A na grzbietach ilu krokodyli opiera się ziemia?

fot. red.

Kolegium czarowników przemówiło! Niektóre szczepionki są „bum bum umta umta” i wierni, nie powinni z nich korzystać, ponieważ powstały na krzywdzie zabitego przed narodzeniem człowieka. A ściślej z wykorzystaniem komórek takiego człowieka po dokonaniu zabiegu aborcji – polegającego na nieodwracalnym przerywaniu rozwoju procesów życiowych. Czarownicy zezwolili na korzystanie z tych „bum bum umta umta” szczepionek, jeżeli nie ma się innego wyboru.

To samo w sobie jest niesamowite, albowiem oto w środku epidemii, w momencie totalnej presji na system i robienia ludziom wody z mózgu przez różne, niezwykle interesujące ośrodki wpływu i procesy sprawcze prawdopodobnie samo indukujące się w mediach społecznościowych. Dochodzi jeszcze do głosu zgromadzenie czarowników dominującej instytucji religijno-biznesowej i ogłasza coś takiego, co da dla wielu ludzi autentycznie wierzących podstawę do odmawiania szczepienia. Jeżeli szczepionka, którą mają zostać zaszczepieni, nie będzie zgodna z przekazem metafizycznym w który wierzą, czy raczej jego interpretacją dokonaną przez lokalnych czarowników. Wyobrażenie sobie jak bardzo to może skomplikować proces zwalczania epidemii nie wymaga żadnych zdolności profetycznych.

Eksperymenty medyczne są znane od samych początków istnienia naszej cywilizacji, czy to się komuś podoba lub nie, to wiedza medyczna nie wzięła się z powietrza. W rozumieniu zachodnim jest efektem wielu lat doświadczeń i obserwacji. Współczesna medycyna ma swój rodowód w XVIII-wiecznej myśli oświeceniowej, a ta miała w swojej istocie przeciwstawienie się i odrzucenie ciemnoty narzucanej przez pewien Kościół. Tenże zresztą wsławił się promowaniem zabobonu, ciemnogrodu i po prostu ograniczenia postępu w nauce przez mniej więcej 18 wieków. Jeszcze nie tak dawno jego oficjalni przedstawiciele przekonywali chłopów post-pańszczyźnianych, że krowy nie będą dawać mleka jak przejedzie obok automobil. Nie trzeba się cofać do czasów kiedy na Campo di Fiori zabito Giordano Bruno, czy da Vinci malował w ukryciu swoje studia anatomiczne. W zasadzie, żeby nie konkurencyjna religia i jej otwartość na dziedzictwo antyku, wiele dzieł starożytnych w ogóle nie ujrzałaby światła dziennego. O szkodliwości jednego z Kościołów można napisać równie wiele, jeżeli nie więcej, niż o jego zasługach.

Z pewnością to może wiele osób zdziwić, ale generalnie największy postęp medycyny następuje z okazji wojen, a zwłaszcza chirurgii, czy dzisiaj nawet tzw. medycyny ratunkowej. Przykładowo natowskie zespoły ratownictwa medycznego doszły do takiej wprawy „łatania” rannych w Iraku i Afganistanie, że jeżeli tylko Żołnierz miał w jednym kawałku serce i głowę, to jego szanse na przeżycie były bardzo duże. Podobnie wcześniej, w czasie Amerykańskiej Wojny Secesyjnej, w której Skonfederowane Stany Ameryki próbowały przywrócić na kontynencie północnoamerykańskim ich własną Konstytucję, czy Wojny Krymskiej – zrobiono olbrzymie postępy w chirurgii, zwłaszcza kończyn. Jednak na wiele odpowiedzi medycyna znalazła odpowiedzi dopiero podczas II Wojny Światowej, opierając się na badaniach zbrodniarzy wojennych, którzy przeprowadzali swoje pseudo-medyczne eksperymenty, w oparciu o bezkarność aparatu przemocy państw totalitarnych.

Przecież nie jest tajemnicą to, na podstawie jakich badań Amerykanie rozpoczęli loty wysokościowe, a nawet polecieli w kosmos – powszechnie wiadomo, kim był „ojciec” ich programu rakietowego. Te osiągnięcia i wiele innych, byłyby możliwe o wiele później, gdyby nie wykorzystanie danych zebranych na jeńcach wojennych, więźniach obozów koncentracyjnych, czy innych zbrodni dokonanych np. w Chinach przez wojska i naukowców Cesarstwa Japonii.

Czy mamy zrezygnować z tego dorobku? Jeżeli tak, to w jaki sposób? Może pójdźmy w pełnię abstrakcji toku rozumowania naszych czarowników. Upomnijmy się o sprawę straconą – co z losem autochtonicznych mieszkańców Ameryki Środkowej i Południowej – których cywilizacje zniszczono dla ich bogactwa, ziemi i to wszystko pod pewnym znakiem, który dla Rzymian był symbolem ostatecznego poniżenia i hańby? Czy może pewien Kościół zamierza prosić swojego Boga o zmartwychwstanie tych wszystkich, których zabito z jego poruczenia? Przecież nie ma dowodów, że to nie jest niemożliwe, a nawet promowana jest pewna księga z dowodem na skuteczność!

