Go to ...
Obiektywnie? Subiektywnie? O polityce, państwie, gospodarce… w poszukiwaniu paradygmatu rozwoju. Zawsze mamy rację!

Obserwator Polityczny on Google+RSS Feed

21 lutego 2019

Spotkanie z minister Rafalską ws. Konwencji Praw Rodziny


Fot. Piotr Babisz (Copyrigts)

W piątek, 23 listopada, poseł do PE Marek Jurek, inicjator Międzynarodowej Konwencji Praw Rodziny, spotkał się z Minister Rodziny Pracy i Polityki Społecznej Elżbietą Rafalską. W spotkaniu wzięła również udział Lidia Sankowska-Grabczuk, rzecznik Prawicy Rzeczypospolitej. Przedstawiciele inicjatywy zaprezentowali pani minister racje i proponowane działania na rzecz zawarcia Konwencji, w szczególności zwracając uwagę na fakty polityczne i społeczne budujące koniunkturę dla tej inicjatywy. Marszałek Marek Jurek po raz kolejny podniósł także potrzebę natychmiastowego wypowiedzenia szkodliwej Konwencji Stambulskiej, szczególnie w sytuacji gdy osiem państw Unii Europejskiej (głównie z naszego regionu) nadal jej nie ratyfikowało, a Bułgaria uznała za ją wręcz za niezgodną z konstytucyjnymi gwarancjami praw rodziny. Inicjatorzy konwencji zapewnili o gotowości udzielenia rządowi wszelkiego wsparcia w zakresie przygotowania ostatecznego tekstu projektu Konwencji Praw Rodziny, jak i dalszej jej promocji na forum międzynarodowym.

Biuro Prasowe Posła do Parlamentu Europejskiego Marka Jurka

***

Informacja redakcji: Wszelkie prawa do tekstu i zdjęcia zastrzeżone dla Posła do Parlamentu Europejskiego Marka Jurka, fot.: Piotr Babisz. Wyłączenie licencji CC 3.0.

Tags: , ,

4 komentarze “Spotkanie z minister Rafalską ws. Konwencji Praw Rodziny”

 1. Inicjator
  28 listopada 2018 at 05:56

  Szczęść Boże!

  I Amen.

 2. Xun Zi
  28 listopada 2018 at 08:09

  Nawiązując do zdjęcia – a normalna Europa chce odetchnąć od chrześcijaństwa i podobnych religii lub ideologii, którymi jest duszona.

 3. jerzyjj
  28 listopada 2018 at 16:59

  … s…nie w banię

 4. krzyk58
  28 listopada 2018 at 17:45

  O! Widzę że judeochrześcijanin…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

More Stories From Polityka

Scroll Up