Go to ...
Obiektywnie? Subiektywnie? O polityce, państwie, gospodarce… w poszukiwaniu paradygmatu rozwoju. Zawsze mamy rację!

Obserwator Polityczny on Google+RSS Feed

19 czerwca 2018

Niski poziom wiary w zamach? Więcej ludzi wierzy w UFO?


 Niski poziom miary w zamach w Smoleńsku to wielki grzech naszego Narodu. W świetle najnowszych sondaży ujawnia się poziom niespełna 15% świadomości społecznej – wydarzenia się zamachu. Trzeba przyznać uczciwie, że to skandal, kalumnia i obraza narodowych świętości. Co więcej, to wielka hańba dla wszystkich, którzy nie wierzą! Nie może na to być zgody, nie można tolerować takiego wyrazu zachowań, nie można udawać, że te około 85% to Polacy! To prawdopodobnie w większości Komuniści i złodzieje! Stoją zapewne tam, gdzie stało ZOMO, a do tego pewno jeszcze chodzą w futrach i jeżdżą na rowerach! Prawdopodobnie część z nich to zwyrodnialcy! Nie mają w sercu Ojczyzny! Bikiniarze w kolorowych skarpetkach! Tfu!

Trzeba się zastanowić, jak ten gorejący problem niewiary wykorzenić? Jak rozpalić wiarę? Jak tchnąć w Naród ducha prawdy smoleńskiej? Wielce zasłużeni strażnicy prawdy o teorii zamachu włożyli wiele pracy, wiele serca i wiele osobistego zaangażowania, żeby Narodowi naświetlić ten wybitny problem. Tymczasem nic. Tylko około 15% Chyba więcej ludzi wierzy w UFO, no przynajmniej w prawdopodobieństwo, że jeszcze gdzieś indziej istnieje życie we wszechświecie.

Stosowna szanowna komisja wybitnych ekspertów pracuje już dość długi okres czasu, jednak nie ma żadnych wiążących ustaleń, które rozbudzałyby nadzieję na ukazanie oblicza prawdy.  Właśnie to jest najlepszym dowodem na ukazanie jej skuteczności, ponieważ ludzie o złych intencjach, którzy stoją za tym dramatem (wszyscy chyba znamy nazwiska podejrzanych) – zrobili bardzo wiele, żeby nie było łatwo! Jednak łże media i inni kłamcy, szczują na szanowną Komisję ekspertów i jej twórcę, który poświęcił się wyjaśnieniu tej dramatycznej sprawy, jak wiadomo jest to najważniejsze zadanie dla naszego państwa i każdy, kto uważa inaczej może być uznany zdrajcą, Komunistą, złodziejem, ruskim i szatanem!

Prace szanownej Komisji i innych organów państwa, których nieskończone wysiłki są ukierunkowane na przybliżenie prawdy o tej dramatycznej katastrofie należy wesprzeć w dwójnasób. Po pierwsze jest niezbędna ustawa o badaniu przyczyn katastrofy smoleńskiej, w której będzie jasno wyartykułowane kto i za co odpowiada, budżet na prace i oczywiście sankcje karne. W tym także pakiet rozporządzeń upoważniających organa ścigania do przeprowadzenia licznych śledztw tzw. okołosmoleńskich, albowiem jak powszechnie wiadomo wokół sprawy narosło tyle patologii, że trzeba je wszystkie ujawnić, naprawić a winnych ukarać. Istotnym elementem ustawy – i to jest właśnie drugie, co należy zrobić – trzeba koniecznie powołać Instytut Smoleński, którego celem będzie ujawnienie obiektywnej prawdy na rzecz teorii o zamachu!

W zasadzie, to można się dziwić, że rządząca ekipa, tak wiele mówiąca o potrzebie wyjaśnienia tej dramatycznej kwestii, jeszcze nie powołała takiego ciała, które mogłoby w sposób ekspercki, śledczy i instytucjonalny działać na rzecz wyjaśnienia teorii zamachu. Jego stworzenie jest niezbędnym elementem działań państwa na rzecz ujawnienia prawdy o teorii zamachu, a w świetle zakłamania i wrogiej (prawdopodobnie niemieckiej i ruskiej) propagandy w niektórych mediach, to jest święty obowiązek wobec Ojczyzny!