Głupota w historii ludzkości miała, ma i będzie miała zapisane wielkie karty! A będzie ich tym więcej, im później odrzucimy niewolę z naszych umysłów. Nie trzeba negować samej idei istnienia Boga. Trzeba jednak zastanowić się nad tym, jaką politykę prowadzą jego rzekomi oficjalni przedstawiciele. Zdaje się, że w jednym z Kościołów, nawet ich ziemski szef ma wobec wielu z nich poważne zastrzeżenia.

„Bum bum umta umta” – to jest złe, „bum bum umta umta” – tutaj jest numer konta, na które proszę wpłacić wszystkie swoje pieniądze! Jeżeli nie to nie możemy wykluczyć, że przyjdzie zły demon i zje państwa dusze! Dobre, no nie? Proszę tego nie odbierać jako krytykę, bo można sobie wierzyć lub nie – nawet w małe czerwone czajniczki krążące pomiędzy pierścieniami Saturna. Jeżeli jednak ludzie chorują, cierpią i umierają, to warto się zdobyć na minimum powstrzymania od promocji głupoty.

Ps. A na grzbietach ilu krokodyli opiera się ziemia? Może to parlament uchwalić? Ale byśmy poszli do przodu!

16 myśli na temat “A na grzbietach ilu krokodyli opiera się ziemia?

 • 16 kwietnia 2021 o 05:04
  Permalink

  Od lat wiadomo, że na czterech krokodylach i jednym żółwiu!

  Odpowiedz
  • 16 kwietnia 2021 o 23:49
   Permalink

   Ciekawostka odnośnie fragmentów innych ludzi w strzykawkach.
   Dokument w formie prezentacji FDA o problemach związanych z resztkami DNA w szczepionkach z 2005 roku. Z ciekawostek mamy np. na stronie nr 3 o tym, jak w 1986 roku WHO ustanowiło limit DNA w szczepionkach na ≤100 pg na dawkę, a w 1996 został on podniesiony do ≤10 ng na dawkę (producenci nie byli w stanie sprostać poprzednim wymaganiom). Potem na str. 8 o nowotworowych właściwościach jako konsekwencji integracji obcego DNA do genomu odbiorcy i zaburzaniu genów supresorowych, zdolności do generowania czynników zakaźnych jak retrowirusy (i podane są badania na ten temat od str. 14) i na koniec stwierdzają, że brakuje długoterminowych badań bezpieczeństwa na ludziach, więc wraz z upływem czasu i zbieraniem nowych danych mogą nastąpić zmiany w zaleceniach ( = eksperymenty na dzieciach).

   Nazwa dokumentu źródłowego to Issues Associated With Residual Cell-Substrate DNA – dr Keith Peden. Link nie działa, ale można do niego dotrzeć poprzez portal Web Archive
   https://www.fda.gov/ohrms/dockets/ac/05/slides/5-4188S1_4draft.ppt

   Jako że instytucje od tzw zdrowia publicznego mają tryb olewający na to zagadnienie to od czasu do czasu ktoś zatroskany potrafi zainteresować się tematem. Zespół dr Deisher odkrył, że poziom ludzkiego DNA w badanych szczepionkach wynosił od 142 ng – 2000 ng na dawkę, czyli daleko poza tak zwany „bezpieczny” poziom.
   Impact of environmental factors on the prevalence of autistic disorder after 1979
   http://academicjournals.org/article/article1411048618_Deisher%20et%20al.pdf

   Odpowiedz
 • 16 kwietnia 2021 o 09:36
  Permalink

  Prawda wyłożona prosto z mostu, ale czy owieczki ją zrozumieją?

  „Mądrość sama sobie nie ufa, głupota sama sobie udziela kredytu bez granic”. – Tadeusz Kotarbiński

  „Spośród nauk te najbardziej są cenione, które najwięcej zbliżają się do powszechnie panujących poglądów, to znaczy do głupoty” – Erazm z Rotterdamu

  Im więcej czytam o historii destrukcyjnego wpływu Kościoła dominującego na świat i naukę, tym bardziej jestem przekonany do tezy, że Kościół gromadzi w sobie tak ogromne pokłady głupoty i niszczy psychikę ludzi, że nie jesteśmy w stanie wyjść na wyższy poziom człowieczeństwa oraz cywilizacji, właśnie przez okupacyjną religię, która na całym świecie niszczy duchowość i nie pozwala na rozwój wyższego poziomu człowieczeństwa.

