych i okolicznościach mających znaczenie – życiowe – dla człowieka i całej jego rodziny. Właśnie dlatego, już z tego tylko powodu – to nie powinno być robione na zasadzie takiej lub innej reinterpretacji istniejących przepisów.

Dodatkowo niesłychanie ważny jest kontekst zdarzeń. Kompromis aborcyjny ma w Polsce prawie 30 lat. Jest krytykowany, ale był akceptowany przez jeden z Kościołów – instytucję mającą niestety szczególne znaczenie w naszym kraju. W tej chwili to podeptano w rozumieniu umowy społecznej i konsensusu politycznego. Dla wielu ludzi jest to działanie w imię doktryny religijnej, indukującej obostrzenia w życiu prywatnym.

Gdyby tego było mało, to jeszcze mamy stan pandemii. Wirus się rozwija, pojawiają się bardzo poważne problemy, podstawą ma być unikanie zgromadzeń. Rządzący powinni przewidzieć, że omawiane działania mogą spowodować – istotne poruszenie społeczne w całym kraju. Co jak wiemy nastąpiło już pierwszej nocy. Tu nie ma znaczenia zakaz zgromadzeń w kontekście prawa do zgromadzeń, tu ma znaczenie zdrowy rozsądek. On nakazuje władzy – przewidywanie reakcji społeczeństwa na jej regulacje. Właśnie w tym kontekście przeprowadzenie czegoś tak kontrowersyjnego, w tak trudnym czasie jest najdelikatniej mówiąc – nieodpowiedzialne.

Przywilejem rządzących jest posłuch. Natomiast wraz z tym przywilejem idzie odpowiedzialność za podległych tej władzy. Niestety rządząca elita o tym chyba zapomniała. Chyba, że to nie był przypadek i celowo doprowadzono do takich rozwiązań prawnych w tym okresie, które wywołały tak poważne konsekwencje społeczne. Jest to poważna sprawa i istotny problem, na tyle że aborcja sama w sobie, nie może być tematem zastępczym dla pandemii! Gdyby to była prawda, to byłby totalny skandal, delegitymizujący moralnie obecną władzę.

Zachowajmy spokój i dystans od dodatkowych problemów, to nie jest czas na zwiększanie chaosu w naszym kraju, chociaż – to właśnie rządzący, w tej chwili robią. Nie da się tego zrozumieć. To nie jest dobre dla państwa, to nie jest dobre dla Narodu. Sztuczne definiowanie rzeczywistości, w sposób w jaki życzy sobie tego jedna z organizacji religijnych, w ogóle nie powinno mieć miejsca, zwłaszcza jeżeli dotyczy potencjalnie połowy społeczeństwa i to w stopniu dosłownie bezpośrednim.

To głupie, nie potrzeba obcego wpływu, obcej agentury – sami się tak podzielimy, tak poróżnimy i tak znienawidzimy, że ten kraj pęknie. Władza, która chce panować nad seksualnością – zawsze przegra, a do tego się wiele działań obecnej władzy sprowadza.

Na marginesie tylko jedno pytanie. Otóż, skoro mamy pandemię – bo mamy – a przynajmniej, tak mówią pan premier i pan Minister Zdrowia i jak widać władza umie zmieniać naszą rzeczywistość jednym ruchem! To może niech wprowadzi skutecznie obligatoryjność stosowania maseczek przez Polaków? Jedno, co może poczekać – się da, a drugie, co jest pilne, wedle zapowiedzi specjalistów – się nie da? Naprawdę, w działaniach rządzących nie widać już nie tylko logiki, ale nie widać również elementarnego rozsądku. Miejmy nadzieję, że kobiety będą pamiętać o tym upokorzeniu. Tylko, czy jest w tym kraju opcja polityczna, zdolna do wykorzystania ich gniewu nad urną wyborczą? Może inaczej zapytajmy, czy jesteśmy w stanie – zajmować się sprawami kraju, inaczej niż poprzez wojnę o emocje?

