Go to ...
Obiektywnie? Subiektywnie? O polityce, państwie, gospodarce… w poszukiwaniu paradygmatu rozwoju. Zawsze mamy rację!

Obserwator Polityczny on Google+RSS Feed

21 czerwca 2018

TELE-FONIKA KABLE na targach ELFACK i ALL-ENERGY


fot. Tele-Fonika Kable SA Copyrights

TF Kable po raz kolejny w Göteborg’u

Międzynarodowe Targi ELFACK odbędą się w dniach 09 – 12 maja br. w Szwecji i zgromadzą licznych reprezentantów z rynku elektrotechnicznego i oświetleniowego z Europy Północnej. ELFACK jest największym regionem nordyckim, w którym cała branża elektroenergetyczna prezentuje nowe produkty i rozwiązania dla około 23 000 odwiedzających.

 – „Jako TELE-FONIKA Kable chcemy być zawsze obecni tam, gdzie dzieje się coś ważnego z punktu widzenia branży. A takie są właśnie Międzynarodowe Targi ELFACK. Poprzez aktywny udział w takich wydarzeniach, nie tylko budujemy naszą markę na międzynarodowym rynku, ale również prezentujemy naszą ofertę wśród największych wystawców z branży. Tym samym, odwiedzający mają szansę zapoznać się z bardzo szeroką ofertą produktów kabli i przewodów elektroenergetycznych.” – podkreśla Ryszard Pilch, Wiceprezes ds. Handlu TELE-FONIKA Kable SA.

ELFACK odbywa się w szwedzkim Centrum Wystawowo-Kongresowym w Göteborgu w dniach 9-12 maja 2017 r.

Więcej informacji: https://en.elfack.com/

TF Kable aktywna podczas targów All-Energy w Wielkiej Brytanii

All-Energy to największe wydarzenie w branży energetycznej, które odbywa się w dniach 10 i 11 maja 2017 roku w Glasgow. Co więcej, to również konferencja, gdzie prelegenci będą poruszać takie zagadnienia jak: energia bioenergetyczna, energetyka słoneczna, morska i lądowa, funkcjonowanie elektrowni wodnych, a także magazynowanie energii, transportu ciepła o niskiej emisji dwutlenku węgla oraz podejścia do podejmowania działań w zakresie zrównoważonego rozwoju miast. 

– „Cieszy mnie fakt, że po raz kolejny TK Kable weźmie udział w tym wydarzeniu. Jak również to, że jedna z naszych spółek handlowych tj. Copper Cable Company Ltd. (CCC) zlokalizowana w Coalville, Leicestershire, będzie miała okazję do zaprezentowania grupy asortymentu m.in. przewodów instalacyjnych, kabli telekomunikacyjnych, przemysłowych przewodów w izolacji gumowej oraz kabli niskich, średnich i wysokich napięć do 400 kV włącznie. Co więcej, to także możliwość podkreślenia idealnego położenia magazynu spółki CCC tj. w samym centrum w Wielkiej Brytanii, co pozwala na swobodne oferowanie produktów partnerom zlokalizowanym na terenie Anglii, Szkocji, Walii i Irlandii. Ponadto, udział w All-Energy pozwala nam na nawiązywanie licznych kontaktów z partnerami handlowymi, jak również reprezentantami międzynarodowych środowisk naukowych.” podkreśla Ryszard Pilch, Wiceprezes ds. Handlu TELE-FONIKA Kable SA.

All-Energy to cykliczne wydarzenie od 2001 r., w którym udział biorą dostawcy, eksperci oraz liderzy z obszaru łańcucha dostaw odnawialnych źródeł energii. Jest to doskonała okazja do budowy relacji z licznymi reprezentantami branży, jak również wymiany wiedzy i spostrzeżeń w zakresie odnawialnych i niskoemisyjnych zagadnień energetycznych.

Więcej informacji: http://www.all-energy.co.uk

Tags: , , , , , ,

One Response “TELE-FONIKA KABLE na targach ELFACK i ALL-ENERGY”

  1. Olgierd Tura
    11 maja 2017 at 05:41

    Pan Pilch to powszechnie znana i szanowana osoba, dobrze że Polska firma z polskim kapitałem jest tak znana w Europie, bardzo dobrze że eksportuje. Trzeba to poepirać. Może więcej zdjęć można prosić?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

More Stories From Ekonomia

Scroll Up