  No bo jak kler z tak niskim potencjałem intelektualnym, może pobudzać do rozwoju duchowego i intelektualnego swoich wiernych?
  Nie wiemy jak jest w Polsce, możemy się tylko domyślać, że podobnie, jak wynika z ujawnionych danych przez samego ks. Prusaka na łamach Wprost. A wynika coś przerażającego, jeżeli chodzi o różne zaburzenia psychiczne i osobowości charakteryzujące kler w USA na podstawie badań z lat 70-80-tych.
  Cyt.:
  “Skąd to wiadomo?
  Z badań nad duchownymi katolickimi i anglikańskimi. Dane dotyczące księży katolickich w USA sugerują, że tylko połowa duchownych homoseksualnych żyje w celibacie. Podobne rezultaty uzyskano w badaniach duchowieństwa anglikańskiego – okazało się, że 25 % żyje w związkach homoseksualnych. Z kolei w badaniach w grupie 1,5 tyś. Amerykańskich księży okazało się, że 20-25 % miało poważne problemy psychiatryczne, a 60-70 % cierpiało na niedojrzałość emocjonalną. Zdaniem badaczy większość tych księży, zarówno hetero-, jak i homoseksualnych, była niedojrzała psychoseksualnie.

  Jak to możliwe?
  Cytowane badania były przeprowadzone w latach 70. i 80. Obraz księży dzisiaj wygląda znacznie lepiej, ale pokazały one, że wielu duchownych z problemami w dziedzinie celibatu psychoseksualnie zatrzymała się w okresie dojrzewania. Czyli mniej więcej w czasie podejmowania decyzji o „pójściu na księdza”. Innymi słowy: nieskonsolidowana i stłumiona w okresie seminarium seksualność w nieświadomy sposób była później ukierunkowana na osoby nastoletnie”. Źródło: Marcin Dzierżanowski, Homoseksualizm nie jest chorobą, Wprost z 29.09.2013 r., s. 40.

  Jako psycholog mogę tylko to podsumować w jeden sposób, że ludzie niedojrzali emocjonalnie i psychoseksualnie, część o wyraźnych zaburzeniach psychicznych, co u nas już się ujawniło w kilku medialnych przypadkach, nie powinni sprawować funkcji kapłańskich, bo wiąże się z wielką odpowiedzialnością kleru za zdrowie psychiczne wiernych. Mogą oni swoim negatywnym oddziaływaniem niszczyć psychikę owieczek, co też znamy choćby ze skandali z egzorcyzmami.
  https://www.ofeminin.pl/swiat-kobiet/egzorcyzmy-w-polsce-leczenie-ktore-ma-znamiona-czynu-zabronionego/9m3y885

  Czas na rewolucję świadomości i wyższy poziom człowieczeństwa, ale można to osiągnąć tylko bez destrukcyjnych wpływów okupacyjnego Kościoła.

  Odpowiedz
  • 16 kwietnia 2021 o 18:51
   Permalink

   @Miecław. ” Im więcej czytam o historii destrukcyjnego wpływu Kościoła dominującego na świat i naukę…”
   Wychodzi na to że “notorycznie” korzystasz z niesłusznych (zatrutych) źródeł no i mamy ‘efekt Jarosławskiego”, właśc.Gubelmana (Мине́й Изра́илевич Губельма́н), tak było kiedyś w ZSRR, a od
   kilku dekad jesteśmy atakowani mentalnie prosto w czoło przez “gubelmanów” z Zachodu i USA. 🙂
   Miecławie, jeżeli Bóg z nami, któż przeciwko nam? Na pohybel “im wszystkim” … 🙂
   “Od początku istnienia cywilizacji zachodniej istnieje w niej destrukcyjny nurt, dążący do jej zniszczenia. ” Czas Sodomy – Józef Białek https://www.youtube.com/watch?v=Le3tEisa5K4&t=21s
   Miecławie, chylmy czoła nad przenikliwością społeczno-polityczną p. Białka!

   Chrześcijaństwo uratowało kulturę upadającego Imperium Rzymskiego

   Klasztory podniosły Europę z cywilizacyjnego upadku

   Zapomniany renesans karoliński

   A, to wszystko znajdziesz na kanale YT “Na Argumenty”, prelegent, jak domyślasz się sam dr J. Przybył!
   “…powiew świeżego powietrza w tej zatęchłej piwnicy, jaką jest XXI wiek- czas przesądów i ciemnoty.”

   “Skąd to wiadomo?” Może-stąd? Pedofilia w Kościele to znikome zjawisko https://www.youtube.com/watch?v=4uwmEy9Rcxk&t=3630s

   Odpowiedz
   • 16 kwietnia 2021 o 20:53
    Permalink

    krzyk58 “Chrześcijaństwo uratowało kulturę upadającego Imperium Rzymskiego ”

    Obowiązek celibatu został wprowadzony dopiero w XII wieku, i to tylko w części świata chrześcijańskiego.