23 komentarze do “Abordowane dzieci nie głosują… ale poniżane kobiety już tak…

 • 24 października 2020 o 09:21
  Permalink

  Przecież ta władza utraciła zdrowy rozsądek już dawno. Ich cel to wprowadzenie prawicowej dyktatury z błogosławieństwem Kościoła. Więc segmentami zawłaszczają prawa i narzucają swoje, aby panować niepodzielnie i kupować głosy.

  Ale w sumie ze względu na ich religijne i nie tylko ograniczenia poznawcze, brak inteligencji oraz owczy pęd do władzy sami dążą do samozagłady.
  To będzie “piękna katastrofa” zjednoczonej prawicy. Ale co z tego, gdy naród z tego powodu ponosi ogromne straty. I tak od 30 lat transformacji barany niszczą Polskę.

  A w kwestii ochrony życia za wszelką cenę są na bakier z prawem naturalnym i opiniami świętych Kościoła.

  Historia zatoczyła koło i fanatyczna hydra religijna odrosła. Już w II RP walczono piórem z fanatykami religijnymi:
  „Głosić wzniosłe teorie o „prawie płodu do życia”, znów grozić matce więzieniem w imię praw tego płodu, ale równocześnie nie troszczyć się o to, aby nosicielka tego płodu miała co do ust włożyć… I rzecz szczególna, ten sam płód, nad którym trzęsą się ustawodawcy, póki jest w łonie matki, w godzinę po urodzeniu traci wszelkie prawa o opieki prawnej, może zginąć pod mostem z zimna, gdy matka – którą jej „święte” macierzyństwo czyni nieraz wyrzutkiem społeczeństwa – nie ma dachu nad głową”. – Tadeusz Boy-Żeleński.

  „Rola duchowieństwa była zawsze w Polsce olbrzymia. Niepodobna mi w tych szczupłych ramach pokusić się o rozważenie, w jakim stopniu kler, który uporawszy się z „heretykami” położył w dawnej Polsce rękę na wszystkim, przyczynił się do pogrążenia narodu w owej straszliwej ciemnocie, w jakiej tkwiliśmy przez cały wiek siedemnasty i trzy czwarte osiemnastego, wówczas gdy inne narody spełniały największą pracę myśli”. Źródło: Tadeusz Żeleński-Boy, Pisma, Tom XV, Dziewice konsystorskie, Wyd. PIW, Warszawa 1958, s. 74.

  W 1906 roku Iza Moszczeńska w piśmie „Odrodzenie” w artykule pt. „Przestańcie, bo się źle bawicie” pisała:
  „Musimy dbać o to, aby Kościół nie przeciwdziałał kulturze społecznej i obyczajowej, by nie cofał ludu wstecz, w epokę barbarzyństwa, by go nie gubił i nie zatracał; a jeśli tego przeprowadzić nie zdołamy, musimy celowo i świadomie zdążać do osłabienia i neutralizowania wpływów Kościoła …” Cyt. za: Tadeusz Żeleński-Boy, Pisma, Tom XV, Dziewice konsystorskie, Wyd. PIW, Warszawa 1958, s. 80.

  Obawiam się najgorszego, aby wszystko nie skończyło się jak w Chile, gdzie dochodzi nawet do podpalania Kościołów, a kobiety chyba nie odpuszczą i wkurw jest na sto fajerek skoro tak szybko się zebrali.
  Wyguglać na interia.pl:
  “Chile: Protestujący podpalili kościoły w Santiago”.
  Co prawda w Chile przyczyny są inne, ale mechanizm działania tłumu i mas ludowych jest wszędzie ten sam, więc Kościół tworzy sobie wroga popierając prawo niezgodne z naturą i celami społeczeństwa. Nie straszę, ale takie lub podobne mogą być skutki w Polsce, o przyśpieszonej sekularyzacji nie wspominając. Siłą prawa i przemocą służb policyjnych tego nie zatrzymają i władzy nie utrzymają, a do historii przejdą jako najwięksi szkodnicy rozwalający Polskę.

