Go to ...
Obiektywnie? Subiektywnie? O polityce, państwie, gospodarce… w poszukiwaniu paradygmatu rozwoju. Zawsze mamy rację!

Obserwator Polityczny on Google+RSS Feed

18 stycznia 2019

Wsparcie dla fundacji


 Szanowni Państwo!

Czytelnicy i Czytelniczki. Bardzo prosimy o wsparcie dla naszej działalności.  Portal utrzymuje się tylko z darowizn. Nie prowadzimy działalności gospodarczej, za darmo udostępniamy portal informacyjny oraz prowadzimy działalność wspierającą twórczość w zakresie słowa pisanego. To nie są dochodowe zadania, na wierszach się nie zarabia. Jedynym źródłem naszego dochodu jest Państwa dobra wola, wynikająca z przeświadczenia, że to co robimy oceniacie Państwo pozytywnie.

W tym roku planujemy bardzo poważne prace informatyczne, niezbędne do sprostania wymaganiom technologii internetowych pod względem zabezpieczeń i użyteczności. Bezpieczeństwo działania portalu i Państwa użytkowników jest naszym priorytetem. Z góry przepraszamy za utrudnienia w dostępie do portalu, które mogą przejawiać się głównie w postaci wydłużonej odpowiedzi serwera w miesiącach luty i marzec 2019r. Wówczas będą prowadzone pierwsze prace, których implementacja musi być obserwowana w trakcie działania portalu. Bardzo prosimy o zgłaszanie emailem wszystkich zastrzeżeń i negatywnych obserwacji.

Bardzo chętnie przyjmiemy również wszelkie pomysły, sugestie i uwagi dotyczące sposobu funkcjonowania portalu. Mamy pewne możliwości poprawienia użyteczności i dostępności do treści, bardzo chcielibyśmy ułatwić Państwu korzystanie z naszych zasobów. Serdecznie zapraszamy do komentowania poniżej lub do korespondencji email. propozycje można zgłaszać do końca stycznia 2019r. Obiecujemy, że odpowiemy na każdą. Zapraszamy wszystkich Państwa do współpracy.

W razie pytań szczegółowych prosimy o kontakt na email: obserwatorpolityczny@obserwatorpolityczny.pl, na Państwa życzenie oddzwonimy do każdego i odpowiemy na wszelkie pytania.

Proszę pamiętać, że jedyną formą udzielenia wsparcia finansowego dla fundacji jest możliwość wpłacania pieniędzy na poniższe konta bankowe. Nie prowadzimy żadnych zbiórek publicznych, żadnych akcji sprzedażowych i żadnej działalności gospodarczej (nie zarabiamy na reklamach). Jak również nikt nie ma pełnomocnictwa Fundacji do indywidualnego zbierania funduszy (żadnych puszek, żadnych innych form wsparcia niż wpłata na konto bankowe, nie zbieramy pieniędzy z 1% uważamy, że to są pieniądze na działalność charytatywną i pomocową dla osób potrzebujących – 100% finansowania Fundacji przechodzi przez konto bankowe, a na życzenie zainteresowanych darczyńców możemy udostępnić dane finansowe do wglądu).

Państwa wsparcie jest ważne, liczy się każda kwota. BARDZO SERDECZNIE dziękujemy tym – nielicznym – z Państwa, którzy wspierają nas regularnie. Banki pozwalają na przelewy od 1 zł. Gdyby każdy z naszych codziennych czytelników przekazał nam taką kwotę raz w miesiącu, to byłoby nas stać nawet na utrzymanie reportera – sprawozdawcy i zamawianie materiałów wideo (portal notuje w ciągu doby przeciętnie od ok. 5 do ok 7 tyś odwiedzin). Bardzo prosimy o deklaracje tych z Państwa, którzy są gotowi nas wspierać regularnie w ciągu roku. To pomoże nam zaplanować budżet na nowy rok. Uwaga, każdy regularny darczyńca który udostępni nam pocztą email swój numer telefonu, może spodziewać się telefonu od dominującego na naszym portalu autora.

Fundacja Pisanie Książek

ul. Złota 61

00-819 Warszawa

w Złotych:

63 1020 1097 0000 7102 0229 0724

W SZCZEGÓLNOŚCI ZALEŻY NAM NA WSPARCIU OD NASZYCH LICZNYCH ZAGRANICZNYCH CZYTELNIKÓW I CZYTELNICZEK W EURO NA KONTO W EURO:

w Euro (kraj i zagranica):

PL 02 1020 1097 0000 7902 0307 3541

z dopiskiem – „DAROWIZNA”

– uwaga to obligatoryjny zapis ze względu na obowiązujące prawo, bez tej formuły nie przyjmiemy pieniędzy, zwrócimy państwu potrącając różnicę kosztów przelewu.

Konto fundacji jest prowadzone przez bank:
PKOBP Oddział 1 w Krakowie ul. Lubicz 17a

Symbol SWIFT banku to: BPKOPLPW

Zespół Obserwatora Politycznego i Fundacji Pisanie Książek

Tags: ,

6 komentarzy “Wsparcie dla fundacji”

 1. Inicjator
  3 stycznia 2019 at 04:35

  Obserwatora należy wspierać!

 2. snaps
  4 stycznia 2019 at 22:52

  “Portal utrzymuje się tylko z darowizn” – od KGB

 3. jerzyjj
  5 stycznia 2019 at 04:28

  TO IZRAEL NIE CHCE WAS WSPIERAĆ ?

 4. wlodek
  5 stycznia 2019 at 12:28

  Myślałem że chociaż w Nowy Rok niektórzy komentatorzy zmądrzeją.!Ojciec Dyrektor czeka na wasze darowizny a od OP,trzy kroki w bok!

  Nie pogardzimy żadnym groszem Szanowny panie każdego zapraszamy do współpracy . WEB Józ.

 5. Miecław
  5 stycznia 2019 at 18:19

  @wlodek. 5 stycznia 2019 at 12:28

  Nie ma szans na oświecenie. Po wizytach świątecznych jestem dobity intelektualnie. Moherów ci u nas przybywa, a macherów wykorzystujących ten fakt nie brakuje, więc mamy zalew badziewia intelektualnego podszytego fantazmatami, a portale budzące myślenie są na spalonym bez środków na funkcjonowanie.
  Pozdrawiam

 6. wlodek
  5 stycznia 2019 at 22:13

  Mieclawie,skoro my jesteśmy a są i inni to jeszcze nie The End!Pozdro!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

More Stories From Ogólna

Scroll Up