    Odpowiedz
   • 16 kwietnia 2021 o 23:35
    Permalink

    @krzyk58

    Może zechcesz odróżnić prawdziwe chrześcijaństwo i nauki społeczne Jezusa, od interesów i polityki kleru w ramach Kościoła dominującego? Przeczytaj jeszcze raz z uwagą mój komentarz, nigdzie nie tknąłem chrześcijaństwa, które uważam co do zasady za pożyteczne społecznie, ale tylko takie, które jest systemem doskonalenia osobowości wiernych w imię poprawy stosunków międzyludzkich, bo oto chodziło Jezusowi w jego nauce społecznej oraz zbawienia i zgodnie z tym co pisał Tomasz a Kempis w “O Naśladowaniu Chrystusa”. Kościół dawno odszedł od tych nauk i osiągnął dno moralne.

    Wyguglaj sobie i przeczytaj najnowszą książkę:
    “Trzeba to powiedzieć jasno – Kościół od dawna szkodzi Polakom. Rozmowa z prof. Jackiem Leociakiem”
    Cyt. wybrane:
    “Prof. Tomasz Polak w arcyważnej książce „System kościelny, czyli przewagi pana K.” stawia sześć tez. Przedstawię je w największym skrócie, z konieczności upraszczając:
    1. System kościelny zrodził się z „impulsu Jezusa”, ale bez jego udziału i „przynajmniej w ostatecznym wyniku wbrew niemu”.
    2. Od zarania chrześcijaństwa mamy do czynienia z dwoma „tożsamościowymi konceptami zinstytucjonalizowanymi”. Jeden – wolnościowy i emancypacyjny (anarchiczny); drugi – oparty na strukturach dominacji (autorytarny).
    3. System kościelny jest fantazmatem, grą wyobraźni, a jego jądro jest ateistyczne.
    4. „System kościelny ma zakłócony stosunek do winy: jednocześnie indukuje ją i neutralizuje. W konsekwencji staje się azylem dla winnych, a zarazem systemem uporczywej obrony własnej moralnej wyższości”.
    5. System kościelny jest systemem uniwersalnym i uzurpatorskim – obejmuje swym zasięgiem także tych, którzy do niego nie należą i nie chcą należeć.
    6. System kościelny jest w swej istocie niereformowalny.
    Jestem wdzięczny prof. Polakowi za radykalizm i przejrzystość analizy. Mam tę satysfakcję, że tezy nr 5 i 6 głoszę w mowie i piśmie od dawna. Historia Kościoła nie jest historią okazjonalnych błędów i wypaczeń, jak chcieliby widzieć jego zwolennicy. „Błędy i wypaczenia” są istotą tej instytucji.”

    WSZYSTKO W TEMACIE. Do prawdziwego chrześcijaństwa nic nie mam, bo może ono spełniać pożyteczną rolę, szczególnie dla osób mniej samodzielnych intelektualnie i potrzebujących wskazówek moralnych. Odrzuć więc waść fantazmaty Przybyła i Białka, bo mylą fakty z mitami propagując wypaczony obraz świata religijnego, bo nieprawdziwy, a wszystko w interesie Kościoła. No ale trudno się dziwić osobom, które jak Przybył kończyły Teologię, czyli coś co nie jest nawet nauką.

    A co do wiary w Boga:
    https://demotywatory.pl/5061430/Jestem-bardzo-wierzaca-osoba
    https://demotywatory.pl/5026962/Ateisci-na-ogol-lepiej-wiedza-w-co-nie-wierza-niz-wierzacy-w

    „Po raz setny powtarzam: nie czyni się przysługi Bogu, czyniąc źle ludziom” – Wolter.

    “Strzeżcie się uczonych w Piśmie, którzy chętnie chodzą w długich szatach i lubią pozdrowienia na placach i pierwsze krzesła w synagogach, i przednie miejsca na ucztach, A pożerają domy wdów i dla pozoru długie modły odprawiają. Ci surowszy otrzymają wyrok.” – Jezus Chrystus (Ewangelia Łukasza 20:46-47) Biblia Warszawska.
    https://demotywatory.pl/5053219/Obecnie-najwiekszym-szkodnikiem-w-Polsce-jest-kosciol

    “Biblia to zbiór czcigodnych, ale wciąż dość prymitywnych legend” – pisał w drogocennym liście z 1954 roku noblista Albert Einstein. “List o Bogu”.

    Odpowiedz
 • 16 kwietnia 2021 o 10:50
  Permalink

  Nie ma – ‘lepszych i gorszych” wszystkie są (w temacie) do doopy, włącznie z ruskimi, (najkrócej mówiąc) one są środkiem wiodącym do celu jakim jest nakreślony daaawno temu w chorych, (lewicowych) głowach “nowy wspaniały świat” – https://politywatory.com/2021/04/09/great-reset-dla-opornych/

  Jakub Kulesza ZRZUCA maskę i MIAŻDŻY PiS: DEWASTUJECIE nasze życie LOCKDOWNAMI, macie KREW na rękach https://www.youtube.com/watch?v=biSWFP9YiJU

  https://sun9-9.userapi.com/impf/M5Rz8sLVFYylKNq5WO4mWW9w1DQiKdtvczr0pg/QACEJK0GF2o.jpg?size=1080×844&quality=96&sign=e473d9eabe363f6dfee3f7b95f70fb89&type=album