  Odpowiedz
  • 24 października 2020 o 15:16
   Permalink

   DO MIECŁAW !!! WŁADZĘ MASZ TAKĄ JA SOBIE WYBRAŁEŚ !!!

   Odpowiedz
   • 25 października 2020 o 07:57
    Permalink

    @jerzyjj

    Chyba nie myślisz, że ja na coś takiego głosowałem? To miliony polskich katolików tak wybrało więc zostaną strzyżonymi i poniewieranymi w prawicowej dyktaturze owieczkami. Niestety my też na tym przez to ucierpimy. Rolnicy bezmyślnie głosowali przekupieni obietnicami, a teraz blokują drogi. Ten naród nie myśli, bo gdyby myślał to już dawno założyłby partię robotniczo-chłopską na wzór dawnego PPR i pogonił całe to styropianowe tałatajstwo na śmietnik historii. Niestety zbyt dużo jeszcze jest ludu zniewolonego religijną okupacją, więc nie są w stanie się zorganizować i stworzyć nowy egalitarny system.

    Ja mam “pecha” bo partie na które głosuję z reguły nie wygrywają wyborów i nawet do sejmu nie wchodzą albo nie startują jak KPP. Taki los. 🙂

    Oto Bosak pokazał swoje “ludzkie” oblicze:
    https://strajk.eu/krzysztof-bosak-specjalista-od-smierci-dzieci/

    Odpowiedz
 • 24 października 2020 o 11:35
  Permalink

  Tylko dureń może się opowiedzieć za nieistnieniem Boga. Prawdopodobieństwo, że Bóg jest oraz że Boga nie ma jest w naszym wszechświecie JEST identyczne. Fizyka kwantowa obala powoli materialistyczno-deterministyczne pseudoteorie – od bolszewików rew. francuskiej poprzez waszych idoli komunistycznych i obecnych idoli lewackich.
  Oczywiście, u was robienie czegoś w imię tzw humanizmu, czyt: idei leninowskich, oświeceniowych i innych bredni jest wartoscią. Ja zawsze robię w imie Boga! A ty autorze, zacofany i ciemnogrodziański intelektualisto wierz w co chesz. Kto przestał wierzyc w Boga – uwierzy juz w każda głupotę

  Odpowiedz
  • 24 października 2020 o 13:20
   Permalink

   “Kto przestał wierzyc w Boga – uwierzy juz w każda głupotę”

   Czesi przestali. I są jednym z mądrzejszych narodów świata 🙂

   Szach
   i mat.

   Odpowiedz
   • 24 października 2020 o 21:36
    Permalink

    Grzegorz brawo, myslę podobnie. Czesi to najmądrzejszy ze słowiańskich narodów.
    bleble kto wierzy w boga. Panie, Pani bleble, wierzący w Czechach mogą sobie zażyczyć mszy za swojego psa lub kota. i nierzadko to robią, wiem to z czeskiej prasy lokalnej. Nie uważajmy tego za głupotę… zwierzęta też mają prawo do zbawienia.

    Odpowiedz
   • 27 października 2020 o 09:23
    Permalink

    Czesi nie są juz czachami ale niemcami – kgb-owski dddd dddd. A gdzie ty widzisz ich mądrość, sprzedali np. skodę, ich kobiety przoduja na pornograficznych portalach. Oni utracili juz tozsamoąć – i to jest madrość – no, tak każdy głupiec może byc mądrym jedynie u takiego ddddd jak ty

    Odpowiedz
  • 24 października 2020 o 14:53
   Permalink

   @bleble

   Czyli udowodniłeś, że nie masz pojęcia o fizyce kwantowej, która wcale nie obala materializmu. Każda bowiem materia jest formą energii, a fizyka kwantowa odkrywa tylko jej dalsze pokłady i zależności. Z tego nie można wnioskować o istnieniu Boga i tylko dureń może tak to interpretować.

