Go to ...
Obiektywnie? Subiektywnie? O polityce, państwie, gospodarce… w poszukiwaniu paradygmatu rozwoju. Zawsze mamy rację!

Obserwator Polityczny on Google+RSS Feed

16 listopada 2018

Wsparcie dla fundacji


 Szanowni Państwo!

Czytelnicy i Czytelniczki. Bardzo prosimy o wsparcie dla naszej działalności.  Portal utrzymuje się tylko z Państwa darowizn. Nie prowadzimy działalności gospodarczej, do dnia dzisiejszego 99% środków jakie zgromadziliśmy w historii działania naszej organizacji to środki krajowych osób fizycznych.

W razie pytań szczegółowych prosimy o kontakt na email: obserwatorpolityczny@obserwatorpolityczny.pl, na Państwa życzenie oddzwonimy do każdego i dokładnie wyjaśnimy o co chodzi.

Proszę pamiętać, że jedyną formą udzielenia wsparcia finansowego dla fundacji jest możliwość wpłacania pieniędzy na poniższe konta bankowe. 

 

Fundacja Pisanie Książek

ul. Złota 61

00-819 Warszawa

w Złotych:

63 1020 1097 0000 7102 0229 0724

W SZCZEGÓLNOŚCI ZALEŻY NAM NA WSPARCIU OD NASZYCH LICZNYCH CZYTELNIKÓW I CZYTELNICZEK Z KRAJÓW UNII EUROPEJSKIEJ W EURO NA KONTO W EURO:

w Euro (kraj i zagranica):

PL 02 1020 1097 0000 7902 0307 3541

z dopiskiem – „DAROWIZNA”

– uwaga to obligatoryjny zapis ze względu na obowiązujące prawo, bez tej formuły nie przyjmiemy pieniędzy, zwrócimy państwu potrącając różnicę kosztów przelewu.

Konto fundacji jest prowadzone przez bank:
PKOBP Oddział 1 w Krakowie ul.Lubicz 17a

Symbol SWIFT banku to: BPKOPLPW

Zespół Obserwatora Politycznego i Fundacji Pisanie Książek

Tags: ,

6 komentarzy “Wsparcie dla fundacji”

 1. ppłk.
  3 października 2018 at 18:36

  Nigdy nie dostaliście przelewu z Kremla? Od swojej macierzystej organizacji którą tak godnie i z sukcesami reprezentujecie? Myślę że za samo racjonalne prezentowanie rosyjskiej myśli politycznej, gospodarczej i często filozoficzno-cywilizacyjnej nalezy się wam niezła dotacja tak po prostu bo robicie dobrą robotę. Jeżeli Kreml wam nie płaci to robi błąd.
  Myślę że taka wiadomość to byłby hit i szybko znajdą sięsponsorzy…

 2. Anonim
  3 października 2018 at 22:38

  Ppłk,sięgaj do kabzy nie czekaj na Kreml, Antek z Misiewiczem zapewnia ci za twoją czujność awans!

 3. jerzyjj
  3 października 2018 at 23:30

  DO IZRAELA PO SPONSORÓW !!!

 4. krzyk58
  4 października 2018 at 08:01

  @Anonim. “3 października 2018 at 22:38″ W poście występuje sprzeczność sama w sobie, no BO, nie może (ppłk) ‘sięgać do kasy” , by sponsorować ‘medium”, rzekomo kremlowskie, z którym nie jest mu po drodze, a już w związku z poparciem finansowym rzekomego przekaźnika Kremla –
  awans to jakaś piramidalna bzdura, p. komentatorze posta… styl (charakterystyczny sposób składania myśli- pogmatwany) – jakby znajomy? 🙂

 5. jerzyjj
  25 października 2018 at 15:32

  DO krzyk58
  Mózg ma każdy a nawet kura (po to oczywiście by nie kalała swojego gniazda) ale rozum jako produkt wysoce zarganizowanej materii czyli mózgu to miałeś mieć ale tylko w założeniach tych co Ciebie spłodzili.Ale zrobiłeś im psikusa co?…
  JARUZELSKI (wyjaśniam Tobie rusofobie to ten co się przyczepił do ruskiego tanka) POPEŁNIŁ NIEWYBACZALNY BŁĄD WPROWADZAJĄC STAN WOJENNY PRZEZ TO URATOWAŁ TWOJĄ DU…Ę I NIE TYLKO TWOJĄ PRZED MROZEM BO DZISIAJ Z SIEKIERĄ BYŚ GANIAŁ BIAŁE NIEDŹWIEDZIE ZA POLARNYM KRĘGIEM.
  Polska rusofobia i Twoja warte są opisu. Jeżeli jednak do tej pory często argumentem uzasadniającym polską i Twoją niechęć do Rosji jest odwoływanie się do wydarzeń historycznych, to w chwili, w której Rosja zaczęła odzyskiwać swoją pozycję na świecie, głównym kierunkiem medialnego ataku stała się Rosja współczesna pod rządami Putina jak i on sam.
  Twoją rusofobię, jak każdą fobię, należy traktować w kategoriach medycznych, chorobowych zatem. Choroba jako taka nie podlega oczywiście wypowiedziom ocennym, z dowolnym znakiem. Natomiast skutki społeczne, jakie wywołuje a i owszem. Zatem fobia to zaburzenie o charakterze nerwicowym, chrakteryzujące się uporczywym lękiem przed określonymi sytuacjami, zjawiskami lub przedmiotami, związane z unikaniem przyczyn go wywołujących i utrudniające racjonalne funkcjonowanie w społeczeństwie. Nie ma jednej rusofobii. Łączy je jedynie obiekt wspomnianej fobii — Rosja,Rosjanie i Putin, oraz ów właśnie lęk, o którym wspominają podręczniki medyczne.
  PS…
  TY JAK WSZYSTKIE WAM PODOBNE MA…OŁY ZATRZYMALIŚCIE SIE W LATACH SIEDEMDZIESIATYCH UBIEGŁEGO WIEKU I DALEJ W SWOIM ROZWOJU INTELEKTUALNYM JAK ONI TAK I TY NIE POTRAFILIŚCIE POSUNĄĆ SIE NAWET O KROK A TWOJA I ICH ZWIERZECA, BEZMYŚLNA RUSOFOBIA JEST TEGO DOWODEM…
  (Bez wyzwolenia Polski przez Armię Czerwoną i walczącą u jej boku I i II Armią LWP \\ to ci co na ruskich tankach przyjechali // taki dyletant jak Ty nie miałby szans na urodziny a więc na kolana przed tymi, którym zawdzięczasz życie.

 6. krzyk58
  25 października 2018 at 18:33

  @jerzyjj.
  Goowno ma – a nie “musk”…no, może tyle co Szanowny,
  kom. wystarczy do płodzenia ,czy raczej
  powielania z taśmy “własnej inwencji tfutczej”. 🙂
  Ale w koło jest wesoło…. człowiek w pracy ‘maupa w zo….” 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

More Stories From Ogólna

Scroll Up