  Kochany Panie Premierze …

  Chciałam Panu powiedzieć, że niestety w tym roku Zajączek do mnie nie przyszedł ( nawet nie piszę przez kogo…), za to do Tatusia przyszedł ten pan co się tak śmiesznie nazywa „komornik” i co on w zeszłym roku był u tego Pana doktora.
  I ten pan przyniósł Tatusiowi takie ładne kolorowe naklejki i poprzyklejał je na telewizorku, szafkach w kuchni, na piekarniku i nawet na lodówce. To bardzo niesprawiedliwe, bo mi Tatuś nigdy nawet na lodówce nie pozwalał dawać naklejek…

  Tatuś potem zapisał sobie jego nazwisko tego pana w takim specjalnym zeszyciku, w którym ma zapisanego Pana Premiera, tego pana Adama od pogody i tych dwóch miłych milicjantów co to przychodzili do nas jak byliśmy na kwarantannie i jeszcze dużo, dużo nazwisk ich kolegów i nazwiska takich Pań co to były u mamusi w pierogarni i potem ją tę pierogarnię zamknęli.

  I jeszcze ma tam w zeszyciku nazwisko naszego Pana doktora i jego kolegów co jak dziadziusiowi Frankowi przed pogrzebem swoim serduszko stanęło to go nie wpuścili na szpital, bo nie zdał tego egzaminu co Zajączek nie zdaje.

  Boję się, że Tatuś ma jakiegoś Aldzehajmera i pisze to wszystko po prostu, żeby sobie nie zapomnieć tych miłych ludzi. Ja nie wiem…

  Ten Alzdehajmer to musi być jakiś bardzo zaraźliwy, bo wujek Zenek też ma taki zeszycik. I oni z Tatusiem to chyba terapeutycznie siedzą w garażu i bawią się w Master Szefa, bo tam robią takie koktajle tylko nie wiem czemu z gwoźdźmi w środku. Aniele Boży, żeby tego tylko potem nie pili albo żebym ja z mamusią nie musiała się z nimi bawić w jurorów…

  Chyba będę mieć w domku nowe zwierzątko, bo słyszałam, jak Tatuś powiedział, że zamówił w Czechach skorpiona i worek pestek dla niego. To bardzo ciekawe, że te zwierzątka żywią się pestkami. Tatuś mówi, że nakarmi też tymi pestkami Pinokia, tak że mu się z brzuszka „kurwa sito zrobi” Ja nie wiem…

  Mamusia, odkąd jej Tatuś powiedział o nowym zwierzątku, to chodzi cały czas po domu i mówi „Jezus Maria” – to fajnie, że się modli o jego tego skorpiona bezpieczną podróż do naszego domku. Co to znaczy nie mieć nic do stracenia?

  A ciocia Marzenka co jest fryzjerką, to zmieniła pracę i pracuje teraz gdzieś pod ziemią. Może ciocia jest teraz górnikiem? Ja nie wiem…

  Ten pan Adam od pogody to powiedział, że on zlikwiduje całe górnictwo i nie będzie już można pod ziemią cioci pracować. Tatuś chyba nie polubił tego Pana Adama, bo powiedział, że nakarmi go też tymi pestkami jak Pinokia.

  A tatuś to też powiedział ostatnio mamusi, że „jednak kurwa to jest charakter”. Kto to jest Franciszek Maurer?

  Kończę, bo muszę pilnować braciszka, bo go z przedszkola chyba wyrzucili i teraz w domku siedzi cały czas.

  Kocham Pana i bardzo się cieszę, że „dzięki współpracy z Google nasz kraj staje się liderem w tej części Europy”.
  Na koniec chciałam Pana zapytać:

  Czy lubi Pan kolorowanki, czy lubi Pan szpinak i jaka jest Pana ulubiona przytulanka?

  https://politywatory.com/2021/04/15/kochany-panie-premierze-2/
  ……………………………………………………………………………………………………..

  Pro temat: https://pubmedinfo.org/2021/04/13/jak-nauka-osadzona-jest-w-religii-jonathan-pageau/