   Prof. Władysław Witwicki (1878-1948) psycholog i filozof, szkoła lwowsko-warszawska, uczeń prof. Kazimierza Twardowskiego, twórca teorii kratyzmu i teorii uczuć oraz psychologicznej zasady sprzeczności. Prekursor psychologii religii. „Wiara oświeconych” to książka przygotowana przez niego w 1935 roku, ale wydana dopiero w 1938 roku w Paryżu, pierwsze wydanie w Polsce – 1959 rok. Zawiera wyniki badań eksperymentalnych nad psychologią religii. Władysław Witwicki eksperymentalnie dowodzi, że wiara wywołuje nie tylko „paraliż logiczny”, ale także „paraliż etyczny”, uniemożliwia bowiem lub utrudnia prawidłową ocenę etyczną zdarzeń uznawanych za obiekt wiary.

   Trochę prawd ponadczasowych ku oświeceniu polecam:
   “Jeżeli jedna osoba ma jakieś urojenia nazywamy to szaleństwem. Jeżeli wiele osób cierpi na to samo urojenie nazywamy to religią.” – Robert M. Pirsig

   „Wszystkie religie oraz ich bogowie to nic innego, jak wytwór fantazji łatwowiernych i naiwnych ludzi, którzy jeszcze nie dorośli do tego, by wznieść się w rejony czystego rozumowania i wolnej myśli, opartej na nauce” – Michał Bakunin

   „Strzeż się proroków i tych, którzy gotowi są umrzeć za prawdę, gdyż – zwykle za sobą, często przed sobą, czasem zamiast siebie – pociągają śmierć licznych” – Umberto Eco

   Rozum łączy podczas gdy wierzenia religijne i tożsamości ? dzielą.
   prof. Zeev Sternhell

   „Co groziło w dawnej Polsce za nieobecność w kościele?
   Pustki w Kościołach? Brak chętnych do niedzielnej Komunii? Pewnie sądzicie, że to znak naszych czasów. Wręcz przeciwnie – to problem niemal tak stary jak sam Kościół Katolicki. Kler w średniowieczu wiedział jednak jak sprawić, by świątynie pękały w szwach. Jakie czasy, takie metody – można by rzec”.
   https://www.youtube.com/watch?v=VtD78Ir-biE

   Odpowiedz
 • 24 października 2020 o 12:19
  Permalink

  1. Od wprowadzenia celibatu w wiodącym Kościele, jego funkcjonariusze i urzędnicy [z małymi wyjątkami] nienawidzą kobiet.

  2. Żyjemy w państwie teokratycznym, to jest cena, którą przyszło nam zapłacić za poparcie wiodącego Kościoła dla styropianu.

  3. W tym naszym dziwnym kraju nad Wisłą sterowanym przez Watykan, od kilkuset lat nigdy nie było normalnie. To dlatego doszło do rozbiorów i tego wszystkiego co było później.

  Tyle w temacie.

  Odpowiedz
  • 24 października 2020 o 15:00
   Permalink

   @Niechodzący ….

   Prawda i tyz prawda.
   Dodam opinię prof. Radosława Markowskiego, który pisze, że jak dowodzi nauka, co także potwierdzam własnym doświadczeniem pedagogicznym – „wychowankiem kościelnej socjalizacji jest apatyczny obywatel, o sprywatyzowanej mentalności i takiejże zaradności oraz o niskim respekcie dla kultury kontraktu, racjonalnego planowania i poszanowania dobra publicznego” – tu autor powyższej tezy, prof. Radosław Markowski, przywołuje całą serię publikacji polskich i zagranicznych.
   Dalej prof. komentuje: „Tacy obywatele tworzą zwykłe negatywny kapitał społeczny i familiarystyczne więzi, które radykalnie uprzywilejowują interes rodziny i własnej grupy kosztem przestrzegania reguł i dobra publicznego”.
   W trochę mniej naukowej konwencji oznacza to, iż Kościół w Polsce masowo produkuje miernych, biernych, irracjonalnych hochsztaplerów tworzących mafijne struktury kosztem dobra wspólnego.
   Źródło: R. Markowski, M. Cześnik, M. Kotnarowski, Demokracja gospodarka polityka. Perspektywa polskiego wyborcy, Wyd. Scholar, Warszawa 2015.