Nie mamy alternatywy! Nie możemy mieć ani zrozumienia, ani litości wobec tych wszystkich, którzy nie wierzą w obiektywną teorię zamachu! To prawdopodobnie w większości mogą być osobnicy pełniący obowiązki Polaków! Na pewno w krzewieniu prawdy pomoże nam ustanowienie święta państwowego w rocznicę obiektywnie stwierdzonego zamachu. Wówczas to można ogłosić Narodowi i Światu nowy obrządek w naszym kraju! Topienie kukły winnego – domniemanego współsprawcy zamachu. Społeczeństwo w ten dzień w asyście władz świeckich i duchownych, przy akompaniamencie orkiestr wojskowych i śpiewając wzniosłe pieśni religijne może te kukły spławiać w rzekach! Byłoby to bardzo piękne uczczenie pamięci o prawdzie obiektywnie stwierdzonego zamachu. Gminy, Powiaty, szkoły, parafie, diecezje – mogłyby rywalizować o to, kto stworzy większą kukłę głównego podejrzanego i zarazem więcej kukieł w rodzinach, kółkach parafialnych, przedszkolach i innych instytucjach samorządowo-państwowych. Wybrańcy z danego roku, mogliby dostąpić zaszczytu wiązania kukły narodowej, która raz w roku, w zwieńczeniu państwowych obchodów rocznicy byłaby spalona a jej popioły wrzucone do rzeki Wisły (po uprzednim poświęceniu).

Mniej więcej w ten sposób należy walczyć o upamiętnienie prawdy obiektywnej o teorii zamachu. jest to ważna sprawa, trzeba tą gorejącą sprawę uregulować, nie można dać zgasić prawdy zaprzańcom!

Ps. Tym którzy nie wierzą w obiektywną prawdę o teorii zamachu należy dać program „500-”!

Tags: ,

6 komentarzy “Niski poziom wiary w zamach? Więcej ludzi wierzy w UFO?”

 1. Inicjator
  5 kwietnia 2017 at 04:12

  500 minus dola niedowiarków – doskonałe rozwiązanie!

 2. DrQ+
  5 kwietnia 2017 at 05:24

  Inkwizycja! palić żywym ogniem i zalewać ołowiem rozgrzanym! Zdrajcy!

 3. 5 kwietnia 2017 at 06:40

  Krakauerze ,naiwność jak u dziecka!Jaki Instytut?Religia Smoleńska jest potrzebna do utrzymania “owieczek” przy jedynie słusznej władzy. To tak jak by Watykan powołał komisje ds.”Boga w niebie”.Manipulacja i wiara to obraz “wyjaśniania katastrofy Smoleńskiej”a główny prorok Antoni ma się dobrze i co jeszcze wymyśli?

 4. krzyk58
  5 kwietnia 2017 at 15:55

  Dlaczego nie? Należy rozważać jak najbardziej wersję zamachową,
  byle bez rzucania oskarżeń. Należy jedynie wykluczyć z oczywistych względów stronę rosyjską . Pozostali, włącznie z ‘najbliższymi sojusznikami”, winni
  pozostać w kręgu zainteresowania……….Gruzja, ‘ukraina’ i nie tylko….

 5. jerzyjj
  5 kwietnia 2017 at 22:05

  Przedstawiciele aktualnych gggggggg “władz Polski” z partii Prawo i Sprawiedliwość od chwili katastrofy wyimaginowali sobie jakąś odpowiednią dla nich prawdę, jakiej szukają teraz z bardzo wątpliwym wynikiem. Wysunięta wcześniej wersja odnośnie wybuchu na pokładzie nie była przez nikogo i niczym potwierdzona. Wobec tego powstał pomysł prolongaty dochodzenia, rozpoczęcia jeszcze jednego etapu w tym śledztwie, i nic ponadto. Przecież nie chodzi o żadne udowodnione zarzuty, lecz jedynie o to, że te zarzuty w trakcie nowego dochodzenia mają być albo udowodnione, albo też uchylone. Polska zwróci się do Rosji o pomoc prawną w przesłuchaniu rosyjskich kontrolerów lotów.Wszystko to jest jedynie dążeniem ggggggW do przeciągania w nieskończoność tej wątpliwej przecież przyjemności stwarzanej przez rozgrywki polityczne wokół samolotu Tu -154″…

 6. Wernu
  5 kwietnia 2017 at 22:14

  Nikt już nie ma poczucia humoru?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

More Stories From Soft Power

Scroll Up