  https://pubmedinfo.org/2021/04/14/zwiazek-szczepien-ze-zgonami-na-gibraltarze/ 😉

  Odpowiedz
 • 16 kwietnia 2021 o 19:30
  Permalink

  Zaskoczyli mnie klechy swoją ciemnotą. Od dzieciństwa byli szczepieni, w obecnym wieku zapewne regularnie przyjmują jakieś syntetyczne leki. Nagle po ponad roku pandemii ktoś im powiedział, że białka wirusów potrzebne do wyprodukowania szczepionek można, w obecnym stanie chemii biologicznej, pozyskać jedynie z zarażonych w tym celu organizmów żywych albo hodowli komórkowych in vitro, pochodzących również z żywych organizmów, w tym oczywiście ludzi. Cóż to będzie gdy purpuraci dowiedzą się, że łykane przez nich tabletki mają za sobą proces badawczy przeprowadzony na takich hodowlach komórkowych. Jakże by inaczej, w zgodzie z minimum etyki, rozpocząć próby leków od razu na żywych organizmach. Do tego było potrzebne przynajmniej wysokie prawdopodobieństwo pożądanego efektu terapeutycznego i akceptowalnego ryzyka działań niepożądanych. Będą mieli niebywałe problemy etyczne by rozstrzygnąć o ewentualnym chrzcie butelki z hodowlą komórkową, albo jej albo pochówku w przypadku obumarcia hodowli. Widać rację Miał Otto von Bismarck gdy mówił, że: ” Ludzie lepiej śpią gdy nie wiedzą jak powstają: kiełbasa i prawa”. Inna rzecz, że rozczarowali mnie hierarchowie. Spodziewałem się że są lepiej wykształceni. Widać wiedza o diable gaszącym świecę świętej Gduli nie poszła w parze z wiedzą o anatomii, fizjologii i patologii “dzieła bożego”. Ręce tylko nad tym załamać, że rezerwują sobie monopol w “nauczaniu” naszych dzieci i wnucząt.

  Odpowiedz
  • 16 kwietnia 2021 o 23:05
   Permalink

   @Pozorovatiel. “Zaskoczyli mnie klechy swoją ciemnotą.” Jam-ci, też czerep rubaszny(j), sarmata narodnyj …pan (Szanowny) od 3 dekad, Jewropeiczik w “każdym calu” (znamy takich – “kiedyś” zwracali się do siebie bezpośrednio-“towarzyszu”). Ugadał ja? Więc Sz. w analogii (vs.) do mojego rubasznego czerepa, jak nadmieniłem nieco wyżej, jawi mi się jako wcielenie ‘libertyńskiego perukowca”, zakochanego w Zachodzie a osobliwie we Francyi (tej starej zdzirze porewolucyjnej!), a już-ci, po 1989 r. kiedy to “ci niewdzięcznicy”(naród) powiedzieli w swojej tołpie komunie BASTA! BO w coś musowo wierzyć, nieprawda’ż? “Umarł towarzysz ..niech żyje król nowy towarzysz …
   Skąd my TO znamy? 🙂 Posłużę się wyżej zamieszczoną frazą oddającą ducha“…powiew świeżego powietrza w tej zatęchłej piwnicy, jaką jest XXI wiek- czas przesądów i ciemnoty postępowej i oświeconej.” 🙂 Oksymoron? NIET!

   NO, Bo pacz pan (tzn. przeczytaj ze zrozumieniem) z jednej strony wmawia się ludziom, że “wierzą w płaską ziemię”, a z drugiej żąda – by wierzyli w wirusa, którego NIKT na świecie nie wyizolował. 😇
   Szur-ia? Czy ONY? Takij wopros! Czyż to nie durdom w najczystszej postaci? Postępowy i lewicowy, oba terminy są nierozerwane jak, proszę wybaczyć ..oba półdupki. 🙂

   Ps. Sz. kojarzysz użyte na potrzeby posta alegorie “o głowach”?

   https://www.ifamnews.com/ru/vaktsiny-ot-koronavirusa-na-osnove-kletochnyh-linii-abortirovannyh-detei/

   A, swoją drogą mamy jakiś “punkt styczny” przynajmniej w stwierdzeniu gdy Sz. piszesz iż “Inna rzecz, że rozczarowali mnie hierarchowie.” Mnie tyz, a zwłaszcza p. Franciszek watykańczyk, zwany dla niepoznaki p. papieżrzem/ojcem świętym …(diabeł ubrał się w ornat i ogonem na Mszę Świętą dzwoni ….?!).

   Odpowiedz
 • 16 kwietnia 2021 o 23:45
  Permalink

  Byłem szczepiony i udało mi się to jakoś przeżyć. Powszechnie panuje pogląd, że szczepionki uratowały miliony ludzi, tylko coś mało twardych dowodów porównujących populacje szczepionych z nieszczepionymi występuje. Nie tak dawno temu w Afryce, pewien naukowiec, co ich tam szprycuje od kilku dekad zestawił swoje dane archiwalne i wyszły mu interesujące wyniki. Cytat z jego publikacji:

  “Wnioski: Zaszczepienie szczepionką DTP wiązało się z 5-krotnie wyższą umieralnością niż z byciem nieszczepionym. Żadne z prospektywnych badań nie wykazało korzystnych skutków dla przeżycia dzięki szczepionce DTP. Niestety, szczepionka DTP jest najpowszechniej stosowaną szczepionką, a proporcja zaszczepionych trzema dawkami DTP, jest globalnie stosowana jako wskaźnik wydajności krajowych programów szczepień.
  (…)
  Należy obawiać się, że wpływ rutynowych szczepień na śmiertelność z jakiejkolwiek przyczyny nie był badany w randomizowanych badaniach klinicznych. Wszystkie dostępne obecnie dowody sugerują, że szczepionka DTP może zabijać więcej dzieci z innych przyczyn, niż oszczędza poprzez ochronę przeciw błonicy, tężcowi lub krztuścowi. Chociaż szczepionka chroni dzieci przed chorobą docelową, może jednocześnie zwiększać podatność na niezwiązane z nią infekcje…” – EBioMedicine. 2017 Mar; 17: 192–198. The Introduction of Diphtheria-Tetanus-Pertussis and Oral Polio Vaccine Among Young Infants in an Urban African Community: A Natural Experiment
  https://www. ncbi. nlm. nih. gov/pmc/articles/PMC5360569/