   Odpowiedz
 • 24 października 2020 o 12:29
  Permalink

  Kolejnym krokiem, logicznym wobec uznania aborcji za morderstwo – jest UPAŃSTWOWIENIE wszystkich płodów, od momentu poczęcia.

  Dojdą wówczas paragrafy za NISZCZENIE MIENIA PAŃSTWOWEGO.

  500 plus pozostanie, a ciężarna kobieta powinna dostawać miesięcznie 1000 złotych oraz 3000 – za urodzenie. Dalej już zwykłe 500 plus.

  No i jakaś gratyfikacja dla INICJATORA ciąży, ale dopiero po urodzeniu dziecka i potwierdzeniu ojcostwa. Myślę że 5000 złotych wystarczy …

  Upaństwowienie wszystkich ciąż i w konsekwencji – dzieci, jest dalej idące niż upaństwowienie (uspołecznienie) – środków produkcji.

  Dzieci stają się własnością Państwa, z pełną konsekwencją POSIADANIA dzieci – przez NOWEGO WŁAŚCICIELA.

  Rodzice (niekiedy tylko matka, jeśli samotna) – staną się tylko dzierżawcami i to na 18 lat …

  Tak uczynią rządzący nami NEOBOLSZEWICY.

  To dalej niż poszedł Lenin w Sowieckiej Rosji.

  I o to w tym wszystkim chodzi.

  O sprawowanie TOTALNEJ WŁADZY, przy pomocy dominującego Kościoła oczywiście.

  To wszystko dzieje się naprawdę w Naszym Nadwiślańskim Macondo.

  Amen.

  Odpowiedz
  • 24 października 2020 o 12:50
   Permalink

   Juz takiej dyktatura jak lewackie kozie bobki prawica nie jest w stanie wprowadzić, bo ma jakies zasady. A ty lewicowy krowi ddddd widzisz w ciązy tylko biznes, zabic lub zapłacic. A kto ma płacić? Ja – wyp…j! Ja mam swoje dzieci i nie chcę zadnych pieniędzy za moje dzieci. Lewicę skrajna trzeba ffffff- takie chasła to nowy Lenin!!!

   Odpowiedz
 • 24 października 2020 o 12:33
  Permalink

  W uzupełnieniu wpisu o UPAŃSTWOWIENIU wszystkich ciąż no i DZIECI dodam, że chodzi oczywiście o stworzenie NOWEGO CZŁOWIEKA.

  Po ustanowieniu praw pełnej państwowej własności na wszystkimi dziećmi do lat 18-tu, o wiele skuteczniejsze będą zabiegi nad kształtowaniem NOWEGO CZŁOWIEKA, albo człowieka NOWEGO STYLU – człowieka DOBREJ ZMIANY.

  Amen.

  Odpowiedz
 • 24 października 2020 o 12:52
  Permalink

  “Jednak uderzenie w kobiety jest szaleństwem politycznym” – kto tu bandyto lewacki uderza w kobiety. Żadna, żadna normalna kobieta, a takich jest 99% nie czuje się uderzona. Tylko poje…..by lewackie, bojówki kur….ewk kwiczą. Nich kwiczą….

  Odpowiedz
  • 24 października 2020 o 16:35
   Permalink

   Uważaj, bo się jeszcze zadławisz jadem nienawiści…

   Odpowiedz
 • 24 października 2020 o 13:11
  Permalink

  Dodam, ażeby SYSTEM OCHRONY ŻYCIA POCZĘTEGO był domknięty, powinno się kontrolować wyjazdy za granicę, wszystkich polskich kobiet, w wieku rozrodczym …

  No bo mogą akurat być a ciąży i zmierzać do jakiejś zagranicznej Kliniki Aborcyjnej.

