Go to ...
Obiektywnie? Subiektywnie? O polityce, państwie, gospodarce… w poszukiwaniu paradygmatu rozwoju. Zawsze mamy rację!

Obserwator Polityczny on Google+RSS Feed

27 kwietnia 2018

Ponowny apel o wsparcie dla portalu – zakup komputera


 Szanowni Państwo!

Aktualnie prowadzimy zaawansowane prace informatyczne, których wynik przesądzi o technicznej zdolności do dalszego istnienia portalu. od pewnego czasu portal jest pod nie dającą się wytłumaczyć ruchem w sieci presją informatyczną. Bez zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa ten portal nie istniałby nawet dzień. Informatyk pracuje społeczne, to fachowiec najwyższej klasy, ale już emeryt. Chcielibyśmy mu pomóc udostępniając do użytkowania niezbędny sprzęt elektroniczny, dzięki któremu będzie mógł prowadzić nadzór nad naszym portalem. Dlatego zbieramy na komputer, kupimy używanego laptopa. Chcielibyśmy zebrać 4000 zł. Prosimy o wszelkie wsparcie sprawa jest bardzo pilna.

Od ostatniego apelu wpłynęło od pana W., w którego imieniu wpłaca pani G.K. z miejscowości K., której kod pocztowy zaczyna się na 40. Bardzo dziękujemy!

Wszystkie osoby zamierzające udzielić bezpośredniego wsparcia finansowego fundacji proszone są o wpłacanie pieniędzy na poniższe konto bankowe:

Fundacja Pisanie Książek

ul. Złota 61

00-819 Warszawa

w Złotych:

63 1020 1097 0000 7102 0229 0724

w Euro:

PL 02 1020 1097 0000 7902 0307 3541

z dopiskiem – „DAROWIZNA”

– uwaga to obligatoryjny zapis ze względu na obowiązujące prawo, bez tej formuły nie przyjmiemy pieniędzy, zwrócimy państwu potrącając różnicę kosztów przelewu.

Konto fundacji jest prowadzone przez bank:
PKOBP Oddział 9 w Warszawie ul.Nowogrodzka 35/41, 00-950 Warszawa
Symbol SWIFT banku to: BPKOPLPW

Zespół Obserwatora Politycznego i Fundacji Pisanie Książek

Tags: ,

5 komentarzy “Ponowny apel o wsparcie dla portalu – zakup komputera”

 1. Inicjator
  3 kwietnia 2018 at 05:18

  O.K.

 2. Karmazynowy Trufel
  3 kwietnia 2018 at 07:03

  Przeleje 20 zł

 3. heheh
  11 kwietnia 2018 at 02:48

  To jakaś kpina?
  Фонд Русский мир za mało daje?
  Zresztą nawet mogliby nie dawać kasy, ale właśnie zapewnić odpowiednią infrastrukturę informatyczną, z całym szacunkiem dla pana informatyka-emeryta, to takie problemy najlepiej rozwiązywać na wyższym poziomie internetowym (serwery proxy, cdn, load balancery, full-page cache) — krótko mówiąc trudno stworzyć bezpieczną i wydajną architekturę portalu (szczególnie takiego, który może być narażony na ataki — i nie, wcale nie polityczne mają najgorzej) bez wspomagania się narzędziami firm typu Akamai (to tylko przykład, są też inne!) i używania naprawdę profesjonalnych serwerów.
  Jeśli Фонд Русский мир nawet w takich rzeczach nie pomaga, to o co w tym chodzi?

  SZANOWNY PANIE NASZA FUNDACJA UTRZYMUJE SIĘ TYLKO I WYŁĄCZNIE Z DOBROWOLNYCH DAROWIZN, W OK. 90% SĄ TO KRAJOWE OSOBY FIZYCZNE. PODMIOT O KTÓRYM PAN PISZE DO DNIA DZISIEJSZEGO NIGDY W HISTORII ISTNIENIA NASZEGO PODMIOTU NIE PRZEKAZAŁ NAM ŻADNEJ POMOCY W JAKIEJKOLWIEK FORMIE. JEŻELI INTERESUJĄ PANA SZCZEGÓŁY STANU FINANSOWANIA FUNDACJI ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z REDAKCJĄ, PRZEKAŻEMY WIĘCEJ INFORMACJI. JEŻELI CHODZI O WSPARCIE INFORMATYCZNE O KTÓRYM PAN MÓWI, TO NASZ INFORMATYK WIE CO ROBI, CZEGO NAJLEPSZYM DOWODEM JEST TO, ŻE MOŻEMY NADAL PISAĆ NA TYM PORTALU. POZDRAWIAM WEB. JÓZ.

 4. Wkur...y
  11 kwietnia 2018 at 09:01

  O to chodzi, żebyś nie zachowywał się jak idiota… gdyby wzięli chociaż rubla z Rosji, to już dawno siedzieliby obok Piskorskiego. Wiedzą co robią. To działalność społeczna, którą wspieram.

 5. heheh
  11 kwietnia 2018 at 10:12

  Więc o co chodzi z tym:

  Od 7 marca 2014 r., jesteśmy partnerem w wielkim dziele „Fundacji Russkij Mir” – „Фонд Русский мир”

  Poważnie pytam, bo umieszczanie takiej informacji, gdy się od nich nic nie dostaje, wydaje się kompletnie pozbawione sensu…

  SZANOWNY PANIE MAMY WYJĄTKOWY ZASZCZYT BYĆ PARTNEREM ROSYJSKIEJ FUNDACJI PAŃSTWOWEJ, KTÓREJ MISJĄ JEST M.IN. SZEROKO ROZUMIANA DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE KULTURY, CO KORESPONDUJE Z CELAMI NASZEJ FUNDACJI, KTÓRA RÓWNIEŻ JEST WYDAWCĄ NINIEJSZEGO PORTALU. NIE JESTEŚMY PRZEDSIĘBIORCĄ – W OGÓLE NIE JESTEŚMY NASTAWIENI NA ZYSK, NIE PROWADZIMY DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ, TO NIE JEST DZIAŁALNOŚĆ UKIERUNKOWANA NA PIENIĄDZE. ROZUMIEM, ŻE TO MOŻE SIĘ WYDAWAĆ DLA PANA JAKO POZBAWIONE SENSU, SZANUJEMY PANA PUNKT WIDZENIA. POZDRAWIAM SERDECZNIE WEB. JÓZ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

More Stories From Ogólna

Scroll Up