  Odpowiedz
 • 17 kwietnia 2021 o 10:15
  Permalink

  Aj waj! Ale się narobiło! W sumie pozwolili, ale i tak są durni i ciemni!
  A przecież nie popierają halal i kosher jak mułłowie i rabini …

  Zagrożenia ZERO !!!

  Więc w czym rzecz ? Abym to ja wychowany na Polityce , Przeglądzie i Nie musiał bronić biskupów !?

  Oczywiście odezwały się znane nożyce. Boże, jakie tępaki! A to tylko CICHUTKI pisk OSTATNIEJ instytucji pilnującej naszego CZŁOWIECZEŃSTWA !

  Nie chodzi oczywiście o linie komórkowe, uzyskane KIEDYŚ z aborcji .
  Chodzi o jakiś HAMULEC przed zbydlęceniem świata sterowanego przez PIENIĄDZ !!!

  A o dzikich krzyżówkach słyszeliście ? A porwaniach dla organów ? A, o roli w tym procederze UCK Hasima Thaci , bandyty , który został legalnym(!) szefem państwa Kosovo ?

  Więc art. zupełnie nie trafiony! Bo są TYSIĄCE ku…w żeńskich i męskich w bogatych krajach, które zeżrą/ wetrą w więdnącą skórę nawet koktail ze zmiksowanych oczu murzynków z Konga!

  Jprd – jak można tego nie wiedzieć ! A “zagrożenie” ze str. klechów uczących nasze dzieci/wnuki ( Pozorovatel ) ? Chłopie ! MYŚL ! To nie boli!

  Zagrożenie idzie nie od klechów, a AI i wszechwładnych mediów !!!

  Instagram ma właśnie wypuścić wersję dla DZIECI poniżej 13 lat !

  Więc URWAŁ pytam @Pozo. – wolisz , żeby Twoja córka/wnuczka była uczona ( nawet przesadnie) czystości i porządku, czy od najmłodszych lat WALIŁA się kimś lub sama z sobą na Insta. czy FB i inn. ???

  Polskiemu Krk mam za złe – pazerność i tchórzostwo. To drugie dot. np. BRAKU apelu do Polaków takiego jak z 1966 r. “wybaczmy i prosimy o wybaczenie” w stosunku do … Rosji ! Ostatniego przyczółka cywilizacji chrześcijańskiej !

  Odpowiedz
  • 18 kwietnia 2021 o 10:08
   Permalink

   @fly

   Po pierwsze – “Zagrożenie idzie nie od klechów, a AI i wszechwładnych mediów !!!” – prawda tylko częściowa. Musisz zrozumieć, że ja jako “dyżurny opierdalacz Krk” nie mam nic przeciwko prawdziwemu chrześcijaństwu i Kościołowi, który takie chrześcijaństwo by realizował w swojej misji społecznej. Ale nie zauważasz rzeczy podstawowej i logicznej, że obecny Kościół z chrześcijaństwem wg nauki społecznej Jezusa, nie ma nic wspólnego. Jezusa traktuję jako wielkiego myśliciela i filozofa, który w tamtym czasie chciał poprawić ludzkość, a jego nauki to nic innego, jak doskonalenie osobowości i systemu społecznego w kierunku komunizmu chrześcijańskiego, co oczywiście realizowały pierwsze gminy/komuny chrześcijańskie. Chrystusowy system społeczny to nie bezrefleksyjne klepanie modlitw po Kościołach tylko czyny polegające na przemianie moralnej siebie i społeczeństwa, nacechowane wielkim humanizmem i egalitaryzmem.
   Czy znajdujesz to w obecnym Kościele? No właśnie i tu jest problem, z twoją analizą oraz lokowanie źródła zagrożenia. Pomyśl, gdyby Kościół nie zamykał młodych umysłów od dzieciństwa w mistyce i fałszywych religijnych sofizmatach, kazał się młodym doskonalić osobowościowo wg wskazań książki Tomasza Kempisa “O Naśladowaniu Chrystusa” , czyli gdyby od dzieciństwa na religiach wychowywał nie BMW (bierne-mierne-wierne) owieczki, tylko myślące po chrześcijańsku istoty ludzkie o wyższym poziomie człowieczeństwa – TO ŻADNE AI I WSZECHWŁADNE MEDIA NIE MIAŁYBY POLOTU.
   Na gruncie ukształtowanej przez Kościół mentalnej ciemnoty i nieodpowiedzialności społecznej łatwo jest teraz mediom i AI kształtowań infantylne zachowania młodzieży, a nawet już dorosłych i implementować kulturę głupoty o której tyle piszę.