  Inaczej, te nowe przepisy i zapewne KOLEJNE – nie będą działały.

  Jak wchodzimy w system Katolickiego Szariatu – to na całego.

  Takie są (i mogą być) konsekwencje życia w Nadwislańskim Macondo.

  Amen.

  Odpowiedz
 • 24 października 2020 o 14:41
  Permalink

  Mocne słowa w te dni. pan Duda ma wirusa. Koniec. Finis Poloniae Est!

  Odpowiedz
 • 24 października 2020 o 15:10
  Permalink

  konstytucja 3 maja byla takim projektem, ale sie nie udala..
  na dzisiaj nie ma zadnego projektu ,zeby sie zajmowac sprawami kraju
  jest tylko projekt, aby utrzymac wladze poprzez wojnę o emocje!

  autor napsal (…)
  Może inaczej zapytajmy, czy jesteśmy w stanie – zajmować się sprawami kraju, inaczej niż poprzez wojnę o emocje?

  Odpowiedz
 • 24 października 2020 o 15:35
  Permalink

  Do @elewatora – ależ zapłacisz , zapłacisz – tak jak MY wszyscy . Istniejący układ był znośny . Też nie jestem zwolennikiem aborcji na życzenie , jak niektórzy lewacy ,
  ale , mój dobry ( lub nie ) wściekły człeku . Mając kilka pociech JUŻ bierzesz kasę – 500+ x N . Może być , jeśli są zdrowe i zarobią na twoją emeryturę .

  Dlaczego zapłacisz ? Ano oprzyjmy się na danych – jest rocznie 1,1 tys. aborcji eugenicznych . W tym TYLKO ok. 30% “najweselszych” świrów ( tak o nich piszą sympatycy ich NIEPOSIADAJĄCY ) czyli Downów .

  Idźmy dalej – za 10 lat to już będzie 11 tys. Proste ? Chyba tak . Tymi Downami , nie mówiąc już o prawdziwych potworkach MUSI się ktoś zająć na PEŁEN etat . Matka – jeśli wytrwa i nie odda , lub zakład opieki – jeszcze droższy . Kumasz teraz ? A jeszcze za 10 lat Polacy będą mocno starsi …

  Pomyśl , jeśli umiesz , KTOŚ czyli MY będziemy musieli za to zapłacić !
  Za opiekę , szpitale , a Downowcy praktycznie ZAWSZE mają coś z sercem i wymagają licznych operacji .

  Więc mój wściekły człeku , może być tak , że nawet jak zap….sz na 2 etatach i płacisz 2x na NFZ i przyjdzie zawał , to będziesz k….a czekał na SOR-ze bo kardiologia będzie zajęta przez trisomików czyli Downów .

  Możesz sobie kupić u jakiegoś matematyka algorytm , kiedy Polska będzie skansenem pełnym starców i świrów . I nie pluj tu na lewicę , bo ta chce skrobać nawet za bardzo .

  Smutna konkluzja jest taka , że Adi H. kombinował z eugeniką dla dobra kraju , nasi ortodoksi walą pięknymi słowami o godności . “Godności” aż do końca tzw. narodu polskiego . Matematyka nie kłamie .

  Przy okazji tu cytowanego Boya , to w ówczesnym świecie eugenika była b. popularna . Nie hitlerowska ( akcja T ) ale “skrobiąca” i podwiązująca .
  Boy też był zwolennikiem bliskim nawet tej od Adiego H. Lubił eliminację !

  Odpowiedz
 • 24 października 2020 o 15:56
  Permalink

  “do kozich bobków ” – czy badałeś prawacki bandyto bez mózgu z 12:52 , że 99% kobiet chce rodzić potworki ? Kpisz chyba , jeśli wiesz co to kpina , a na prosty ogląd nic nie kumasz z braku mózgu . Otóż ponad 73 % społeczeństwa uznawało istniejący układ za DOBRY ! Idź się gdzieś zapić może i nie wracaj tutaj . Śmierdzisz tu !!!

