Go to ...
Obiektywnie? Subiektywnie? O polityce, państwie, gospodarce… w poszukiwaniu paradygmatu rozwoju. Zawsze mamy rację!

Obserwator Polityczny on Google+RSS Feed

21 stycznia 2019

Ecovis Milczarek i Wspólnicy Mocną Firmą Godną Zaufania 2017


Copyright by: Ecovis Milczarek i Wspólnicy

Instytut Europejskiego Biznesu ponownie dokonał analizy wyników finansowych wśród 70 tysięcy polskich przedsiębiorstw. Na ich podstawie przyznał tytuł „Mocnej Firmy Godnej Zaufania” tym firmom, które wyróżniają się na rynku ze względu na swój dynamiczny rozwój towarzyszący wysokiej efektywności działania. W gronie laureatów za rok 2017 znalazła się kancelaria prawna Ecovis Milczarek i Wspólnicy.

CHARAKTER KONKURSU

Już od 2014 roku Instytut Europejskiego Biznesu organizuje plebiscyt Mocnej Firmy Godnej Zaufania, którego celem jest wyłonienie, na podstawie sprawozdań finansowych, przedsiębiorstw zasługujących na ów tytuł. Zestawienia, które przekazywane są do Krajowego Rejestru Sądowego analizowane są przez wywiadownie handlowe, które w przeciągu czterech lat przeanalizowały już wyniki finansowe ponad 80 tysięcy firm.

WSPÓLNY SUKCES

Pośród docenionych w konkursie firm znalazła się kancelaria prawna Ecovis Milczarek i Wspólnicy – spółka komandytowa powstała w 2002 roku. Ecovis na co dzień świadczy usługi prawne oferowane przedsiębiorcom w Polsce, jak również wspiera firmy, które swoje inwestycje dopiero planują. Kancelaria Ecovis Milczarek i Wspólnicy zajmuje się także pomocą w zakresie prawa podatkowego, due diligence oraz wsparciem dla firm. Kancelaria należy do międzynarodowej grupy doradczej Ecovis International, występującej w ponad 70 krajach na świecie.

Znalezienie się wśród tylu prestiżowych firm, które zostały Mocną Firmą Godną Zaufania 2017 jest dla nas ogromnym zaszczytem i powodem do dumy. Zaufanie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego wciąż dążymy do coraz lepszych wyników i nie spoczywamy na laurach – mówi mec. Marcin Milczarek z kancelarii prawnej Ecovis Milczarek i Wspólnicy.

ECOVIS Milczarek i Wspólnicy Kancelaria Prawna – spółka komandytowa powstała w 2002 roku. ECOVIS świadczy usługi prawne przedsiębiorcom w Polsce – zarówno firmom już tutaj działającym, jak i tym, które działalność i inwestycje dopiero w Polsce planują. Kancelaria Prawna ECOVIS Milczarek i Wspólnicy świadczy także usługi z zakresu prawa podatkowego oraz innych dziedzin prawa. Firma członkowska międzynarodowej grupy doradczej Ecovis International, obecnej w ponad 70 krajach na świecie.

***

Informacja redakcji: Wszelkie prawa do zdjęcia i tekstu zastrzeżone dla podmiotu: “ECOVIS Milczarek i Wspólnicy Kancelaria Prawna – spółka komandytowa”, wyłączenie licencji CC 3.0.

Tags: ,

2 komentarze “Ecovis Milczarek i Wspólnicy Mocną Firmą Godną Zaufania 2017”

 1. Inicjator
  11 grudnia 2018 at 05:18

  “Mocna Firma” to jedno, ale czy od razu “ZAUFANA”?

  I to w Naszym Nadwiślańskim Macondo, gdzie nawet w pizzerii mogą Cię Człowieku nagrać …

  Na ZAUFANIE to dopiero należy sobie zasłużyć, a nie opierać renomy na jakimś pięknych certyfikatach w języku angielskim.

  Amen.

 2. Zbigniew
  11 grudnia 2018 at 09:11

  Do czego to doszło. Bbbbbbbbbbb zwane “kancelaria prawna” są dzisiaj przedsiębiorcami! A cóż oni takiego produkują i co sprzedają tak potrzebnego innym ludziom? Bzdury? Akurat tych ludziom nie brak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

More Stories From Społeczeństwo

Scroll Up