   Po drugie – “Boże, jakie tępaki! A to tylko CICHUTKI pisk OSTATNIEJ instytucji pilnującej naszego CZŁOWIECZEŃSTWA !” – NIE KOLEGO TA INSTYTUCJA NIE PILNUJE NASZEGO CZŁOWIECZEŃSTWA JUŻ OD 313 ROKU PO ZNISZCZENIU CHRZEŚCIJAŃSTWA I ZAPROWADZENIU WŁASNYCH DOGMATÓW W CELU WŁADANIA ŚWIATEM.
   Chętnie poparłbym Kościół, ale musiałby się on zmienić o 180 stopni:
   – czyli wyrzec się władzy politycznej i kapitalizmu;
   – wyrzec się destrukcyjnego wpływu na umysły ludzi poprzez swoje destrukcyjne nauczanie niezgodne z tym co nauczał Jezus,
   – musiałby oddać majątek przejęty w III RP, a swój autorytet budować w oparciu o teologię wyzwolenia i czyny z tym związane, a nie w oparciu o feudalne podporządkowanie,
   – musiałby zacząć nauczać swoje owieczki doskonalenia osobowości, egalitaryzmu i humanizmu, bez destrukcyjnych modlitw i poniżania się, uczyć godności i honoru, a tego nie robi. A przecież wzorce tu są gotowe. Lektura podstawowa to “O Naśladowaniu Chrystusa” Tomasza Kempisa. Ale też i polski autor może być wzorcem: http://lewicowo.pl/jestem-komunista/

   To tak pobieżnie wskazałem, bo lista byłaby bardzo długa, a punktem wyjścia do naprawy Kościoła musiałaby być bardzo głęboka weryfikacja kadry duchownych, poddanie ich badaniom psychologiczno-psychiatrycznym, aby odsiać dewiantów i osoby zaburzone. Skoro jest to zawód zaufania publicznego oni okresowo powinni być poddawani badaniom psychologicznym i zdrowotnym, jak inne zawody, np. policjanci. Inaczej tworzą patologię, co widać, słychać i czuć jak się rozkłada Kościół pod jej wpływem.
   Takie są fakty kolego. Czyli powinieneś dostrzec pewną prawdę, że “dyżurnym opierdalaczom Krk” może bardziej zależy na naprawie systemu religijnego w Polsce niż samemu Kościołowi. 🙂

   Tylko nowa filozofia nowoczesnej słowiańskiej kultury opartej na naukowych podstawach i kosmocentryzmie może uchronić nasze człowieczeństwo przed destrukcją.
   Kościół tego nie uczyni bo jest we władaniu demonicznym kapitału, który niszczy świat. Na to zwracali już uwagę wielcy myśliciele w średniowieczu, także polscy, także nasz inteligencja szlachecka w XIX wieku, np. Józef Ignacy Kraszewski w swoich powieściach poruszał problem upadku kultury chrześcijańskiej i niszczącej relacje społeczne tzw. mody na zachód, czyli małpowanie zachodu, wg niego wprowadzanie kapitalizmu było zagrożeniem dla chrześcijańskich relacji społecznych w Polsce, niszczyło sielskość tamtego feudalizmu. Jak wracam do tych lektur to widać jak na dłoni, w jaki sposób okupanci niszczą Polskę od ponad 1000 lat.
   Poczytaj, pomyśl, a może zrozumiesz, że nie jesteśmy takimi tępakami? 🙂

   Odpowiedz
 • 17 kwietnia 2021 o 10:28
  Permalink

  A już zupełnie rozwalił mnie PEAN na cześć wojny i postępu w medycynie!
  Jakoś dyżurni opierdalacze obecnego Krk, nie dostrzegli ZGRZYTU !
  Braun – TYSIĄCE ofiar w kompleksie DORA drążących tunele i budujących V2
  A gość od lotów wysokościowych ? Nie pomnę nazwiska bydlaka, który zamordował (!) setki ludzi symulując loty wysokościowe i został przejęty jak setki innych hitlerowskich BANDYTÓW przez USA w ramach operacji “Spinacz”.

  Ale postęp musi być ! Więc WZYWAM do podjęcia niewolniczej pracy przez Autora i “nożyce” ! Zero żarcia i targanie 30 – 40 kg. głazów na początek !

  Pzdr!

  Odpowiedz
 • 17 kwietnia 2021 o 11:10
  Permalink

  @Mateuszu, rzecz znana, są o tym filmy i powieści jak nieodżałowanego Mankela. To były EKSPERYMENTY Big Pharmy. Jednak się zaszczepiłeś!!!
  Ja też. Trochę śmieszne, że żałujesz jak zakłamana dziewica po defloracji,że błonka przepadła!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.