  Odpowiedz
 • 24 października 2020 o 18:00
  Permalink

  @Miecławie – typowym przykładem cyt. prof. Markowskiego jest “tyn” @elewator , rzucający kozimi bobkami . Bo oba wpisy , ten podpisany i nie są jego autorstwa . Trochę nie wiem jak go sprofilować . Niby typowy prawacki kretyn w kibolskim wieku z kibolskim “mózgiem” . Bełkot o Leninie też pasuje . Zupełny brak logiki , również . Tylko ten “kozi bobek” jakby wychodzi poza kibolski konwenans . Kibol jechałby grubiej . Gubi się bredząc o własnych dzieciach za które niby nie bierze pieniędzy … .
  A bierze , jeśli ma dzieci !!! Może jakiś wiejski zmanipulowany głupek , bo elewator i kozi bobek . Ale kto u nas mówi elewator i wie co to ? Ot , zagiął mnie trochę . Może pracujący w elewatorze zbożowym ( stąd znał to trudne słowo ) nieślubny syn księdza z rejonu Mławy ? Wtedy elewator i kozi bobek pasują … Serio mówiąc , lepiej kasować takie wpisy . Poza agresywnym chamstwem nic nie wnoszą .

  Odpowiedz
  • 24 października 2020 o 19:32
   Permalink

   @fly

   Tak czy inaczej prawackie trolle obsiadają każdy portal i niszczą każdą racjonalną myśl swoim bełkotem. Ukrzyżowane umysły, to wręcz mało powiedziane. Fanatyzm religijny połączony z brakiem racjonalnego i perspektywicznego myślenia jest siłą niszczącą wykorzystywaną przez wrogie siły przeciwko Polsce. PRL upadł ze swoją racjonalnością przez okupację religijną i instytucjonalny Kościół dopuszczający się zdrady, czym nawet się na prawicy wszem i wobec chwalą w publikacjach nie uznając współpracy z zachodem przeciwko własnemu państwu i narodowi za zdradę. Stan szlachecki i I RP upadła przez ciemnotę samej szlachty kształconej przez jezuitów oraz interesy Kościoła, II RP upadła wg wspomnień Becka także przez to, że za bardzo realizowała politykę w interesie Kościoła i Watykanu (kiedyś cytowałem), PRL upadła przed jego wrogie działanie. Ile jeszcze historycznych dowodów potrzeba, aby ludzie przejrzeli na oczy i Kościoły zamienili na szpitale i biblioteki? Jest cała masa literatury na ten temat, która oczy otwiera, jak mi kiedyś, ale ten lud nie myśli, a modląc się niszczy podstawy swojej egzystencji prowadzony na manowce przez ciemnych baranów.

   Ku prawdzie warto odnotować sobie trafne historyczne opinie:
   ,,Jakże niszczycielski był fanatyzm chrystianizmu i islamu. Tylko piórem umoczonym we krwi lub łzach można by opisać jego przerażające skutki’’ -Monteskiusz-(właśc. Montesquieu Charles Louis de Secondat; 1689–1755) – francuski filozof, prawnik i pisarz epoki Oświecenia.

   ,, Fanatyzm, a stąd prześladowanie religijne i nietolerancja, gusła, przesądy i zabobony, a stąd ciemnota i obłąkanie nie są religią; są to narosty zhańbionej wyobraźni albo zhańbionego egoizmu”- Karol Libelt (1807–1875) – polski filozof.

   Odpowiedz
  • 24 października 2020 o 20:10
   Permalink

   Ja również uważam, że skoro istnieje tu na forum moderacja, to wulgarne i agresywne wypowiedzi powinny być kasowane, bo tylko psują atmosferę.

   COŚ PRZEOCZYŁEM? WEB JÓZ.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.